О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 7-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 января 2013 года № 9-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 февраля 2013 года № 3179. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 мая 2014 года № 20-4
Сноска. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.05.2014 № 20-4
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:

Сырым аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-3 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 9-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 ақпанда № 3179 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2014 жылғы 13 мамырдағы № 20-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 13.05.2014 № 20-4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Сырым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Внести в решение Сырымского районного маслихата "О районном бюджете на 2013-2015 годы" от 21 декабря 2012 года № 7-3, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3140 опубликовано 31 января 2013 года в газете "Сырым елі" № 5) следующие изменения:
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии              М. Рахымжанов
Секретарь районного маслихата    А. Галимов
Приложение
к решению Сырымского районного маслихата
от 31 января 2013 года № 9-1
Приложение 1
к решению Сырымского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 7-3
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
І.
I. Доходы

1. Сырым аудандық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3140 тіркелген, 2013 жылғы 31 қаңтардағы "Сырым елі" газетінің № 5 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  М. Рахымжанов
Аудандық мәслихат хатшысы        А. Галимов
Сырым аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 31 қантардағы
№ 9-1 шешіміне қосымша
Сырым аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 7-3 шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
АТАУЫ
1
2
3
4
5
6
І. Кірістер