О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 8-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 декабря 2013 года № 18-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 декабря 2013 года № 3381. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 апреля 2014 года № 21-7
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.04.2014 № 21-7
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 8-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3138, опубликованное 2 февраля 2013 года в газете "Серпін") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "1 754 833 тысячи" заменить цифрой "1 811 666 тысяч";
цифру "210 718 тысяч" заменить цифрой "210 719 тысяч";
цифру "3 035 тысяч" заменить цифрой "3 034 тысячи";
цифру "34 749 тысяч" заменить цифрой "13 285 тысяч";
цифру "1 506 331 тысяча" заменить цифрой "1 584 628 тысяч";
в подпункте 2) цифру "1 731 299 тысяч" заменить цифрой "1 793 548 тысяч";
в подпункте 3) цифру "68 242 тысячи" заменить цифрой "62 826 тысяч";
цифру "0 тысяч" заменить цифрой "5 416 тысяч";
в пункте 4:
цифру "144 728 тысяч" заменить цифрой "223 025 тысяч";
в абзаце пятом цифру "10 834 тысячи" заменить цифрой "7 905 тысяч";
в абзаце восемнадцатом цифру "12 106 тысяч" заменить цифрой "10 445 тысяч";
дополнить абзацами двадцать первым, двадцать вторым следующего содержания:
"на строительство жилья стоящим на очереди в местном исполнительном органе – 78 398 тысяч тенге;
на увеличение штатной численности местных исполнительных органов – 4489 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии              Р. Камзаев
Секретарь маслихата              Т. Калмен
Приложение
к решению Чингирлауского
районного маслихата
№ 18-1 от 18 декабря 2013 года
Приложение 1
к решению Чингирлауского
районного маслихата
№ 8-3 от 20 декабря 2012 года
Районный бюджет на 2013 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 8-3 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 18-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 желтоқсанда № 3381 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 21-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 18.04.2014 № 21-7 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 8-3 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3138 тіркелген, 2013 жылғы 2 ақпандағы "Серпін" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "1 754 833 мың" деген сан "1 811 666 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"210 718 мың" деген сан "210 719 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"3 035 мың" деген сан "3 034 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"34 749 мың" деген сан "13 285 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"1 506 331 мың" деген сан "1 584 628 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "1 731 299 мың" деген сан "1 793 548 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "68 242 мың" деген сан "62 826 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"0 мың" деген сан "5 416 мың" деген санмен ауыстырылсын;
4 тармақта:
"144 728 мың" деген сан "223 025 мың" деген санмен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "10 834 мың" деген сан "7 905 мың" деген санмен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацта "12 106 мың" деген сан "10 445 мың" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жиырма бірінші, жиырма екінші абзацтармен толықтырылсын:
"жергілікті атқарушы органында кезекте тұрған тұрғындарға тұрғын үй салуға – 78 398 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдарының штаттық санын ұлғайтуға – 4 489 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  Р. Камзаев
Мәслихат хатшысы                 Т. Қалмен
Шыңғырлау аудандық мәслихатының
2013 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 18-1 шешіміне қосымша
Шыңғырлау аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 8-3 шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған облыстық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер