О внесении изменений в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 13 января 2014 года № 3. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 февраля 2014 года № 9153. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 27 мая 2014 года № 251
Сноска. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра РК - Министра финансов РК от 27.05.2014 № 251.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2013 года № 947 «О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить перечень некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан, в которые вносятся изменения, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Джумадильдаев А.С.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан -
Министр финансов
Республики Казахстан                       Б. Султанов
Приложение
к приказу
Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан -
Министра финансов
Республики Казахстан
от 13 января 2014 года № 3
Перечень некоторых приказов
Министра финансов Республики Казахстан,
в которые вносятся изменения
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 августа 2008 года № 398 «Об утверждении формы заключительного отчета конкурсного управляющего и Правил его согласования» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5293, опубликованный в газете «Юридическая газета» от 10 октября 2008 года № 155 (1555)), следующие изменения:
форму заключительного отчета конкурсного управляющего, утвержденную указанным приказом, изложить в редакции согласно приложению 1 к Перечню некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан, в которые вносятся изменения;
в Правилах согласования заключительного отчета конкурсного управляющего, утвержденных указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Настоящие Правила согласования заключительного отчета конкурсного управляющего (далее – Правила) разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 января 1997 года «О банкротстве» (далее – Закон) и определяют порядок согласования территориальным подразделением Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан по области, городу Астана и Алматы (далее – территориальное подразделение Комитета) заключительного отчета конкурсного управляющего о его деятельности при осуществлении конкурсного производства (далее – Отчет).»;

Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 13 қаңтардағы № 3 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 14 ақпанда № 9153 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 27 мамырдағы № 251 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің Орынбасары - ҚР Қаржы министрінің 27.05.2014 № 251 бұйрығымен.
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 қыркүйектегі № 947 қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Ә.С. Жұмаділдаев) осы бұйрықтың заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің Орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі                                  Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің Орынбасары-
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2014 жылғы 13 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің
өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. «Конкурстық басқарушының қорытынды есебінің нысанын және оны келісу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 12 тамыздағы № 398 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5293 болып тіркелген, «Заң газеті» газетінде 2008 жылғы 10 қазанда № 155 (1381) болып жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген конкурстық басқарушының қорытынды есебінің нысаны Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтары тізбесінің 1-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Конкурстық басқарушының қорытынды есебін келісу ережесінде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Осы Конкурстық басқарушының қорытынды есебін келісу ережесі (бұдан әрі – Ереже) «Банкроттық туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 21 қаңтардағы Заңына (бұдан әрі – Заң) сәйкес әзірленді және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің облыс, Астана және Алматы қаласы бойынша аумақтық бөлiмшесiнің (бұдан әрі – Комитеттің аумақтық бөлімшесі) конкурстық басқарушының конкурстық іс жүргізуді жүзеге асыру кезіндегі оның қызметі туралы қорытынды есебін (бұдан әрі – Есеп) келісу тәртібін белгілейді.»;

приложение 2 к Правилам изложить в редакции согласно приложению 2 к Перечню некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан, в которые вносятся изменения.
2. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 августа 2008 года № 400 «Об утверждении формы заключительного отчета администратора внешнего наблюдения и Правил его согласования» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5290, опубликованный в газете «Юридическая газета» от 10 октября 2008 года № 155 (1555)), следующие изменения:
форму заключительного отчета администратора внешнего наблюдения, утвержденную указанным приказом, изложить в редакции согласно приложению 3 к Перечню некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан, в которые вносятся изменения;
Правила согласования заключительного отчета администратора внешнего наблюдения, утвержденные указанным приказом, изложить в редакции согласно приложению 4 к Перечню некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан, в которые вносятся изменения.
3. Утратил силу приказом заместителя Премьер-Министра РК - Министра финансов РК от 28.04.2014 № 189 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к Перечню некоторых приказов
Министра финансов Республики
Казахстан, в которые вносятся
изменения
Утверждена
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 августа 2008 года № 398
Форма
Заключительный отчет
конкурсного управляющего
_____________                                 _______________________
(дата)                                      (место составления)
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. конкурсного управляющего)
_____________________________________________________________________
(полное и сокращенное наименование/Ф.И.О. банкрота, с указанием его
организационно-правовой формы (на государственном и русском языках,
согласно учредительным документам), индивидуальный идентификационный
номер/бизнес-идентификационный номер (ИИН/БИН))
_____________________________________________________________________
(юридический адрес банкрота, контактные номера телефонов)
1. Общие сведения о должнике
1.1. Вид экономической деятельности с указанием кода ** (с
указанием сведений об осуществлении должником производственной
деятельности либо отсутствии таковой):
____________________________________________________________________;
1.2. __________________________________________________________
(Ф.И.О. руководителя)
____________________________________________________________________;
(индивидуальный идентификационный номер (ИИН), контактная информация
(место жительства (юридический адрес), телефон)

Ережеге 2-қосымша Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтары тізбесінің 2-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. «Сырттай байқау әкімшісінің қорытынды есебінің нысанын және оны келісу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 12 тамыздағы № 400 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5290 болып тіркелген, «Заң газеті» газетінде 2008 жылғы 10 қазанда № 155 (1381) болып жарияланған), мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген сырттай байқау әкiмшiсi қорытынды есебiнiң нысаны Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтары тізбесінің 3-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Сырттай байқау әкiмшiсiнiң қорытынды есебін келісу ережесі Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтары тізбесінің 4-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
3. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің Орынбасары - ҚР Қаржы министрінің 28.04.2014 № 189 бұйрығымен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің өзгерістер
енгізілетін кейбір
бұйрықтары тізбесіне
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 12 тамыздағы
№ 398 бұйрығымен бекітілген
Нысан
Конкурстық басқарушының
қорытынды есебі
_________                                         __________________
(күні)                                            (жасалған жері)
_____________________________________________________________________
(конкурстық басқарушының Т.А.Ә.)
_____________________________________________________________________
(банкроттың ұйымдастыру-құқықтық нысанын көрсете отырып толық және қысқаша атауы/Т.А.Ә. (құрылтай құжаттарына сәйкес мемлекеттік және орыс тілдерінде), жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН))
_____________________________________________________________________
(банкроттың заңды мекен жайы, байланыс телефондары)
1.Борышкер туралы жалпы мәліметтер
1.1. Экономикалық қызметтің түрі, кодын көрсете отырып** (борышкермен өндірістік қызметті жүзеге асыру немесе оның жоқтығы жөніндегі ақпаратты көрсете отырып):
____________________________________________________________________;
1.2. Басшының Т.А.Ә.__________________________________________;
(жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН), байланыс телефондары
(тұрғылықты жері (заңды мекен жайы), телефоны)

1.3. Наименование/Ф.И.О. учредителя (-ей), индивидуальный
идентификационный номер/бизнес-идентификационный номер (ИИН/БИН),
размеры доли (-ей), контактная информация (место жительства
(юридический адрес), телефон)
____________________________________________________________________;
1.4. Размер уставного капитала (тысяч тенге) _________________;
1.5. Сведения об участии государства в уставном капитале, %
____________________________________________________________________;
1.6. Сведения об участии собственника имущества должника
(уполномоченного им органа), учредителя (участника) и/или
должностного лица (лиц) должника в иных юридических лицах, доля
участия % (наименование, место нахождения, индивидуальный
идентификационный номер/бизнес-идентификационный номер (ИИН/БИН),
период участия);
1.7. Сведения о государственной регистрации:
____________________________________________________________________;
(дата регистрации (перерегистрации), регистрационный номер, место,
основание регистрации (вновь созданное, преобразование, слияние и
другое)/перерегистрации (уменьшение размера уставного капитала,
изменение наименования и другое))
1.8. Сведения о регистрации в качестве налогоплательщика
____________________________________________________________________;
1.9. Сведения о налоговой регистрации (по месту нахождения
налогооблагаемого объекта).
2. Организационно-правовые мероприятия
2.1. Определение о возбуждении производства по делу о
банкротстве: «___» __________ 20 __ года ___________________________;
(наименование суда)
Решение суда о признании должника банкротом:
вынесено «___» _________________ 20 __ года
____________________________________________________________________;
(наименование суда)
вступило в законную силу «___» __________ 20__ года *.
2.2. Приказ о назначении конкурсного управляющего № __ от «___»
______ 20 __ года*.
2.3. Приказы, принятые конкурсным управляющим:
1) от «___» __________ 20 __ года*;
2) от «___» __________ 20 __ года*;
3) от «___» __________ 20 __ года*.
2.4. Объявление о признании должника банкротом, порядке и
сроках заявления требований кредиторами, опубликованное конкурсным
управляющим в средствах массовой информации (номер выпуска и
наименование газеты): _____________ №__ от «___»__________ 20__ года
*.
2.5. Проведенные собрания кредиторов по оплате труда, принятые
на них решения: от «___» __________ 20 __ года.
3. Формирование комитета кредиторов банкрота
3.1. Состав комитета кредиторов и изменения в него (если
вносились).
Приказ от «___»__________ 20 __ года № __ *.
Состав:
____________________________________________________________________.
(состав комитета кредиторов)

1.3. Құрылтайшылардың атауы/Т.А.Ә., жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН), олардың үлестері, байланыс ақпараттары (тұрғылықты жері (заңды мекен жайы), телефон)
____________________________________________;
1.4. Жарғылық капиталдың мөлшері (мың теңге)__________________;
1.5. Жарғылық капиталдағы мемлекеттің қатысуы туралы мәліметтер, %___________;
1.6. Борышкердің мүлкінің меншік иесінің қатысуы туралы ақпарат (оған уәкілетті органмен), құрылтайшымен (қатысушымен) және/немесе борышкердің лауазымды тұлғасымен (тұлғаларымен) басқа да заңды тұлғаларға қатысуы ақпарат,үлесінің мөлшері % (атауы, орналасқан жері, жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН) қатысу кезеңі);
1.7. Мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер: ____________________
_____________________________________________________________________
(тіркеу (қайта тіркеу) күні, тіркеу нөмірі, орны, тіркеу (қайта құрылған, өзгертілген, қосылған және басқалар)/қайта тіркеу (жарғылық капитал мөлшерінің төмендеуі, атауының өзгеруі және басқалар) негізі)
1.8. Салық төлеуші ретінде тіркеу туралы мәліметтер _______________________;
1.9. Салық тіркеуі туралы мәліметтер (салық салу объектісінің орналасқан жері бойынша).
2. Ұйымдастыру-құқықтық шаралары
2.1. Банкроттық туралы іс бойынша өндірісті қозғау туралы ұйғарым: 20 __ жыл «__»
__________ _________________________________________________________;
(соттың атауы)
Борышкерді банкрот деп тану туралы сот шешімі:
20 __ жылы «__» ________ __________________________ шығарылды;
(соттың атауы)
заңды күшіне 20 __ жылы «__»_____________ енді.*
2.2. Оңалтушы басқарушыны тағайындау туралы 20 __ жылғы «_» __________ № ___ бұйрық*.
2.3. Конкурстық басқарушымен қабылданған бұйрықтар:
1) 20 __ жылғы «__»____________ *;
2) 20 __ жылғы «__»____________ *;
3) 20 __ жылғы «__»____________ *.
2.4. Конкурстық басқарушымен бұқаралық ақпарат құралдарына жариялаған кредиторлар талаптары өтініштерінің мерзімі және тәртібі, борышкерге қатысты оңалту рәсімін қолдану туралы хабарлама (шыққан нөмірі және газеттің атауы):__________________________ 20 __ жылғы «__» _______________ №__ *.
2.5. Еңбекақы төлеу бойынша кредиторлардың өткізілген отырыстары, онда қабылданған шешімдер:
20 __ жылғы «__» ____________.
3. Банкроттың кредиторлар комитетін қалыптастыру
3.1. Кредиторлар комитетінің құрамы және оған өзгертулер (егер енгізілсе).
20 __ жылғы «__»____________ № ___ бұйрық *.
Құрамы: _____________________________________________________.
(кредиторлар комитетінің құрамы)

3.2. Заседания комитета кредиторов и принятые на них решения (в
том числе соглашения, заключенные между конкурсным управляющим и
комитетом кредиторов, договоры с соответствующими специалистами на
проведение инвентаризации и оценки имущества, по утверждению плана
продажи конкурсной массы и изменений к нему, привлечении
специализированных организаций и иные) *.
п/п
Номер протокола
Дата заседания
Повестка
Принятое решение
1
2
3
4
5
1. Формирование и утверждение реестра требований кредиторов
4.1. Общая кредиторская задолженность по бухгалтерскому балансу
на момент возбуждения конкурсного производства
_____________________________________________________________________
(тысяч тенге)
в том числе:
заработная плата
____________________________________________________________________;
(тысяч тенге)
залоговая задолженность
____________________________________________________________________;
(тысяч тенге)
налоги и другие обязательные платежи в бюджет
____________________________________________________________________;
(тысяч тенге)
задолженность перед конкурсными кредиторами
____________________________________________________________________.
(тысяч тенге)

3.2. Кредиторлар комитетінің отырысы және қабылданған шешімдер (соның ішінде конкурстық басқарушы мен кредиторлар комитетінің арасында жасалған келісімдер, мүлікті түгендеуді және бағалауды жүргізетін тиісті мамандармен шарт жасасу, конкурстық массаны сату жоспарын бекіту және оған өзгерістер енгізу туралы, мамандандырылған және басқа да мекемелерді тарту).*
р/с
Хаттама нөмірі
Отырыстың күні
Күн тәртібі
Қабылданған шешім
1
2
3
4
5
4. Кредиторлар талаптары тізілімін қалыптастыру және бекіту
4.1. Конкурстық өндірісті қозғау кезінде бухгалтерлік баланс бойынша жалпы кредиторлық берешек _______________________________
(мың теңге)
соның ішінде:
жалақы _______________________________________________________;
(мың теңге)
кепіл берешегі _______________________________________________;
(мың теңге)
салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер _____;                                                            (мың теңге)
конкурстық кредиторлардың алдындағы берешек __________________;
(мың теңге)

4.3. Реестр требований кредиторов:
Приказ __________ от «___» __________ 20 __ года № __*.
Общая кредиторская задолженность ______________________ тысяч
тенге, в том числе по очередям:
1 очередь ___________________;
(тысяч тенге)
2 очередь ___________________;
(тысяч тенге)
3 очередь ___________________;
(тысяч тенге)
4 очередь ___________________;
(тысяч тенге)
5 очередь ___________________.
(тысяч тенге)
1.4. Сведения о внесении изменений в реестр требований
кредиторов:
_____________________________________________________________________
(содержание изменений)
Приказ от «___» __________ 20 __ года № __*.
5. Инвентаризация, оценка имущества (активов), формирование
конкурсной массы
5.1. Акт приема-передачи учредительных документов,
статистической карточки, печати, бухгалтерской и прочей финансовой
документации*.

4.3. Кредиторлар талаптарының тізілімі:
20 __ жылғы «____»____________ № ____ бұйрық*.
Жалпы кредиторлық берешек __________ мың теңге, соның ішінде кезек бойынша:
1 кезек __________________;
(мың теңге)
2 кезек __________________;
(мың теңге)
3 кезек __________________;
(мың теңге)
4 кезек __________________;
(мың теңге)
5 кезек __________________.
(мың теңге)
4.4. Кредиторлар талаптары тізіліміне өзгертулер енгізу туралы мәліметтер:
____________________________________________________________________;
(өзгертудің мазмұны)
20 __ жылғы «__»____________№ __ бұйрық *.
5. Түгендеу, мүлікті (активті) бағалау, конкурстық
массаны қалыптастыру
5.1. Құрылтай құжаттарын, статистикалық карточкаларды, мөрлерді, бухгалтерлік және басқа да қаржылық құжаттамаларды қабылдау-беру актісі*.

5.9. Запросы в государственные органы по установлению фактов
совершения должником сделок с имуществом, за период в течение трех
лет до процедуры конкурсного производства *:
№ п/п
Государственный орган, в который направлен запрос
Дата направления запроса
Дата получения ответа
Краткое содержание ответа
Примечание
1
2
3
4
5
6
5.10. Анализ полученной информации, проведение финансовой
диагностики неправомерных действий в отношении должника за период в
течение трех лет до применения процедуры конкурсного производства с
указанием соответствующих выводов (анализ финансово-хозяйственной
деятельности должника, в том числе изучение динамики изменения
показателей финансовой отчетности за три последних года, анализ
условий совершения сделок должника за этот же период (занижение либо
завышение цены на поставляемые (приобретаемые) товары (работы,
услуги) по сравнению со сложившейся рыночной конъюнктурой, заведомо
невыгодные для должника сроки и (или) способы оплаты по
реализованному или приобретенному имуществу, а также любые формы
отчуждения или обременения обязательствами имущества должника, если
они не сопровождаются эквивалентным сокращением задолженности).
п/п
Сделка, совершенная должником за три года до введения процедуры конкурсного производства
Документ, подтверждающий факт совершения сделки
Источник получения документа, подтверждающего факт сделки
Наличие в сделке оснований для признания ее недействительной
Примечание
1
2
3
4
5
6
5.11. Изменения в составе конкурсной массы в связи с возвратом
имущества:
____________________________________________________________________;
(имущество, включенное в состав конкурсной массы)

5.9. Конкурстық өндіріс рәсіміне дейін үш жыл кезеңдегі борышкердің мүлкімен жасалған мәмілелердің фактілерін белгілеу бойынша мемлекеттік органдарға сұрау хаттары*:
№ р/с
Сұрау хат жіберілген мемлекеттік орган
Сұрау хатты жіберген күн
Жауапты алған күн
Жауаптың қысқаша мазмұны
Ескерту
1
2
3
4
5
6
5.10. Алынған ақпаратты талдау, тиісті қорытындыны көрсете отырып оңалту рәсімін қолданғанға дейін үш жыл бұрынғы кезеңде борышкерге қатысты заңсыз іс әрекетке қаржылық диагностиканы жүргізу (борышкердің қаржылық – шаруашылық қызметін талдау, сонымен қатар соңғы үш жылдағы қаржылық есептілік көрсеткіштерінің өзгерген динамикасын зерттеу, осы кезеңде жасалған борышкердің мәмілелерінің шарттарын талдау, (қалыптасқан нарықтық жағдаймен салыстырғандағы жеткізілген (сатып алынған) тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) бағасының көтерілуі немесе төмендеуі, сатып алынған немесе сатылған мүлік бойынша борышкер үшін тиімсіз мерзімдер және (немесе) тәсілдері, сондай – ақ егер олар берешектің балама қысқаруымен шығарылса, борышкердің мүлкінің міндеттемелерін шеттету немесе қиыншылықтар түскен басқа да нысандар)
р/с
Оңалту рәсімін енгізгенге дейін борышкермен жасалған мәмілелер
Мәмілені жасау фактісін растайтын құжат
Мәміленің фактілерін растайтын құжатты алу негізі
Мәмілені жарамсыз деп тану негізінің болуы
Ескерту
1
2
3
4
5
6
5.11. Мүлікті қайтаруға байланысты конкурстық массаның құрамын өзгертулер:_____________________________________________________.
(конкурстық массаның құрамына енгізілген мүлік)

9. Информация о наличии признаков преднамеренного и
ложного банкротства, принятых мерах
Направление материалов в органы финансовой полиции и другие
правоохранительные органы:
№ п/п
№ и дата направления заявления в правоохранительные органы
Меры принятые правоохранительными органами
Сведения об обжаловании решений правоохранительных органов
Дата направления в суд материалов по преднамеренному, ложному банкротству
Решение суда по факту преднамеренному, ложному банкротству, ссылка на нормативный правовой акт
Примечание
1
2
3
4
5
6
7
Основания отказа в возбуждении уголовного дела либо его
прекращении: _______________________________________________________.
Причины и основания вывода активов (решения собственников
имущества или уполномоченных органов и т.д.): ______________________.

9. Қасақана және жалған банкроттық белгілерінің бар болуы
туралы ақпарат, қабылданған шаралар
Қаржы полициясы және басқа да құқық қорғау органдарына материалдарды жолдау:
№ р/с
Құқық қорғау органдарына өтінішті жолдау күні және №
Құқық қорғау органдарымен қабылданған шаралар
Құқық қорғау органдарының қабылданған шешімі туралы ақпарат
Қасақана (жалған) банкроттық бойынша материалдарды сотқа жолдау күні
Қасақана (жалған) банкроттық фактісі бойынша сот шешімі, нормативтік құқықтық актіне көрсете отырып
Ескерту
1
2
3
4
5
6
7
Қылмыстық істі қозғаудан бас тарту немесе оны тоқтатудың негізі:
_____________________________________________________________________
Активтерді шығару негізі және себептері (мүлік меншік иесінің немесе уәкілетті органның және т.б. шешімі):_______________________.

10. Погашение кредиторской задолженности после
реализации конкурсной массы (в том числе по формам и методам
погашения):
Реестр требований кредиторов
Сумма (тысяч тенге)
Процент удовлетворенных требований кредиторов
Требования кредиторов согласно реестру
Удовлетворенные требования кредиторов
Общая сумма кредиторской задолженности
В денежном выражении
В натуральном выражении
1 очередь
2 очередь
3 очередь
4 очередь
5 очередь
Примечание: прилагается полный список кредиторов, чьи
требования удовлетворены и не удовлетворены.

10. Конкурстық массаны сатқаннан кейін кредиторлық берешекті
өтеу (соның ішінде нысандар мен өтеу әдістер бойынша):
Кредиторлар талаптарының тізілімі
Сомасы (мың теңге)
Қанағаттандырылған кредиторлық берешектің пайызы
Тізілімге сәйкес кредиторлардың талаптары
Қанағаттандырылған кредиторлардың талаптары
Кредиторлық берешектің жалпы сомасы
Ақшалай түрде
Ақшалай түрде
1 кезек
2 кезек
3 кезек
4 кезек
5 кезек
Ескерту: талаптары қанағаттандырылған және қанағаттандырылмаған кредиторлардың толық тізімі қосымша.

11. Административные расходы
№ п/п
Затраты
По смете
Начислено
Оплачено
Примечание
1
2
3
4
5
6
1
Фонд оплаты труда:
Ведомость, квитанции, платежные поручения
- заработная плата;
- пенсионные взносы;
- социальные отчисления;
- индивидуальный подоходный налог;
- социальный налог.
2
Вознаграждение конкурсного управляющего, всего
Протокол решения комитета кредиторов, соглашение между конкурсным управляющим и комитетом кредиторов
- текущие;
- дополнительные.
3
Компенсация при увольнении работников
Подтверждающие документы
4
Командировочные расходы
Авансовый отчет
5
Оплата аренды за помещение
Договор аренды
6
Приобретение товаров, в том числе по видам: (раскрыть виды)
Договор либо документ, подтверждающий предоставление услуги, работы
7
Оплата коммунальных услуг
Накладные, счета-фактуры, квитанции об оплате
- электроэнергия;
- отопление;
- водоснабжение;
- прочие.
8
Оплата услуг связи
9
Оплата транспортных услуг
Соответствующие договоры
10
Содержание, обслуживание (ремонт, улучшение) зданий, помещений, ремонт (демонтаж) оборудования и других основных средств
Соответствующие договоры, акты выполненных работ
11
Прочие:
Договор либо документ, подтверждающий предоставление услуги
- аренда орг. техники;
Договор аренды
- и так далее.
12
Приобретение услуг и работ производственного характера, выполненные сторонними организациями (лицами), в том числе:
Договор либо документ, подтверждающий предоставление услуги
- аудит;
- оценка;
- аукцион.
13
Банковские услуги
Платежные поручения
14
Затраты на публикацию объявлений
квитанции
15
Отчисления в бюджет, в том числе по видам:
Подтверждающие документы
16
Другие расходы
Подтверждающие документы
Информация о поставщиках услуг, оказываемых конкурсному
управляющему в ходе конкурсного производства
№ п/п
Наименование затрат по смете административных расходов
Реквизиты поставщика
Сведения о заключенных с поставщиком договорах
Сведения о выставленной поставщиком счет фактуре
Акты выполненных работ и услуг (дата)
Сведения о фактически перечисленных денежных средствах поставщику по заключенным договорам
Примечание
Наименование
Индивидуальный идентификационный номер/ бизнес-идентификационный номер (ИИН/БИН)
Дата
Сумма, тысяч тенге
Дата
Сумма, тысяч тенге
№ платежного документа
Дата платежного документа
Фактически выплаченная сумма, тысяч тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Конкурсный управляющий ____________________________ __________.
(фамилия, имя, отчество (при наличии) (подпись)
Главный бухгалтер _________________________________ __________.
(фамилия, имя, отчество (при наличии) (подпись)
Место печати Дата
** – Государственный классификатор РК 03-2007 «Общий
классификатор видов экономической деятельности» (ОКЭД), утвержден
приказом Комитета по техническому регулированию и метрологии
Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан от 14 декабря
2007 года № 683-од
* – с приложением копий подтверждающих документов.
Приложение 2
к Перечню некоторых приказов
Министра финансов Республики
Казахстан, в которые вносятся
изменения
Приложение 2
к Правилам согласования
заключительного отчета
конкурсного управляющего
Форма
Территориальное подразделение
налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан по
области, городу Астана и Алматы
Заявление
Решением ___________________________________________ суда от
«____» ______________ 20 __ года ____________________________________
(наименование/(фамилия, имя, отчество (при наличии) должника))
признано банкротом и введено конкурсное производство.
В соответствии с пунктом 1 статьи 87 Закона Республики
Казахстан от 21 января 1997 года «О банкротстве» представляю для
рассмотрения и согласования заключительный отчет и ликвидационный
баланс _____________________________________________________________.
(наименование/(фамилия, имя, отчество (при наличии) должника))
Приложение на: _____ л.

11. Әкімшілік шығындар
№ р/с
Шығындар
Смета бойынша
Аударылғандар
Төленгендер
Ескерту
1
2
3
4
5
6
1
Еңбекті төлеу қоры:
Тізім, түбіртек, төлем тапсырмалары
- жалақы;
- зейнетақы жарналары;
- әлеуметтік есеп айырылысулар;
- жеке табыс салығы;
- әлеуметтік салық
2
Конкурстық басқарушының сыйақысы, барлығы
Кредиторлар комитеті шешімінің хаттамасы, конкурстық басқарушы мен кредиторлар комитетінің арасындағы келісім
- ағымдағы;
- қосымша
3
Қызметкерді жұмыстан босатқан кездегі өтемақы
Растайтын құжаттар
4
Іссапар шығындары
Аванстық есеп
5
Ғимарат үшін жалға алу төлемі
Жалға алу шарты
6
Тауарларды сатып алу, оның ішінде түрлері бойынша: (түрлерін ашып көрсету)
Ұсынылған қызметті, жұмысты растайтын құжат немесе шарт
7
Коммуналдық қызметтерді төлеу
Құжаттама, есеп шоттар, төлегені туралы түбіртек
- электр қуаты;
- жылу;
- сумен жабдықтау;
- басқалары.
8
Байланыс қызметтерін төлеу
9
Көлік қызметін төлеу
Тиісті шарттар
10
Мазмұны, қызмет көрсету (жөндеу, жақсарту) ғимарат, жөндеу (бөлшектеу) жабдықтару және басқа да негізгі құралдар
Тиісті шарттар, атқарылған жұмыстың актілері
11
Өзгелері:
Ұсынылған қызметтерді растайтын құжат немесе шарт
- техниканы жалға алу;
Жалға алу шарты
- және т.б.
12
Жақтармен атқарылған өндірістік сипаттағы ұсынылған қызметтер және жұмыстар, соның ішінде:
Ұсынылған қызметтерді растайтын құжат немесе шарт
- аудит;
- бағалау;
- аукцион.
13
Банк қызметі
Төлем тапсырмалары
14
Хабарландыруды жариялау шығындары
түбіртектер
Конкурстық басқарушыға конкурстық өндіріс кезінде көрсетілетін қызметтердің жабдықтаушылары туралы ақпарат
№ р/с
Әкімшілік шығындар сметасы бойынша шығындардың атауы
Жабдықтаушының деректемелері
Сатып алушымен жасалған шарт туралы мәліметтер
Оңалтушы басқарушымен
шығарылған есеп шот туралы мәліметтер
Атқарылған қызметтер мен жұмыстардың актісі (күні)
Жасалған шарттар бойынша жабдықтаушыға нақты аударылған ақша қаражаттары туралы ақпарат
Ескерту
Атауы
Жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендірунөмірі(ЖСН/БСН)
Күні
Сомасы, мың теңге
Күні
Сомасы, мың теңге
Төлем құжатының №
Төлем құжатының күні
Нақты төленген сома, мың теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Конкурстық басқарушы ________________ (Т.А.Ә.)
(қолы)
Бас бухгалтер _______________________ (Т.А.Ә.)
(қолы)
Мөр орны                                Күні
** – Қазақстан Республикасы индустрия және сауда министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитетінің 2007 жылғы 14 желтоқсандағы «Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы классификаторы» № 683-од бұйрығымен бекітілген ҚР 03-2007 мемлекеттік классификаторы
* – растайтын құжаттардың көшірмесі қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің өзгерістер
енгізілетін кейбір
бұйрықтары тізбесіне
2-қосымша
Конкурстық басқарушының
қорытынды есебін келісу ережесіне
2-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгi
Салық комитетінің облыс, Астана
және Алматы қаласы бойынша
аумақтық бөлiмшесі
Өтініш
__________________________ сотының 200 __ жылғы «___» _____ шешімімен
____________________________________________________ банкрот деп
(борышкердің атауы немесе аты-жөні)
танылды және конкурс жүргізу енгізілді.
«Банкроттық туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 21 қаңтардағы Заңы 87-бабының 1-тармағына сәйкес __________________________________ қорытынды
(борышкердің атауы немесе аты-жөні)
есебі мен тарату теңгерімін қарау және келісу үшін ұсынамын.
Қосымша: ____ б.

