Об организации общественных работ в 2013 году
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 03 января 2013 года N 4858. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 января 2013 года N 2830. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима города Усть-Каменогорска от 18 февраля 2014 года № Шн-5/70)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима города Усть-Каменогорска от 18.02.2014 № Шн-5/70).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании подпункта 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпункта 5) статьи 7статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктов 67818 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан» от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2013 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 03 қаңтардағы N 4858 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 21 қаңтарда № 2830 болып тіркелді. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Өскемен қаласы әкімі аппаратының 2014 жылғы 18 ақпандағы N Шн-5/70 хаты)
Ескерту. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Өскемен қаласы әкімі аппаратының 18.02.2014 N Шн-5/70 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабының 1-тармағының 13) тармақшасының, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7-бабының 5) тармақшасының20-бабының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңын жүзеге асыру бойынша шаралар туралы» қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережелерінің 67818-тармақтарының негізінде, мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту мақсатында және жұмысқа орналасуда қиыншылық көретін халықтың әр түрлі топтарын қолдау үшін, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2013 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ.
2. Размер оплаты труда утвердить в размере не менее минимальной заработной платы, установленной на 2013 год.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Нургазиева А. К.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Усть-Каменогорска               С. Таукебаев
Утвержден постановлением
акимата города Усть-Каменогорска
от 03 января 2013 года № 4858
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные
работы в 2013 году, виды, объемы, источники финансирования
и конкретные условия общественных работ
№ п/п
Наименования организаций
Виды общественных работ
Объемы выполняемых работ
Спрос (заявленная потребность)
Предложение (утверждено)
Источники финансирования
1
2
3
4
5
6
7
1
Государственное учреждение «Аппарат акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области»
Помощь в работе с текущими документами, отправление факсов, копирование документов; набор и распечатка текстов; доставка корреспонденции

1. 2013 жылы қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың қоса беріліп отырған тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, қаржыландыру көздері және нақты шарттары бекітілсін.
2. Еңбекақының мөлшері 2013 жылға белгіленген ең төменгі жалақыдан кем емес мөлшерде бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.Қ. Нұрғазиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының
әкімі                                      С. Тәукебаев
Өскемен қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 03 қаңтардағы
№ 4858 қаулысымен бекітілген
2013 жылы қоғамдық жұмыстар өткізілетін
ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері,
қаржыландыру көздері және нақты шарттары
№ р/с
Ұйымдар атауы
Қоғамдық жұмыс түрлері
Атқарылатын
жұмыстар
көлемі
Сұраныс (жарияланған
қажеттілік)
Ұсыныс (бекітілген)
Қаржыландыру
көзі
1
2
3
4
5
6
7
1
«Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмек, факстерді жіберу, құжаттардың көшірмесін жасау; мәтінді теру және басып шығару; хат-хабарларды жеткізу

1800 документов ежемесячно; 1200 документов ежемесячно; 345 документов ежемесячно
30
30
Бюджет города Усть-Каменогорска
2
Государственное учреждение «Аппарат маслихата города Усть-Каменогорска» (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами; помощь в оформлении протоколов сессий и постоянных комиссий; доставка корреспонденции
5 - 10 документов ежедневно; 10 протоколов сессий в год, 35 протоколов постоянных комиссий ежемесячно; 3 - 5 документов ежедневно
2
2
Бюджет города Усть-Каменогорска
3
Государственное учреждение «Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии города Усть-Каменогорска»
Помощь в регистрации входящей и исходящей корреспонденции; доставка корреспонденции
20 - 25 писем ежедневно; 10 - 15 документов ежедневно
5
5
Бюджет города Усть-Каменогорска
4
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ города Усть-Каменогорска
Помощь в работе с архивными и текущими документами, картотекой, обращениями граждан; помощь в работе по оформлению документов по экологии, выплате материальной помощи по коммунальным услугам, по работе с инвалидами; помощь в работе с социальными картами, в назначении государственных пособий; помощь в работе с предприятиями города, с поставщиками товаров и услуг; доставка корреспонденции; благоустройство территории
10 - 15 документов ежедневно; 10 - 20 документов ежедневно; 20 получателей ежедневно; 110 получателей ежемесячно; 500 предприятий в год; 13 - 14 документов ежедневно; 500 квадратных метров
30
30
Бюджет города Усть-Каменогорска
5
Государственное учреждение «Отдел финансов города Усть-Каменогорска»
Помощь в работе с архивными, текущими документами, отправление факсов, копирование документов; доставка корреспонденции
30 - 40 документов ежедневно; 10 - 15 документов ежедневно
2
2
Бюджет города Усть-Каменогорска
6
Государственное учреждение «Отдел экономики и бюджетного планирования города Усть-Каменогорска»
Помощь в работе с архивными и текущими документами, отправление факсов, копирование документов; доставка корреспонденции
15 - 20 документов ежедневно; 10 - 12 документов ежедневно
6
6
Бюджет города Усть-Каменогорска
7
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Усть-Каменогорска»
Помощь в работе по регистрации обращений граждан; доставка корреспонденции; подготовка документов в архив
60 обращений в месяц; 10 - 12 писем и проектов ежедневно; 30 - 40 документов ежедневно
10
10
Бюджет города Усть-Каменогорска
8
Государственное учреждение «Отдел образования города Усть-Каменогорска»
Помощь в регистрации государственной услуги по оформлению детей в дошкольные учреждения; помощь в работе с документами
2600 документов в год; 12 - 13 документов в день
10
10
Бюджет города Усть-Каменогорска
9
Государственное учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства города Усть-Каменогорска»
Помощь в работе с архивными и текущими документами; доставка корреспонденции; благоустройство территории
10 - 12 документов ежедневно; 2 - 4 письма ежедневно; 400 квадратных метров
6
6
Бюджет города Усть-Каменогорска
10
Государственное учреждение «Отдел физической культуры и спорта города Усть-Каменогорска»
Помощь в подготовке и проведении городских спортивно-массовых мероприятий; доставка корреспонденции

