О внесении изменений и дополнений в решение Зеленовского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 8-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15 июля 2013 года № 15-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 июля 2013 года № 3318. Утратило силу решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 февраля 2014 года № 21-2
Сноска. Утратило силу решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25.02.2014 № 21-2
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 8-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3136, опубликованное 11 января 2013 года, 18 января 2013 года, 25 января 2013 года, 1 февраля 2013 года, 15 февраля 2013 года в газете "Ауыл тынысы" № 2, № 3, № 4, № 5, № 7) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "4 144 417 тысяч" заменить цифрой "3 986 325 тысяч";
цифру "3 187 800 тысяч" заменить цифрой "3 029 708 тысяч";
в подпункте 2) цифру "4 142 417 тысяч" заменить цифрой "3 990 887 тысяч";
в подпункте 3) цифру "38 957 тысяч" заменить цифрой "24 653 тысячи";
цифру "145 404 тысяч" заменить цифрой "147 094 тысячи";
цифру "106 447 тысяч" заменить цифрой "122 441 тысяча";
в подпункте 5) цифру "- 38 957 тысяч" заменить цифрой "- 31 215 тысяч";
в подпункте 6) цифру "38 957 тысяч" заменить цифрой "31 215 тысяч";
в строке "погашение займов" цифру "106 447 тысяч" заменить цифрой "158 788 тысяч";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0 тысяч" заменить цифрой "44 599 тысяч";
в пункте 3:
в подпункте 1) цифру "724 160 тысяч" заменить цифрой "538 623 тысячи";
в абзаце втором цифру "24 331 тысяча" заменить цифрой "27 132 тысяч";
в абзаце четвертом цифру "1 600 тысяч" заменить цифрой "3 112 тысяч";
в абзаце пятом цифру "16 459 тысяч" заменить цифрой "16 279 тысяч";
в абзаце шестом цифру "38 631 тысяча" заменить цифрой "33 843 тысячи";
в абзаце седьмом цифру "13 488 тысяч" заменить цифрой "9 729 тысяч";
абзац восьмой исключить;
абзац девятый исключить;
абзац четырнадцатый исключить;
абзац пятнадцатый исключить;
абзац семнадцатый исключить;
абзац восемнадцатый исключить;
абзац девятнадцатый исключить;
абзац двадцатый исключить;
абзац двадцать первый исключить;
абзац двадцать второй исключить;

Зеленов аудандық мәслихатының 2012 жылдың 20 желтоқсандағы № 8-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 15 шілдедегі № 15-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 шілдеде № 3318 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 ақпандағы № 21-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 25.02.2014 № 21-2 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 8-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне(Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3136 тіркелген, 2013 жылғы 11 қаңтардағы, 2013 жылғы 18 қаңтардағы, 2013 жылғы 25 қаңтардағы, 2013 жылғы 1 ақпандағы, 2013 жылғы 15 ақпандағы "Ауыл тынысы" газетінде № 2, № 3, № 4, № 5, № 7 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "4 144 417 мың" деген сан "3 986 325 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"3 187 800 мың" деген сан "3 029 708 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "4 142 417 мың" деген сан "3 990 887 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "38 957 мың" деген сан "24 653 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"145 404 мың" деген сан "147 094 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"106 447 мың" деген сан "122 441 мың" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-38 957 мың" деген сан "-31 215 мың" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "38 957 мың" деген сан "31 215 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"қарыздарды өтеу" жолындағы "106 447 мың" деген сан "158 788 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары" жолындағы "0 мың" деген сан "44 599 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақта:
1) тармақшадағы "724 160 мың" деген сан "538 623 мың" деген санмен ауыстырылсын;
екінші абзацта "24 331 мың" деген сан "27 132 мың" деген санмен ауыстырылсын;
төртінші абзацта "1 600 мың" деген сан "3 112 мың" деген санмен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "16 459 мың" деген сан "16 279 мың" деген санмен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта "38 631 мың" деген сан "33 843 мың" деген санмен ауыстырылсын;
жетінші абзацта "13 488 мың" деген сан "9 729 мың" деген санмен ауыстырылсын;
сегізінші абзац алынып тасталсын;
тоғызыншы абзац алынып тасталсын;
он төртінші абзац алынып тасталсын;
он бесінші абзац алынып тасталсын;
он жетінші абзац алынып тасталсын;
он сегізінші абзац алынып тасталсын;
он тоғызыншы абзац алынып тасталсын;
жиырмасыншы абзац алынып тасталсын;
жиырма бірінші абзац алынып тасталсын;
жиырма екінші абзац алынып тасталсын;

дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 27 445 тысяч тенге, в том числе:
на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию водопровода села Дарьинское – 2 700 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию водопровода села Мичурино – 1 600 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию водопровода села Каражар – 2 700 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию водопровода села Махамбет – 3 089 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию водопровода села Щапово – 2 496 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию водопровода села Кушум – 2 865 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию водопровода села Рубежинское – 4 692 тысячи тенге;
на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию водопровода села Володарское – 5 267 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию водопровода села Павлово – 2 036 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

келесі мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттерге облыстық бюджет қаражат есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 27 445 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін,оның ішінде:
Дариян ауылындағы су құбырын қайта құруға жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге – 2 700 мың теңге;
Мичурин ауылындағы су құбырын қайта құруға жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге – 1 600 мың теңге;
Қаражар ауылындағы су құбырын қайта құруға жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге – 2 700 мың теңге;
Махамбет ауылындағы су құбырын қайта құруға жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге – 3 089 мың теңге;
Щапово ауылындағы су құбырын қайта құруға жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге – 2 496 мың теңге;
Көшім ауылындағы су құбырын қайта құруға жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге – 2 865 мың теңге;
Рубежка ауылындағы су құбырын қайта құруға жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге – 4 692 мың теңге;
Володар ауылындағы су құбырын қайта құруға жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге – 5 267 мың теңге;
Павлово ауылындағы су құбырын қайта құруға жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге – 2 036 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.