О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 5-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 декабря 2013 года № 15-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 декабря 2013 года № 3389. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 марта 2014 года № 16-5
Сноска. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.03.2014 № 16-5
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 5-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3150, опубликованное 19 января 2013 года в газете "Жаңарған өңір") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "2 338 445 тысяч" заменить цифрой "2 340 859 тысяч";
цифру "1 823 184 тысяч" заменить цифрой "1 825 598 тысяч";
в подпункте 2) цифру "2 337 433 тысяч" заменить цифрой "2 339 847 тысяч";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Жаңақала аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 5-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 15-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 желтоқсанда № 3389 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2014 жылғы 13 наурыздағы № 16-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 13.03.2014 № 16-5 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 5-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3150 тіркелген, 2013 жылғы 19 қаңтардағы "Жаңарған өңір" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"2 338 445 мың" деген сан "2 340 859 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"1 823 184 мың" деген сан "1 825 598 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "2 337 433 мың" деген сан "2 339 847 мың" деген санмен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.