О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 11-72-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 15 августа 2013 года № 17-114-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 29 августа 2013 года № 2369. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22 января 2014 года № 11)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22.01.2014 № 11).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 августа 2013 года за № 16/144-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2353, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 11-72-V «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2199, опубликовано 18 января 2013 года в газете «Шартарап-Шарайна») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 461 190 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 481 757 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 424 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 11 288 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 963 721 тысяч тенге;
2) затраты – 10 531 188 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 512 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7 548 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 036 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе по:
приобретению финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 76 510 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 76 510 тысяч тенге, в том числе по:

Шардара аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11-72-V "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2013 жылғы 15 тамыздағы № 17-114-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментімен 2013 жылғы 29 тамызда № 2369 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 11 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 22.01.2014 № 11 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 7 тамыздағы № 16/144-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2353 тіркелген шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11-72-V «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2199 тіркелген, 2013 жылдың 18 қаңтардағы «Шартарап-Шарайна» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Шардара ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 10 461 190 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 481 757 мың теңге;
салық емес түсiмдер – 4 424 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 288 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 8 963 721 мың теңге;
2) шығындар – 10 531 188 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 6 512 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7 548 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 036 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 76 510 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 76 510 мың теңге, оның ішінде: