О внесении изменения в решение от 22 декабря 2011 года № 01-02/37-8 "О ставках фиксированного налога"
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 мая 2013 года N 15/101-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 02 июля 2013 года N 2982. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 марта 2018 года № 20/149-VI
Сноска. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.03.2018 № 20/149-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 01-02/37-8 "Тіркелген салық ставкалары туралы" шешімге өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 мамырдағы N 15/101-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 02 шілдеде N 2982 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы № 20/149-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 15.03.2018 № 20/149-VI шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Аягозского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 01-02/37-8 "О ставках фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-2-152, опубликовано в газете "Аягөз жаңалықтары" от 5 февраля 2012 года за № 10) следующее изменение:
приложение изложить в новой редакции согласно приложению.

Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 422 бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 15) тармақшасына сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 01-02/37-8 "Тіркелген салық ставкалары туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-6-152 тіркелген, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 10 жарияланған) шешімге келесі өзгеріс енгізілсін:
қосымша жаңа редакцияда қосымшаға сәйкес жазылсын.