Об организации общественных работ в 2013 году
Постановление акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 25 января 2013 года N 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 февраля 2013 года N 2884. Утратило силу постановлением акимата Жарминского района от 28 января 2014 года N 14
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жарминского района от 28.01.2014 N 14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании подпункта 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в соответствии с подпунктом 5) статьи 7статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Жарминского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2013 году, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, источники их финансирования, согласно приложению.
2. Размер оплаты труда участников утвердить в размере полутора минимальной заработной платы, установленной на 2013 год.
3. Рекомендовать руководителям организаций предоставлять отдельным категориям работников (женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидамлицам, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) возможность работать неполный рабочий день, а также применять гибкие формы организации рабочего времени.

2013 жылы қоғамдық жұмыстартарды ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 25 қаңтардағы N 25 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 ақпанда N 2884 тіркелді. Күші жойылды - Жарма ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 қаңтардағы N 14 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жарма ауданы әкімдігінің 28.01.2014 N 14 (алғаш ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 13) тармақшасы негізінде және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5) тармақшасына20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекiтiлген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасына сәйкес, Жарма ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізімі, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi және нақты жағдайлары, оларды қаржыландыру көздері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
2. Қатысушылардың еңбек ақысы 2013 жылға белгіленген ең төменгi жалақының бiр жарым есе мөлшерiнде бекiтiлсiн.
3. Ұйым басшыларына жұмыскерлердiң жекелеген санатына (кәмелетке толмаған балалары бар әйелдер, көп балалы аналар, мүгедектер, он сегiз жасқа толмаған адамдар) толық емес жұмыс күнiмен жұмыс істеуге мүмкiншілік беру, сондай-ақ жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемдi түрлерін қолдану ұсынылсын.

4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Жарминского района Брынзова С.М.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жарминского района
Т. Касымжанов
Приложение
утверждено постановлением
акимата Жарминского района
от 25 января 2013 года № 25
Перечень организаций, в которых будут проводиться
общественные работы в 2013 году, виды, объемы и конкретные
условия общественных работ, источники их финансирования
п/п
Наименования организаций
Виды общественных работ
Объем выполняемых работ
Спрос (заявленная потребность)
Предложение (утверждено)
Источник финансирования
1
2
3
4
5
6
7
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Жарминского района"

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Жарма ауданы әкiмiнiң орынбасары С.М. Брынзовқа жүктелсiн.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Жарма ауданының әкімі
Т. Қасымжанов
Жарма ауданы әкімдігінің
25 қаңтардағы 2013 жылғы
№ 25 қаулысымен бекітілген
қосымша
2013 жылы қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдардың
тiзiмi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi және
нақты жағдайлары, оларды қаржыландыру көздерi
р/с
Ұйымдар атауы
Қоғамдық жұмыс түрлерi
Атқарылатын жұмыстар көлемi
Сұраныс (жарияланған қажеттiлік)
Ұсыныс (бекiтiлген)
Қаржыландыру көзi
1
2
3
4
5
6
7
1
"Жарма ауданы әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi

1. Помощь в уборке территории населенного пункта
Очистка территории от снега
8
8
Районный бюджет
2. Проведение благоустройства населенного пункта
Уборка мусора и сорняков на территории
8
8
Озеленение цветников
2
2
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Акжальского сельского округа"
1. Помощь в уборке территории населенного пункта, благоустройства сел
Очистка от снега улиц, уборка от мусора и сорняков улиц
4
4
Районный бюджет
2. Участие в проведении региональной общественной кампании по уточнению по хозяйственных книг
Обход дворов, перепись и учет скота, птицы, земли, населения два раза в год на 1 июля и 1 января
3
3
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Аршалинского сельского округа"
1. Помощь в уборке территории населенного пункта, благоустройства сел
Очистка от снега улиц, уборка от мусора и сорняков улиц
4
4
Районный бюджет
2. Участие в проведении региональной общественной кампании по уточнению по хозяйственных книг
Обход дворов, перепись и учет скота, птицы, земли, населения два раза в год на 1 июля и 1 января
3
3
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Бельтерекского сельского округа"
1. Помощь в уборке территории населенного пункта, благоустройства сел
Очистка от снега улиц, уборка от мусора и сорняков улиц
4
4
Районный бюджет
2. Участие в проведении региональной общественной кампании по уточнению по хозяйственных книг
Обход дворов, перепись и учет скота, птицы, земли, населения два раза в год на 1 июля и 1 января
3
3
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Божыгурского сельского округа"
1. Помощь в уборке территории населенного пункта, благоустройства сел
Очистка от снега улиц, уборка от мусора и сорняков улиц
4
4
Районный бюджет
2. Участие в проведении региональной общественной кампании по уточнению по хозяйственных книг
Обход дворов, перепись и учет скота, птицы, земли, населения два раза в год на 1 июля и 1 января
3
3
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Бирликшильского сельского округа"
1. Помощь в уборке территории населенного пункта, благоустройства сел
Очистка от снега улиц, уборка от мусора и сорняков улиц
4
4
Районный бюджет
2. Участие в проведении региональной общественной кампании по уточнению по хозяйственных книг
Обход дворов, перепись и учет скота, птицы, земли, населения два раза в год на 1 июля и 1 января
3
3
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Бирликского сельского округа"
1. Помощь в уборке территории населенного пункта, благоустройства сел
Очистка от снега улиц, уборка от мусора и сорняков улиц
4
4
Районный бюджет
2. Участие в проведении региональной общественной кампании по уточнению по хозяйственных книг
Обход дворов, перепись и учет скота, птицы, земли, населения два раза в год на 1 июля и 1 января
3
3
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Калбатауского сельского округа"

1. Елдi мекен аумағын тазалауға көмек көрсету
Аумақты қардан тазалау
8
8
Аудандық бюджет
2. Елдi мекендi абаттандыруды өткізу
Аумақты қоқыс пен шөптен тазалау
8
8
Гүлзарларды көгалдандыру
2
2
2
"Ақжал ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекен аумағын тазалауға көмек көрсету, ауылдарды абаттандыру
Көшелерді қардан тазалау, көшелердi қоқыс пен арамшөптен тазалау
4
4
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кiтаптарын нақтылау бойынша аймақтық қоғамдық науқанды өткiзуге қатысу
Жылына екi рет 1 шiлде мен 1 қаңтарда аулаларды аралап, халықты, құстар мен малдарды есепке алып, санақ жүргiзу
3
3
3
"Аршалы ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекен аумағын тазалауға көмек көрсету, ауылдарды абаттандыру
Көшелерді қардан тазалау, көшелердi қоқыс пен шөптен тазалау
4
4
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кiтаптарын нақтылау бойынша аймақтық қоғамдық компанияда науқанды өткiзуге қатысу
Жылына екi рет 1 шiлде мен 1 қаңтарда аулаларды аралап, халықты, құстар мен малдарды есепке алып, санақ жүргiзу
3
3
4
"Белтерек ауылдық округі әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекен аумағын тазалауға көмек көрсету, ауылдарды абаттандыру
Көшелерді қардан тазалау, көшелердi қоқыс пен арамшөптен тазалау
4
4
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кiтаптарын нақтылау бойынша аймақтық қоғамдық компанияда науқанды өткiзуге қатысу
Жылына екi рет 1 шiлде мен 1 қаңтарда аулаларды аралап, халықты, құстар мен малдарды есепке алып, санақ жүргiзу
3
3
5
"Божығұр ауылдық округі әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекен аумағын тазалауға көмек көрсету, ауылдарды абаттандыру
Көшелерді қардан тазалау, көшелердi қоқыс пен арамшөптен тазалау
4
4
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кiтаптарын нақтылау бойынша аймақтық қоғамдық компанияда науқанды өткiзуге қатысу
Жылына екi рет 1 шiлде мен 1 қаңтарда аулаларды аралап, халықты, құстар мен малдарды есепке алып, санақ жүргiзу
3
3
6
"Бірлікшіл ауылдық округі әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекен аумағын тазалауға көмек көрсету, ауылдарды абаттандыру
Көшелерді қардан тазалау, көшелердi қоқыс пен арамшөптен тазалау
4
4
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кiтаптарын нақтылау бойынша аймақтық қоғамдық компанияда науқанды өткiзуге қатысу
Жылына екi рет 1 шiлде мен 1 қаңтарда аулаларды аралап, халықты, құстар мен малдарды есепке алып, санақ жүргiзу
3
3
7
"Бірлік ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекен аумағын тазалауға көмек көрсету, ауылдарды абаттандыру
Көшелерді қардан тазалау, көшелердi қоқыс пен арамшөптен тазалау
4
4
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кiтаптарын нақтылау бойынша аймақтық қоғамдық компанияда науқанды өткiзуге қатысу
Жылына екi рет 1 шiлде мен 1 қаңтарда аулаларды аралап, халықты, құстар мен малдарды есепке алып, санақ жүргiзу
3
3
8
"Қалбатау ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi

1. Участие в проведении региональной кампании по сбору налогов в местный бюджет
Регистрация уведомлений, разноска и вручение их налогоплательщикам
2
2
Районный бюджет
2. Помощь в ведении делопроизводства
Подшивка банковских документов
2
2
Районный бюджет
3. Оказание помощи в формировании дел налогоплательщиков
Расшивка и подборка деклараций формы налоговой отчетности, сопроводительных накладных по горюче-смазывающим материалам, составление описи актов проверок
2
2
Районный бюджет
4. Оказание помощи в разноске уведомлений об устранении нарушений налогового законодательства
Регистрация и вручение всех видов уведомлений, разноска уведомлений об устранении нарушений налогового законодательства
1
1
Районный бюджет
46
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны Жарминского района" (по согласованию)
Помощь в проведении республиканской призывной кампании
Вручение повесток для призыва граждан в Вооруженные силы Республики Казахстан
4
4
Районный бюджет
47
Государственное учреждение "Жарминский территориальный отдел Департамента по исполнению судебных актов Восточно- Казахстанской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан" (по согласованию)
Помощь в регистрации входящей и исходящей корреспонденции, работа с архивными документами
Регистрация входящей и исходящей корреспонденции, формирование архивных дел
4
4
Районный бюджет
48
Государственное учреждение "Департамент Уголовно-исполнительной системы по Восточно-
Казахстанской области "Уголовно-
исполнительной системы № 1 по Жарминскому району" (по согласованию)
Помощь в ведении делопроизводства архивных документов
Техническая обработка документов
4
4
Районный бюджет
49
Государственное учреждение "Районный суд № 2 Жарминского района" город Шар (по согласованию)
1. Помощь в ведении делопроизводства документов
Техническая обработка документов
4
4
Районный бюджет
50
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Жарминского района"
1. Участие в проведении региональной кампании по выполнению районной программы занятости населения
Помощь в проведении ярмарок вакансий, мониторинг безработных, оформление документов для заключения договоров по общественным работам, социальным рабочим местам, молодежной практике
2
2
Районный бюджет
2. Оказание помощи в формировании дел по адресной социальной помощи и государственным детским пособиям
Формирование дел по адресной социальной помощи и государственным детским пособиям
2
2
3. Помощь в ведении делопроизводства архивных документов
формирование архивных документов 2010-2011 годов
2
2
51
Государственное учреждение "Государственный центр по выплате пенсий" Жарминский филиал (по согласованию)

1. Жергiлiктi бюджетке салық жинау жөнiндегi аймақтық науқанға қатысу
Хабарламаларды тiркеу, оларды салық төлеушiлерге тарату және тапсыру
2
2
Аудандық бюджет
2. Iс жүргiзуге көмек көрсету
Банктiк құжаттарды тiгу
2
2
Аудандық бюджет
3. Салық төлеушiлер iстерiн жинақтауға көмек көрсету
Салықтық есеп беру нысандарын, декларацияларды, жанар-жағар май бойынша iлеспе қағаздарды iрiктеу және тiгу, тексеру актiлерiнiң тiзiмiн жасау
2
2
Аудандық бюджет
4. Салық заңнамасын бұзуды жою жөнiнде хабарламаларды таратуға көмек көрсету
Хабарламалардың барлық түрлерiн тiркеу және тапсыру, салық заңнамасын бұзуды жою жөнiндегi хабарламаларды тарату
1
1
Аудандық бюджет
46
"Жарма аудандық қорғаныс істер жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Республикалық әскерге шақыру науқанын өткiзуге көмек көрсету
Қазақстан Республикасының Қарулы күштерiне азаматтарды шақырту қағаздарын тапсыру
4
4
Аудандық бюджет
47
"Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң сот актiлерiн орындау жөнiндегi Комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы сот актiлерiн орындау жөнiндегi Департаментiнiң Жарма аумақтық сот орындаушылар бөлiмi" филиалы (келiсiм бойынша)
Кiрiс және шығыс хат-хабарларын тiркеуге көмек көрсету, мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеу
Кiрiс және шығыс хат-хабарларын тiркеу, мұрағаттық құжаттарды қалыптастыру
4
4
Аудандық бюджет
48
Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қылмыстық атқару жүйесінің Департаментінің "Жарма аудандық № 1 қылмыстық атқару инспекциясы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Мұрағаттық құжаттарда iс жүргiзуге көмек көрсету
Құжаттарды техникалық өңдеу
4
4
Аудандық бюджеті
49
"Жарма ауданының № 2 аудандық соты" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Мұрағаттық құжаттарда iс жүргiзуге көмек көрсету
Құжаттарды техникалық өңдеу
4
4
Аудандық бюджеті
50
"Жарма аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
1. Халықты жұмыспен қамту аудандық бағдарламасын орындауда аймақтық науқанды өткiзуге қатысу
Бос орындар жәрмеңкесiн өткiзуге, әлеуметтiк жұмыс орындарын құжаттарын рәсiмдеу үшін қоғамдық жұмыстарына, келiсiм шарт жасасуға, жұмыссыздар мониторингiне, көмек көрсету
2
2
Аудандық бюджет
2. Атаулы әлеуметтiк көмек пен мемлекеттiк балалар жәрдемақысы бойынша iстердi жинақтауға көмек көрсету
Атаулы әлеуметтiк көмек пен мемлекеттiк балалар жәрдемақысы бойынша iстердi жинақтау
2
2
3. Мұрағаттық iсқұжаттарды жүргiзуге көмек көрсету
2010-2011 жылдардағы мұрағаттық құжаттарды қалыптастыру
2
2
51
"Зейнетақы төлеу мемлекеттік орталығы" Жарма аудандық бөлімшесі мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)

1. Помощь в проведении республиканской общественной компании по индексации пенсий, пособий
Оказание помощи в проведении перерасчета, связанного с индексацией пенсий и пособий, формирование пенсионных дел
2
2
Районный бюджет
2. Оказание помощи в подготовке пенсионных дел к инвентаризации
Техническая обработка документов
4
4
52
Государственное учреждение "Отдел финансов Жарминского района"
Помощь в ведении делопроизводства
Работа с архивными документами
5
5
Районный бюджет
53
Государственное учреждение "Шарский территориальный отдел Департамента по исполнению судебных актов Восточно- Казахстанской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан" (по согласованию)
Помощь в регистрации входящей и исходящей корреспонденции, работа с архивными документами
Регистрация входящей и исходящей корреспонденции, формирование архивных дел
4
4
Районный бюджет
54
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии"
Помощь в ведении делопроизводства
Помощь в работе с документооборотом, формирование архивных документов, мониторинг производства сельхозпродукции
6
6
Районный бюджет
55
Государственное учреждение "Отдел архитектуры, строительства и градостроительства Жарминского района"
Помощь в ведении делопроизводства архивных документов
Техническая обработка документов
4
4
Районный бюджет
56
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Жарминского района" (по согласованию)
Помощь в ведении делопроизводства
Помощь в работе с документооборотом, консьержи
4
4
Районный бюджет
57
Коммунальное государственное предприятие "Государственное коммунальное предприятие акимата Жарминского района (по согласованию)
1. Помощь в уборке территорий населенных пунктов
Очистка улиц и тротуаров от снега
4
4
Районный бюджет
2. Проведение благоустройства села
Уборка от мусора и сорняков улиц, обелисков, скверов, парка
12
12
58
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования Жарминского района"
Помощь в ведении делопроизводства архивных документов
Техническая обработка документов
4
4
Районный бюджет
59
Государственное учреждение "Государственный архив Жарминского района Восточно-Казахстанской области" (по согласованию)
Помощь в работе с архивными документами
Сбор и обработка, формирование архивных документов
4
4
Районный бюджет
60
Государственное учреждение "Жарминская районная территориальная инспекция Комитета Государственной инспекции в Агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию)
Помощь в ведении делопроизводства
Техническая обработка документов
2
2
Районный бюджет
61
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики Жарминского района"
Помощь в регистрации входящей и исходящей корреспонденции, работа с архивными документами
Регистрация входящей и исходящей корреспонденции, формирование архивных дел
2
2
Районный бюджет
62
Государственное учреждение "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Жарминского района"
Помощь в ведении делопроизводства
Техническая обработка документов
2
2
Районный бюджет
63
Государственное учреждение "Жарминская районная территориальная инспекция ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию)
Помощь в ведении делопроизводства
Техническая обработка документов
2
2
Районный бюджет
64
Государственное учреждение "Аппарат Жарминского районного маслихата"
Помощь в ведении делопроизводства
Техническая обработка документов
2
2
Районный бюджет
Итого
660
660
Конкретные условия общественных работ:

1. Зейнетақы мен жәрдемақыны қайта есептеуге байланысты республикалық қоғамдық науқанды өткiзуге көмек көрсету
Зейнетақы мен жәрдемақыны индексациялауға байланысты қайта есептеудi жүргiзуге, зейнетақы iсiн жинақтауға көмектесу
2
2
Аудандық бюджет
2. Зейнетақы iстерiн түгендеуге дайындауда көмек көрсету
Құжаттарды техникалық өңдеу
4
4
52
"Жарма ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Iс жүргiзуге көмек көрсету
Мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеу
5
5
Аудандық бюджет
53
"Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі Сот актілерін орындау Комитетінің Шығыс Қазақстан облысы Сот актілерін орындау Департаменті" мемлекеттік мекемесі Шар аумақтық бөлімі (келісім бойынша)
Кiрiс және шығыс хат-хабарларын тiркеуге, мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуге көмек көрсету
Кiрiс және шығыс хат-хабарларын тiркеу, мұрағаттық құжаттарды қалыптастыру
4
4
Аудандық бюджет
54
"Кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Iс жүргiзуге көмек көрсету
Құжат айналыммен жұмыс iстеуге, көмек көрсету мұрағаттық құжаттарды жинақтауға, ауылшаруашылық өнiмдерiн өндiру мониторингi
6
6
Аудандық бюджет
55
"Жарма ауданының сәулет қала құрылысы және құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Iс жүргiзуге көмек көрсету
Құжаттарды техникалық өңдеу
4
4
Аудандық бюджет
56
Жарма ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Iс жүргiзуге көмек көрсету
Құжат айналыммен жұмысқа көмек көрсету, консьерждер
4
4
Аудандық бюджет
57
"Жарма ауданы әкімдігінің коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны (келісім бойынша)
1. Елді мекенде аумақты тазалауға көмек көрсету
Көшелерді және жаяужолдарды қардан тазарту
4
4
Аудандық бюджет
2. Ауылда абаттандыруды жүргiзу
Көшелердi, обелиск, серуентоғай, саябақты арамшөптен, қоқыстан тазалау
12
12
58
"Жарма аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Мұрағат іс жүргiзу құжаттарына көмек көрсету
Құжаттарды техникалық өңдеу
4
4
Аудандық бюджет
59
"Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданының мемлекеттік мұрағаты" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Мұрағат құжаттары жұмысында көмек көрсету
Мұрағат құжаттарын жинау, қалыптастыру және өңдеу
4
4
Аудандық бюджет
60
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі Агроөнеркәсіп кешендегі Мемлекеттік инспекция комитетінің Жарма аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Iс жүргiзуге көмек көрсету
Құжаттарды техникалық өңдеу
2
2
Аудандық бюджет
61
"Жарма ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Кiрiс және шығыс хат-хабарларын тiркеуге көмек көрсету, мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеу
Кiрiс және шығыс хат-хабарларын тiркеу, мұрағаттық құжаттарды қалыптастыру
2
2
Аудандық бюджет
62
"Жарма ауданының тұрғын үй-коммуналды шаруашылық, жолаушы тасымалдау көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Iс жүргiзуге көмек көрсету
Құжаттарды техникалық өңдеу
2
2
Аудандық бюджет
63
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау Жарма аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Iс жүргiзуге көмек көрсету
Құжаттарды техникалық өңдеу
2
2
Аудандық бюджет
64
"Жарма аудандық мәслихаттың аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Iс жүргiзуге көмек көрсету
Құжаттарды техникалық өңдеу
2
2
Аудандық бюджет
Жиыны:
660
660
Қоғамдық жұмыстардың нақты шарты:

Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, исходя из условий работ применяются гибкие формы организации рабочего времени.
Оплата труда производится за фактически отработанное время в зависимости от качества и сложности выполненных работ, отраженное в табеле учета рабочего времени, путем перечисления на лицевые счета безработных. Инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием, социальные отчисления, выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщины и другие лица с семейными обязанностями, инвалидылица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.

Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күнді құрайды, екі демалыс күн беріледі, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген дәлелді орындалған жұмыс саны, сапасы және қиындығына байланысты, жұмыс істеген уақыты арқылы жұмыссыздың жеке шотына аудару жолымен жүзеге асырылады Еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, денсаулыққа мертігу немесе басқа зақымдану салдарынан келтірілген зияндардың орнын толтыру, зейнетақы және әлеуметтік ақша аударулар Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес жүргізіледі.
Қызметкерлердің жекелеген санаттары үшін (әйелдер және отбасылық міндеттері бар басқа да адамдар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған адамдар) қоғамдық жұмыстардың шарттары сай келген санаттың еңбек шарттарының ерекшеліктерін ескерумен анықталады және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес жұмысшы мен жұмыс беруші арасында жасалатын еңбек шартымен қарастырылады.