О бюджете Абайского района на 2014-2016 годы
Решение Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2013 года № 19/3-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 января 2014 года № 3159. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2014 года № 25/8-V
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2014 № 25/8-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 7375 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3132) Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2868878,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 263215,2 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4866,8 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1165,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2561427,7 тысяч тенге;
свободные остатки бюджетных средств – 38203,8 тысяч тенге;
2) затраты – 2868878,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18330,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22176,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3846,0 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31.10.2014 № 24/2-V (вводится в действие с 01.04.2014).
2. Принять к исполнению на 2014 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты району 100 процентов, согласно решение Восточно-Казахстанского областного маслихата № 17/188-V от 13 декабря 2013 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3132).
3. В соответствии с пунктами 23 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 25 мая 2007 года установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности за счет бюджетных средств, повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.

2014-2016 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 19/3-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 қаңтарда № 3159 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 25/8-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 24.12.2014 № 25/8-V шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 7375-баптарына, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы, 1-тармағының 1) тармақшасына, “2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы” Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 13 желтоқсан 2013 жылғы № 17/188-V шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3132 болып тіркелген) Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2868878,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 263215,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4866,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1165,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2561427,7 мың теңге;
бюджет қаражатының бос қалдықтары – 38203,8 мың теңге;
2) шығындар – 2868878,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 18330,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22176,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3846,0 мың теңге;
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 31.10.2014 № 24/2-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудан бюджетіне 2014 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз болып Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 13 желтоқсан 2013 жылғы № 17/188-V шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3132 болып тіркелген) орындауға қабылдансын.
3. Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 25 мамырдағы Еңбек кодесінің 238 бабының 2, 3-тармақтарына сәйкес ауылдық жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне бюджет қаражаты есебінен лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкалары қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайларда шұғылданатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларын салыстырғандағы еңбекақылары кемінде жиырма бес пайызға жоғары белгіленсін.
Ауылдық жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілді органмен келісім бойынша жергілікті атқарушы орган анықтайды.

4. «Учесть по функциональной группе 01 «Государственные услуги общего характера» 291847,0 тысяч тенге;»;
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31.10.2014 № 24/2-V (вводится в действие с 01.04.2014).
5. Утвердить услуги по обеспечению деятельности сельского округа согласно приложению № 4.
6. «Учесть по функциональной группе 02 «Оборона» 15196,8 тысяч тенге;»;
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31.10.2014 № 24/2-V (вводится в действие с 01.04.2014).
7. «Учесть по функциональной группе 04 «Образование» 1702223,1 тысяч тенге;»;
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31.10.2014 № 24/2-V (вводится в действие с 01.04.2014).
8. «Учесть по функциональной группе 06 «Социальная помощь и социальное обеспечение» 168529,0 тысяч тенге;»;
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31.10.2014 № 24/2-V (вводится в действие с 01.04.2014).
9. «Учесть по функциональной группе 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство» 231515,2 тысяч тенге;»;
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31.10.2014 № 24/2-V (вводится в действие с 01.04.2014).
10. «Учесть по функциональной группе 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство» 210290,0 тысяч тенге;»;
Сноска. Пункт 10 в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31.10.2014 № 24/2-V (вводится в действие с 01.04.2014).
11. «Учесть по функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения» 129513,6 тысяч тенге;»;
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31.10.2014 № 24/2-V (вводится в действие с 01.04.2014).
12. «Учесть по функциональной группе 11 «Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность» 13026,8 тысяч тенге;»;
Сноска. Пункт 12 в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31.10.2014 № 24/2-V (вводится в действие с 01.04.2014).
13. «Учесть по функциональной группе 12 «Транспорт и коммуникации» 38142,0 тысяч тенге;»;
14. «Учесть по функциональной группе 13 «Прочие» 51557,0 тысяч тенге;»;
Сноска. Пункт 14 в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31.10.2014 № 24/2-V (вводится в действие с 01.04.2014).

4. «Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер» 01 функционалдық тобы 291847,0 мың теңге болып ескерілсін;»;
Ескерту. 4 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 31.10.2014 № 24/2-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. № 4 қосымшаға сәйкес ауылдық округтер бойынша қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер бекітілсін.
6. «Қорғаныс» 02 функционалдық тобы 15196,8 мың теңге болып ескерілсін;»;
Ескерту. 6 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 31.10.2014 № 24/2-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. «Білім беру» 04 функционалдық тобы 1702223,1 мың теңге болып ескерілсін;»;
Ескерту. 7 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 31.10.2014 № 24/2-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. «Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету» 06 функционалдық тобы 168529,0 мың теңге болып ескерілсін;»;
Ескерту. 8 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 31.10.2014 № 24/2-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» 07 функционалдық тобы  231515,2 мың теңге болып ескерілсін;»;
Ескерту. 9 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 31.10.2014 № 22/4-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. «Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік» 08 функционалдық тобы 210290,0 мың теңге болып ескерілсін;»;
Ескерту. 10 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 31.10.2014 № 24/2-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» 10 функционалдық тобы 129513,6 мың теңге болып ескерілсін;»;
Ескерту. 11 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 31.10.2014 № 24/2-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. «Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі» 11 функционалдық тобы 13026,8 мың теңге болып ескерілсін;»;
Ескерту. 12 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 31.10.2014 № 24/2-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. «Көлік және коммуникациялар» 12 функционалдық тобы 38142,0 мың теңге ескерілсін;»;
14. «Басқалар» 13 функционалдық тобы 51557,0 мың теңге болып ескерілсін;»;
Ескерту. 14 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 31.10.2014 № 24/2-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).