Ай сайын 1800 құжат; ай сайын 1200 құжат; ай сайын 345 құжат
30
30
Өскемен қаласының бюджеті
2
«Өскемен қалалық мәслихатының аппараты» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; сессия және тұрақты комиссия хаттамаларын рәсімдеуге көмек; хат-хабарларды жеткізу
күн сайын 5-10 құжат; жыл сайын 10 сессия хаттамалары, ай сайын 35 тұрақты комиссия хаттамалары; күн сайын 3-5 құжат
2
2
Өскемен қаласының бюджеті
3
«Өскемен қаласының кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
кіріс және шығыс хат-хабарларды тіркеу жұмыстарына көмек; хат-хабарларды жеткізу
күн сайын 20-25 хат; күн сайын 10-15 құжат
5
5
Өскемен қаласының бюджеті
4
«Өскемен қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық және ағымдағы құжаттар-мен, картотекамен, азаматтардың өтініштерімен жұмыс істеуде көмек; экология бойынша құжаттарды рәсімдеу, коммуналдық қызметтер бойынша материалдық көмек төлемінде, мүгедектермен жұмыс бойынша көмек; мемлекеттік төлемдерді тағайындауда, әлеуметтік карталармен жұмыста көмек; қызмет көрсететін қала өнеркәсіптерімен, тауар және қызметтермен, жабдықтаушылармен жұмыста көмек; хат-хабарларды жеткізу; аумақтарды абаттандыру
күн сайын 10-15 құжат; күн сайын 10-20 құжат; күн сайын 20 алушы; ай сайын 110 алушы; жыл сайын 500 кәсіпорын; күн сайын 13-14 құжат; 500 шаршы метр
30
30
Өскемен қаласының бюджеті
5
«Өскемен қаласының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, факстерді жіберу, құжаттардың көшірмесін жасау; хат-хабарларды жеткізу
күн сайын 30-40 құжат; күн сайын 10-15 құжат
2
2
Өскемен қаласының бюджеті
6
«Өскемен қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, факстерді жіберу, құжаттардың көшірмесін жасау; хат-хабарларды жеткізу
күн сайын 15-20 құжат; күн сайын 10-12 құжат
6
6
Өскемен қаласының бюджеті
7
«Өскемен қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
азаматтардың өтініштерін тіркеу бойынша жұмыстарына көмек; хат-хабарларды жеткізу; мұрағатқа құжаттарды дайындау
ай сайын 60 өтініш; күн сайын 10-12 хат және жоба; күн сайын 30-40 құжат
10
10
Өскемен қаласының бюджеті
8
«Өскемен қаласының білім беру бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мектепке дейінгі мекемелерге, балалардың рәсімдеу бойынша мемлекеттік қызметті тіркеуге көмек
жыл сайын 2600 құжат
10
10
Өскемен қаласының бюджеті
9
«Өскемен қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық және ағымдағы құжаттар-мен жұмыс істеуде көмек; хат-хабарларды жеткізу; аумақтарды абаттандыру
күн сайын 10-12 құжат; күн сайын 2-4 хат; 100 шаршы метр
6
6
Өскемен қаласының бюджеті
10
«Өскемен қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесі
қалалық спорттық-бұқаралық іс-шараларды өткізуге және дайындыққа көмек; хат-хабарларды жеткізу

90 мероприятий в год; 110 документов ежемесячно
3
3
Бюджет города Усть-Каменогорска
11
Государственное учреждение «Отдел внутренней политики города Усть-Каменогорска»
Помощь в работе по регистрации входящей и исходящей корреспонденции; доставка корреспонденции; помощь в организации городских мероприятий
10 - 15 документов ежедневно; 10 - 15 документов ежедневно; 20 мероприятий ежемесячно
3
3
Бюджет города Усть-Каменогорска
12
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Усть-Каменогорска»
Помощь в работе с архивными документами; отправление факсов, копирование документов; доставка корреспонденции
70 папок ежедневно; 60 документов ежедневно; 40 - 50 документов еженедельно
7
7
Бюджет города Усть-Каменогорска
13
Государственное учреждение «Отдел культуры и развития языков города Усть-Каменогорска»
Помощь в работе с текущими документами; доставка корреспонденции
15 - 25 документов ежедневно; 5 - 15 документов ежедневно
3
3
Бюджет города Усть-Каменогорска
14
Государственное учреждение «Прокуратура города Усть-Каменогорска» (по согласованию)
Оказание помощи в обработке документов по делопроизводству, оформление архивных документов; благоустройство территории
1500 материалов ежемесячно; 1500 квадратных метров
10
10
Бюджет города Усть-Каменогорска
15
Государственное учреждение «Аппарат акима Меновновского сельского округа города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области»
Помощь в проведении опросов по закладке похозяйственных книг; благоустройство территории; доставка корреспонденции
8 сел общей численностью населения более 14 495 человек; 3,143 гектара; 10 - 15 документов ежедневно
24
24
Бюджет города Усть-Каменогорска
16
Филиалы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 коммунального государственного казенного предприятия «Управление делами» акимата города Усть-Каменогорска
Помощь в благоустройстве территории; помощь в проведении культурно-массовых мероприятий;  помощь в работе с архивными, текущими документами; доставка корреспонденции, извещений
280 000 квадратных метров; все мероприятия, проводимые в городе; 168 документов ежедневно; 7500 документов в год
350
350
Бюджет города Усть-Каменогорска
17
Коммунальные государственные учреждения акимата города Усть-Каменогорска: средняя школа № 4; средняя школа № 5; комплекс школа- детский сад № 6; средняя школа № 7; средняя школа № 11; средняя школа № 14; средняя школа № 15; средняя школа № 19; средняя школа № 22; средняя школа № 27; средняя школа № 29; средняя школа № 32; средняя школа № 39; комплекс школа- детский сад № 61 для детей с задержкой психического развития; комплекс школа-детский сад № 62 для детей с нарушениями речи; комплекс школа-детский сад № 14 для слабовидящих детей. Коммунальные государственные казенные предприятия акимата города Усть-Каменогорска: детский сад-школа «Алтын-дән» для детей с ограниченными возможностями; детский сад-школа «Ак Бота»; детский сад-ясли № 3 «Балбөбек»; детский сад № 7 «Радуга»; детский сад-ясли № 8 «Мирас»; детский сад-ясли № 18 «Еркетай»; детский сад-ясли № 20 «Нұршуақ»; детский сад-ясли № 34 «Дом радости»; детский сад-ясли № 102; санаторный детский сад-ясли № 103
Помощь в работе с архивными и текущими документами; доставка корреспонденции; благоустройство территории

