О районном бюджете на 2014-2016 годы
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2013 года N 18/150-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 06 января 2014 года N 3137. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2014 года № 207/03-20)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2014 № 207/03-20).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 7375 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года №17/188-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3132) Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 123, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
доходы – 4973276,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1283839,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7077,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3248,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3679112,0 тысяч тенге;
затраты – 5009410,8 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 9716,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19904,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10188,0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 26802,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 26802,0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета – - 72652,1 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 72652,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.10.2014 № 23/201-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Утвердить в районном бюджете объемы субвенций, поступаемых из областного бюджета на 2014 год в сумме 2677664,0 тысяч тенге.
Учесть на 2014 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты в размере 100 процентов установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3132).

2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы N 18/150-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 06 қаңтарда N 3137 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихаты аппаратының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 207/03-20 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихаты аппаратының 24.12.2014 № 207/03-20 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 7375-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы №17/188-V "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің тізілімінде № 3132 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 123 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 4973276,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1283839,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7077,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3248,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3679112,0 мың теңге;
шығындар – 5009410,8 мың теңге;
таза бюджеттік кредит беру – 9716,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 19904,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10188,0 мың теңге;
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 26802,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 26802,0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – - 72652,1 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –72652,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 28.10.2014 № 23/201-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен түсетін субвенция көлемi 2677664,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
. 2014 жылға арналған төлем көздерінен ұсталатын әлеуметтік салық, жеке табыс салығы, төлем көздерінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша табысты бөлу нормативтері Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-V "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің тізілімінде № 3132 болып тіркелген) шешіміне сәйкес 100 пайыз мөлшерінде ескерілсін.

В соответствии с пунктами 23 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств устанавливаются повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
Предусмотреть в районном бюджете на 2014 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
31531,0 тысяч тенге – на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу";
95009,0 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
12291,0 тысяч тенге - на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011–2020 годы;
8165,0 тысяч тенге - на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификационную категорию;
350248,0 тысяч тенге – на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования;
203384,0 - предусмотреть возврат целевых текущих трансфертов в вышестоящий бюджет;
225595,0 тысяч тенге - на развитие системы на водоснабжения в сельских населенных пунктах;
111274,0 тысяч тенге – на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий;
1280,0 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
1305,0 тысяч тенге – на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
0,0 тысяч тенге – на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных, направляемых на санитарный убой.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.04.2014 № 20/173-V (вводится в действие с 01.01.2014); от 18.07.2014 № 21/183-V (вводится в действие с 01.01.2014); от 28.10.2014 № 23/201-V (вводится в действи с 01.01.2014)
Предусмотреть в районном бюджете на 2014 год целевые текущие трансферты из областного бюджета:

Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек Кодексінің 238-бабының 23-тармақтарына ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы азаматтық қызметшілеріне жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша бюджет қаражаты есебінен қызметтің, осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкалармен салыстырғанда кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленеді.
Ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілді органмен келісім бойынша жергілікті атқарушы орган айқындайды.
Аудандық бюджетке 2014 жылға республикалық бюджеттен берілетін мына көлемдердегі ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін:
31531,0 мың теңге - Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмек;
95009,0 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
12291,0 мың теңге - Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған Мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға;
8165,0 мың теңге - біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге қосымша ақы көлемін ұлғайтуға;
350248,0 мың теңге - бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беруді жан басына шаққандағы қаржыландыруды мақұлдауға;
203384,0 мың теңге - нысаналы ағымдағы трансферті жоғарғы бюджетке қайтарылуы қарастырылсын.
225595,0 мың теңге - елді мекендерде сумен қамту және су бұру жүйесін дамытуға;
111274,0 мың теңге – мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге;
1280,0 мың теңге - мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
1305,0 мың теңге - 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
0,0 мың теңге – санитарлық союға жөнелтілген ауыл шаруашылық малдарының (50 %-ға дейін) құнын өтеуге.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 18.04.2014 № 20/173-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.07.2014 № 21/183-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 28.10.2014 № 23/201-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Аудандық бюджетке 2014 жылға облыстық бюджеттен берілетін мына көлемдердегі ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін:

85019,0 – на развитие коммунального хозяйства реконструцию линий электропередач в поселке Суыкбулак;
21865,0 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.07.2014 № 21/183-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Предусмотреть в районном бюджете кредиты из республиканского бюджета в сумме 19904,0 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.10.2014 № 23/201-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Предусмотреть15817,0 тысяч тенгена социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организации здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Жарминского района.
Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 27000,0 тысяч тенге согласно приложения 4.
Предусмотреть 57366,0 тысяч тенге на социальную помощь, отдельным категориям нуждающихся граждан.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.10.2014 № 23/201-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Учесть перечень местных бюджетных программ, не подлежащих к секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2014 год, согласно приложения 5.
11-1. Свободный остаток в сумме 63436,1 тысяч тенге, из них 54059,5 тысяч тенге на доиспользование строительства котельной в поселке Шуак Жарминского района Восточно-Казахстанской области, 4543,0 тысяч тенге распределить между администраторами бюджетных программ, 4833,6 тысяч тенге возвратить в вышестоящий бюджет.
Сноска. Решение дополнено пунктом 11-1 в соответствии с решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.04.2014 № 20/173-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Утвердить перечень бюджетных программ на реализацию инвестиционных бюджетных проектов на 2014 годсогласно приложения 6.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Р. Агайсенова
Секретарь Жарминского
районного маслихата
Н. Есполов
Приложение 1 к решению
Жарминского районного маслихата
от 26 декабря 2013 года № 18/150-V
Районный бюджет на 2014 год

85019,0 мың теңге – коммуналдық шаруашылықты дамыту бойынша Суықбұлақ кентіндегі электр желісін қайта жарақтауға;
21865,0 мың теңге – елді мекендерді сумен қамту және су бұру жүйесін дамытуға.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 18.07.2014 № 21/183-V (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджет есебінен 19904,0 мың теңге бюджеттік кредит қарастырылсын.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 28.10.2014 № 23/201-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
Жарма ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін 15817,0 мың тенге әлеуметтік көмек көрсетуге қарастырылсын.
4 қосымшаға сәйкес ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2014 жылға 27000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге 57366,0 мың теңге қарастырылсын.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 28.10.2014 № 21/201-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
2014 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
11-1. Бюджеттің еркін қалдығы 63436,1 мың теңге, оның ішінде 54059,5 мың теңге Шығыс Қазақстан облысы, Жарма ауданы, Шуақ ауылындағы қазандық құрылысына, 4543,0 мың теңге әкімшілік бағдарламалар бойынша бағытталсын, 4833,6 мың теңгесі жоғарғы бюджетке қайтарылсын.
Ескерту. Шешім 11-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 18.04.2014 № 20/173-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
2014 жылға арналған аудандық бюджетті дамытудың бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы
Р. Ағайсенова
Жарма аудандық
мәслихатының хатшысы
Н. Есполов
Жарма аудандық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 18/150-V шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет

4500,0
5
Налог на игорный бизнес
200,0
02
Фиксированный налог
200,0
07
Прочие налоги
0,0
1
Прочие налоги
0,0
10
Прочие налоговые поступления в местный бюджет
0,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
4804,0
1
Государственная пошлина
4804,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
2470,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1410,0
05
Государственная пошлина взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменении в эти документы
41,0
07
Государственная пошлина взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановление гражданства Республики Казахстан и прекращение гражданства Республики Казахстан
5,0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
650,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
0,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
20,0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
74,0
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста

4500,0
5
Ойын бизнесіне салық
200,0
02
Тіркелген салық
200,0
07
Басқа да салықтар
0,0
1
Басқа да салықтар
0,0
10
Жергілікті бюджетке түсетін өзге де салық түсімдері
0,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
4804,0
1
Мемлекеттік баж
4804,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
2470,0
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
1410,0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
41,0
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
5,0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
650,0
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
0,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
20,0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
74,0
21
Тракторшы-машинисттің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж

134,0
2
Неналоговые поступления
7077,7
01
Доходы от государственной собственности
1136,0
4
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выделенных из местного бюджета специализированного органа, физичиским лицам
0,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
1128,0
7
Вознаграждение по кредитам,выданным из государственного бюджета
8,0
13
Вознаграждение по бюджетным кредитам,выданным из местного бюджета физическим лицам
8,0
08
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
0,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
215,0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
215,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг), предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
215,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
726,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
726,0
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
560,0
18
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам
166,0
06
Прочие неналоговые поступления
5000,7
1
Прочие неналоговые поступления
5000,7
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
5000,7
3
Поступления от продажи основного капитала
3248,0
03
Продажа земли и нематериальных активов
2900,0
1
Продажа земли
2900,0
01
Поступления от продажи земельных участков
2900,0
2
Продажа нематериальных активов
348,0
02
Плата за продажу права аренды земельных участков
348,0
4
Поступления трансфертов
3679112,0
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
3679112,0
2
Трансферты из областного бюджета
3679112,0
01
Целевые текущие трансферты

134,0
2
Салықтық емес түсiмдер
7077,7
01
Мемлекет меншіктен түсетін кірістер
1136,0
4
Мамандандырылған ұйымдарға, жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша айыппұлдар, өсімақылар, санкциялар, өндіріп алулар
0,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
1128,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
8,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
8,0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
0,0
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
215,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
215,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
215,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
726,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
726,0
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
560,0
18
Мамандандырылған ұйымдарға, жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша жергілікті бюджеттен берілген айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
166,0
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
5000,7
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
5000,7
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
5000,7
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
3248,0
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
2900,0
1
Жерді сату
2900,0
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
2900,0
2
Материалдық емес активтерді сату
348,0
02
Жер учаскелерін жалдау құқығын сатқаны үшін төлем
348,0
4
Трансферттердің түсімдері
3679112,0
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
3679112,0
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
3679112,0
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

14820,0
4
Hалог на транспортные средства
71012,5
01
Hалог на транспортные средства с юридических лиц
9262,5
02
Hалог на транспортные средства с физических лиц
61750,0
5
Единый земельный налог
5557,5
01
Единый земельный налог
5557,5
05
Внутренние налоги на товары, работы и оказание услуги
39131,5
2
Акцизы
5434,0
96
Бензин (за исключением авиационного) реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
3952,0
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
1482,0
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
23465,0
15
Плата за пользование земельными участками
23465,0
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
9759,5
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
836,6
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
2223,0
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
282,8
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
582,9
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
876,9
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
4957,3
5
Налог на игорный бизнес
473,0
02
Фиксированный налог
473,0
07
Прочие налоги
0,0
1
Прочие налоги
0,0
10
Прочие налоговые поступления в местный бюджет
0,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
6989,0
1
Государственная пошлина
6989,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
3791,5
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния

14820,0
4
Көлiк құралдарына салынатын салық
71012,5
01
Заңды тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық
9262,5
02
Жеке тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық
61750,0
5
Бірыңғай жер салығы
5557,5
01
Бірыңғай жер салығы
5557,5
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтер көрсетуге салынатын iшкi салықтар
39131,5
2
Акциздер
5434,0
96
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай - ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланатын бензин (авиациялықты қоспағанда)
3952,0
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
1482,0
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер
23465,0
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
23465,0
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
9759,5
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
836,6
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн лицензиялық алым
2223,0
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
282,8
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
582,9
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
876,9
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
4957,3
5
Ойын бизнесіне салық
473,0
02
Тіркелген салық
473,0
07
Басқа да салықтар
0,0
1
Басқа да салықтар
0,0
10
Жергілікті бюджетке түсетін өзге де салық түсімдері
0,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
6989,0
1
Мемлекеттік баж
6989,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
3791,5
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 6 к решению
Жарминского районного маслихата
от 26 декабря 2013 года №18/150-V
Перечень бюджетных программ на реализацию инвестиционных бюджетных проектов на 2014 -2016 годы
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.10.2014 № 23/201-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование

464
Аудан (облыстық маңызы бар қала) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Жарма аудандық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 18/150-V шешіміне 6 қосымша
2014-2016 жылдарға арналған бюджеттік бағдарламаларды іске асыруға бағытталған инвестициялық жобалардың тізбесі
Ескерту. 6 қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 28.10.2014 № 23/201-V шешімімен. (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі)
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы