Об установлении субсидируемых видов биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, а также нормативы субсидий, на 1 грамм (штук) биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, приобретенных у поставщиков и отечественных производителей биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 3 декабря 2013 года № 336. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 11 декабря 2013 года № 2422. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 16 сентября 2014 года № 296
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 16.09.2014 № 296.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың субсидияланатын түрі, сондай-ақ жеткізушілерден және отандық биоагенттерді (энтомофагтарды) және биопрепараттарды өндірушілерден сатып алынған биоагенттің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың 1 граммына (данасына) арналған субсидиялар нормативін белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 336 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 желтоқсанда № 2422 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 16 қыркүйектегі № 296 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 16.09.2014 № 296 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пунктом 9 Правил использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на 2013 год на удешевление сельскохозяйственным товаропроизводителям стоимости биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 2013 года № 943, акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және «Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандатуға берілетін 2013 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 9 қыркүйектегі № 943 қаулысының 9-тармағына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить субсидируемые виды биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, а также нормативы бюджетных субсидий, на 1 грамм (штук) биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, приобретенных у поставщиков и отечественных производителей биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың субсидияланатын түрі, сондай-ақ жеткізушілерден және отандық биоагенттерді (энтомофагтарды) және биопрепараттарды өндірушілерден сатып алынған биоагенттің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың 1 граммына (данасына) арналған бюджеттік субсидиялар нормативі белгіленсін.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Оспанова Б.
Аким области                               А. Мырзахметов
Приложение
к постановлению акимата области
от 3 декабря 2013 года № 336
Субсидируемые виды биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, а также нормативы бюджетных субсидий, на 1 грамм (штук) биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, приобретенных у поставщиков и отечественных производителей биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов
Виды субсидируемых биоагентов
Единица измерения
Процент удешевления стоимости одной единицы
Нормы субсидий на одну единицу, тенге
1
Трихограмма
Грамм
40

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Б.С.Оспановқа жүктелсін.
Облыс әкімі                                А.Мырзахметов
Облыс әкімдігінің 2013 жылғы
3 желтоқсандағы № 336 қаулысына
қосымша
Биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың субсидияланатын түрі, сондай-ақ жеткізушілерден және отандық биоагенттерді (энтомофагтарды) және биопрепараттарды өндірушілерден сатып алынған биоагенттің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың 1 граммына (данасына) арналған бюджеттік субсидиялар нормативі
Субсидияланатын биоагенттердің түрлері
Өлшем бірлігі
Бір бірліктің құнын арзандату пайызы
Бір бірлікке арналған субсидиялар нормалары, теңге
1
Трихограмма
Грамм
40