1. Заключительный отчет на _____ л.
2. Справка о доходах и расходах по итогам конкурсного
производства на ____ л.
3. Ликвидационный баланс на _____ л.
4. Прочее на ______ л.
Конкурсный управляющий
_______________________________ ____________ ________________________
(наименование/(фамилия, имя,     (подпись)    (фамилия, имя, отчество
отчество (при наличии)                             (при наличии))
должника))
Приложение 3
к Перечню некоторых приказов
Министра финансов Республики
Казахстан, в которые вносятся
изменения
Утверждена
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 августа 2008 года № 400
Форма
Заключительный отчет
администратора внешнего наблюдения
_____________                                 _______________________
(дата)                                      (место составления)
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. администратора внешнего наблюдения)
1. Общие сведения о должнике
_____________________________________________________________________
полное и сокращенное наименование или Ф.И.О. должника, с
указанием организационно-правовой формы (на государственном и
русском языках, согласно учредительным документам*), сведения
о государственной регистрации в качестве индивидуального
предпринимателя, индивидуальный идентификационный номер/
бизнес-идентификационный номер (ИИН/БИН)
_____________________________________________________________________
(место нахождения или место жительства (юридический адрес)
должника, контактные номера телефонов)
_____________________________________________________________________
(вид экономической деятельности с указанием кода** (с указанием
сведений об осуществлении должником производственной
деятельности либо отсутствии таковой))
1.1. Ф.И.О. руководителя _____________________________________;
Индивидуальный идентификационный номер/бизнес-идентификационный номер
(ИИН/БИН), контактная информация (место жительства (юридический
адрес), телефон)
1.2. Ответственный работник по работе с бюджетом Ф.И.О.
(главный бухгалтер),
_____________________________________________________________________
Индивидуальный идентификационный номер (ИИН), контактная информация
(место жительства (юридический адрес), телефон)
1.3. Наименование/Ф.И.О. учредителя (-ей), индивидуальный
идентификационный номер/бизнес-идентификационный номер (ИИН/БИН),
размеры доли (-ей), контактная информация (место жительства
(юридический адрес), телефон)
____________________________________________________________________;
1.4. Размер уставного капитала (тысяч тенге) ________________;

1. Қорытынды есеп ___ б.
2. Конкурс жүргізудің кірістік және шығыстық бөліктері туралы анықтама (2-қосымша) ___ б.
3. Тарату теңгерімі ___ б.
4. Өзгелері ___ б.
Конкурстық басқарушы _____________ ___________ _____________.
(борышкердің атауы (қолы) (аты-жөні)
немесе аты-жөні)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің өзгерістер
енгізілетін кейбір
бұйрықтары тізбесіне
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 12 тамыздағы
№ 400 бұйрығымен бекітілген
Нысан
Сырттай байқау әкімшісінің қорытынды есебі
_____________                                        ________________  (күні)                                               (жасалған жері)
_____________________________________________________________________
(сырттай байқау әкімшісінің Т.А.Ә.)
1. Борышкер туралы жалпы мәліметтер
_____________________________________________________________________
(борышкердің ұйымдастыру - құқықтық нысанын көрсете отырып толық және
қысқаша атауы/Т.А.Ә. (құрылтай құжаттарына сәйкес мемлекеттік және
орыс тілдерінде), жеке кәсіпкер ретінде мемлекеттік тіркегені туралы
ақпарат, жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН))
_____________________________________________________________________
(борышкердің орналасқан немесе тұрғылықты жері (заңды мекенжайы),
байланыс телефондары)
_____________________________________________________________________
экономикалық қызметтің түрі, кодын көрсете отырып** (борышкермен
өндірістік қызметті жүзеге асыру немесе оның жоқтығы жөніндегі
ақпаратты көрсете отырып)
1.1. Басшының Т.А.Ә.__________________________________________;
(жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН), байланыс ақпараты
(тұрғылықты жері (заңды мекенжайы), телефоны)
1.2. Бюджетпен жұмыс істейтін жауапты қызметкердің Т.А.Ә. (бас бухгалтер),
____________________________________________________________________;
(жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН), байланыс ақпараты (тұрғылықты жері
(заңды мекенжайы), телефоны)
1.3. Құрылтайшылардың атауы/Т.А.Ә., жеке сәйкестендіру
нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН), олардың үлестері,
байланыс ақпараты (тұрғылықты жері (заңды мекенжайы), телефон)
____________________________________________________________________;
1.4 Жарғылық капиталдың мөлшері (мың теңге)___________________;

1.5. Сведения об участии государства, % ______________________;
1.6. Среднесписочная численность работников за период 3 года до
введения процедуры внешнего наблюдения (человек) ___________________;
1.7. Сведения о регистрации в качестве налогоплательщика _____;
1.8. Сведения о государственной регистрации: __________________
_______________________________________________________________________________;
(дата регистрации (перерегистрации), регистрационный номер,
место нахождения, основание регистрации (вновь созданное,
преобразование, слияние и другое)/перерегистрации (уменьшение размера
уставного капитала, изменение наименования и другое)
1.9. Сведения о налоговой регистрации (по месту нахождения
налогооблагаемого объекта) _________________________________________;
1.10. Причины неплатежеспособности должника (основные причины,
период возникновения) ______________________________________________.
2. Организационно-правовые мероприятия
2.1. Сведения о лицах, обратившихся в суд с заявлением о
введении внешнего наблюдения: _______________________________________
____________________________________________________________________;
(место нахождения или место жительства (юридический адрес),
контактные номера телефонов)
2.2. Определение суда о введении внешнего наблюдения * (дат
определения и наименование суда): от «___» ___________ 20 __ года
______________, вступило в законную силу «___» _____ 20 __ года *;
2.3. Сведения об обжаловании определения суда о введении
внешнего наблюдения *
____________________________________________________________________;
2.4. Сведения о результатах обжалования.
2.5. Срок введения процедуры внешнего наблюдения (месяц) _____;
2.6. Сведения о продлении процедуры внешнего наблюдения*
____________________________________________________________________;
(основания, длительность)
2.7. Сведения о публикации информационного сообщения о введении
внешнего наблюдения в периодических печатных изданиях,
распространяемых на всей территории Республики Казахстан и
соответствующей административно-территориальной единице по месту
нахождения должника, получивших в установленном порядке право
официального опубликования нормативных правовых актов, на
государственном и русском языках* (далее – периодические печатные
издания): ___________________________________________________________
(наименование периодического печатного издания, номер и
дата публикации)
2.8. Сведения об администраторе (-ах) внешнего наблюдения: ___;
Ф.И.О., индивидуальный идентификационный номер (ИИН),
свидетельство государственной регистрации в качестве индивидуального
предпринимателя, место жительства, дата и номер приказа о назначении
(отстранении) администратора внешнего наблюдения*:
____________________________________________________________________;

