О внесении изменений и дополнения в решение от 21 декабря 2012 года № 12/65-V "О бюджете города Семей на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 24 июля 2013 года № 20/104-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 июля 2013 года № 3015. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2013 года № 01-26/463)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 26.12.2013 № 01-26/463).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктами 4) и 5) пункта 2 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 июля 2013 года № 12/135-V «О внесении изменений и дополнений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2988) маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 21 декабря 2012 года № 12/65-V «О бюджете города Семей на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2012 года № 2791, опубликовано в газетах «Семей таңы» и «Вести Семей» от 4 января 2013 года № 1-2), следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы – 24 573 924 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 475 922 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 82 217 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 402 158 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 613 627 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты – 25 119 208,6 тысяч тенге;»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета – (-)556 052,7 тысяч тенге;»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 556 052,7 тысяч тенге:
поступление займов – 254 363 тысяч тенге;
погашение займов – 2 218,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 303 907,7 тысяч тенге.»;
пункт 2 изложить в следующей редакции:

2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/65-V "Семей қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімге өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2013 жылғы 24 шілдедегі № 20/104-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 шілдеде № 3015 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 01-26/463 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 26.12.2013 № 01-26/463 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) және 5) тармақшаларына109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 3 шілдедегі № 12/135-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 2988 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/65-IV «Семей қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 2791 болып тіркелген, 2012 жылғы 4 қаңтардағы № 1-2 «Семей таңы» және «Вести Семей» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер – 24 573 924 мың теңге:
салықтық түсімдер – 11 475 922 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 82 217 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 402 158 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12 613 627 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар – 25 119 208,6 мың теңге;»;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығы (профициті) – (-)556 052,7 мың теңге;»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 556 052,7 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 254 363,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 218,0 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары – 303 907,7 мың теңге.»;
2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:

«Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) – 238 922,1 тысяч тенге.»;
в пункте 10-2:
абзац второй изложить в следующей редакции:
«на проведение противоэпизоотических мероприятий – 71 156 тысяч тенге;»;
дополнить абзацем десятым в следующей редакции:
«на увеличение штатной численности местных исполнительных органов – 16 021 тысяч тенге.»;
в пункте 10-3:
абзац второй изложить в следующей редакции:
«на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 615 003,1 тысяч тенге;»;
абзац третий изложить в следующей редакции:
«на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 798 903 тысяч тенге;»;
пункт 10-4 изложить в следующей редакции:
«10-4. Учесть, что в составе поступлений местного бюджета на 2013 год предусмотрены кредиты из республиканского бюджета в сумме 254 363 тысяч тенге, в том числе:
на реализацию мер социальной поддержки специалистов – 12 983 тысяч тенге;
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья – 241 380 тысяч тенге.»;

«Ауданның (облыстық маңызы бар қаланының) жергілікті атқарушы органның резерві – 238 922,1 мың теңге.»;
10-2-тармақта:
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 71 156 мың теңге;»;
оныншы абзацпен толықтырылып, келесі редакцияда жазылсын:
«жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын арттыруға – 16 021 мың теңге.»;
10-3-тармақта:
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 615 003,1 мың теңге;»;
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 798 903 мың теңге;»;
10-4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«10-4. 2013 жылға арналған жергілікті бюджеттің кірістер құрамында республикалық бюджеттен 254 363 мың теңге сомасында кредит қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыруға – 12 983 мың теңге;
тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алу, жобалауға – 241 380 мың теңге.»;