О схеме зонирования земель в населенных пунктах Тюлькубасского района
Решение Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 21 августа 2013 года № 18/4-05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 26 сентября 2013 года № 2379
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить схему зонирования земель в населенных пунктах Тюлькубасского района согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата    Е. Сартбаев
Секретарь районного маслихата              А. Сапаров
Приложение к решению
Тюлькубасского районного
маслихата от 21 августа
2013 года № 18/4-05
Схема зонирования земель в населенных пунктах Тюлькубасского района
1-зона:
Земельные участки, начиная с западной границы села Т. Рыскулова вдоль правой стороны улицы Т. Рыскулова, включая земельные участки до улицы М. Абирова, вдоль правой стороны улицы М. Абирова до водоохранной зоны реки Арысь, вдоль водоохранной зоны реки Арысь до улицы Ш. Калдаякова, вдоль левой стороны улицы Ш. Калдаякова до улицы Т. Рыскулова, земельные участки, начиная с восточной границы села Т. Рыскулова вдоль левой стороны улицы Т. Рыскулова до улицы Б. Садыкова, вдоль левой стороны улицы Б. Садыкова до улицы Б. Момышулы, вдоль левой стороны улицы Б. Момышулы до улицы М. Абирова, вдоль левой стороны улицы М. Абирова до улицы Т. Рыскулова.
2-зона:
Земельные участки, начиная с западной стороны села Т. Рыскулова вдоль левой стороны улицы А. Пушкина до водоохранной зоны реки Арысь, вдоль водоохранной зоны реки Арысь до улицы М. Абирова, вдоль левой стороны улицы М. Абирова до улицы Б. Момышулы, вдоль правой стороны улицы Б. Момышулы до улицы Б. Садыкова, вдоль правой стороны улицы Б.  Садыкова до улицы Т. Рыскулова, вдоль левой стороны улицы Т. Рыскулова до улицы Ш. Калдаякова, вдоль левой стороны улицы Ш. Калдаякова до водоохранной зоны реки Арысь, вдоль водоохранной зоны реки Арысь до восточной границы села Т. Рыскулова, земельные участки,  начиная с восточной границы села Т. Рыскулова вдоль левой стороны улицы С. Бекбосынова до границы микрорайона Жанкент.
3-зона:
Земельные участки села Т. Рыскулова, не входящие в первую, вторую оценочные зоны и земельные участки сел Тастумсык, Майтобе, Коксагыз, поселка Тюлькубас.
4-зона:
Земельные участки сел Кемербастау, Алгабас, Жабаглы, Шакпак-баба, поселка Састюбе.
5-зона:
Земельные участки сел Жаскешу, Шукурбулак, Азаттык, Бакыбек, Дауан.
6-зона:
Земельные участки сел Таусагыз, М. Жаримбетов, Ельтай.
7-зона:
Земельные участки сел Керейт, Кожамберды, Амангельды, Жыланды, Жанаталап, Кумисбастау, Ынтымак, Акбиик, Коктерек, Рыскул, Абайыл.
8-зона:

Түлкібас ауданының елді мекендеріндегі жерлерді аймақтарға бөлу схемасы туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 тамыздағы № 18/4-05 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 26 қыркүйекте № 2379 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түлкібас ауданының елді мекендеріндегі жерлерді аймақтарға бөлу схемасы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     Е.Сартбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы               А.Сапаров
Түлкібас аудандық мәслихатының
2013 жылғы 21 тамыздағы № 18/4-05
шешіміне қосымша
Түлкібас ауданының елді мекендеріндегі жерлерді аймақтарға бөлу схемасы
1-аймақ:
Т.Рысқұлов ауылының батыс шекарасынан бастау алып, Т.Рысқұлов көшесінің оң жақ бетіндегі жер телімдерді ала отырып М.Абиров көшесіне дейін, М.Абиров көшесінің оң жақ бетін ала отырып Арыс өзенінің су қорғау аймағына дейін, Арыс өзенінің су қорғау аймағының бойымен жүре отырып Ш.Қалдаяқов көшесіне дейін, Ш.Қалдаяқов көшесінің сол жақ бетін ала отырып Т.Рысқұлов көшесіне дейін, Т.Рысқұлов ауылының шығыс шекарасынан бастау алып, Т.Рысқұлов көшесінің сол жақ бетіндегі жер телімдерді ала отырып Б.Садыков көшесіне дейін, Б.Садықов көшесінің сол жақ бетін ала отырып Б.Момышұлы көшесіне дейін, Б.Момышұлы көшесінің сол жақ бетін ала отырып М.Абиров көшесіне дейін, М.Абиров көшесінің сол жақ бетін ала отырып Т.Рысқұлов көшесіне дейінгі жер телімдері.
2-аймақ:
Т.Рысқұлов ауылының батыс шекарасынан бастау алып, А.Пушкин көшесінің сол жақ бетіндегі жер телімдерді ала отырып Арыс өзенінің су қорғау аймағына дейін, Арыс өзенінің су қорғау аймағымен жүре отырып М.Абиров көшесіне дейін, М.Абиров көшесінің сол жақ бетін ала отырып Б.Момышұлы көшесіне дейін, Б.Момышұлы көшесінің оң жақ бетін ала отырып Б.Садықов көшесіне дейін, Б.Садықов көшесінің оң жақ бетін ала отырып Т.Рысқұлов көшесіне дейін, Т.Рысқұлов көшесінің сол жақ бетін ала отырып Ш.Қалдаяқов көшесіне дейін, Ш.Қалдаяқов көшесінің сол жақ бетін ала отырып Арыс өзенінің су қорғау аймағына дейін, Арыс өзенінің су қорғау аймағының бойымен жүре отырып Т.Рысқұлов ауылының шығыс шекарасына дейін, Т.Рысқұлов ауылының шығыс шекарасынан бастау алып, С.Бекбосынов көшесінің сол жақ бетін ала отырып Жанкент мөлтек ауданының шекарасына дейінгі жер телімдері.
3-аймақ:
Т.Рысқұлов ауылының бірінші және екінші бағалау аймақтарына кірмейтін және Тастұмсық, Майтөбе, Көксағыз ауылдарының, Түлкібас кентінің жер телімдері.
4-аймақ:
Кемербастау, Алғабас, Жабағылы, Шақпақ-баба ауылдары және Састөбе кентінің жер телімдері.
5-аймақ:
Жаскешу, Шұқырбұлақ, Азаттық, Бақыбек, Дауан ауылдарының жер телімдері.
6-аймақ:
Таусағыз, М.Жәрімбетов, Елтай ауылдарының жер телімдері.
7-аймақ:
Керейт, Қожамберды, Аманкелді, Жыланды, Жаңаталап, Күмісбастау, Ынтымақ, Ақбиік, Көктерек, Рысқұл, Абайыл ауылдарының жер телімдері.
8-аймақ:

Земельные участки сел Жанузак, Ирсу, Кершетас, Кельтемашат, Машат, Кызылбастау, Тастыбулак, Балыкты и 114, 115-разъездов.
9-зона:
Земельные участки сел Макталы, Енбекши.
10-зона:
Земельные участки сел Урбулак, Кокбулак, Шарафкент, Кабанбай, Торткол и 117-разъезда.
11-зона:
Земельные участки сел Сарытор, Майлыкент, Мынбай, Енбек, Абай, Жиынбай, Карабастау.
12-зона:
Земельные участки сел Пистели, Даубаба-2.
13-зона:
Земельные участки сел Кайршакты, Когалы, Аксай, Даубаба.

Жанұзақ, Иірсу, Кершетас, Келтемашат, Машат, Қызылбастау, Тастыбұлақ, Балықты ауылдары және 114, 115-бекеттерінің жер телімдері.
9-аймақ:
Мақталы, Құлан, Еңбекші ауылдарының жер телімдері.
10-аймақ:
Ұрбұлақ, Көкбұлақ, Шарафкент, Қабанбай, Төрткөл ауылдары және 117-бекетінің жер телімдері.
11-аймақ:
Сарытөр, Майлыкент, Мыңбай, Еңбек, Абай, Жиынбай, Қарабастау ауылдарының жер телімдері.
12-аймақ:
Пістелі, Даубаба-2 ауылдарының жер телімдері.
13-аймақ:
Қайыршақты, Қоғалы, Ақсай, Даубаба ауылдарының жер телімдері.