О внесении изменений в решение от 21 декабря 2012 года № 13/2-V "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2013-2015 годы"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 августа 2013 года № 21/4-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 августа 2013 года № 3041. Утратило силу в связи с истечением финансового года (письмо Усть-Каменогорского городского маслихата от 06 января 2014 года № 04-05/1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением финансового года (письмо Усть-Каменогорского городского маслихата от 06.01.2014 № 04-05/1).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 августа 2013 года № 13/155-V "О внесении изменений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3031), Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2013-2015 годы" от 21 декабря 2012 года № 13/2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2789, опубликовано 10 января 2013 года в газетах "Өскемен" № 1 и "Усть-Каменогорск" № 1) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 590 857 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 350 526 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 95 282 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 916 150 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 228 899 тысяч тенге;
2) затраты – 25 457 136,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -35 217 тысяч тенге, в том числе:
поступления от продажи финансовых активов государства – 35 217 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -1 831 062,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 831 062,5 тысяч тенге.";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"Өскемен қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 13/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 тамыздағы N 21/4-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 тамызда № 3041 болып тіркелді. Қаржылық жылдың аяқталуына байланысты күші жойылды (Өскемен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 06 қаңтардағы № 04-05/1 хаты)
Ескерту. Қаржылық жылдың аяқталуына байланысты күші жойылды (Өскемен қалалық мәслихатының 06.01.2014 № 04-05/1 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2013 жылғы 9 тамыздағы № 13/155-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3031 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың «Өскемен қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 13/2-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2789 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда № 1 «Өскемен» және № 1 «Усть-Каменогорск» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қаланың 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2013 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 590 857 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 350 526 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 95 282 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 916 150 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10 228 899 мың теңге;
2) шығындар – 25 457 136,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – -35 217 мың теңге, соның ішінде:
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 35 217 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -1 831 062,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1 831 062,5 мың теңге.»;
1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
39 909
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
4 196
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
6 080
018
Капитальные расходы государственного органа
517
033
Проведение мероприятий по ликвидации государственного учреждения, проводившего работу по выдаче разовых талонов и обеспечению полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
468
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
46 894
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
38 728
004
Капитальные расходы государственного органа
5 166
110
Экономическая экспертиза бюджетных инвестиций, планируемых к реализации посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц
3 000
02
Оборона
32 068
122
Аппарат акима района (города областного значения)
32 068
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
32 068
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
90 290
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
90 290
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
90 290
04
Образование
8 194 243,7
464
Отдел образования района (города областного значения)
8 194 243,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
25 921
003
Общеобразовательное обучение
5 218 713
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
78 766
006
Дополнительное образование для детей
588 355,7
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
809 692
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
89 708
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 172 246
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
193 558
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
17 284
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

001
Аудандық бюджетті орындау және коммуналдық меншікті (облыстық маңызы бар қала) саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 909
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
4 196
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
6 080
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
517
033
Бір жолғы талондарды жүзеге асырудан сомалар түсімінің толықтығын қамтамасыз ету және бір жолғы талондарды беру бойынша жұмыстарды өткізетін, мемлекеттік мекемені жою бойынша шараларды өткізу
468
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
46 894
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 728
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 166
110
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталына мемлекеттiң қатысуы арқылы iске асырылуы жоспарланатын бюджеттiк инвестициялардың экономикалық сараптамасы
3 000
02
Қорғаныс
32 068
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
32 068
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
32 068
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
90 290
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
90 290
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
90 290
04
Бiлiм беру
8 194 243,7
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8 194 243,7
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 921
003
Жалпы білім беру
5 218 713
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
78 766
006
Балаларға қосымша білім беру
588 355,7
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
809 692
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
89 708
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1 172 246
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
193 558
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
17 284
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

2 000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7 661 138,7
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
4 583 461,1
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 776 275,4
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
1 500,1
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
299 002,7
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
899,4
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
11 477
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
11 477
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1 425 369
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
294 624
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
19 558
003
Поддержка культурно-досуговой работы
159 899
006
Функционирование районных (городских) библиотек
98 570
007
Развитие государственного языка и других языков народов Казахстана
9 606
010
Капитальные расходы государственного органа
660
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 331
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
124 312
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
21 376
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
39 880
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
30 740
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
29 266
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 050
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
728 046
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
13 185
004
Капитальные расходы государственного органа
4 265
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
173 097
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения ) уровне
15 705
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях

2 000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7 661 138,7
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
4 583 461,1
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
2 776 275,4
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
1 500,1
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту және (немесе) сатып алу дамыту (немесе) сатып алу
299 002,7
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыруға
899,4
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекция бөлімі
11 477
001
Тұрғын үй қоры шеңберінде жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
11 477
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1 425 369
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
294 624
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 558
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
159 899
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
98 570
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
9 606
010
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
660
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
6 331
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
124 312
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 376
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
39 880
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
30 740
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
29 266
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3 050
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
728 046
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 185
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
4 265
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
173 097
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
15 705
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы