О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 20 декабря 2012 года № 10/56-V "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 22 августа 2013 года № 18/106-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 4 сентября 2013 года № 2373. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 21 января 2014 года № 01-10/15)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 21.01.2014 № 01-10/15).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 августа 2013 года за № 16/144-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2353, Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 20 декабря 2012 года № 10/56-V «О городском бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2177, опубликовано 12 января 2013 года в газете «Туркистон») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Туркестан на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 142 902 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 078 011 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12 426 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 50 155 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 002 310 тысяч тенге;
2) затраты – 17 167 846 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 464 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12 982 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 518 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -35 408 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 35 408 тысяч тенге, в том числе:

Түркістан қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 10/56-V "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2013 жылғы 22 тамыздағы № 18/106-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 4 қыркүйекте № 2373 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2014 жылғы 21 қаңтардағы № 01-10/15 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 21.01.2014 № 01-10/15 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 7 тамыздағы № 16/144-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2353 тіркелген шешіміне сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 10/56-V «2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2177 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы «Түркістан» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Түркістан қаласының 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 17 142 902 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 2 078 011 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 12 426 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 50 155 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi – 15 002 310 мың теңге;
2) шығындар – 17 167 846 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 10 464 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 12 982 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 518 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– -35 408 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 35 408 мың теңге, оның ішінде:

поступление займов – 12 982 тысяч тенге;
погашение займов – 2 518 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 944 тысяч тенге.».
Приложения 123 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии городского маслихата   Ж. Сулейменова
Секретарь городского маслихата             Г. Рысбеков
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского маслихата
от 22 августа 2013 года № 18/106-V
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского маслихата
от 20 декабря 2012 года № 10/56-V
Городской бюджет на 2013 год
Категория
тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс

қарыздар түсімі – 12 982 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 518 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 24 944 мың теңге.».
Аталған шешімнің 123-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрайымы      Ж.Сулейменова
Қалалық мәслихат хатшысы                   Ғ.Рысбеков
Түркістан қалалық мәслихатының
2013 жылғы 22 тамыздағы
№ 18/106-V шешіміне № 1-қосымша
Түркістан қалалық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 10/56-V шешіміне № 1-қосымша
2013 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
мың теңге
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы

1 878 797
464
Отдел образования района (города областного значения)
488 422
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12 113
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
85 504
012
Капитальные расходы государственного органа
2 585
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
36 769
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
20 552
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
330 899
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 390 375
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 390 375
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
731 585
2
Социальная помощь
686 431
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16 515
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 515
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
659 118
002
Программа занятости
22 602
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 482
005
Государственная адресная социальная помощь
8 003
006
Оказание жилищной помощи
35 212
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
33 800
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 854
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 415
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
464 017
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
70 733
464
Отдел образования района (города областного значения)
10 798
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
10 798
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения

1 878 797
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
488 422
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 113
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
85 504
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 585
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
36 769
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
20 552
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
330 899
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 390 375
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 390 375
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
731 585
2
Әлеуметтiк көмек
686 431
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
16 515
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
16 515
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
659 118
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
22 602
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 482
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8 003
006
Тұрғын үй көмегі
35 212
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
33 800
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 854
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
16 415
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
464 017
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
70 733
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10 798
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
10 798
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер