О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 10-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 декабря 2013 года № 18/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 декабря 2013 года № 3131. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2013 года № 19/8-V
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.12.2013 № 19/8-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 4 декабря 2013 года № 16/185-V «О внесении изменений и дополнений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3111) Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 10-3 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2803, опубликовано в газете «Абай елі» № 2 от 8-15 января 2013 года, № 3 от 16-23 января 2013 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 123 в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2627854,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 229723,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3562,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 700,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2389576,0 тысяч тенге;
свободные остатки бюджетных средств – 4293,9 тысяч тенге;
2) затраты – 2627854,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10003,4 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 12983,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2980,0 тысяч тенге»;
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 04 «Образование» 1227918,0 тысяч тенге»;
пункт 12 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения» 116281,6 тысяч тенге»;
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Абай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-3 шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 18/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 желтоқсанда № 3131 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 19/8-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 27.12.2013 № 19/8-V шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 4 желтоқсандағы № 16/185-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3111 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Абай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2803 болып тіркелген, «Абай елі» газетінің 2013 жылғы 8-15 қаңтардағы № 2, 2013 жылғы 16-23 қаңтардағы № 3 сандарында жарияланған) шешімге келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 123 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
кірістер – 2627854,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 229723,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3562,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 700,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2389576,0 мың теңге;
бюджет қаражатының бос қалдықтары – 4293,9 мың теңге;
2) шығындар – 2627854,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 10003,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 12983,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2980,0 мың теңге»;
8 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«Білім беру» 04 функционалдық тобы 1227918,0 мың теңге болып есептелсін»;
12 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» 10 функционалдық тобы 116281,6 мың теңге болып есептелсін»;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.