О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 71 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 16 августа 2013 года № 108. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 22 августа 2013 года № 2359. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 16 января 2014 года № 06-13/10)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 16.01.2014 № 06-13/10).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 августа 2013 года № 16/144-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2353, Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 71 «О городском бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2201, опубликовано 19 января 2013 года в газете «Кентау») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 225 859 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 668 757 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10708 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9 025 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 537 369 тысяч тенге;
2) затраты – 6 290 433 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 437 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 193 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 756 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -69 011 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 69 011 тысяч тенге, в том числе:

Кентау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 71 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 16 тамыздағы № 108 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 22 тамызда № 2359 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 16 қаңтардағы № 06-13/10 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 16.01.2014 № 06-13/10 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағы 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 7 тамыздағы № 16/144-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2353 тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 71 «2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2201 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 19 қаңтардағы «Кентау шұғыласы» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Кентау қаласының 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 6 225 859 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 668 757 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 10 708 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 025 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 5 537 369 мың теңге;
2) шығындар – 6 290 433 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 4 437 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 193 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 756 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 69 011 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 69 011 мың теңге, оның ішінде:

поступление займов – 5 193 тысяч тенге;
погашение займов – 756 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 64 574 тенге.»;
приложения 16 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       А. Байсымак
Секретарь городского маслихата             К. Сырлыбаев
Приложение № 1
к решению Кентауского городского маслихата

қарыздар түсімі – 5 193 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 756 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 64 574 мың тенге.».
Аталған шешімнің 16-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихатының сессия төрағасы       А.Байсымақ
Қалалық мәслихат хатшысы                   К.Сырлыбаев
Кентау қалалық мәслихатының