жылына 90 іс-шаралар; ай сайын 110 құжат
3
3
Өскемен қаласының бюджеті
11
«Өскемен қаласының ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі
кіріс және шығыс хат-хабарларды тіркеу бойынша жұмыстарына көмек; хат-хабарларды жеткізу; қалалық іс-шараларды ұйымдастыруға көмек
күн сайын 10-15 құжат; күн сайын 10-15 құжат; ай сайын 20 іс-шара
3
3
Өскемен қаласының бюджеті
12
«Өскемен қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек; факстерді жіберу, құжаттардың көшірмесін жасау; хат-хабарларды жеткізу
күн сайын 70 папка; күн сайын 60 құжат; апта сайын 40-50 құжат
7
7
Өскемен қаласының бюджеті
13
«Өскемен қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесі
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; хат-хабарларды жеткізу
күн сайын 15-25 құжат; күн сайын 5-15 құжат
3
3
Өскемен қаласының бюджеті
14
«Өскемен қаласының прокуратурасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
іс жүргізу бойынша құжаттарды өңдеуде көмек көрсету, мұрағаттық құжаттарды рәсімдеу; аумақтарды абаттандыру
ай сайын 1500 дана; 1500 шаршы метр
10
10
Өскемен қаласының бюджеті
15
«Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы Меновной ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
шаруашылыққа арналған кітаптарды нақтылау бойынша сұраныстарды жүргізуге көмек; аумақты абаттандыру; хат-хабарларды жеткізу
тұрғындардың 14 495 жалпы адам санымен 8 ауыл; 3,143 гектар; күн сайын 10-15 құжат
24
24
Өскемен қаласының бюджеті
16
Өскемен қаласы әкімдігінің «Істер басқармасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 филиалдары
аумақты абаттандыруда көмек; мәдени-бұқаралық іс-шараларды өткізуге көмек; мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; хат-хабарларды, хабарламаларды жеткізу
280 000 шаршы метр; қалада өтетін барлық іс-шаралар; күн сайын 168 құжат; жылына 7500 құжат
350
350
Өскемен қаласының бюджеті
17
Өскемен қаласы әкімдігінің коммуналдық мемлекеттік мекемелері: № 4 орта мектебі; № 5 орта мектебі; № 6 мектеп-балабақша кешені; № 7 орта мектебі; № 11 мектеп-гимназиясы; № 14 орта мектебі, № 15 орта мектебі; № 19 орта мектебі; № 22 орта мектебі; № 27 орта мектебі; № 29 орта мектебі, № 32 орта мектебі; № 39 орта мектебі; психикалық дамуы тежелген балаларға арналған № 61 мектеп-балабақша кешені; тілінің мүкістігі бар балаларға арналған № 62 балабақша мектебі; нашар көретін балаларға арналған № 14 мектеп-балабақша кешені Өскемен қаласы әкімдігінің коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны: мүмкіндіктері шектеулі балаларға арналған «Алтын-дән» балабақша-мектебі; «Ақ бота» балабақша-бөбекжайы; № 3 «Балбөбек» балабақша-бөбекжайы; № 7 «Радуга» балабақшасы; № 8 «Мирас» балабақша-бөбекжайы; № 18 «Еркетай» балабақша-бөбекжайы; № 20 «Нұршуақ» балабақша-бөбекжайы; № 34 «Қуаныш үйі» балабақша-бөбекжайы, № 102 балабақша-бөбекжайы; № 103 шипажайлық балабақша-бөбекжайы
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; хат-хабарларды жеткізу; аумақтарды абаттандыру

300 документов ежемесячно; 8850 документов ежемесячно; 279438,7 квадратных метра
100
100
Бюджет города Усть-Каменогорска
18
Государственное учреждение «Управление внутренних дел города Усть-Каменогорска» Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан (по согласованию)
Помощь в работе с архивными, текущими документами, картотекой; доставка корреспонденции; благоустройство территории
20 документов ежедневно; 10 документов ежедневно; 1000 квадратных метров
30
30
Бюджет города Усть-Каменогорска
19
Государственное учреждение «Налоговое управление по городу Усть-Каменогорску налогового департамента по Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
Помощь в регистрации налоговых уведомлений;  помощь в работе архива по подготовке налоговых дел юридических лиц и индивидуальных предпринимателей на уничтожение по сроку хранения; помощь при формировании вновь поступивших в архив налоговых дел; доставка корреспонденции
5 000 уведомлений в год; 5000 налоговых дел в год; 3000 налоговых дел в год; 10000 писем, извещений в год
30
30
Бюджет города Усть-Каменогорска
20
Государственное учреждение «Управление юстиции города Усть-Каменогорска» (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами; доставка корреспонденции
450 документов в месяц; 10 - 15 документов ежедневно
30
30
Бюджет города Усть-Каменогорска
21
Государственное учреждение «Управление координации занятости и социальных программ Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
Помощь в регистрации входящей и исходящей корреспонденции; доставка корреспонденции; благоустройство территории
8000 документов в год; 1500 документов в год; 670 квадратных метров
10
10
Бюджет города Усть-Каменогорска
22
Государственное учреждение «Управление Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами; доставка корреспонденции
500 документов в год; 1500 документов в год
3
3
Бюджет города Усть-Каменогорска
23
Государственное учреждение «Управление по делам обороны города Усть-Каменогорска» (по согласованию)
Помощь в работе по оформлению личных дел призывников, учетно-послужных карт, документов на призыв, анкет, автобиографий, справок
100 личных дел ежедневно
30
30
Бюджет города Усть-Каменогорска
24
Государственное учреждение «Департамент по контролю и социальной защите комитета по контролю и социальной защите Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
Помощь в регистрации извещений, входящей и исходящей корреспонденции; доставка корреспонденции; помощь в оформлении дел по назначению выплат, компенсаций,  помощь в перерасчете пенсий и пособий, обязательных пенсионных взносов, с учетом уровня инфляции

ай сайын 300 құжат; ай сайын 8850 құжат; 279438,7 шаршы метр
100
100
Өскемен қаласының бюджеті
18
«Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Шығыс Қазақстан облысы Ішкі істер департаментінің «Өскемен қаласының ішкі істер басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен, картотека жұмыстарына көмек; хат-хабарларды жеткізу; аумақтарды абаттандыру
күн сайын 20 құжат; күн сайын 10 құжат; 1000 шаршы метр
30
30
Өскемен қаласының бюджеті
19
«Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Өскемен қаласы бойынша Салық басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
салық хабарламаларын тіркеуде көмек; заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің салық істерін мерзімі бойынша жоюға дайындау жұмысына көмек; мұрағатқа қайта түскен салық істерін қалыптастыруға көмек; хат-хабарларды жеткізу
жылына 5000 хабарлама; жылына 5000 салық істері; жылына 10000 хат-хабарлама
30
30
Өскемен қаласының бюджеті
20
«Өскемен қаласының Әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттар-мен жұмыс істеуде көмек; хат-хабарларды жеткізу
айына 450 құжат; 10-15 құжат
30
30
Өскемен қаласының бюджеті
21
«Шығыс Қазақстан облысының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
кіріс және шығыс хат-хабарларын тіркеу жұмыстарына көмек; хат-хабарларды жеткізу; аумақты абаттандыру
жылына 8000 құжат; жылына 1500 құжат; 670 шаршы метр
10
10
Өскемен қаласының бюджеті
22
«Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттар-мен жұмыс істеуде көмек; хат-хабарларды жеткізу
жылына 500 құжат
3
3
Өскемен қаласының бюджеті
23
«Өскемен қаласының қорғаныс істер жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
әскерге шақырылғандардың жеке істерін рәсімдеу жұмыстарына көмек; тіркемелерін, шақыру құжаттарын, анықтамаларын, автобиографияларын рәсімдеу жұмыстарына көмек
ай сайын 100 іс
30
30
Өскемен қаласының бюджеті
24
«Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Бақылау және әлеуметтік қорғау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша бақылау және әлеуметтік қорғау департаменті» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
хабарламаларды, кіріс және шығыс хат-хабарларын тіркеу жұмыстарында көмек; хат-хабарларды жеткізу; төлемдер мен жәрдемақыларды тағайындау бойынша рәсімдеуге көмек, инфляция деңгейін есепке ала отырып, зейнетақыларды және жәрдемақыларды істерін қайта есептеуге көмек

5000 извещений в год; 30 - 40 документов ежедневно; 10 - 20 документов ежедневно; 526 500 получателей
20
20
Бюджет города Усть-Каменогорска
25
Государственное учреждение «Департамент юстиции Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
Помощь в работе с архивными документами; подшивка регистрационных дел; помощь в выдаче справок на запросы; доставка корреспонденции
160 документов ежемесячно;180 дел ежемесячно; 80 справок ежедневно; 12 документов ежедневно
30
30
Бюджет города Усть-Каменогорска
26
Государственное учреждение «Департамент статистики Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
Помощь в работе по регистрации, сбору, распространению статистической отчетности «Отчет об основных средствах»; «Анкета обследования индивидуальных предпринимателей об объеме оказанных услуг»; «Анкета обследований юридических и физических лиц»; «Выборочное обследование производства продукции животноводства в хозяйствах»
850 предприятий в год; 900 респондентов в год; 1120 респондентов в год; 30 хозяйств
5
5
Бюджет города Усть-Каменогорска
27
Государственное учреждение «Департамент государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования по Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства» (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами; доставка корреспонденции
50 - 60 документов ежедневно; 10 - 15 документов ежедневно
3
3
Бюджет города Усть-Каменогорска
28
Государственное учреждение «Департамент по исполнению судебных актов Восточно-Казахстанской области комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан» (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами; доставка корреспонденции
60 - 70 документов ежедневно; 30 - 35 документов ежедневно
15
15
Бюджет города Усть-Каменогорска
29
Государственное учреждение «Департамент агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами; доставка корреспонденции; благоустройство территории
20 - 25 документов ежедневно; 266,6 квадратных метров
5
5
Бюджет города Усть-Каменогорска
30
Государственное учреждение «Департамент экологии по Восточно-Казахстанской области комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан» (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами; доставка корреспонденции; благоустройство территории
20 - 25 документов ежедневно; 10 документов ежедневно; 1,3 гектара
5
5
Бюджет города Усть-Каменогорска
31
Государственное учреждение «Восточно-Казахстанская областная специальная библиотека для незрячих и слабовидящих граждан» (по согласованию)
Благоустройство территории, уборка помещений; помощь в работе с текущими документами

