О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 12/58-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 31 октября 2013 года № 23/107-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 6 ноября 2013 года № 2401. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 08 января 2014 года № 02)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 08.01.2014 № 02).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 25 октября 2013 года № 19/166-V «О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2388, Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 12/58-V «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2204, опубликовано 19 января 2013 года в газете «Аймак тынысы») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 042 110 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 098 874 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 875 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 61 150 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 878 211 тысяч тенге;
2) затраты – 13 050 884 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 770 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7 790 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 16 544 тысяч тенге;

Төлеби аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/58-V "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қазандағы № 23/107-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 6 қарашада № 2401 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2014 жылғы 8 қаңтардағы № 02 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 08.01.2014 № 02 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 25 қазандағы 2013 жылғы № 19/166-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2388 тіркелген шешіміне сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/58-V «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2204 санымен тіркелген, 2013 жылы 19 қаңтардағы «Аймақ тынысы» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1. Төлеби ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 13 042 110 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 098 874 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 875 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 61 150 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 11 878 211 мың теңге;
2) шығындар – 13 050 884 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 770 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7 790 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 16 544 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16 544 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 7 790 тысяч тенге;
погашение займов – 1 323 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 077 тысяч тенге.».
Приложения 156 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии районного маслихата    Е. Майлыбаев
Секретарь районного маслихата              А. Шынгысбаев
Приложение 1 к решению
Толебийского районного маслихата
от 31 октября 2013 года № 23/107-V
Приложение 1 к решению
Толебийского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 12/58-V
Районный бюджет на 2013 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Категория
Класс

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16 544 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 7 790 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 323 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 077 мың теңге.».
Аталған шешімнің 156-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     Е.Майлыбаев
Аудандық мәслихат хатшысы                  Ә.Шыңғысбаев
Төлеби аудандық мәслихатының
2013 жылғы 31 қазандағы
№ 23/107-V шешіміне
1-қосымша
Төлеби аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 12/58-V шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
сыныбы

004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3500
005
Государственная адресная социальная помощь
1888
006
Жилищная помощь
13000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
20447
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22312
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
97338
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17681
464
Отдел образования района (города областного значения)
10889
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
10889
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
32117
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32117
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30332
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1185
021
Капитальные расходы государственных органов
600
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4095151
1
Жилищное хозяйство
695124
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15040
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
10538
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
4502
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4500
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
4500
467
Отдел строительства района (города областного значения)
675584
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
25990
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
649594
2
Коммунальное хозяйство
3350637
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3350637
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения

004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3500
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1888
006
Тұрғын үй көмегі
13000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
20447
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
22312
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
97338
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
17681
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10889
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
10889
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
32117
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32117
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30332
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1185
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4095151
1
Тұрғын үй шаруашылығы
695124
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15040
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
10538
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
4502
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4500
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
4500
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
675584
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
25990
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
649594
2
Коммуналдық шаруашылық
3350637
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3350637
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі