О внесении изменений и дополнения в решение Урджарского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 9-74/V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 09 октября 2013 года № 19-180/V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 октября 2013 года № 3074. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Урджарского районного маслихата от 29 ноября 2013 года № 221-03/13)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Урджарского районного маслихата от 29.11.2013 № 221-03/13).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 9-74/V «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2800, опубликовано в газете «Уақыт тынысы» от 14 января 2013 года в номере 4-5) следующие изменения и дополнение:
подпункт 1) пункта 1 изложить в следующей редакции:
«1) доходы - 5 537 092,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 805 696,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 636,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 4 695 760,0 тысяч тенге;»;
в приложении 1:
функциональную группу 12 «Транспорт и коммуникации» дополнить: программой 458.024 «Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок 1983,0 тысяч тенге».

"2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 9-74/V шешімге өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 09 қазандағы № 19-180/V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 қазанда № 3074 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 қарашадағы N 221-03/13 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар аудандық мәслихатының 29.11.2013 N 221-03/13 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына109 бабының 1 тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» Үржар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 9-74/V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2800 нөмірімен тіркелген, «Уақыт тынысы» газетінің 2013 жылдың 14 қаңтарында 4-5 нөмірлерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
«1) кірістер - 5 537 092,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 805 696,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 636,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері- 4 695 760,0 мың теңге;»;
1 қосымшада:
«Көлік және коммуникация» 12 функционалдық тобы:
«Кентішілік (қалаішілік), қала маңындағы ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру 1983,0 мың теңге» 458.024 бағдарламасымен толықтырылсын.