О субсидировании из местного бюджета на повышение урожайности и качества продукции растениеводства
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 6 июня 2013 года № 98. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 июня 2013 года № 3302. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 29 июля 2014 года № 200
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 29.07.2014 № 200
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить перечень приоритетных культур Западно-Казахстанской области на 2013 год согласно приложению 1.
2. Установить нормы субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ по Западно-Казахстанской области на 2013 год согласно приложению 2.
3. Установить следующие субсидируемые виды удобрений и гербицидов, а также нормы субсидий на 2013 год:
1) на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных производителями согласно приложению 3;
2) на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) у иностранных производителей удобрений согласно приложению 4;
3) на 1 килограмм (литр) гербицидов, приобретенных у поставщиков гербицидов согласно приложению 5.
4. Установить нормы субсидий на частичное возмещение стоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур Западно-Казахстанской области на 2013 год согласно приложению 6.
5. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области" принять необходимые меры по осуществлению выплаты субсидий из бюджета Западно-Казахстанской области текущего финансового года на повышение урожайности и качества продукции растениеводства.
6. Признать утратившим силу постановление акимата области от 5 июня 2012 года № 114 "О субсидировании из местного бюджета на повышение урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3082, опубликованное 5 июля 2012 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье").

Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттен субсидиялау туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 6 маусымдағы № 98 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 маусымда № 3302 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 шілдедегі № 200 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 29.07.2014 № 200 қаулысымен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын басшылыққа ала отырып, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.        1. 1-қосымшаға сәйкес 2013 жылға арналған Батыс Қазақстан облысының басым дақылдарының тізбесі белгіленсін.
2.        2. 2-қосымшаға сәйкес 2013 жылға арналған Батыс Қазақстан облысы бойынша көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары белгіленсін.
3. 2013 жылға арналған тыңайтқыштар мен гербицидтердің субсидияланатын түрлері, сондай-ақ субсидиялардың нормалары төмендегідей белгіленсін:
1)        1) 3-қосымшаға сәйкес тыңайтқыш өндірушілер сатқан тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограммына) арналған;
2)        2) 4-қосымшаға сәйкес тыңайтқыш жеткізушіден және (немесе) шетелдік тыңайтқыш өндірушілерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограммына) арналған;
3)        3) 5-қосымшаға сәйкес гербицид жеткізушілерден сатып алынған гербицидтердің 1 килограммына (литріне) арналған.
4.        4. 6-қосымшаға сәйкес 2013 жылға арналған Батыс Қазақстан облысының жеміс-жидек дақылдары көп жылдық екпелерін отырғызуға және өсіруге шығындардың құнын ішінара өтеуге арналған субсидиялардың нормалары белгіленсін.
5. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі ағымдағы қаржы жылында Батыс Қазақстан облысының бюджетінен өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға субсидиялардың төленуін жүзеге асыру жөнінде қажетті шараларды алсын.
6. 2012 жылғы 5 маусымдағы № 114 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттен субсидиялау туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3082 тіркелген, 2012 жылғы 5 шілдедегі "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) облыс әкімдігі қаулысының күші жойылды деп танылсын.