жылына 5000 хабарлама; күн сайын 30-40 құжат; күн сайын 10-20 құжат; 526 500 алушы
20
20
Өскемен қаласының бюджеті
25
«Шығыс Қазақстан облысының әділет департаменті» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек; тіркеме істерді тігу; сұраныстарға анықтама беруге көмек; хат-хабарларды жеткізу
ай сайын 160 құжат; ай сайын 180 іс; күн сайын 80 анықтама; күн сайын 12 құжат
30
30
Өскемен қаласының бюджеті
26
«Шығыс Қазақстан облысының Статистика департаменті» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
«Негізгі қаражат туралы есеп» статистикалық есепті тіркеу, жинау, тарату бойынша жұмыста көмек; «Көрсететін қызмет көлемі туралы жеке кәсіпкерлерді зерттеу анкетасы»; «Заңды және жеке тұлғаларды зерттеу анкетасы»; «Шаруашылықтардағы мал өнімдерінің өндірісін таңдамалы зерттеу»
жылына 850 кәсіпорындар;жылына 900 респонденттер; жылына 1120 респонденттер; 30 шаруашылық
5
5
Өскемен қаласының бюджеті
27
«Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау департаменті» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек; хат-хабарларды жеткізу
күн сайын 50-60 құжат; күн сайын 10-15 құжат
3
3
Өскемен қаласының бюджеті
28
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі сот актілерін орындау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы сот актілерін орындау департаменті» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек; хат-хабарларды жеткізу
күн сайын 60-70 құжат; күн сайын 30-35 құжат
15
15
Өскемен қаласының бюджеті
29
«Қазақстан Республикасы табиғи монополияларды реттеу Агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек; хат-хабарларды жеткізу; аумақтарды жайластыру
күн сайын 20-25 құжат; 266,6 шаршы метр
5
5
Өскемен қаласының бюджеті
30
«Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша экологиялық департаменті» мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық және ағымдағы құжаттар-мен жұмыста көмек; хат-хабарларды жеткізу; аумақтарды жайластыру
күн сайын 20-25 құжат; күн сайын 10 құжат 1,3 гектар
5
5
Өскемен қаласының бюджеті
31
«Зағиптар мен көздері нашар көретіндер үшін мамандандырылған Шығыс Қазақстан облыстық кітапханасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
аумақты абаттандыру, ғимараттарды жинау; мұрағаттық және ағымдағы құжаттар-мен жұмыста көмек

1587,1 квадратных метров; 20 - 25 документов ежедневно
5
5
Бюджет города Усть-Каменогорска
32
Восточно-Казахстанский областной филиал республиканского государственного казенного предприятия «Государственный центр по выплате пенсий» (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами;  помощь в работе с пенсионными делами в перерасчете пенсий; помощь в работе по обработке макетов дел по экологии;  помощь в работе по обработке макетов дел на рождение ребенка, по беременности и родам; доставка корреспонденции
20 документов ежедневно; 49 000 пенсионных дел в год; 800 макетов в год; 3000 макетов в год; 10 - 15 документов ежедневно
7
7
Бюджет города Усть-Каменогорска
33
Канцелярия Восточно-Казахстанского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан) (по согласованию)
Помощь по делопроизводству, оформление архивных дел; составление описи нарядов, работа с личными делами; доставка корреспонденции
15 - 30 документов ежедневно; 150 документов ежемесячно; 25 документов ежедневно
30
30
Бюджет города Усть-Каменогорска
34
Государственное учреждение «Восточно-Казахстанская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в Агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами; подшивка регистрационных дел
10 - 20 документов ежедневно; 900 документов ежемесячно
4
4
Бюджет города Усть-Каменогорска
35
Коммунальное государственное казенное предприятие «Областной дом дружбы ассамблеи народов Восточного Казахстана» (по согласованию)
Благоустройство территории
972,1 квадратных метров
4
4
бюджет города Усть-Каменогорск
36
Государственное коммунальное казенное предприятие «Усть-Каменогорское объединение детско-подростковых клубов «Жігер» акимата города Усть-Каменогорска
благоустройство территории
775 квадратных метров
10
10
Бюджет города Усть-Каменогорска
37
Коммунальное государственное казенное предприятие «Управление делами» акимата города Усть-Каменогорска
Помощь в работе с архивными и текущими документами; благоустройство территории
10 - 15 папок ежедневно; 1000 квадратных метров
4
4
Бюджет города Усть-Каменогорска
38
Коммунальное государственное учреждение «Централизованная библиотечная система» акимата города Усть-Каменогорска
Помощь в работе с текущими документами;  помощь в работе по обслуживанию читателей; помощь в проведении городских культурно-массовых мероприятий;  помощь в работе с книжным фондом

1587,1 шаршы метр күн сайын 20-25 құжат
5
5
Өскемен қаласының бюджеті
32
«Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Шығыс Қазақстан облыстық филиалы (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттар-мен жұмыс істеуде көмек зейнетақы істерімен жұмыста, зейнетақыны қайта есептеуде көмек; экология бойынша макет істерін өңдеуге көмектесу; жүктілік және баланың тууына макеттерді қарастыру жұмыстарына көмек; хат-хабарларды жеткізу
күн сайын 20 құжат жылына 49 000 зейнетақылық құжат; жылына 800 макет; жылына 3000 макет; күн сайын 10-15 құжат
7
7
Өскемен қаласының бюджеті
33
Қазақстан Республикасы Жоғарғы соты жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты аппаратының) Шығыс Қазақстан облыстық сотының кеңсесі (келісім бойынша)
іс-жүргізу бойынша көмек; мұрағаттық істерді рәсімдеу; номенклатуралық нарядтардың тізімдерін жасау; хат-хабарларды жеткізу
күн сайын 15-30 құжат; ай сайын 150 құжат; күн сайын 25 құжат
30
30
Өскемен қаласының бюджеті
34
«Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Шығыс Қазақстан облыстық инспекциясы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек; тіркеме істерді тігу
күн сайын 10-20 құжат; ай сайын 900 құжат
4
4
Өскемен қаласының бюджеті
35
«Шығыс Қазақстан халықтар ассамблеясының облыстық Достық үйі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны (келісім бойынша)
аумақты абаттандыру
972,1 шаршы метр
4
4
Өскемен қаласының бюджеті
36
Өскемен қаласы әкімдігінің «Жігер» балалар-жасөспірімдер клубтарының Өскемен қалалық бірлестігі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
аумақты абаттандыру
775 шаршы метр
10
10
Өскемен қаласының бюджеті
37
Өскемен қаласы әкімдігінің «Істер басқармасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
мұрағаттық және ағымдағы құжаттар-мен жұмыс істеуде көмек; аумақты абаттандыру
күн сайын 10-15 папка; 1000 шаршы метр
4
4
Өскемен қаласының бюджеті
38
Өскемен қаласы әкімдігінің «Орталықтандырылған кітапханалар жүйесі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; оқырмандарға қызмет көрсету бойынша жұмысқа көмек; қалалық мәдени бұқаралық іс-шараларды өткізуге көмек; кітап қорымен жұмыста көмек

1000 документов в год; 4000 человек в год; 60 мероприятий в год; 12000 экземпляров в год
20
20
Бюджет города Усть-Каменогорска
39
Государственное учреждение «Управление туризма, физической культуры и спорта Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
Помощь в работе с текущими документами; доставка корреспонденции
3600 документов в год; 25-30 документов ежедневно
5
5
Бюджет города Усть-Каменогорска
40
Государственное учреждение «Управление комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
Помощь в работе с архивными документами; подшивка регистрационных дел; помощь в выдаче справок на запросы; доставка корреспонденции
160 документов ежемесячно; 180 дел ежемесячно; 80 справок ежемесячно; 12 документов ежедневно
5
5
Бюджет города Усть-Каменогорска
41
Коммунальное государственное учреждение «Центр занятости» акимата города Усть-Каменогорска
Регистрация корреспонденции; помощь в работе с архивными и текущими документами, картотекой, обращениями граждан
1500 документов в год; 1500 документов в год
5
5
Бюджет города Усть-Каменогорска
42
Коммунальное государственное казенное предприятие «Восточно-Казахстанский областной архитектурно-этнографический и природно-ландшафтный музей-заповедник» (по согласованию)
Помощь в работе по озеленению и благоустройству территорий, очистке штамбов деревьев, уборке поросли
100000 квадратных метров
30
30
Бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
43
Государственное коммунальное предприятие «Усть-Каменогорское многоотраслевое предприятие «Өскемен-Тәртіп» акимата города Усть-Каменогорска
Благоустройство территории города
360000 квадратных метров
20
20
Бюджет города Усть-Каменогорска,
работодатель
44
Общественный фонд «Микрокредитная организация Восточно-Казахстанского регионального фонда по поддержке малообеспеченных граждан» (по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами; доставка корреспонденции; благоустройство территории
2650 документов в год; 60 - 70 документов ежемесячно; 70 квадратных метров
2
2
Бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
45
Общественное объединение «Восточно-Казахстанский областной союз ветеранов и инвалидов войны в Афганистане» (по согласованию)
Помощь в работе с текущими документами;  помощь в организации масштабных мероприятий культурного назначения, озеленение, благоустройство территории
7 - 10 документов ежедневно; 4 города и 15 районов; 300 квадратных метров
5
5
Бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
46
Общественное объединение «Инвалиды-ветераны Афганистана Восточно-Казахстанского региона» (по согласованию)
Помощь по доставке социального угля; помощь в реализации благотворительных акций для помощи социально уязвимым слоям населения

жылына 1000 құжат; жылына 4000 адам; жылына 60 іс-шара; жылына 12000 дана
20
20
Өскемен қаласының бюджеті
39
«Шығыс Қазақстан облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек; хат-хабарларды жеткізу
жылына 3600 құжат; күн сайын 25-30 құжат
5
5
Өскемен қаласының бюджеті
40
«Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің басқармасы» мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек; тіркеме істерді тігу; сұраныстарға анықтама беруге көмек; хат-хабарларды жеткізу
ай сайын 160 құжат; ай сайын 180 іс; күн сайын 80 анықтама; күн сайын 12 құжат
5
5
Өскемен қаласының бюджеті
41
Өскемен қаласы әкімдігінің «Жұмыспен қамту орталығы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
хат-хабарларды тіркеу; мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен, картотекалармен, азаматтардың өтініштерімен жұмыста көмек
жылына 1500 құжат; жылына 1500 құжат
5
5
Өскемен қаласының бюджеті
42
«Шығыс Қазақстан облыстық сәулет-этнографиялық және табиғи-ландшафтық мұражай-қорығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны (келісім бойынша)
аумақты көгалдандыру және абаттандыру, ағаштарды бұтақтардан тазалау, өскіндерді жинау жұмыстарына көмек
10000 шаршы метр
30
30
Өскемен қаласының бюджеті
43
«Өскемен қаласы әкімдігінің «Өскемен-Тәртіп» Өскемен көпсалалы кәсіпорны» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
қала аумақтарын абаттандыру
360000 шаршы метр
20
20
Өскемен қаласының бюджеті
44
«Тұрмысы төмен азаматтарды қолдау жөніндегі Шығыс Қазақстан өңірлік қорының шағын несие ұйымы» қоғамдық қоры (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттар-мен жұмыс істеуде көмек; хат-хабарлар жеткізу; аумақты абаттандыру
жылына 2650 құжат; ай сайын 60-70 құжат; 70 шаршы метр
2
2
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс берушілер
45
«Шығыс Қазақстан облыстық Ауғаныстандағы соғыс ардагерлері мен мүгедектері одағы» қоғамдық бірлестігі (келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмыстарда көмек; мәдени түрдегі масштабтық шараларды ұйымдастыруда көмек; аумақтарды көгалдандыру, абаттандыру
күн сайын 7-10 құжат; 4 қала және 15 аймақ; 300 шаршы метр
5
5
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
46
«Шығыс Қазақстан аумағының Ауғаныстан мүгедектер-ардагерлері» қоғамдық бірлестігі (келісім бойынша)
әлеуметтік көмірді жеткізу бойынша көмек; халықтың әлсіз қаралған топтарына әлеуметтік көмек үшін қайырымдылық акцияларын жүзеге асыруға көмек

