Об образовании избирательных участков на территории Казталовского района
Решение акима Казталовского района Западно-Казахстанской области от 30 января 2013 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 1 марта 2013 года № 3192.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", по согласованию с Казталовской районной избирательной комиссией аким района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Казталовского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Оповестить избирателей о границах избирательных участков через средства массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Молдашева С.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Р. Утешев
СОГЛАСОВАНО:
председатель
Казталовской районной
избирательной комиссии
_____________С. Молдашев
30.01.2013 г.
Приложение
к решению акима
Казталовского района
от 30 января 2013 года № 1
Избирательные участки на территории Казталовского района
Сноска. Приложение - в редакции решения акима Казталовского района Западно-Казахстанской области от 11.12.2020 № 363 (вводится в действие со дня первого официального опубликования); с изменениями, внесенными решением акима Казталовского района Западно-Казахстанской области от 12.10.2022 № 27 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования); 08.01.2024 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Номер избирательного участка
Границы избирательного участка
Место расположения участка для голосования
1
№219
улицы Х. Жақып, Чапаева, Ихсанова, А. Оразбаевой, К. Жангереева, Амангелді, Б.Момышұлы, С.Сейфуллина, Сауанова, М.Жұмабаева, Желтоқсан, Наурыз, М.Маметовой, Б.Майлина, С.Датұлы, М.Төлебаева, Х.Бокеева, Тәуелсіздік, Ж.Жабаева, Қ.Сатпаева в селе Казталов.
село Казталов, улица Шарафутдинова 21, государственное коммунальное казенное предприятие "Казталовский районный центр досуга имени С.Садыкова" отдела культуры, развития языков, физического воспитания и спорта акимата Казталовского района".
2
№220
улицы Темира Масина, Махамбета Өтемісұлы, Исатай Тайманұлы, Мухтара Ауэзова, Сериккали Жакыпова, Мажита Жунисова, Токтара Аубакирова, Динмухамед Конаева, 50 лет Победы, Шыныбай Шарафутдинова, Шакай Мергалиева, Юрий Гагарина, Алии Молдагуловой, Сагита Садыкова, Абай Құнанбаева, Саткана Даниялова, Хабиболла Жакупова, Уакап Жумасеитова, Дины Нұрпейісовой, Ғұмар Қараша, Подстанция, Ветстанция, Мухамбет Салык Бабажанова, Алиби Жанкельдина, Хиуаз Доспановой, Астана, Мангилик Ел, Сұлтан Бейбарыс, Алихана Бокейханова, Құрманғазы Сағырбайұлы в селе Казталов
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, Казталовский сельский округ, село Казталов, улица Шыныбай Шарафутдинова №23, здание коммунального государственного учреждения "Казталовская школа-лицей отдела образования Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
3

Казталов ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Батыс Қазақстан облысы Қазталов ауданы әкімінің 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 1 наурызда № 3192 болып тіркелді.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Казталов аудандық сайлау комиссиясының келісімі бойынша аудан әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Казталов ауданы аумағында сайлау учаскелерi құрылсын.
2. Сайлау учаскелерінің шекаралары туралы сайлаушыларды бұқаралық ақпарат құралдары арқылы хабарландырсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С. Молдашевқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Өтешев
КЕЛІСІЛДІ:
Казталов аудандық
сайлау комиссиясының
төрағасы
_____________С. Молдашев
30.01.2013 ж.
Казталов аудан әкімінің
2013 жылғы 30 қаңтардағы
№ 1 шешіміне қосымша
Казталов ауданы аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа
материалдарын орналастыру орындары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Қазталов ауданы әкімінің 11.12.2020 № 363 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізілсін); өзгерістер енгізілді – Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімінің 12.10.2022 № 27 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі); 08.01.2024 № 1 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ п/п
Сайлау учаскесінің нөмірі
Сайлау учаскесінің шекарасы
Дауыс беру үшін учаскесінің орналасқан жері
1
№219
Казталов ауылындағы Х.Жақып, Чапаев, Ихсанов, А.Оразбаева, К.Жангереев, Амангелді, Б.Момышұлы, С.Сейфуллин, Сауанов, М.Жұмабаев, Желтоқсан, Наурыз, М.Маметова, Б.Майлин, С.Датұлы, М.Төлебаев, Х.Бөкеева, Тәуелсіздік, Ж.Жабаев, Қ.Сатпаев көшелері
Казталов ауылы, Шарафутдинов көшесі 21, Казталов ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "С.Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
2
№220
Казталов ауылындағы Темір Масин, Махамбет Өтемісұлы, Исатай Тайманұлы, Мұхтар Әуезов, Серікқали Жақыпов, Мәжит Жүнісов, Тоқтар Әубәкіров, Дінмұхамед Қонаев, Жеңістің 50 жылдығы, Шыныбай Шарафутдинов, Шақай Мерғалиев, Юрий Гагарин, Әлия Молдағұлова, Сағит Садықов, Абай Құнанбаев, Сатқан Даниялов, Қабиболла Жақыпов, Уақап Жұмасейітов, Дина Нұрпейісова, Ғұмар Қараш, Подстанция, Ветстанция, Мұхамбет Салық Бабажанов, Әліби Жанкелдин, Хиуаз Доспанова, Астана, Мәңгілік Ел, Сұлтан Бейбарыс, Әлихан Бөкейханов, Құрманғазы Сағырбайұлы көшелері
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Казталов ауылдық округі, Казталов ауылы, Казталов ауылы, Шыныбай Шарафутдинов көшесі №23, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Казталов ауданының білім беру бөлімінің Казталов мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
3

село Бостандык, улица 10 лет Независимости №43, сельский дом культуры.
7
№225
село Қараколь, сельскохозяйственные пункты Сабыр, Қосарал, Оңбай, Бекет, Жылти, Жаманқұдық, Ибатшеген, Бесоба, Құрайлы, Қамыстыкөл, Ақкөлмек, Бекіш, Құлшыман, Жаңабаз, Нәсіп.
село Қаракуль, улица Каракуль №3, сельский клуб.
8
№226
села Ажибай, Кызылту, Саралжын, сельскохозяйственные пункты Агашуй, Акбасты, Кердери, Мангур, Кыркуль, Лекер, Шункыркуль, Жанабаз, Ворошилов, Мерали, Нурали, Туйекудык, Калабай
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, Бирикский сельский округ село Ажибай, улица Мадениет №24 , здание Ажибайского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С.Садыкова" отдела культуры, развития языков, физического воспитания и спорта акимата Казталовского района"
9
Исключен решением акима Казталовского района Западно-Казахстанской области от 08.01.2024 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
10
№228
села Нурсай, Мереке, сельскохозяйственные пункты Амирали, Туржан, Кырыкбиток, Сагыз, Кенбоз, Калпак, Топыш, Иткара, Бригада, Теренкуль, Карой, Байкуль, Акболат, Шора, Сазанды, Коныр, Миляж, Молдаш
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, Теренкульский сельский округ, село Нурсай, улица Желтоқсан №5, здание Нурсайского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С.Садыкова" отдела культуры, развития языков, физического воспитания и спорта акимата Казталовского района"
11
№229
село Беспишен, сельскохозяйственные пункты Тақырсазанды, Танышкен.
село Беспишен, коммунальное государственное учреждение "Беспишенская начальная общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района".
12
Исключен решением акима Казталовского района Западно-Казахстанской области от 08.01.2024 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
13
№231
село Ордабай, сельскохозяйственные пункты Ордабай, Сейтімбет, Марал Қарақұдық, Маханбазы, Қарамырза, Қошан.
село Ордабай коммунальное государственное учреждение "Ордабайская начальная общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района".
14
№232
село Кошанкуль, сельскохозяйственные пункты Бөгет, Алтыкашар, Әжікей, Әкеш, Қазақстан, Жаңа өмір, Бессалом, Лұқпан, Мұқанай, Собақ, Қитар, Қарасу, Мышым, Жаңаорын, Дархан, Бекжан, Тереңсай.
село Кошанкуль, сельский дом культуры.
15
№233

Бостандық ауылы, Тәуелсіздікке 10 жыл көшесі №43, ауылдық мәдениет үйі.
7
№225
Қаракөл ауылы, Сабыр, Қосарал, Оңбай, Бекет, Жылти, Жаманқұдық, Ибатшеген, Бесоба, Құрайлы, Қамыстыкөл, Ақкөлмек, Бекіш, Құлшыман, Жаңабаз, Нәсіп ауылшаруашылығы мекендері.
Қаракөл ауылы, Қаракөл көшесі №3, ауылдық клуб.
8
№226
Әжібай, Қызылту, Саралжын ауылдары, Ағашүй, Ақбасты, Кердері, Мәңгүр, Қыркөл, Лекер, Шұңқыркөл, Жаңабаз, Ворошилов, Мерәлі, Нұрәлі, Түйеқұдық, Қалабай ауылшаруашылығы мекендері
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Бірік ауылдық округі, Әжібай ауылы, Мәдениет көшесі №24 "Казталов ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "С.Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Әжібай ауылдық клубының ғимараты
9
Алынып тасталды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімінің 08.01.2024 № 1 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10
№228
Нұрсай, Мереке ауылдары, Әмірәлі, Тұржан, Қырықбиток, Сағыз, Кеңбоз, Қалпақ, Топыш, Итқара, Бригада, Тереңкөл, Қарой, Байкөл, Ақболат, Шора, Сазанды, Қоңыр, Миляж, Молдаш ауылшаруашылығы мекендері
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Теренкөл ауылдық округі, Нұрсай ауылы, Желтоқсан көшесі №5, "Казталов ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "С.Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Нұрсай ауылдық клубының ғимараты
11
№229
Беспішен ауылы, Тақырсазанды, Танышкен ауылшаруашылығы мекендері.
Беспішен ауылы, "Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің Беспішен бастауыш жалпы білім беретің мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
12
Алынып тасталды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімінің 08.01.2024 № 1 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13
№231
Ордабай ауылы, Ордабай, Сейтімбет, Марал, Қарақұдық, Маханбазы, Қарамырза, Қошан ауылшаруашылығы мекендері.
Ордабай ауылы, "Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің Ордабай бастауыш жалпы білім беретің мектебі" комуналдық мемлекеттік мекемесі.
14
№232
Қошанкөл ауылы, Бөгет, Алтыкәшар, Әжікей, Әкеш, Қазақстан, Жаңа өмір, Бессалом, Лұқпан, Мұқанай, Собақ, Қитар, Қарасу, Мышым, Жаңаорын, Дархан, Бекжан, Тереңсай ауылшаруашылығы мекендері.
Қошанкөл ауылы, ауылдық мәдениет үйі.
15
№233

села Қараоба, Конысбай, сельскохозяйственные пункты Темірғали, Құлақ, Комсомол, Еділбай - 1, Еділбай - 2, Жаңабай, Катон, Энгельс - 1, Энгельс - 2, Жданов, Жалын, Китаев, Қонысбай, Жаңаөрнек-1, Жаңаөрнек-2.
село Караоба, сельский дом культуры.
16
№234
село Енбек, сельскохозяйственные пункты Елтай-1, Елтай-2, Әбдіреш, Ұшқын, Шыбын-1, Шыбын-2, Шыбын-3, Алғали.
село Еңбек, сельский клуб.
17
№235
села Болашак, Аккурай, сельскохозяйственные пункты Калганов, Васькин, Садык, Камыстыкуль, Камай, Молотково, Шильный Балка, Текебай, Тущы Кудук, Кашка
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, Болашакский сельский округ, село Болашак, улица Жаңа Тұрмыс №2, здание Болашакского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С.Садыкова" отдела культуры, развития языков, физического воспитания и спорта акимата Казталовского района"
18
№236
село Копкутир, сельскохозяйственные пункты Дуков, Щебаково, Тереңқұдық.
село Копкутир, коммунальное государственное учреждение "Копкуторская основная общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района".
19

Қараоба, Қонысбай ауылдары, Темірғали, Құлақ, Комсомол, Еділбай - 1, Еділбай - 2, Жаңабай, Катон, Энгельс - 1, Энгельс - 2, Жданов, Жалын, Китаев, Қонысбай, Жаңаөрнек-1, Жаңаөрнек-2, ауылшаруашылығы мекендері.
Қараоба ауылы, ауылдық мәдениет үйі.
16
№234
Еңбек ауылы, Елтай - 1, Елтай - 2, Әбдіреш, Ұшқын, Шыбын - 1, Шыбын - 2, Шыбын - 3, Алғали ауылшаруашылығы мекендері.
Еңбек ауылы, ауылдық клуб.
17
№235
Болашақ, Аққурай ауылдары, Калганов, Васькин, Садық, Қамыстыкөл, Қамай, Молотково, Шильный Балка, Текебай, Тұщы Құдық, Кашка ауылшаруашылығы мекендері
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Болашақ ауылдық округі, Болашақ ауылы, Жаңа Тұрмыс көшесі №2, "Казталов ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "С.Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Болашақ ауылдық клубының ғимараты
18
№236
Көпкүтір ауылы, Дуков, Щебаково, Тереңқұдық ауылшаруашылығы мекендері.
Көпкүтір ауылы, Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің Көпкүтір негізгі жалпы білім беретің мектебі" комуналдық мемлекеттік мекемесі.
19

села Акпатер, Кишиталдыкудук, сельскохозяйственные пункты Байтурган 1, Байтурган 2, Жагор, Сексенбай, Каракобик, Такырсуат, Беркали, Караагаш-1, Караагаш-2, Жаман Шубар, Болекшубар, Мешин, Канаткобик, Косортан
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, Акпатерский сельский округ, село Акпатер, улица Акпатер №25, здание Акпатерского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С.Садыкова" отдела культуры, развития языков, физического воспитания и спорта акимата Казталовского района"
23
Исключен решением акима Казталовского района Западно-Казахстанской области от 08.01.2024 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
24
№242
села Талдыкудуқ, Хайруш,сельскохозяйственные пункты Таскутыр, Атыгара, Урпек-1, Итмурын ,Урпек -2, Теренкудык, Суирген
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, Талдыкудукский сельский округ, село Талдыкудуқ, улица С.Есетова №8, здание Талдыкудукского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С.Садыкова" отдела культуры, развития языков, физического воспитания и спорта акимата Казталовского района"
25
Исключен решением акима Казталовского района Западно-Казахстанской области от 08.01.2024 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
26
№244
улицы Әнесова, Сламихина, Жалпақтал в селе Жалпақтал.
село Жалпактал, улица Сламихина, дом №59, государственное коммунальное казенное предприятие "Детско-юношеская спортивная школа" Казталовского района Управление туризма, физической культуры и спорта акимата Западно-Казахстанской области".
27
№245
села Жанажол, Танат, сельскохозяйственные пункты Қараоба, Айғанша, Дәсі, Сад, Малақан, Сұлтаншеген, Сақрыл, Қаражыра-1, Қаражыра-2, Айман, Тереңқұдық.
село Жанажол, улица С. Датулы, №25, сельский дом культуры.
28
№246
село Сарықыдуқ, сельскохозяйственные пункты Оразбай, Байбоз-1.
село Сарыкудук, улица Тәуелсіздік, дом №1, государственное учреждение "Сарыкудукская основная общеобразовательная школа".
29
№247
села Караузен, Серик, зимовки Шахат, Қарасу, Кузьма, Стан, Николай аула, Жаңаорын, Ащыкудык-1, Ащықұдық-2, Жабайкин, Темирастау
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, Караузенский сельский округ, село Қараузен, улица Жубана Молдагалиева, №1, здание Караузеньского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С.Садыкова" отдела культуры, развития языков, физического воспитания и спорта акимата Казталовского района"
30
Исключен решением акима Казталовского района Западно-Казахстанской области от 08.01.2024 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
31
№249
села Талдыапан, Бейстерек, сельскохозяйственные пункты Улкенкул, Талсай, Алмасад-1, Алмасад–2, Костанбай
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, Талдыапанский сельский округ, село Талдыапан, улица Бейбітшілік, №4, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Талдыапан отдела образования Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
32
№250

Ақпәтер, Кішіталдықұдық ауылдары, Байтұрған 1, Байтұрған 2, Жагөр, Сексенбай, Қаракөбік, Тақырсуат, Беркәлі, Қараағаш-1, Қараағаш-2, Жәмән Шұбар, Бөлек Шұбар, Мешін, Қанаткөбік, Қосортан ауылшаруашылығы мекендері
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Ақпатер ауылдық округі, Ақпатер ауылы, Ақпатер көшесі №25, "Казталов ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "С.Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Ақпатер ауылдық клубының ғимараты
23
Алынып тасталды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімінің 08.01.2024 № 1 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
24
№242
Талдықұдық, Хайрош ауылдары, Таскүтір, Атықара, Үрпек-1, Итмұрын ауылы, Үрпек-2, Тереңқұдық, Сүйірген ауылшаруашылығы мекендері
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Талдықұдық ауылдық округі, Талдықұдық ауылы, С.Есетов көшесі №8, "Казталов ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "С.Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Талдықұдық ауылдық клубының ғимараты
25
Алынып тасталды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімінің 08.01.2024 № 1 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
26
№244
Жалпақтал ауылындағы Әнесов, Сламихин, Жалпақтал көшелері.
Жалпақтал ауылы, Сламихин көшесі № 59, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасының Казталов аудандық "Балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
27
№245
Жаңажол, Танат ауылдары, Қараоба, Айғанша, Дәсі, Сад, Малақан, Сұлтаншеген, Сакрыл, Қаражыра-1, Қаражыра-2, Айман, Тереңқұдық ауылшаруашылығы мекендері.
Жаңажол ауылы, С.Датұлы көшесі №25 үй, ауылдық мәдениет үйі
28
№246
Сарықұдық ауылы, Оразбай, Байбоз-1 ауылшаруашылығы мекендері.
Сарықұдық ауылы, Тәуелсіздік көшесі №1, "Сарықұдық негізгі жалпы білім беретің мектебі" мемлекеттік мекемесі.
29
№247
Қараөзен, Серік ауылдары, Шахат, Қарасу, Кузьма, Стан, Николай аула, Жаңаорын, Ащықұдық - 1, Ащықұдық - 2, Жабайкин, Темірастау ауылшаруашылығы мекендері
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Қараөзен ауылдық округі, Қараөзен ауылы, Жұбан Молдағалиев көшесі №1, "Казталов ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "С.Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Қараөзен ауылдық клубының ғимараты
30
Алынып тасталды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімінің 08.01.2024 № 1 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
31
№249
Талдыапан, Бейістерек ауылдары, Үлкенкөл, Талсай, Алмасад -1, Алмасад – 2, Қостанбай ауылшаруашылығы мекендері.
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Талдыапан ауылдық округі, Талдыапан ауылы, Бейбітшілік көшесі №4, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Талдыапан жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
32
№250

село Кособа, сельскохозяйственные пункты Тамон-1, Тамон-2, Тамон-3, Ықылас, Қабыршақты.
село Қособа, улица Бейбитшилик №17, коммунальное государственное учреждение "Кособинская начальная общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района".
33
Исключен решением акима Казталовского района Западно-Казахстанской области от 08.01.2024 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
34
№252

Қособа ауылы, Тамон-1, Тамон-2, Тамон-3, Ықылас, Қабыршақты ауылшаруашылығы мекендері.
Қособа ауылы, Бейбітшілік көшесі №17, "Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің Қособа бастауыш жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
33
Алынып тасталды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімінің 08.01.2024 № 1 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
34
№252

село Кайшакудук, сельскохозяйственные пункты Карагай, Жади-1, Жади-2, Пашка-1, Пашка-2, Бестентек, Отызкебен, Байбоз-2
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, Талдыапанский сельский округ, село Кайшакудук, улица Достык №3, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Қайшақұдық отдела образования Казталовского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
35
№253
улицы Ақсиықова, М. Маметовой, А. Хұсайынова, Д. Фурманова, Д. Нұрпеисовой, М. Егорова, М. Жұмабаева, С. Сейфуллин, І. Жансүгірова, С. Датұлы, Қараөзен, Құрманғалиева, Абая, Қ. Мырзалиева, Стадион, Қ. Саукенова в селе Жалпактал.
село Жалпактал, улица И.Масалиева, №13, государственное коммунальное казенное предприятие "Жалпакталский колледж аграрных и отраслевых технологий" управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
36
№254
улицы К. Мендалиева, И. Мендіханова, Байқоңыр, Ұлан, І.Масалиева, Қ. Миханова, Б. Момышұлы, С. Ерешева, Бейбітшілік, Құрманғазы, Арай, Сәулет, М. Өтемісова, М. Тайманова, Т. Әубекерова, Жеткіншек в селе Жалпактал, сельскохозяйственный пункт Егинсай.
село Жалпактал, улица А. Хусайынова №37, сельский дом культуры.
37
№255
село Абиш, сельскохозяйственные пункты Қарасу-1, Қарасу-2, Қарасу-3, Шоқа, Тазы, Назар.
село Абиш, улица М.Жасмагамбетова №14, коммунальное государственное учреждение "Абишская основная общеобразовательная школа отдела образования Казталовского района акимата Казталовского района".
38
№256
село Комекши, сельскохозяйственные пункты Төремұрат, Жылти, Нарөлген, Байжиен.
село Комекши, улица С. Зулкашева, дом 11/1, сельский клуб.
39
№257
село Куктерек, сельскохозяйственные пункты Мамай, Төсқұдық, Майтүбек, Балауса.
село Куктерек, сельский дом культуры.
40
№258
улицы Пангерей Сейфуллина, Газиза Лукманова, Каиргазы Имашева в селе Казталов, село Сексенбаев, зимовки Бек, Сайкудук, Майтан, Шокак, Мышым, Қарасу, Алтыбаз, Нугман
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, Казталовский сельский округ, село Казталов, улица Құрманғазы Сағырбайұлы № 3, здание бывшей средней школы
41
№259
села Саралжын, Еламан, зимовки Утеп, Жибек
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, Коктерекский сельский округ, село Саралжын, улица Саралжын №28, здание Саралжынского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С.Садыкова" отдела культуры, развития языков, физического воспитания и спорта акимата Казталовского района"
42
№260
село Сатыбалды
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, Коктерекский сельский округ, село Сатыбалды, улица Сатыбалды, №1/1, здание Сатыбалдинского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С.Садыкова" отдела культуры, развития языков, физического воспитания и спорта акимата Казталовского района"
43
№261
село Уразгали, сельскохозяйственные пункты Қалайық, Жетікебен, Есболат, Әліқопа, Көктікен.

Қайшақұдық ауылы, Қарағай, Жәди-1, Жәди-2, Пашка-1, Пашка-2, Бестентек, Отызкебен, Байбоз-2 ауылшаруашылығы мекендері
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Талдыапан ауылдық округі, Қайшақұдық ауылы, Достық көшесі №3, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Казталов ауданының білім беру бөлімінің "Қайшақұдық бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
35
№253
Жалпақтал ауылындағы Ақсиықов, М.Маметова, А.Хұсайынов, Д.Фурманов, Д.Нұрпеисова, М.Егоров, М.Жұмабаев, С.Сейфуллин, І.Жансүгіров, С.Датұлы, Қараөзен, Құрманғалиев, Абай, Қ.Мырзалиев, Стадион, Қ.Саукенов көшелері.
Жалпақтал ауылы, И.Масалиев көшесі №13, "Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Жалпақтал аграрлық және салалық технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны.
36
№254
Жалпақтал ауылындағы К.Мендалиев, И.Мендіханов, Байқоңыр, Ұлан, І.Масалиев, Қ.Миханова, Б.Момышұлы, С.Ерешев, Бейбітшілік, Құрманғазы, Арай, Сәулет, М.Өтемісов, М.Тайманов, Т.Әубекеров, Жеткіншек көшелері, Егінсай ауылшаруашылығы мекені.
Жалпақтал ауылы, А.Хұсайынов көшесі № 37, ауылдық мәдениет үйі.
37
№255
Әбіш аулы, Қарасу - 1, Қарасу -2, Қарасу -3, Шоқа, Тазы, Назар ауылшаруашылығы мекендері.
Әбіш ауылы, М.Жасмағамбетов көшесі №14, "Казталов ауданы әкімдігі Казталов ауданының білім беру бөлімінің Әбіш негізгі жалпы білім беретін мектебі" комуналдық мемлекеттік мекемесі.
38
№256
Көмекші ауылы, Төремұрат, Жылти, Нарөлген, Байжиен ауылшаруашылығы мекендері.
Көмекші ауылы, С.Зұлқашев көшесі, №11/1 үй, ауылдық клуб.
39
№257
Көктерек ауылы, Мамай, Төсқұдық, Майтүбек, Балауса ауылшаруашылығы мекендері.
Көктерек ауылы, ауылдық мәдениет үйі.
40
№258
Казталов ауылындағы Пангерей Сейфуллин, Ғазиз Лұқманов, Қайырғазы Имашев көшелері, Сексенбаев ауылы, Бек, Сайқұдық, Майтан, Шоқақ, Мышым, Қарасу, Алтыбаз, Нұғман ауылшаруашылығы мекендері
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Казталов ауылдық округі, Казталов ауылы, Құрманғазы Сағырбайұлы көшесі №3, бұрынғы орта мектеп ғимараты
41
№259
Саралжын, Еламан ауылдары, Өтеп, Жібек қыстақтары
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Көктерек ауылдық округі Саралжын ауылы, Саралжын көшесі №28, "Казталов ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "С.Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Саралжын ауылдық клубының ғимараты
42
№260
Сатыбалды ауылы.
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Көктерек ауылдық округі, Сатыбалды ауылы, Сатыбалды көшесі №1/1, "Казталов ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "С.Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Сатыбалды ауылдық клубының ғимараты
43
№261
Оразғали ауылы, Қалайық, Жетікебен, Есболат, Әліқопа, Көктікен ауылшаруашылығы мекендері.

