О внесении изменений и дополнений в решение от 21 декабря 2012 года № 11/2-V "О бюджете города Риддера на 2013-2015 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 19 июля 2013 года N 18/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 июля 2013 года № 3014. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Риддерского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 884/04-08)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Риддерского городского маслихата от 24.12.2013 № 884/04-08).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Риддерского городского маслихата от 24.12.2013 № 884/04-08).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 июля 2013 года № 12/135-V «О внесении изменений и дополнений в решение от 07 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2988), Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 11/2-V «О бюджете города Риддера на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2793 от 03 января 2013 года, опубликовано в газете «Лениногорская правда» от 25 января 2013 года № 4) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет города Риддера на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 5317997 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2471534 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5800 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 44179 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2796484 тысяч тенге;
2) затраты – 5389909,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50000 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 50000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -121912,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 121912,1 тысяч тенге.»;
пункт 6 изложить в следующей редакции:

"2013-2015 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11/2-V шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2013 жылғы 19 шілдедегі N 18/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 шілдеде N 3014 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Риддер қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 884/04-08 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Риддер қалалық мәслихатының 24.12.2013 № 884/04-08 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 03 шілдедегі № 12/135-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 07 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2988 тіркелген) шешіміне сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Риддер қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11/2-V «2013-2015 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 3 қаңтардағы № 2793 тіркелген, «Лениногорская правда» газетінде 2013 жылғы 25 қаңтарда № 4 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5317997 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдері - 2471534 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 5800 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 44179 мың теңге;
трансферттер түсімі - 2796484 мың теңге;
2) шығындар - 5389909,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 50000 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 50000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -121912,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 121912,1 мың теңге.»;
6-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

«6. В соответствии с пунктами 23 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан установить гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.»;
пункт 9 исключить;
в пункте 14 абзац первый изложить в следующей редакции:
«14. Предусмотреть в городском бюджете на 2013 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 187250 тысяч тенге, согласно приложению 9, в том числе:»;
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
«25320 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;»;
абзац пятый изложить в следующей редакции:
«4082 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;»;
абзац шестой изложить в следующей редакции:
«4491 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;»;
дополнить абзацем восьмым следующего содержания:
«1052 тысяч тенге – на увеличение штатной численности местных исполнительных органов.»;
в пункте 18 абзац первый изложить в следующей редакции:
«18. Предусмотреть в городском бюджете на 2013 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в размере 287977 тысячи тенге, согласно приложению 13, в том числе:»;
абзац третий изложить в следующей редакции:
«22189 тысяч тенге – на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;»;
дополнить пунктом 18-1 следующего содержания:
«18-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2013 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы в размере 1346433 тысячи тенге, согласно приложению 13-1, в том числе:
316448 тысяч тенге – на строительство 60-квартирного жилого дома позиция 11;
316448 тысяч тенге – на строительство 60-квартирного жилого дома позиция 12;
316448 тысяч тенге – на строительство 60-квартирного жилого дома позиция 13;
34988 тысяч тенге – на инженерные сети к 60-квартирному жилому дому позиция 11;

«6. Қазақстан Республикасы Еңбек кодексiнiң 238 бабы 2, 3 тармақтарына сәйкес селолық жерлерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт салалары қызметкерлерiне бюджет қаражаты есебiнен лауазымдық жалақылары және қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайларда шұғылданатын азаматтық қызметшiлердiң жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда еңбекақылары жиырма бес пайызға көбейтiлiп бекiтiлсiн.
Селолық жерлерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін жергiлiктi өкiлдi органның келiсiмi бойынша жергiлiктi атқарушы орган анықтайды.»;
9-тармақ алынып тасталсын;
14-тармақта бірінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«14. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілген нысаналы даму трансферттері 187250 мың теңге көлемінде 9 қосымшаға сәйкес көзделсін, соның ішінде:»;
төртінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«25320 мың теңге - мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға;»;
бесінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«4082 мың теңге – үш деңгейлі жүйесі бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға;»;
алтыншы азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«4491 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге;»;
келесі мәтіндегі сегізінші азат жолмен толықтырылсын:
«1052 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға.»;
18-тармақта бірінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«18. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілген нысаналы даму трансферттер 287977 мың теңге көлемінде 13-қосымшаға сәйкес көзделсін, соның ішінде:»;
үшінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«22189 мың теңге - инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға;»;
келесі мазмұндағы 18-1 тармақпен толықтырылсын:
«18-1. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте 2012-2020 жылдарға арналған Моноқалаларды дамыту бағдарламасы аясында бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға республикалық бюджеттен берілген нысаналы даму трансферттер 1346433 мың теңге көлемінде 13-1 қосымшаға сәйкес көзделсін, соның ішінде:
316448 мың теңге – 60-пәтерлі тұрғын үй құрылысына 11 позиция;
316448 мың теңге – 60-пәтерлі тұрғын үй құрылысына 12 позиция;
316448 мың теңге – 60-пәтерлі тұрғын үй құрылысына 13 позиция;
34988 мың теңге - 60-пәтерлі тұрғын үйдің инженерлік желілеріне 11 позиция;

34988 тысяч тенге – на инженерные сети к 60-квартирному жилому дому позиция 12;
34988 тысяч тенге – на инженерные сети к 60-квартирному жилому дому позиция 13;
64959 тысяч тенге – на реконструкцию коммунальных тепловых сетей второго и четвертого районов;
165066 тысяч тенге – на строительство ливневой канализации по улице Гоголя-Рощина до проспекта Гагарина;
56579 тысяч тенге – на обеспечение инженерными сетями производственной базы товарищества с ограниченной ответственностью «Востокэнергоиндустрия»;
5521 тысяч тенге – на внешнее энергоснабжение спортивного комплекса «Эдельвейс».»;
приложения 191314 изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению;
дополнить приложением 13-1 согласно приложению 5 к настоящему решению;
приложение 5 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной сессии,
секретарь городского маслихата             И. Панченко
Приложение 1
к решению ХVIII сессии
Риддерского городского маслихата

34988 мың теңге - 60-пәтерлі тұрғын үйдің инженерлік желілеріне 12 позиция;
34988 мың теңге - 60-пәтерлі тұрғын үйдің инженерлік желілеріне 13 позиция;
64959 мың теңге – екінші мен төртінші аудандардың коммуналдық жылу желілерін реконструкциялауға;
165066 мың теңге – Гоголь-Рощин көшесінен Гагарин даңғылына дейінгі нөсерлі кәріз жүйесінің құрылысына;
56579 мың теңге – «Востокэнергоиндустрия» Жауапкерлігі Шектеулі Серіктестігі өндірістік базасын инженерлік желілерімен қамтамасыз етуге;
5521 мың теңге – «Эдельвейс» спорт кешенін сыртқы энергиямен жабдықтауға.»;
191314 қосымшалар осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес 13-1 қосымшамен толықтырылсын;
5-қосымша алынып тасталсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы                   И. Панченко