15. «Учесть по функциональной группе 14 «Обслуживание долга»  5,8 тысяч тенге;»;
Сноска. Пункт 15 в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31.10.2014 № 24/2-V (вводится в действие с 01.04.2014).
16. «Учесть «Чистое бюджетное кредитование» 18330,0 тысяч тенге;»;
17. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 5697,0 тысяч тенге;
18. Учесть перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестированию в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год, согласно приложению № 5.
19. Предусмотреть в районном бюджете на 2014 год целевые трансферты из областного бюджета:
на оказание материальной помощи некоторым категориям граждан – 42906,0 тысяч тенге;
на расширение водопроводных сетей в село Саржал – 9240,0 тысяч тенге;
на реконструкцию торгового дома под сельский клуб в село Саржал – 9062,0 тысяч тенге;
на строительству средней школы на 300 мест в село Саржал – 24787,0 тысяч тенге;
на строительству детского сада на 140 мест в село Караул – 60000,0 тысяч тенге.
20. Предусмотреть в районном бюджете на 2014 год целевые трансферты из республиканского бюджета:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 24732,0 тысяч тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы – 4097,0 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 10156,0 тысяч тенге;
на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу – 6119,0 тысяч тенге;
на строительству средней школы на 300 мест в село Саржал – 500231,0 тысяч тенге;
на расширение водопроводных сетей в село Саржал – 83161,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов – 22176,0 тысяч тенге;
21. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии,
Секретарь Абайского
районного маслихата                                 Т. Амангазы
Приложение № 1 к решению
Абайского районного маслихата
от 27 декабря 2013 года № 19/3-V
Районный бюджет на 2014 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31.10.2014 № 24/2-V (вводится в действие с 01.04.2014).
Кате
го
рия
Класс
Под
класс
Спе
цифи
ка
Наименование
Всего доходы
(тысяч тенге)
1
2
3
4
5
6
І. ДОХОДЫ

15. «Борышқа қызмет көрсету» 14 функционалдық тобы 5,8 мың теңге ескерілсін;»;
Ескерту. 15 тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 31.10.2014 № 24/2-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. «Таза бюджеттік кредит беру» 18330,0 мың теңге ескерілсін;»;
17. 2014 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 5697,0 мың теңге болып белгіленсін.
18. № 5 қосымшаға сәйкес 2014 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі бекітілсін.
19. 2014 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін:
мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмекке – 42906,0 мың теңге;
Саржал ауылындағы су құбырын кеңейтуге – 9240,0 мың теңге;
Саржал ауылындағы сауда үйін ауылдық клуб етіп қайта жасақтауға – 9062,0 мың теңге;
Саржал ауылында 300 орындық орта мектеп салуға – 24787,0 мың теңге;
Қарауыл ауылында 140 орындық бала бақша салуға – 60000,0 мың теңге.
20. 2014 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 24732,0 мың теңге;
Қазақстан Республикасында 2011-2020 жылдарға арналған білімді дамыту Мемлекеттік бағдарламаларын іске асыруға – 4097,0 мың теңге;
үшдеңгейлі біліктілік жүйесі бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға – 10156,0 мың теңге;
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге – 6119,0 мың теңге;
Саржал ауылында 300 орындық орта мектеп салуға – 500231,0 мың теңге;
Саржал ауылындағы су құбырын кеңейтуге – 83161,0 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттерге – 22176,0 мың теңге.
21. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы                               Т. Аманғазы
Абай аудандық мәслихатының
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 19/3-V шешіміне № 1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 31.10.2014 № 24/2-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
Сана
ты
Сыны
бы
Ішкі
сыны
бы
Ерек
шелі
гі
Атауы
Барлық кірістер
(мың теңге)
1
2
3
4
5
6
І. КІРІСТЕР

7 458,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 297,0
007
Капитальные расходы государственного органа
161,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
113 407,0
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
113 407,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
113 407,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14 543,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14 543,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
14 543,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
14 190,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
0,0
015
Капитальные расходы государственного органа
353,0
12
Транспорт и коммуникации
40 812,0
1
Автомобильный транспорт
40 812,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
25 252,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
25 252,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15 560,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
15 560,0
13
Прочие
57 594,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
321,0
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
321,0
014
Поддержка предпринимательской деятельности
321,0
9
Прочие
57 273,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14 991,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
14 991,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
14 991,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
6 277,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
6 277,0
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района (города областного значения)

7 458,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 297,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
161,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
113 407,0
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
113 407,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
113 407,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14 543,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14 543,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
14 543,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14 190,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
0,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
353,0
12
Көлiк және коммуникация
40 812,0
1
Автомобиль көлiгi
40 812,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
25 252,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
25 252,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15 560,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
15 560,0
13
Басқалар
57 594,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
321,0
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
321,0
014
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
321,0
9
Басқалар
57 273,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14 991,0
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске іске асыру
14 991,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
14 991,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
6 277,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
6 277,0
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының төтенше резерві