40 000 тонн в год; 4 акции в квартал
5
5
Бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
47
Общественное объединение «Усть-Каменогорская организация ветеранов войны в Афганистане» (по согласованию)
Помощь в оборудовании и оформлении музея войнам интернационалистам в парке Победы, уголков-музеев в школах города; помощь в организации уроков мужества в школах города, спортивных соревнований и игр; помощь в оказании социальной помощи престарелым членам семей погибших и инвалидам войны в Афганистане; благоустройство территории Мемориала памяти воинам – интернационалистам
7 школ в год; 45 школ в год; 28 семей в год; 1000 квадратных метров
4
4
Бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
48
Общественное объединение «Союз Садоводов» города Усть-Каменогорска (по согласованию)
Охрана дачных участков
505 гектаров; 3808 участков
30
30
Бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
49
Общественные объединения: объединение женщин-инвалидов «Алтын-Ай», Восточно-Казахстанский областной филиал общественного объединения «Республиканское общество женщин-инвалидов, имеющих на иждивении несовершеннолетних детей «Биби-Ана», Восточно-Казахстанское областное правление филиала общественного объединения «Казахское общество слепых», частный фонд инвалидов по зрению «Благодеяние», Восточно-Казахстанская областная организация филиал общественного объединения «Казахское общество глухих», «Добровольное общество инвалидов Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
Помощь в пошиве и ремонте спецодежды, постельного белья, рабочих халатов; помощь в работе с текущими документами, доставка корреспонденции; помощь в организации тренингов; благоустройство территории
51 000 пар рукавиц, 35050 комплектов постельного белья в год; 1620 комплектов спецодежды в год; 100 документов ежемесячно; 2 тренинга в неделю; 1000 квадратных метров
52
52
Бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
50
Кооперативы собственников квартир (по согласованию): «Крылова, 106», «Защита-2», «Пролетарская, 91», «Ушанова, 70», «Рауан», Кедр», «Текстильщик», «Индустриальная-15», «Березка-1», «Маяк», «Л-75»
Благоустройство территорий; уборка подвальных и приподвальных помещений, технических этажей, чердаков; ремонт и уборка лестничных клеток, пролетов в жилых домах
24199,8 квадратных метра; 6000 квадратных метров; 4 подъезда; 15400 квадратных метров
52
52
Бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
51
Товарищество с ограниченной ответственностью «Озеленитель» (по согласованию)
Озеленение, благоустройство территории города
30 000 квадратных метров
12
12
Бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
52
Товарищество с ограниченной ответственностью «Парк культуры и отдыха «Металлург» (по согласованию)
Обработка цветников (посадка, полив, прополка, обрезка); обрезка кустарников, вырезка поросли, обрезка стволов деревьев, скос травы; очистка водоемов от поросли и мусора

жылына 40 000 тонна тоқсанына 4 акция
5
5
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
47
«Ауғаныстандағы соғыс ардагерлерінің Өскемен қалалық ұйымы» қоғамдық бірлестігі (келісім бойынша)
Жеңіс саябағында, қала мектептеріндегі жауынгер интернационалистерге мұражай бұрыштарын рәсімдеуге және жабдықтауға көмек; Қала мектептерінде оқушылар арасында ерлік сабақтарын, спорттық жарыстар мен ойындарды ұйымдастыруда көмек; Ауған соғысының мүгедектеріне және қайтыс болғандардың қарт отбасы мүшелеріне әлеуметтік көмек көрсетуге көмек; жауынгер-интернационалистерді еске алу Ескерткішінің аумағын абаттандыру
жылына 7 мектеп; жылына 45 мектеп; жылына 28 отбасы; 1000 шаршы метр;
4
4
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
48
Өскемен қаласының «Бағбандар одағы» қоғамдық бірлестігі (келісім бойынша)
саяжай телімдерін күзету
505 гектар; 3808 телімдер
30
30
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
49
Қоғамдық бірлестіктер: «Алтын-Ай» мүгедек әйелдердің қоғамдық бірлестігі, «Мүгедек әйелдердің Республикалық «Бибі-Ана» қоғамы» қоғамдық бірлестігінің Шығыс Қазақстан облыстық филиалы, Шығыс Қазақстан филиалы «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің Шығыс Қазақстан облыстық филиалы, «Благодеяние» көру бойынша мүгедектердің жеке қоры (келісім бойынша)
арнайы киімдерді, төсек орындарын, жұмыс халаттарын жөндеуге және тігуге көмек; ағымдағы құжаттармен жұмыстарда көмек, хат-хабарларды жеткізу; тренингтерді ұйымдастыруға көмек; аумақты абаттандыру
жылына 51 000 қолғап; 35050 дана төсек орын жинағы; жылына 1620 арнайы киім; ай сайын 100 құжат; аптасына 2 тренинг: 1000 шаршы метр; 1246 шаршы метр
52
52
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
50
Меншік пәтер иелерінің кооперативтері (келісім бойынша): «Крылова, 106», «Защита-2», «Пролетарская, 91», «Ушанов, 70», «Рауан», «Кедр», «Текстильщик», «Индустриальная-15», «Березка-1», «Маяк», «Л-75»
аумақтарды абаттандыру; үй астындағы және үй жанындағы жайды, техникалық қабаттарды, шатырдың астын тазалау; басқыш алаңын, тұрғын үйдегі аралықтарды жөндеу және тазалау
24199,8 шаршы метр; 6000 шаршы метр; 4 подъезд 15400 шаршы метр
52
52
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
51
«Озеленитель» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
қала аумағын аумақтарды көгалдандыру, жайластыру
30 000 шаршы метр
12
12
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
52
«Металлург» мәдениет және демалыс саябағы жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
гүлзарларды өңдеу (кесу, суару, шөптеу); аумақтағы бұталарды кесу, аумақтағы шөпті шабу; су көздерін қоқыстан және өскіндерден тазарту

1500 квадратных метров; 16364 квадратных метров; 3 гектара
20
20
Бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
53
Товарищество с ограниченной ответственностью «MEDA ART GROUР» (по согласованию)
Благоустройство территории; помощь в работе с текущими документами
800 м3; 5 документов ежедневно
20
20
Бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
54
Товарищество с ограниченной ответственностью «Нұр-Шапағат» (по согласованию)
Благоустройство территории; помощь в пошиве подушек, матрасов, постельного белья
1000 квадратных метров; ежедневно 15 подушек, 5 матрасов, 10 комплектов постельного белья
10
10
Бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
55
Товарищество с ограниченной ответственностью «Профессиональный рост» (по согласованию)
Благоустройство территории; помощь в работе с текущими документами
90 квадратных метров; 20 - 30 документов ежедневно
5
5
Бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
56
Товарищество с ограниченной ответственностью «ИСХ-ХХI» (по согласованию)
благоустройство территории; помощь в работе с текущими документами
120 квадратных метров; 15 - 20 документов ежедневно
5
5
Бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
57
Товарищество с ограниченной ответственностью «Belisima» (по согласованию)
благоустройство территории; помощь в работе с текущими документами
159 квадратных метров; 20 - 30 документов ежедневно
5
5
Бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
58
Товарищество с ограниченной ответственностью «Профиль-XXI» (по согласованию)
Помощь в работе с текущими документами; благоустройство территории
10 - 15 документов ежедневно; 800 квадратных метров
9
9
Бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
59
Товарищество с ограниченной ответственностью «Иртыштранс» (по согласованию)
благоустройство территории; помощь в работе с текущими документами
1000 квадратных метров; 25 - 30 документов ежедневно
5
5
Бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
60
Товарищество с ограниченной ответственностью «Тахами путь» (по согласованию)
благоустройство территории; благоустройство и очистка трамвайных остановок
2000 квадратных метров; 35 трамвайных остановок
8
8
Бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
61
Региональная Ассоциация предприятий лесной, деревообрабатывающей и мебельной промышленности Восточно-Казахстанской области (по согласованию)
Помощь в работе с текущими документами, работа с картотекой
20 - 30 документов ежедневно
2
2
Бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
62
Крестьянское хозяйство «Ника» (по согласованию)
Выращивание овощей; помощь по уходу за животными
3 гектара; 100 голов
9
9
Бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
63
Индивидуальный предприниматель «Калиева Гаухар Абдуловна» (по согласованию)
Помощь в работе с текущими документами, отправление факсов, копирование документов; благоустройство территории
10 - 15 документов ежедневно; 250 квадратных метров
3
3
Бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
64
Товарищество с ограниченной ответственностью «Межрегионкомплект-Астана» (по согласованию)
Помощь по делопроизводству; благоустройство территории

1500 шаршы метр; 16364 шаршы метр; 3 гектар
20
20
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
53
«MEDA ART GROUР» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
аумақтарды абаттандыру; ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек
800 м3; күн сайын 5 құжат
20
20
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
54
«Нұр-Шапағат» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
аумақтарды абаттандыру; жастықтарды, матрастарды, төсек-орын жабдықтарын тігуге көмек
1000 шаршы метр; күн сайын 15 жастық, 5 матрас, 10 төсек орын жабдықтары
10
10
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
55
«Профессиональный рост» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
аумақтарды абаттандыру; ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек
90 шаршы метр; күн сайын 20-30 құжат
5
5
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
56
«ИСХ-ХХІ» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
аумақтарды абаттандыру; ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек
120 шаршы метр; күн сайын 15-20 құжат
5
5
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
57
«Belisima» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
аумақтарды абаттандыру; ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек
159 шаршы метр; күн сайын 20-30 құжат
5
5
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
58
«Профиль-ХХІ» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
аумақтарды абаттандыру; ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек
күн сайын 10-15 құжат; 800 шаршы метр
9
9
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
59
«Иртыштранс» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
аумақтарды абаттандыру; ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек
1000 шаршы метр күн сайын 25-30 құжат
5
5
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
60
«Тахами путь» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
аумақтарды абаттандыру; трамвай аялдамаларын абаттандыру және тазалау
2000 шаршы метр; 35 трамвай аялдамасы
8
8
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
61
Шығыс Қазақстан облысының орман, ағаш өңдеу және жиһаз өнеркәсіптерінің өңірлік кәсіпорындар қауымдастығы
ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек; картотекамен жұмыс
күн сайын 20-30 құжат
2
2
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
62
«Ника» шаруа қожалығы (келісім бойынша)
көкеністерді өсіру;  жануарларға қарау бойынша көмек
3 гектар; 100 бас
9
9
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
63
«Калиева Гаухар Абдуловна» жеке кәсіпкер (келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмыста көмек; факстерді жіберу, құжаттардың көшірмесін жасау; аумақты абаттандыру
күн сайын 20-30 құжат; 250 шаршы метр
3
3
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
64
«Межрегионкомплект-Астана» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
іс-жүргізу бойынша көмек; аумақты абаттандыру

Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, оплата труда регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора, осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени в зависимости от количества, качества, сложности выполняемой работы путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по  охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием; выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья; пенсионные и социальные отчисления, компенсация за неиспользованный трудовой отпуск производятся работодателем в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщины и другие лица с семейными обязанностями, инвалидылица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.

Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күнді құрайды, екі демалыс күн беріледі, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, еңбекақы төлеу еңбек шартының негiзiнде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледi, орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделiлiгiне байланысты жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген дәлелді жұмыс істеген уақыты арқылы жұмыссыздың жеке шотына аудару жолымен жүзеге асырылады; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету; уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, денсаулыққа мертігу немесе басқа зақымдану салдарынан келтірілген зияндардың орнын толтыру зейнетақы және әлеуметтік ақша, еңбек демалысын қолданбағаны үшін өтемақы аударулар Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес жұмыс берушімен жүргізіледі. Жұмыскерлердің жеке санаттары (әйелдер және отбасылық міндеттері бар тұлғалар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған тұлғалар) үшін қоғамдық жұмыстардың талаптары тиісті санатқа еңбек талаптарының ерекшелігін ескере отырып белгіленеді және Қазақстан Республикасы еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс берушінің және жұмыскердің арасында жасалған еңбек шарттарымен қарастырылады.