1.5. Мемлекеттің қатысуы туралы мәліметтер,___________________;
1.6. Сырттай байқау рәсімін енгізгенге дейінгі 3 жыл кезеңінде
қызметкерлердің орташа тізімдік саны (адам)_________________________;
1.7. Салық төлеуші ретінде тіркеу туралы мәліметтер __________;
1.8. Мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер:____________________;
____________________________________________________________________;
(тіркеу (қайта тіркеу) күні, тіркеу нөмірі, орны, тіркеу (қайта
құрылған, өзгертілген, қосылған және басқалар)/қайта тіркеу
(жарғылық капитал мөлшерінің төмендеуі, атауының өзгеруі және
басқалар) негізі)
1.9. Салықтық тіркеуі туралы мәліметтер (салық салу
объектісінің орналасқан жері бойынша)_______________________________;
1.10.Борышкердің төлем қабілетсіздігінің себептері
(негізгі себептері, пайда болу кезеңі)______________________________.
2. Ұйымдастыру-құқықтық шаралары
2.1 Сырттай байқау рәсімін енгізу туралы өтінішпен сотқа
жүгінген тұлғалар туралы ақпарат:________________________________;
(борышкердің орналасқан немесе тұрғылықты жері (заңды мекенжайы), байланыс телефондары)
2.2. Сырттай байқау рәсімін енгізу туралы сот ұйғарымы*
(ұйғарым күні және соттың атауы): 20__ «__» ___________ заңды күшіне
20__ «__» ______________ енді*;
2.3.Сырттай байқау рәсімін енгізу туралы сот ұйғарымына
шағымдану жөніндегі ақпарат*_____________________________________;
2.4. Шағымдану нәтижесі туралы ақпарат
2.5. Сырттай байқау рәсімін енгізу мерзімі (ай)_____________;
2.6. Сырттай байқау рәсімін ұзарту туралы ақпарат*__________;
(негіздемесі, ұзақтылығы)
2.7.Қазақстан Республикасының барлық аумағында жарияланатын
баспа басылымдарында сырттай байқауды енгізу туралы ақпараттық
хабарламаларды жариялау және мемлекеттік және орыс тілінде
нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау құқығы белгіленген
тәртіпте борышкердің орналасқан жері бойынша алған тиісті
әкімшілік-аумақтық бірлігі туралы ақпарат* (бұдан әрі – баспа басылымдары):
____________________________________________________________________.
(баспа басылымдарының атауы, жариялау күні және нөмірі)
2.8. Сырттай байқау әкімшісі (-лері) туралы ақпарат:__________;
Т.А.Ә., жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі
(ЖСН/БСН), жеке кәсіпкер ретінде мемлекеттік тіркеу туралы куәлік,
тұрғылықты жері, сырттай байқау әкімшісін тағайындау (шеттету) туралы
бұйрықтың күні және нөмірі*:________________________________________;

2.9. Состав комитета кредиторов, утвержденный уполномоченным
органом (с приложением соглашения о порядке и условиях финансирования
процедуры внешнего наблюдения) и изменения в него (если
вносились):_________________________________________________________;
2.10. Заседания комитета кредиторов и принятые на нем решения*:
п/п
Номер протокола
Дата заседания
Повестка
Принятое решение
1
2
3
4
5
2.11. Сумма административных расходов в соответствии с
соглашением*, заключенным между кредиторами и администратором
внешнего наблюдения с нарастающим итогом на отчетную дату (тысяч
тенге) _____________________________________________________________;

2.9. Уәкілетті органмен бекітілген кредиторлар комитетінің
құрамы (сырттай байқау рәсімін қаржыландыру тәртіптері және шарттары
туралы келісімдердің көшірмесін қоса) және оған өзгертулер (егер енгізілсе): ________________________________________________________;
2.10.Кредиторлар комитетінің отырыстары және онда қабылданған шешімдер*:
р/с
Хаттаманың нөмірі
Отырыстың күні
Күн тәртібі
Қабылданған шешім
1
2
3
4
5
2.11. Есепті күнге өсу қарқынымен сырттай байқау әкімшісі және
кредиторлардың арасында жасалған келісімге* сәйкес әкімшілік
шығындардың сомасы (мың теңгеде)____________________________________;

3.2. Процент износа основных фондов: _________________________;
3.3. Расчет коэффициента текущей ликвидности по балансу ______;
3.4. Расчет коэффициента обеспеченности собственными средствами
по балансу ____;
3.5. Расчет коэффициент восстановления платежеспособности по
балансу _________;
3.6. Основные показатели финансово-экономического состояния:
Наименование
на дату введения процедуры внешнего наблюдения
на дату завершения процедуры внешнего наблюдения
коэффициент текущей ликвидности по балансу:
коэффициент обеспеченности собственными средствами по балансу:
коэффициент восстановления платежеспособности по балансу:
кредиторская задолженность, всего, тысяч тенге.
- в т.ч. по налогам и другим обязательным платежам в бюджет, тысяч тенге.
дебиторская задолженность, тысяч тенге.
Примечание:
____________________________________________________________________;
(в случае отсутствия бухгалтерских документов, указать причину
(например, изъятие правоохранительными органами)
3.7. Принятые меры по обеспечению сохранности имущества
должника и его защите (отмена таких мер)*: _________________________;
3.8. Результаты сверки имущества должника по актам
инвентаризации, с указанием мер, принятых в случае обнаружения
несоответствия фактического и отраженного в актах инвентаризации
имущества:
____________________________________________________________________;
3.9. Принятые меры по установлению и анализу сделок,
совершенных должником за три года до введения процедуры внешнего
наблюдения (ухудшивших финансовое состояние должника) *: ____________
____________________________________________________________________.
Проведение финансовой диагностики неправомерных действий в
отношении должника за период в течение трех лет до применения
процедуры внешнего наблюдения с указанием соответствующих выводов
(анализ финансово-хозяйственной деятельности должника, в том числе
изучение динамики изменения показателей финансовой отчетности за три
последних года, анализ условий совершения сделок должника за этот же
период (занижение либо завышение цены на поставляемые (приобретаемые)
товары (работы, услуги) по сравнению со сложившейся рыночной
конъюнктурой, заведомо невыгодные для должника сроки и (или) способы
оплаты по реализованному или приобретенному имуществу, а также любые
формы отчуждения или обременения обязательствами имущества должника,
если они не сопровождаются эквивалентным сокращением задолженности).
п/п
Сделка, совершенная должником за три года до введения процедуры внешнего наблюдения
Документ, подтверждающий факт совершения сделки
Источник получения документа, подтверждающего факт сделки
Наличие в сделке оснований для признания ее недействительной
Примечание
1
2
3
4
5
6

3.2. Негізгі қорлардың тозу пайызы:_____________;
3.3. Баланс бойынша ағымдағы өтімділік коэффициентін есептеу _______________;
3.4. Баланс бойынша меншік қаражаттарымен қамтамасыз етілу
коэффициентін есептеу _________________;
3.5. Баланс бойынша төлем қабілеттілікті қалпына келтіру коэффициентін есептеу _________________;
3.6. Қаржылық – экономикалық жағдайдың негізгі көрсеткіштері:
Атауы
Сырттай байқау рәсімін енгізу күніне
Сырттай байқау рәсімін аяқтау күніне
баланс бойынша ағымдағы өтімділік коэффициенті:
баланс бойынша меншік қаражаттарымен қамтамасыз етілу коэффициенті:
баланс бойынша төлем қабілеттілікті қалпына келтіру коэффициенті:
Кредиторлық берешек, барлығы, мың теңге
- соның ішінде салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер
Дебиторлық берешек мың теңге
Ескерту:
_____________________________________________________________________
(бухгалтерлік құжаттар жоқ болған жағдайда, себебін көрсету мысалы,
құқық қорғау органымен алуы).
3.7.Борышкердің мүлкінің сақталуын және оның қорғалуын
қамтамасыз ету жөнінде қабылданған шаралар (осы шаралардың күшінің
жойылуы)*:__________________________________________________________;
3.8. Мүлікті түгендеу актілерінде нақты және көрсетілген
сәйкессіздікті анықтаған жағдайда қабылданған шараларды көрсете
отырып, түгендеу актісі бойынша борышкердің мүлкін салыстыру
нәтижесі:___________________________________________________________;
3.9. Сырттай байқау рәсімін енгізгенге дейінгі үш жылда
борышкермен жасалған мәмілелерді (борышкердің қаржылық жағдайын
нашарлатқан)талдау және белгілеу бойынша қабылданған шаралар*:
____________________________________________________________________;
Алынған ақпаратты талдау, тиісті қорытындыны көрсете отырып сырттай байқау рәсімін қолданғанға дейін үш жыл бұрынғы кезеңде борышкерге қатысты заңсыз іс әрекетке қаржылық диагностиканы жүргізу (борышкердің қаржылық – шаруашылық қызметін талдау, сонымен қатар соңғы үш жылдағы қаржылық есептілік көрсеткіштерінің өзгерген динамикасын зерттеу, осы кезеңде жасалған борышкердің мәмілелерінің шарттарын талдау, (қалыптасқан нарықтық жағдаймен салыстырғандағы жеткізілген (сатып алынған) тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) бағасының көтерілуі немесе төмендеуі, сатып алынған немесе сатылған мүлік бойынша борышкер үшін тиімсіз мерзімдер және (немесе) тәсілдері, сондай – ақ егер олар берешектің балама қысқаруымен шығарылса, борышкердің мүлкінің міндеттемелерін шеттету немесе қиыншылықтар түскен басқа да нысандар)
р/с
Сырттай байқау рәсімін енгізгенге дейін үш жыл бұрын борышкермен жасалған мәмілелер
Мәмілені жасау фактісін растайтын құжат
Мәміленің фактілерін растайтын құжатты алу негізі
Мәмілені жарамсыз деп тану негізінің болуы
Ескерту
1
2
3
4
5
6

3.12. Запросы в государственные органы по установлению фактов
совершения должником сделок с имуществом, за период в течение трех
лет до процедуры внешнего наблюдения
п/п
Государственный орган, в который направлен запрос
Дата направления запроса
Дата получения ответа
Краткое содержание ответа
1
2
3
4
5
3.13. Анализ полученной информации (сверка данных с трех
годичными бухгалтерскими документами, дата и основания вывода
активов, а также стоимости выведенных активов (тысяч тенге) и так
далее (в случае их наличия))
____________________________________________________________________;

3.12. Сырттай байқау рәсіміне дейін үш жыл кезеңдегі борышкердің мүлкімен жасалған мәмілелердің фактілерін белгілеу бойынша мемлекеттік органдарға сұрау хаттары
№ р/с
Сұрау хат жіберілген мемлекеттік орган
Сұрау хатты жіберген күн
Жауапты алған күн
Жауаптың қысқаша мазмұны
1
2
3
4
5
3.13. Алынған ақпаратты талдау (3 жылдық бухгалтерлік құжаттардың деректерін салыстыру, активтерді шығарудың негізі және күні, сондай-ақ шығарылған мүліктің құны (мың теңге) және т.б. (бар болған жағдайда))
____________________________________________________________________;

3.21. Списанная текущая дебиторская задолженность:
№ п/п
Наименование дебитора, индивидуальный идентификационный номер/ бизнес-идентификационный номер (ИИН/БИН)
Юридический адрес/ место нахождения
Дата образования дебиторской задолженности, природа образования
Сумма дебиторской задолженности, тысяч тенге
Дата направления претензии дебитору должником
Дата подачи иска в судебные органы должником
Краткое содержание судебного акта по результатам рассмотрения искового заявления
Основание (приказ, протокол и так далее) и причины списания дебиторской задолженности (в связи с ликвидацией дебитора по решению суда, истечения срока исковой давности, отсутствие дебитора и так далее)
Примечание
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

3.21. Есептен шығарылған ағымдағы дебиторлық берешек:
№ р/с
Дебитордың атауы, жеке сәйкестеніру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН)
Заңды мекенжайы/орналасқан жері
Дебиторлық берешектің пайда болған күні, мәні
Дебиторлық берешектің сомасы, мың теңге
Борышкермен дебиторға талапты жолдаған күні
Борышкермен сот органдарына талапты беру күні
Талап арызды қарау нәтижесі бойынша сот актісінің қысқаша мазмұны
Дебиторлық берешекті есептен шығару негізі (бұйрық, хаттама және т.б.) және себебі (сот шешімі бойынша дебитордың таратылуына, талап ету мерзімінің өтуі, дебитордың жоқ болуы және т.б. байланысты)
Ескерту
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

3.22. Заключение о возможности восстановления
платежеспособности должника и применении в отношении него
реабилитационной процедуры либо о признании должника банкротом:
_____________________________________________________________________
Приложение: на _____ листах.
Администратор внешнего наблюдения ________________ ___________.
(подпись)      (Ф.И.О.)
** – Государственный классификатор РК 03-2007 «Общий
классификатор видов экономической деятельности» (ОКЭД), утвержден
приказом Комитета по техническому регулированию и метрологии
Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан от 4 декабря
2007 года № 683-од
* – с приложением копий подтверждающих документов
Приложение 4
к Перечню некоторых приказов
Министра финансов Республики
Казахстан, в которые вносятся
изменения
Утверждена
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 августа 2008 года № 400
Правила
согласования заключительного отчета
администратора внешнего наблюдения
1. Настоящие Правила согласования заключительного отчета администратора внешнего наблюдения (далее – Правила) разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 января 1997 года «О банкротстве» (далее – Закон) и определяют порядок согласования территориальным подразделением Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан по области, городу Астана и Алматы (далее – территориальное подразделение Комитета) заключительного отчета администратора внешнего наблюдения о его деятельности при ведении процедуры внешнего наблюдения (далее – Отчет).
2. По завершении процедуры внешнего наблюдения администратором внешнего наблюдения составляется Отчет по утвержденной форме, который согласовывается с комитетом кредиторов.
3. Администратор внешнего наблюдения в срок не позднее пятнадцати календарных дней до даты завершения срока внешнего наблюдения, определенного судом, направляет согласованный с комитетом кредиторов Отчет на согласование в территориальное подразделение Комитета, в зависимости от того, кем назначен администратор внешнего наблюдения.
4. Территориальное подразделение Комитета рассматривает Отчет и при отсутствии замечаний согласовывает его не позднее трех рабочих дней с момента представления.
5. В случае, если представленный Отчет не соответствует утвержденной форме либо содержит неполную информацию администратору внешнего наблюдения не позднее трех рабочих дней с момента представления, направляются письменные мотивированные замечания, которые ему необходимо устранить в течение двух рабочих дней и повторно представить Отчет на согласование.

3.22. Борышкердің төлем қабілеттілігін қалпына келтіру мүмкіндігі туралы қорытынды және оған қатысты оңалту рәсімін қолдану не борышкерді банкрот деп тану туралы:
______________________________________________________________.
Қосымша: _____ бетте.
Сырттай байқау әкімшісі _____________ ________________________.
(қолы)             (Т.А.Ә.)
* * – Қазақстан Республикасы индустрия және сауда министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитетінің 2007 жылғы 14 желтоқсандағы «Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы классификаторы» № 683-од бұйрығымен бекітілген ҚР 03-2007 мемлекеттік классификаторы
* – растайтын құжаттардың көшірмесі қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің өзгерістер
енгізілетін кейбір
бұйрықтары тізбесіне
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 12 тамыздағы
№ 400 бұйрығымен бекітілген
Сырттай байқау әкімшісінің қорытынды есебін келісу ережесі
1. Осы Сырттай байқау әкімшісінің қорытынды есебін келісу ережесі (бұдан әрі – Ереже) «Банкроттық туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 21 қаңтардағы Заңына (бұдан әрі – Заң) сәйкес әзірленді және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің облыс, Астана және Алматы қаласы бойынша аумақтық бөлiмшесінің (бұдан әрі – Комитеттің аумақтық бөлімшесі) сырттай байқау рәсімін жүргізу кезінде сырттай байқау әкімшісінің қызметі туралы оның қорытынды есебін (бұдан әрі – Есеп) келісу тәртібін анықтайды.
2. Сырттай байқау рәсімі аяқталғаннан кейін сырттай байқау әкімшісі осы бекітілген нысан бойынша кредиторлар комитетімен келісілетін Есепті жасайды.
3. Сырттай байқау әкімшісі сот анықтаған сырттай байқау мерзімі аяқталған күнге дейін он бес күнтізбелік күннен кешіктірілмеген мерзімде сырттай байқау әкімшісін кім тағайындағанына қарамастан кредиторлар комитетімен келісілген Есепті Комитеттің аумақтық бөлімшесіне келісуге жібереді.
4. Комитеттің аумақтық бөлімшесі Есепті қарайды және ескертулері болмаған кезде оны берген сәтінен бастап бес жұмыс күнінен кешіктірмей келіседі.
5. Берілген Есеп бекітілген нысанға сәйкес келмеген немесе толық ақпаратты қамтымаған жағдайда сырттай байқау әкімшісіне берген кезінен үш жұмыс күнінен кешіктірмей жазбаша дәлелді ескертулер жіберіледі, ол екі жұмыс күннің ішінде оларды жоюы және Есепті келісуге қайта беруі тиіс.

6. Отчет, согласованный с комитетом кредиторов и территориальным подразделением Комитета, представляется администратором внешнего наблюдения на утверждение в суд не позднее двух рабочих дней со дня согласования.
7. В Отчете необходимо отразить заключение о возможности восстановления платежеспособности должника и применении в отношении него реабилитационной процедуры либо о признании должника банкротом.
8. Копия определения суда о завершении процедуры внешнего наблюдения направляется администратором внешнего наблюдения в территориальное подразделение Комитета и должнику, в срок не позднее семи рабочих дней со дня вынесения определения.
Приложение 5
к Перечню некоторых приказов
Министра финансов Республики
Казахстан, в которые вносятся
изменения
Сноска. Приложение 5 утратило силу приказом заместителя Премьер-Министра РК - Министра финансов РК от 28.04.2014 № 189 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 6
к Перечню некоторых приказов
Министра финансов Республики
Казахстан, в которые вносятся
изменения
Сноска. Приложение 6 утратило силу приказом заместителя Премьер-Министра РК - Министра финансов РК от 28.04.2014 № 189 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 7
к Перечню некоторых приказов
Министра финансов Республики
Казахстан, в которые вносятся
изменения
Сноска. Приложение 7 утратило силу приказом заместителя Премьер-Министра РК - Министра финансов РК от 28.04.2014 № 189 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 8
к Перечню некоторых приказов
Министра финансов Республики
Казахстан, в которые вносятся
изменения
Сноска. Приложение 8 утратило силу приказом заместителя Премьер-Министра РК - Министра финансов РК от 28.04.2014 № 189 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 9
к Перечню некоторых приказов
Министра финансов Республики
Казахстан, в которые вносятся
изменения
Сноска. Приложение 9 утратило силу приказом заместителя Премьер-Министра РК - Министра финансов РК от 28.04.2014 № 189 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 10
к Перечню некоторых приказов
Министра финансов Республики
Казахстан, в которые вносятся
изменения
Сноска. Приложение 10 утратило силу приказом заместителя Премьер-Министра РК - Министра финансов РК от 28.04.2014 № 189 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

6. Кредититорлар комитетімен және Комитеттің аумақтық бөлімшесімен келісілген есепті сырттай байқау әкімшісі келісілген күннен бастап екі жұмыс күнінен кешіктірмей сотқа келісуге береді.
7. Есепте борышкердің төлем қабілеттілігін қалпына келтіру мүмкіндігі және оған қатысты оңалту рәсімін қолдану туралы немесе борышкерді банкрот деп тану туралы қорытындыны көрсету қажет.
8. Сырттай байқау рәсімін аяқтау туралы сот ұйғарымының көшірмесін сырттай байқау әкімшісі ұйғарымның шыққан күнінен жеті жұмыс күн мерзімінен кешіктірмей Комитеттің аумақтық бөлімшесіне және борышкерге жібереді.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің өзгерістер
енгізілетін кейбір
бұйрықтары тізбесіне
5-қосымша
Ескерту. 5-қосымшаның күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің Орынбасары - ҚР Қаржы министрінің 28.04.2014 № 189 бұйрығымен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің өзгерістер
енгізілетін кейбір
бұйрықтары тізбесіне
6-қосымша
Ескерту. 6-қосымшаның күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің Орынбасары - ҚР Қаржы министрінің 28.04.2014 № 189 бұйрығымен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің өзгерістер
енгізілетін кейбір
бұйрықтары тізбесіне
7-қосымша
Ескерту. 7-қосымшаның күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің Орынбасары - ҚР Қаржы министрінің 28.04.2014 № 189 бұйрығымен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің өзгерістер
енгізілетін кейбір
бұйрықтары тізбесіне
8-қосымша
Ескерту. 8-қосымшаның күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің Орынбасары - ҚР Қаржы министрінің 28.04.2014 № 189 бұйрығымен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің өзгерістер
енгізілетін кейбір
бұйрықтары тізбесіне
9-қосымша
Ескерту. 9-қосымшаның күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің Орынбасары - ҚР Қаржы министрінің 28.04.2014 № 189 бұйрығымен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің өзгерістер
енгізілетін кейбір
бұйрықтары тізбесіне
10-қосымша
Ескерту. 10-қосымшаның күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің Орынбасары - ҚР Қаржы министрінің 28.04.2014 № 189 бұйрығымен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).