О внесении изменений и дополнений в решение Риддерского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 11/2-V "О бюджете города Риддера на 2013-2015 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 декабря 2013 года N 22/4-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 декабря 2013 года № 3127. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Риддерского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 884/04-08)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Риддерского городского маслихата от 24.12.2013 № 884/04-08).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 04 декабря 2013 года № 16/185-V «О внесении изменений и дополнений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3111), Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 11/2-V «О бюджете города Риддера на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2793 от 03 января 2013 года, опубликовано в газете «Лениногорская правда» от 25 января 2013 года № 4) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет города Риддера на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1)доходы – 4882994 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2459618 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7416 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 54479 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2361481 тысяч тенге;
2) затраты – 4954906,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 50000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -121912,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 121912,1 тысяч тенге.»;

"2013-2015 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11/2-V Риддер қалалық мәслихатының шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы N 22/4-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 желтоқсанда N 3127 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Риддер қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 884/04-08 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Риддер қалалық мәслихатының 24.12.2013 № 884/04-08 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2013 жылғы 04 желтоқсандағы № 16/185-V Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3111 тіркелген) сәйкес Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Риддер қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11/2-V «2013-2015 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 3 қаңтардағы № 2793 тіркелген, «Лениногорская правда» газетінде 2013 жылғы 25 қаңтарда № 4 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4882994 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2459618 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7416 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 54479 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2361481 мың теңге;
2) шығындар – 4954906,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 50000 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 50000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -121912,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 121912,1 мың теңге.»;

пункт 5 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
«4) с передачей функций и полномочий местных исполнительных органов на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 49220 тысяч тенге.»;
в пункте 13 абзац первый изложить в следующей редакции:
«13. Предусмотреть в городском бюджете на 2013 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы в размере 4610 тысяч тенге, согласно приложению 8, в том числе:»;
абзац второй изложить в следующей редакции:
«4089 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;»;
абзац третий изложить в следующей редакции:
«521 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей - инвалидов, обучающихся на дому.»;
в пункте 14 абзац первый изложить в следующей редакции:
«14. Предусмотреть в городском бюджете на 2013 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 240257 тысяч тенге, согласно приложению 9, в том числе:»;
абзац второй изложить в следующей редакции:
«105250 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;»;
абзац третий изложить в следующей редакции:
«25838 тысяч тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей - сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;»;
абзац пятый изложить в следующей редакции:
«3852 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;»;
абзац шестой изложить в следующей редакции:
«4561 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;»;
абзац седьмой исключить;
дополнить абзацем девятым следующего содержания:
«74700 тысяч тенге – на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования.»;
в пункте 18-1 абзац первый изложить в следующей редакции:
«18-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2013 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы в размере 954263 тысячи тенге, согласно приложению 13-1, в том числе:»;
абзац второй изложить в следующей редакции:
«200000 тысяч тенге – на строительство 60-квартирного жилого дома позиция 11;»;
абзац третий изложить в следующей редакции:

5-тармақта келесі мәтіндегі 4) тармақшасымен толықтырылсын:
«4) бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімдіжан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге жергілікті атқарушы органдардың міндеттеріне және өкілеттілігіне беруге байланысты 49220 мың теңге сомасында.»;
13-тармақта бірінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«13. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған Мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 4610 мың теңге көлемінде 8-қосымшаға сәйкес көзделсін, соның ішінде:»;
екінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«4089 мың теңге – негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға;»;
үшінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«521 мың теңге - үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге.»;
14-тармақта бірінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«14. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 240257 мың теңге көлемінде 9- қосымшаға сәйкес көзделсін, соның ішінде:»;
екінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«105250 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;»;
үшінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«25838 мың теңге - жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларға (қамқоршыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері;»;
бесінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«3852 мың теңге – үшдеңгейлі жүйесі бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға;»;
алтыншы азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«4561 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге;»;
жетінші азат жол алынып тасталсын;
келесі мәтіндегі тоғызыншы азат жолмен толықтырылсын:
«74700 мың теңге – бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімдіжан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге.»;
18-1-тармақта бірінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«18-1. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте 2012-2020 жылдарға арналған моноқалаларды дамыту Бағдарламасы аясында бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға республикалық бюджеттен берілген нысаналы даму трансферттер 954263 мың теңге көлемінде 13-1 қосымшаға сәйкес көзделсін, соның ішінде:»;
екінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«200000 мың теңге – 60-пәтерлі тұрғын үй құрылысына 11 позиция;»;
үшінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:

«200000 тысяч тенге – на строительство 60-квартирного жилого дома позиция 12;»;
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
«200000 тысяч тенге – на строительство 60-квартирного жилого дома позиция 13;»;
абзац пятый изложить в следующей редакции:
«7000 тысяч тенге – на инженерные сети к 60-квартирному жилому дому позиция 11;»;
абзац шестой изложить в следующей редакции:
«7000 тысяч тенге – на инженерные сети к 60-квартирному жилому дому позиция 12;»;
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
«7000 тысяч тенге – на инженерные сети к 60-квартирному жилому дому позиция 13;»;
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
«61408 тысяч тенге – на реконструкцию коммунальных тепловых сетей второго и четвертого районов;»;
абзац девятый изложить в следующей редакции:
«164835 тысяч тенге – на строительство ливневой канализации по улице Гоголя-Рощина до проспекта Гагарина;»;
абзац десятый изложить в следующей редакции:
«1499 тысяч тенге – на обеспечение инженерными сетями производственной базы Товарищества с Ограниченной Ответственностью «Востокэнергоиндустрия»;»;
дополнить абзацем двенадцатым следующего содержания:
«100000 тысяч тенге - на строительство моста через реку Ульба в городе Риддере.»;
приложения 18913-114 изложить в следующей редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Б. Кзыкеев
Секретарь городского маслихата             И. Панченко
Приложение 1
к решению XХII сессии
Риддерского городского маслихата

«200000 мың теңге – 60-пәтерлі тұрғын үй құрылысына 12 позиция;»;
төртінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«200000 мың теңге – 60-пәтерлі тұрғын үй құрылысына 13 позиция;»;
бесінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«7000 мың теңге - 60-пәтерлі тұрғын үйдің инженерлік желілеріне 11 позиция;»;
алтыншы азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«7000 мың теңге - 60-пәтерлі тұрғын үйдің инженерлік желілеріне 12 позиция;»;
жетінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«7000 мың теңге - 60-пәтерлі тұрғын үйдің инженерлік желілеріне 13 позиция;»;
сегізінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«61408 мың теңге – екiншi мен төртiншi аудандардың коммуналдық жылу желілерін реконструкциялауға;»;
тоғызыншы азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«164835 мың теңге – Гоголь-Рощин көшесінен Гагарина даңғылына дейінгі нөсерлі кәріз құрылысына;»;
оныншы азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«1499 мың теңге – «Востокэнергоиндустрия» Жауапкершiлiгi Шектеулi Серiктестiгi өндiрiстiк базасын инженерлiк желiлерiмен қамтамасыз етуге;»;
келесі мәтіндегі он екінші азат жолмен толықтырылсын:
«100000 мың теңге – Риддер қаласында Үлбі өзені арқылы өтетін көпірдің құрылысына.»;
18913-114 қосымшалар осы шешімнің 12345 қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Б. Кзыкеев
Қалалық мәслихаттың хатшысы                И. Панченко

22189
Инженерные сети и благоустройство для 60-ти квартирного жилого дома в 4 микрорайоне г.Риддера
22189
015
за счет средств местного бюджета
30724
10000
Разработка ПСД проекта “Строительство магистральных электрических сетей 6, 7 районов”
10000
Разработка ПСД проекта “Строительство электрической подстанции в г.Риддере” с оформлением земельного участка
12110
Разработка ПСД проекта “Строительство тепловой подкачивающей станции для 5,6 микрорайонов в г.Риддере” с оформлением земельного участка
5110
Разработка ПСД проекта “Строительство тепловой насосной станции на 1,6,7 районах г.Риддера” с оформлением земельного участка
3300
Разработка ПСД проекта “Тепловые магистральные сети и внутриквартальные сети в 6, 7 микрорайонах” с оформлением земельного участка
10204
005
Развитие коммунального хозяйства
10000
015
за счет средств местного бюджета
10000
Разработка ПСД проекта “Строительство сетей уличного освещения”
10000
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
381202,5
011
за счет трансфертов из республиканского бюджета
165108
Канализационные сети 93-94 кварталов г.Риддера
60357
Реконструкция сетей водоснабжения в районе Малая Таловка г.Риддер ВКО
104751
015
за счет средств местного бюджета
216094,5
Канализационные сети 93-94 кварталов г.Риддера (софинансирование)
1685
Реконструкция сетей водоснабжения в районе Малая Таловка г.Риддер ВКО (софинансирование)
1646
Разработка ПСД на реконструкцию системы водоснабжения и водоотведения г.Риддера
50000
Разработка ПСД на реконструкцию очистных сооружений водоснабжения и водоотведения г.Риддера
25000
Разработка ПСД проекта “Строительство водопроводных сетей в районе Таловка г.Риддера” с оформлением земельного участка
4795,5
Водопроводные сети в микрорайоне Геолог и жилом районе Ботаника г.Риддера
132629
Изготовление технического паспорта объекта "Строительство водопроводных сетей в микрорайоне Геолог и жилом районе Ботаника"
339
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
29583
7000
за счет средств местного бюджета
29583
7000
Разработка ПСД проекта “Строительство системы водоснабжения в с.Поперечное” с оформлением земельного участка
17003,5
Разработка ПСД проекта “Строительство системы водоснабжения с.Лениногорский Лесхоз Ульбинского поселкового округа” с оформлением земельного участка
4123,5
Разработка ПСД проекта “Строительство системы водоснабжения с.Дом отдыха Ульбинского поселкового округа” с оформлением земельного участка

22189
Риддер қаласында 4 ықшам ауданда 60 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік жүйелер және абаттандыру
22189
015
жергілікті бюджет қаражаты есебінен
30724
10000
"6,7 аудандардың магистральді электр желілерінің құрылысы" жобасына жоба-сметалық құжаттар әзірлеу
10000
"Риддер қаласындағы кіші электр станциясының құрылысы" жобасына жер телімін рәсімдеумен қоса жоба-сметалық құжаттар әзірлеу
12110
"Риддер қаласының 5,6 ықшам аудандарындағы жылу тартқы станциясының құрылысы" жобасына жер телімін рәсімдеумен қоса жоба-сметалық құжаттар әзірлеу
5110
"Риддер қаласының 1,6,7аудандары үшін жылу тартқы станциясының құрылысы" жобасына жер телімін рәсімдеумен қоса жоба-сметалық құжаттар әзірлеу
3300
«6,7 – ықшам аудандарындағы жылу магистраль желілері мен кварталішілік желілірі» жобасына жер телімін рәсімдеумен қоса жоба-сметалық құжаттар әзірлеу
10204
005
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
10000
015
жергілікті бюджет қаражаты есебінен
10000
"Көшелерді жарықтандыру желілірінің құрылысы" жобасына жоба-сметалық құжаттар әзірлеу
10000
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
381202,5
011
республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
165108
Риддер қаласындағы 93-94 кварталдарында кәріз жүйелері
60357
ШҚО Риддер қаласындағы Малая Таловка ауданында сумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау
104751
015
жергілікті бюджет қаражаты есебінен
216094,5
Риддер қаласының 93-94 кварталдарындағы кәріздік желілер (бірлесіп қаржыландыру)
1685
ШҚО Риддер қаласының Кіші Таловка ауданындағы сумен жабдықтау желісінің қайта құрылысы(бірлесіп қаржыландыру)
1646
Риддер қаласының сумен жабдықтау және су қайтарғысының қайта құрылысына ЖСҚ әзірлеу
50000
Риддер қаласының сумен жабдықтау және су қайтарғысының тазалау құрылыстарының қайта құрылысына ЖСҚ әзірлеу
25000
«Риддер қаласының Таловка ауданындағы су өткізгіш желілердің құрылысы» жобасына жер телімін рәсімдеумен қоса ЖСҚ әзірлеу
4795,5
Риддер қаласының Геолог ықшам ауданында және Ботаника тұрғын ауданында су құбыры желілері
132629
Геолог ықшам ауданындағы және Ботаника тұрғын ауданындағы су желілері құрылысы" нысанына техникалық құжат әзірлеу
339
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйесфін дамыту
29583
7000
015
жергілікті бюджет қаражаты есебінен
29583
7000
«Поперечное а. сумен жабдықтау жүйесінің құрылысы жобасына жер телімін рәсімдеумен қоса ЖСҚ әзірлеу
17003,5
«Үлбі кенттік округінің Лениногорский лесхоз а. сумен жабдықтау жүйесінің құрылысы» жобасына жер телімін рәсімдеумен қоса ЖСҚ әзірлеу
4123,5
"Үлбі кенттік округінің Дом отдыха а. сумен жабдықтау жүйесінің құрылысы» жобасына жер телімін рәсімдеумен қоса ЖСҚ әзірлеу