О внесении изменений в решение Арысского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 11/56-V "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 1 ноября 2013 года № 20/119-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 8 ноября 2013 года № 2406. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 09 января 2014 года № 04)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 09.01.2014 № 04).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 25 октября 2013 года за № 19/166-V «О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2388, Арысский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Арысского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 11/56-V «О городском бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2198, опубликовано 22 января 2013 года в газете «Арыс ақиқаты») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Арыс на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 304 363 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 946 366 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 475 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 27 494 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 327 028 тысяч тенге;
2) затраты – 5 347 436 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 122 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 596 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 474 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 21 200 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 21 200 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -65 395 тысяч тенге;

Арыс қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11/56-V "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2013 жылғы 1 қарашадағы № 20/119-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 8 қарашада № 2406 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2014 жылғы 9 қаңтардағы № 04 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 09.01.2014 № 04 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 25 қазандағы № 19/166-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2388 тіркелген шешіміне сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арыс қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11/56-V «2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2198 тіркелген, 2013 жылдың 22 қаңтардағы «Арыс ақиқаты» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Арыс қаласының 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 5 304 363 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 946 366 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 3 475 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 27 494 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 4 327 028 мың теңге;
2) шығындар – 5 347 436 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1 122 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 596 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 474 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 21 200 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 21 200 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -65 395 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 65 395 тысяч тенге в том числе:
поступление займов – 2 596 тысяч тенге;
погашение займов – 1 474 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 64 273 тысяч тенге.».
Приложения 1246 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии городского маслихата   Г. Ауезова
Секретарь городского маслихата             Т. Тулбасиев
Приложение 1 к решению
Арысского городского маслихата
от 1 ноября 2013 года № 20/119-V
Приложение 1 к решению
Арысского городского маслихата
от 21 декабря 2012 года № 11/56-V
Городской бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
1
2
3

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 65 395 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 2 596 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 474 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 64 273 мың теңге.».
Аталған шешімнің 1246-қосымшалары осы шешімнің 1234-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Г.Ауезова
Қалалық мәслихат хатшысы                   Т.Тулбасиев
Арыс қалалық мәслихатының
2013 жылғы 1 қарашадағы
№ 20/119-V шешіміне 1-қосымша
Арыс қалалық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 11/56-V шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Атауы
Iшкi сыныбы
1
2
3