О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Семей от 21 декабря 2012 года № 12/65-V "О бюджете города Семей на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 15 ноября 2013 года № 24/123-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 ноября 2013 года № 3098. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2013 года № 01-26/463)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 26.12.2013 № 01-26/463).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктами 4) и 5) пункта 2 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 24 октября 2013 года № 15/180-V «О внесении изменений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3078) маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 21 декабря 2012 года № 12/65-V «О бюджете города Семей на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2791, опубликовано в газетах «Семей таңы» и «Вести Семей» от 4 января 2013 года № 1-2), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы – 24 794 252,2 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 503 294 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 92 665 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 404 041 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 794 252,2 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты – 25 339 536,8 тысяч тенге;»;
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) – 240 000 тысяч тенге.»;
в пункте 10:
абзац второй изложить в следующей редакции:
«на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан – 238 224 тысяч тенге;»;
дополнить абзацем пятым в следующей редакции:

Семей қаласы мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/65-V "Семей қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2013 жылғы 15 қарашадағы № 24/123-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 қарашада № 3098 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 01-26/463 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 26.12.2013 № 01-26/463 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) және 5) тармақшаларына109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 24 қазандағы № 15/180-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3078 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/65-IV «Семей қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2791 болып тіркелген, 2012 жылғы 4 қаңтардағы № 1-2 «Семей таңы» және «Вести Семей» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер – 24 794 252,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 11 503 294 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 92 665 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 404 041 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12 794 252,2 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар – 25 339 536,8 мың теңге;»;
2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
«Ауданның (облыстық маңызы бар қаланының) жергілікті атқарушы органның резерві – 240 000 мың теңге.»;
10-тармақта:
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке – 238 224 мың теңге;»;
бесінші абзацпен толықтырылып, келесі редакцияда жазылсын:

«на приобретение учебно-методического комплекса для общеобразовательных школ – 2 426 тысяч тенге;»;
дополнить абзацем шестым в следующей редакции:
«на подготовку и участие в республиканских спортивных мероприятиях КГКП «Футбольный клуб «Спартак» – 21 332 тысяч тенге;»;
в пункте 10-1:
абзац второй изложить в следующей редакции:
«на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 613 269,2 тысяч тенге;»;
дополнить абзацем восьмым в следующей редакции:
«на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 15 579 тысяч тенге;»;
в пункте 10-2:
абзац десятый изложить в следующей редакции:
«на увеличение штатной численности местных исполнительных органов – 16 502 тысяч тенге;»;

«жалпы орта білім беретін мектептерге оқу-әдістемелік кешендерін сатып алуға – 2 426 мың теңге;»;
алтыншы абзацпен толықтырылып, келесі редакцияда жазылсын:
«Спартак» футбол клубы» КМҚК республикалық спорттық іс-шараларға дайындау және қатысуға – 21 332 мың теңге;»;
10-1-тармақта:
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 613 269,2 мың теңге;»;
сегізінші абзацпен толықтырылып, келесі редакцияда жазылсын:
«инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 15 579 мың теңге;»;
10-2-тармақта:
оныншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
«жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын арттыруға – 16 502 мың теңге.»;