село Уразгали, улица Уразгали №2/1, сельский клуб.
44
№262
село Карасу, зимовки Ақтай, Сүттігенді, Айдархан, сельскохозяйственные пункты Құшығанақ, Тоқсоба, Сарымсақ, Талсай, Бисенғали.
село Карасу, сельский дом культуры.
45
№263
село Жулдуз, сельскохозяйственные пункты Төртпішен, Базарқұдық, Сулыкөл, Төреқұдық.
село Жұлдыз, сельский дом культуры.
46
№264
села Ащысай, Бостандык, зимовки Дауылбай, Бестентек, Даукара, Шолак Копа, Ащыкудук
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, Карасуский сельский округ, село Ащысай, улица Ащысай №15, здание Ащысайского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Казталовский районный центр досуга имени С.Садыкова" отдела культуры, развития языков, физического воспитания и спорта акимата Казталовского района"
47
Исключен решением акима Казталовского района Западно-Казахстанской области от 08.01.2024 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
48
№266
село Жас, сельскохозяйственные пункты Сарышығанақ, Қадер, Қожантай, Жүзбай, Әлкеш, Қанатқали, Хиуа, Елексай, Дүкен, Қожа, Үлкен Қорған, Кіші Қорған, Қараоба, Қособа, Шекебай.
село Жас,сельский клуб.

Оразғали ауылы, Оразғали көшесі №2/1, ауылдық клуб.
44
№262
Қарасу ауылы, Ақтай, Сүттігенді, Айдархан қыстағы, Құшығанақ, Тоқсоба, Сарымсақ, Талсай, Бисенғали ауылшаруашылығы мекендері.
Қарасу ауылы, ауылдық мәдениет үйі.
45
№263
Жұлдыз ауылы, Төртпішен, Базарқұдық, Сулыкөл, Төреқұдық ауылшаруашылығы мекендері.
Жұлдыз ауылы, ауылдық мәдениет үйі.
46
№264
Ащысай, Бостандық ауылдары, Дауылбай, Бестентек, Дәуқара, Шолақ Қопа, Ащықұдық қыстақтары
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Қарасу ауылдық округі, Ащысай ауылы, Ащысай көшесі №15, "Казталов ауданы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "С.Садықов атындағы Казталов аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының Ащысай ауылдық клубының ғимараты
47
Алынып тасталды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімінің 08.01.2024 № 1 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
48
№266
Жас ауылы, Сарышығанақ, Қадер, Қожантай, Жүзбай, Әлкеш, Қанатқали, Хиуа, Елексай, Дүкен, Қожа,Үлкен Қорған, Кіші Қорған, Қараоба, Қособа, Шекебай, ауылшаруашылығы мекендері.
Жас ауылы, ауылдық клуб.