Об утверждении регламента государственной услуги "Рассмотрение ходатайств о согласии на экономическую концентрацию"
Приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) от 21 февраля 2014 года № 36-ОД. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 марта 2014 года № 9229. Утратил силу приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 апреля 2015 года № 369
Сноска. Утратил силу приказом Министра национальной экономики РК от 29.04.2015 № 369 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги «Рассмотрение ходатайств о согласии на экономическую концентрацию».
2. Департаменту юридической службы Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) (далее - Агентство) (Канапину А.М.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в установленном порядке официальное опубликование настоящего приказа.
3. Департаменту стратегического планирования Агентства (Аргинбаевой Г.М.) обеспечить размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства.
4. Признать утратившим силу приказ Председателя Агентства от 3 июля 2012 года № 255-ОД «Об утверждении регламента государственной услуги «Рассмотрение ходатайств о согласии на экономическую концентрацию» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных актов Республики Казахстан под № 7802, опубликован в газете «Казахстанская правда» от 15 августа 2012 года № 268-270 (27087-27089).
5. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на ответственного секретаря Агентства Абди Н.А.
6. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Председателя                               А. Матишев
Утвержден
приказом исполняющего обязанности
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по защите конкуренции
(Антимонопольное агентство)
от 21 февраля 2014 года № 36-ОД
Регламент государственной услуги
«Рассмотрение ходатайств о согласии на экономическую
концентрацию»
1. Общие положения
1. Государственная услуга оказывается Агентством Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) (далее - услугодатель), в соответствии со стандартом государственной услуги «Рассмотрение ходатайств о согласии на экономическую концентрацию», утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 января 2014 года № 25.

"Экономикалық шоғырлануға келісім беру туралы қолдаухаттарды қарау" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі (Монополияға қарсы агенттік) төрағасының м.а. 2014 жылғы 21 ақпандағы № 36-НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 15 наурызда № 9229 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 29 сәуірдегі № 369 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық экономика министрінің 29.04.2015 № 369 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 2) тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған «Экономикалық шоғырлануға келісім беру туралы қолдаухаттарды қарау» мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Бәсекелестiктi қорғау агенттiгiнiң (Монополияға қарсы агенттiк) (бұдан әрi - Агенттiк) Заң қызметi департаментi (А.М. Қанапин):
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне мемлекеттік тiркеудi;
2) осы бұйрықты белгiленген тәртiппен ресми жариялауды қамтамасыз етсiн.
3. Агенттіктің Стратегиялық жоспарлау департаменті (Г.М. Арғынбаева) осы бұйрықты Агенттіктің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. «Экономикалық шоғырлануға келісім беру туралы өтінішхаттарды қарау» мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы» Агенттік төрағасының 2012 жылғы 3 шілдедегі № 255-НҚ бұйрығының (Қазақстан Республикасының Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 7802 тіркелген, «Казахстанская правда» газетінде 2012 жылғы 15 тамызда № 268-270 (27087-27089) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
5. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Агенттіктің жауапты хатшысы Н.Ә. Әбдіге жүктелсін.
6. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төрағаның
міндетін атқарушы                                Ә. Мәтішев
Қазақстан Республикасы
Бәсекелестiктi қорғау агенттiгi
(Монополияға қарсы агенттiк)
төрағасының міндетін атқарушының
2014 жылғы 21 ақпандағы
№ 36-НҚ бұйрығымен
бекiтiлген
«Экономикалық шоғырлануға келiсiм беру туралы қолдаухаттарды
қарау» мемлекеттiк қызметiнiң регламентi
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметті Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 23 қаңтардағы № 25 қаулысымен бекітілген «Экономикалық шоғырлануға келісім беру туралы қолдаухаттарды қарау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі (Монополияға қарсы агенттік) (бұдан әрі - қызмет беруші) көрсетеді.

2. Форма оказания государственной услуги – бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги предоставляется в виде мотивированного ответа о запрете на экономическую концентрацию, либо согласии на экономическую концентрацию.
Форма предоставления результата государственной услуги – бумажная.
2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
1. Основанием для начала оказания государственной услуги является наличие поступившего услугодателю ходатайства о предоставлении согласия на экономическую концентрацию.
2. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) должностное лицо услугодателя, ответственное за делопроизводство, осуществляет прием документов и регистрацию, о чем делается отметка о приеме соответствующих документов - срок исполнения 15 минут;
2) руководитель услугодателя налагает резолюцию - срок исполнения 3 часа;
3) директор, заместитель директора департамента, руководитель управления услугодателя налагает резолюцию - срок исполнения 2 часа;
4) должностное лицо услугодателя, ответственное за оказание государственной услуги, проверяет полноту представленных материалов и готовит мотивированный ответ - 8 дней;
5) рассмотрение документов и мотивированного ответа о принятии или об отказе в принятии ходатайства к рассмотрению и визирование данного документа директором, заместителем директора департамента, руководителем управления услугодателя - срок исполнения 1 день;
6) рассмотрение представленных документов и подписание оформленного документа заместителем руководителя услугодателя - срок исполнения 2 часа;
7) должностное лицо услугодателя, ответственное за делопроизводство, выдает (направляет) услугополучателю мотивированный ответ о принятии или об отказе в принятии ходатайства к рассмотрению, о чем услугополучатель расписывается в получении, либо ответ направляется почтовой связью - срок исполнения 15 минут;
8) услугодатель обязан в течение 10 (десяти) календарных дней со дня получения ходатайства проверить полноту представленных материалов и в письменном виде уведомить услугополучателя о принятии или об отказе в принятии ходатайства к рассмотрению.
3. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) должностное лицо услугодателя, ответственное за делопроизводство, производит отметку о приеме соответствующих документов и передает руководителю услугодателя;

2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны - қағаз жүзінде;
3. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі экономикалық шоғырлануға тыйым салу немесе экономикалық шоғырлануға келісім беру туралы дәлелді жауап түрінде ұсынылады.
Мемлекеттік қызмет нәтижесін ұсыну нысаны - қағаз жүзінде.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) iс-қимыл
тәртiбiн сипаттау
1. Қызмет берушіге келіп түскен экономикалық шоғырлануға келісім беру туралы қолдаухаттың болуы мемлекеттік қызметті көрсетуді бастау үшін негіз болып табылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-әрекеттің) мазмұны, оны орындау ұзақтығы:
1) қызмет берушінің іс жүргізуге жауапты жауапты тұлғасы құжаттарды қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады, бұл туралы тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы белгі қойылады - орындау мерзімі 15 минут;
2) қызмет берушінің басшысы қарар қояды - орындау мерзімі 3 сағат;
3) қызмет берушінің департамент директоры, директордың орынбасары, басқарма басшысы қарар қояды - орындау мерзімі 2 сағат;
4) қызмет берушінің мемлекеттік қызмет көрсетуге жауапты лауазымды тұлғасы берілген материалдардың толықтығын тексереді және дәлелді жауап дайындайды - 8 күн;
5) құжаттарды және қолдаухатты қарауға қабылдау туралы немесе қабылдаудан бас тарту туралы дәлелді жауапты қарау және қызмет берушінің департамент директорының, директордың орынбасарының, басқарма басшысының осы құжатқа бұрыштама қоюы - орындау мерзімі 1 күн;
6) қызмет берушінің басшысы орынбасарының берілген құжаттарды қарауы және ресімделген құжатқа қол қоюы - орындау мерзімі 2 сағат;
7) қызмет берушінің іс жүргізуге жауапты жауапты тұлғасы қолдаухатты қарауға қабылдау туралы немесе қарауға қабылдаудан бас тарту туралы дәлелді жауапты қызмет алушыға береді (жібереді), бұл туралы қызмет алушы алған кезде қол қояды, немесе жауап почта байланысы арқылы жіберіледі - орындау мерзімі 15 минут;
8) қызмет беруші қолдаухатты алған күннен бастап 10 (он) күнтізбелік күн ішінде берілген құжаттардың толықтығын тексеруге және қызмет алушыны қолдаухаттың қарауға қабылданғаны немесе қарауға қабылдаудан бас тартылғаны туралы жазбаша түрде хабарлауға міндетті.
3. Мынадай рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болып табылатын мемлекеттік қызметті көрсету рәсімінің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) қызмет берушінің мемлекеттік қызмет көрсетуге жауапты лауазымды тұлғасы тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы белгі қояды және қызмет берушінің басшысына береді;

2) руководитель услугодателя налагает резолюцию и передает директору, (или) заместителю директора департамента, (или) руководителю управления услугодателя;
3) директор, (или) заместитель директора департамента, (или) руководитель управления услугодателя налагает резолюцию и передает должностному лицу услугодателя, ответственному за оказание государственной услуги;
4) должностное лицо услугодателя, ответственное за оказание государственной услуги, готовит мотивированный ответ и директор, заместитель директора департамента, руководитель управления услугодателя визирует данный документ, который передается заместителю руководителя услугодателя;
5) заместитель руководителя услугодателя подписывает данный документ, который направляется должностному лицу услугодателя, ответственному за делопроизводство;
6) должностное лицо услугодателя, ответственное за делопроизводство, получает роспись в получении услугополучателем результата оказания государственной услуги, либо производит отметку о направлении почтовой связью (табличное описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги приведено в приложении 1 к настоящему Регламенту).
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
1. Перечень структурных подразделений, (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) коллегиальный орган управления антимонопольного органа (услугодателя) – Правление;
2) руководитель услугодателя;
3) заместитель руководителя услугодателя;
4) директор департамента услугодателя, ответственного за оказание государственной услуги;
5) заместитель директора департамента услугодателя, ответственного за оказание государственной услуги;
6) руководитель управления услугодателя, ответственного за оказание государственной услуги;
7) должностное лицо услугодателя, ответственное за оказание государственной услуги;
8) должностное лицо услугодателя, ответственное за делопроизводство.
2. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):

2) қызмет берушінің басшысы қарар қояды және қызмет берушінің департамент директорына, директордың орынбасарына, (немесе) басқарма басшысына береді;
3) қызмет берушінің департамент директоры, директордың орынбасары, (немесе) басқарма басшысы қарар қояды және қызмет берушінің мемлекеттік қызмет көрсету үшін жауапты лауазымды тұлғасына береді;
4) қызмет берушінің іс жүргізуге жауапты лауазымды тұлғасы дәлелді жауап дайындайды және қызмет берушінің департамент директоры, директордың орынбасары, басқарма басшысы қызмет беруші басшысының орынбасарына берілетін осы құжатқа қол қояды;
5) қызмет беруші басшысының орынбасары қызмет берушінің іс жүргізуге жауапты лауазымды тұлғасына жіберілетін осы құжатқа қол қояды;
6) қызмет берушінің іс жүргізуге жауапты лауазымды тұлғасы қызмет алушының мемлекеттік қызмет көрсетуді алғаны туралы қол қоюын алады немесе почта байланысы арқылы жіберілгені туралы белгі қояды (мемлекеттік қызметті көрсету процесінде қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібінің кестелік сипаттамасы осы Регламентке 1-қосымшада келтірілген).
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара
iс-қимыл тәртiбiн сипаттау
1. Мемлекеттiк қызметтi көрсету процесiне қатысатын көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) Монополияға қарсы органның (қызмет берушінің) алқалы басқару органы - Басқарма;
2) қызмет берушінің басшысы;
3) қызмет беруші басшысының орынбасары;
4) қызмет берушінің мемлекеттік қызметті көрсетуге жауапты департамент директоры;
5) қызмет берушінің мемлекеттік қызметті көрсетуге жауапты департамент директорының орынбасары;
6) қызмет берушінің мемлекеттік қызметті көрсетуге жауапты басқарма басшысы;
7) қызмет берушінің мемлекеттік қызметті көрсетуге жауапты лауазымды тұлғасы;
8) қызмет берушінің іс жүргізуге жауапты лауазымды тұлғасы.
2. Әрбір рәсімнің (іс-әрекеттің) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдерді (іс-әрекеттерді) сипаттау:

1) должностное лицо услугодателя, ответственное за оказание государственной услуги, в случае принятия к рассмотрению проверяет планируемые к заключению сделки на возможное установление или усиление доминирующего или монопольного положения и подготавливает мотивированный ответ о выдаче согласия или запрете на совершение экономической концентрации (мотивированное заключение) - сроки исполнения 45 (сорок пять) календарных дней, возможно приостановление сроков рассмотрения:
срок оказания государственной услуги приостанавливается в случае невозможности рассмотрения ходатайства до принятия решения услугодателем или судом по указанному или связанному с ним другому ходатайству, о чем услугодатель в течение 3 (трех) рабочих дней с момента принятия такого решения обязан в письменном виде уведомить услугополучателя;
на период представления дополнительных сведений и (или) документов срок рассмотрения ходатайства приостанавливается, о чем услугодатель в течение 3 (трех) рабочих дней с момента принятия такого решения обязан в письменном виде уведомить услугополучателя.

1) қызмет берушінің мемлекеттік қызмет көрсетуге жауапты лауазымды тұлғасы қарауға қабылдаған жағдайда үстем немесе монополиялық жағдайды ықтимал белгiлеу немесе күшейтуге жасасуға жоспарланған мәмiлелердi тексередi және экономикалық шоғырлануды жасауға келісім беру немесе бас тарту туралы дәлелді жауап (дәлелді қорытынды) дайындайды - орындау мерзімі 45 (қырық бес) күнтізбелік күн, қарау мерзімдерін тоқтата тұру мүмкін:
мемлекеттік қызметті көрсету мерзiмi қызмет беруші немесе сот аталған қолдаухат немесе онымен байланысты басқа өтiнiшхат бойынша шешiм қабылдағанға дейiн қолдаухатты қарау мүмкiн болмаған жағдайда тоқтатыла тұрады, бұл туралы қызмет беруші мұндай шешім қабылдаған сәттен бастап 3 (үш) жұмыс күні ішінде қызмет алушыны жазбаша түрде хабардар етуге міндетті;
қосымша мәліметтерді және (немесе) ұсыну кезеңінде қолдаухаттарды қарау мерзімі тоқтатыла тұрады, бұл туралы көрсетілетін қызмет беруші мұндай шешім қабылдаған сәттен бастап 3 (үш) жұмыс күні ішінде қызмет алушыны жазбаша түрде хабардар етуге міндетті;

2) директор, заместитель директора департамента, руководитель управления услугодателя рассматривает документы и мотивированный ответ о выдаче согласия или запрете на совершение экономической концентрации (мотивированное заключение) на соответствие законодательств и визирует оформленный документ - сроки исполнения 2 дня;
3) Правление услугодателя рассматривает представленные документы и подписывают оформленный документ - сроки исполнения 1 день;

2) қызмет берушінің департамент директоры, директордың орынбасары, басқарма басшысы құжаттарды және экономикалық шоғырлануды жасауға келісім беру немесе тыйым салу туралы дәлелді жауапты (дәлелді қорытындыны) заңнамаға сәйкестігіне қарайды және ресімделген құжатқа бұрыштама қояды - орындау мерзімі 2 күн;
3) Қызмет берушінің басқармасы ұсынылған құжаттарды қарайды және ресімделген құжатқа қол қояды - орындау мерзімі 1 күн;

4) руководитель услугодателя рассматривает представленные документы и подписывает оформленный документ - сроки исполнения 1 день;
5) должностное лицо услугодателя, ответственное за делопроизводство выдает (направляет) услугополучателю мотвированный ответ о выдаче согласия или запрете на совершение экономической концентрации (мотивированное заключение) и получает роспись услугополучателя в получении либо производит отметку о направлении почтовой связью - сроки исполнения 15 минут;

4) қызмет берушінің басшысы ұсынылған құжаттарды қарайды және ресімделген құжаттарға қол қояды - орындау мерзімі 1 күн;
5) қызмет берушінің іс жүргізуге жауапты лауазымды тұлғасы қызмет алушыға экономикалық шоғырлануды жасауға келісім беру немесе тыйым салу туралы дәлелді жауапты (дәлелді қорытындыны) береді (жібереді) және қызмет алушының қол қоюын алады немесе почта байланысы арқылы жіберілгені туралы белгі қояды - орындау мерзімі 15 минут;

6) срок оказания государственной услуги не должен превышать 50 (пятьдесят) календарных дней с момента принятия ходатайства к рассмотрению;
7) основанием для отказа в оказании государственной услуги (прекращения рассмотрения ходатайства) являются:
поступление от услугополучателей уведомлений об отзыве ходатайства;
непредставление услугополучателем информации в определенный услугодателем срок, если отсутствие такой информации препятствует рассмотрению ходатайства;
представление услугополучателем недостоверной информации, влияющей на объективное рассмотрение ходатайства (табличное описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту).
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
«Рассмотрение ходатайств о согласии
на экономическую концентрацию»
Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
2
Наименование структурного подразделения (работника) услугодателя
Должностное лицо услугодателя, ответственное за делопроизводство
Руководитель услугодателя
Директор, заместитель директора департамента, руководитель управления услугодателя
Должностное лицо услугодателя, ответственное за оказание государственной услуги
Директор, заместитель директора департамента, руководитель управления услугодателя,
Заместитель руководителя услугодателя
Должностное лицо услугодателя, ответственное за делопроизводство
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов и регистрация
Определение Исполнителя
Определение Исполнителя
Проверяет полноту представленных материалов
Рассмотрение документов и мотивированного ответа о принятии или об отказе в принятии ходатайства к рассмотрению
Рассмотрение представленных документов
Выдача (направление) потребителю мотивированного ответа о принятии или об отказе в принятии ходатайства к рассмотрению
4
Форма Завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение).
Отметка о приеме соответствующих документов
Наложение резолюции
Наложение резолюции
Мотивированный ответ о принятии или об отказе в принятии ходатайства к рассмотрению
Визирование оформленного документа
Подписание оформленного документа
Роспись потребителя в получение либо отметка о направлении почтовой связью
5
Сроки исполнения
15 минут
3 часа
2 часа
8 дней
1 день
2 часа
15 минут
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
«Рассмотрение ходатайств о согласии
на экономическую концентрацию»
Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование структурного подразделения (работника) услугодателя
Должностное лицо услугодателя, ответственное за оказание государственной услуги
Директор, заместитель директора департамента, руководитель управления услугодателя
Правление услугодателя
Руководитель услугодателя
Должностное лицо услугодателя, ответственное за делопроизводство
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
В случае принятия к рассмотрению проверяет планируемые к заключению сделки на возможное установление или усиление доминирующего или монопольного положения
Рассмотрение документов и мотивированного ответа о выдаче согласия или запрете на совершение экономической концентрации (мотивированное заключение) на соответствие законодательств
Рассмотрение представленных документов
Рассмотрение представленных документов
Выдача (направление) потребителю мотивированного ответа
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение).
Подготавливает мотивированный ответ о выдаче согласия или запрете на совершение экономической концентрации (мотивированное заключение)
Визирование оформленного документа
Подписание оформленного документа
Подписание оформленного документа
Роспись потребителя в получение либо отметка о направлении почтовой связью
5
Сроки исполнения
45 календарных дней (возможно приостановление сроков рассмотрения)
2 дня
1 день
1 день
15 минут

6) мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі қолдаухат қарауға қабылданған сәттен бастап 50 (елу) күнтізбелік күннен аспауы тиіс;
7) мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту (қолдаухатты қарауды тоқтату) үшін мыналар:
қызмет алушылардан қолдаухатты керi қайтарып алу туралы хабарлама келіп түсуі;
қызмет алушы ақпаратты қызмет беруші белгiлеген мерзiмде бермеуі, егер мұндай ақпараттың болмауы өтiнiшхатты қарауға кедергi келтiрсе;
қызмет алушының қолдаухатты объективтi түрде қарауға ықпал ететiн дәйексiз ақпарат беруі негіз болып табылады (мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібінің кестелік сипаттамасы осы Регламентке 2-қосымшада келтірілген).
«Экономикалық шоғырлануға келiсiм
беру туралы қолдаухаттарды қарау»
мемлекеттiк қызмет регламентiне
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) iс-қимыл
тәртібін сипаттау
Негiзгi процестiң (жұмыс барысының, ағынының) әрекетi
1
Әрекеттің (жұмыс барысының, ағынының) №
1
2
3
4
5
6
7
2
Қызмет берушінің құрылымдық бөлімшесінің (қызметкерінің) атауы
Қызмет берушінің iс-қағаздарын жүргiзуге жауапты лауазымды тұлғасы
Қызмет берушінің басшысы
Қызмет берушінің департамент директоры, директордың орынбасары, басқарма басшысы
Қызмет берушінің мемлекеттiк қызметтi көрсетуге жауапты лауазымды тұлғасы
Қызмет берушінің департамент директоры, директор орынбасары, басқарма басшысы
Қызмет беруші басшысының орынбасары
Қызмет берушінің iс қағаздарын жүргiзуге жауапты лауазымды тұлғасы
3
Iс-әрекеттiң (процестің, рәсiмнің, операцияның) атауы және оларды сипаттау
Құжаттарды қабылдау және тiркеу
Орындаушыны айқындау
Орындаушыны айқындау
Берiлген материалдардың толықтығын тексередi
Өтiнiшхаттарды қарауға қабылдау және қабылдаудан бас тарту туралы құжаттарды және дәлелді жауаптарды қарау
Берiлген құжаттарды қарау
Қолдаухаттарды қарауға қабылдау және қабылдаудан бас тарту туралы тұтынушыға жауап беру (жiберу)
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық - өкiмдiк шешiм)
Тиiстi құжаттарды қабылдау туралы белгi
Қарарды қою
Қарарды қою
Қолдаухаттарды қарауға қабылдау және қабылдаудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Ресiмделген құжатқа бұрыштама қою
Ресiмделген құжатқа қол қою
Тұтынушының алған қолы не почта байланысы арқылы жiберiлгенi туралы белгi
5
Орындау мерзімі
15 минут
3 сағат
2 сағат
8 күн
1 күн
2 сағат
15 минут
«Экономикалық шоғырлануға келiсiм
беру туралы қолдаухаттарды қарау»
мемлекеттiк қызмет регламентiне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара
iс-қимыл тәртібін сипаттау
1
Әрекеттің (жұмыс барысының, ағынының) №
1
2
3
4
5
2
Қызмет берушінің құрылымдық бөлімшесінің (қызметкерінің) атауы
Қызмет берушінің мемлекеттiк қызмет көрсетуге жауапты лауазымды тұлғасы
Қызмет берушінің департамент директоры, директор орынбасары, басқарма басшысы
Қызмет берушінің басқармасы
Қызмет берушінің басшысы
Қызмет берушінің іс қағаздарын жүргiзуге жауапты лауазымды тұлғасы
3
Iс-әрекеттердiң (процестің, рәсiмнің, операцияның) атауы және оларды сипаттау
Қарауға қабылдаған жағдайда үстем немесе монополиялық жағдайды ықтимал белгiлеу немесе күшейтуге жасасуға жоспарланған мәмiлелердi тексередi
Құжаттарды және экономикалық шоғырлануды жасауға келiсiм беру немесе тыйым салу туралы әзiрленген дәлелді жауапты (дәлелді қорытындыны) заңнамаға сәйкестiгiне қарау
Берiлген құжаттарды қарау
Берiлген құжаттарды қарау
Тұтынушыға дәлелді жауап беру (жiберу)
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық - өкiмдiк шешiм)
Экономикалық шоғырлануды жасауға келiсiм беру немесе тыйым салу туралы дәлелді жауапты (дәлелді қорытынды) дайындайды
Ресiмделген құжатқа бұрыштама қою
Ресiмделген құжатқа қол қою
Ресiмделген құжатқа қол қою
Тұтынушының алғандағы қолы не почта байланысы арқылы жiберiлгенi туралы белгi
5
Орындау мерзiмi
45 күнтізбелік күн (қарау мерзiмдерiн тоқтата тұруы мүмкiн)
2 күн
1 күн
1 күн
15 минут