О внесении изменения в решение от 25 июля 2012 года за № 6-2/2 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 июня 2013 года N 14-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 03 июля 2013 года N 2985. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата от 15 ноября 2013 года N 19-2/2
Сноска. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата от 15.11.2013 N 19-2/2.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года "О национальных реестрах идентификационных номеров", подпунктом 14) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" от 25 июля 2012 года № 6-2/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2636, опубликовано в газете "Достык" от 15 августа 2012 года № 64) следующее изменение:
подпункт 4) пункта 2 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
К. Сайранов
Секретарь районного
маслихата
Д. Ыдырышев

"Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2012 жылғы 25 шілдедегі № 6-2/2 шешімге өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 маусымдағы N 14-1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 03 шілдеде N 2985 болып тіркелді. Күші жойылды - Зайсан аудандық мәслихатының 2013 жылғы 15 қарашадағы N 19-2/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Зайсан аудандық мәслихатының 15.11.2013 N 19-2/2 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, «Сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімдері туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы Заңының 13 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысының 1 тармағының 14)тармақшасына сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2012 жылғы 25 шілдедегі Зайсан аудандық мәслихатының № 6-2/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2636 нөмірімен тіркелген, «Достық» газетінің 2012 жылғы 15 тамызындағы № 64 санында жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
2-тармақтың 4)тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Қ. Сайранов
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Д. Ыдырышев