О внесении изменений и дополнения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 19 апреля 2013 года № 127 "Об утверждении Типовых форм постановлений государственных судебных исполнителей"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 31 марта 2014 года № 135. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 апреля 2014 года № 9333. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 26 декабря 2018 года № 1627 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 26.12.2018 № 1627 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 1 и 6 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года "Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей" и подпунктом 3) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 19 апреля 2013 года № 127 "Об утверждении Типовых форм постановлений государственных судебных исполнителей" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8429, опубликованный в газете "Казахстанская правда" от 26 октября 2013 года, за № 302 (27576), от 29 октября 2013 года за № 303 (27577), от 31 октября 2013 года за № 305 (27579)) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Типовые формы постановлений государственных судебных исполнителей согласно приложениям 1-51 к настоящему приказу.";
приложения 1, 10, 11 изложить в редакции соответственно приложениям 1, 2, 3 к настоящему приказу;
приложение 13 изложить в редакции согласно приложению 4 к настоящему приказу;
приложения 14, 23, 34, 40, 41, 47, 50 изложить в редакции соответственно приложениям 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему приказу;
дополнить приложением 51 согласно приложению 12 к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
Б. Имашев
Приложение 1
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 31 марта 2014 года № 135
Приложение 1
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 19 апреля 2013 года № 127
Форма
ПОСТАНОВЛЕНИЕ
о возбуждении исполнительного производства
"__" __________ 20__года _____________________
(наименование города,
района)
Государственный судебный исполнитель __________________________
_____________________________________________________________________
(наименование территориального отдела, региона
судебного исполнителя, адрес,
_____________________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при наличии)
судебного исполнителя)
рассмотрев _________________________________________________________
(номер, дата, наименование исполнительного документа)
поступивший "__" _______________ 20__ года
УСТАНОВИЛ:
Исполнительный документ соответствует установленным законом
требованиям, предъявляемым к исполнительным документам.
Срок предъявления исполнительного документа не истек.
На основании изложенного, руководствуясь пунктом 1 статьи 10,
пунктом 4 статьи 37, подпунктом 1) пункта 1 статьи 126 Закона
Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года "Об исполнительном
производстве и статусе судебных исполнителей",
ПОСТАНОВИЛ:

"Мемлекеттік сот орындаушылары қаулыларының үлгілік нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2013 жылғы 19 сәуірдегі № 127 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2014 жылғы 31 наурыздағы № 135 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 17 сәуірде № 9333 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 1627 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Әділет министрінің 26.12.2018 № 1627 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 2 сәуірдегі Заңының 10-бабы 1 және 6-тармақтарына және "Әділет органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік сот орындаушылары қаулыларының үлгілік нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2013 жылғы 19 сәуірдегі № 127 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8429 тіркелген ("Егемен Қазақстан" газетінде 2013 жылғы 26 қазандағы № 240 (28179), 2013 жылғы 31 қазандағы № 243 (28182) санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Мемлекеттік сот орындаушылары қаулыларының үлгілік нысандары осы бұйрықтың 1-51 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.";
1, 10, 11-қосымшалар осы бұйрықтың 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес редакцияда жазылсын;
13-қосымша осы бұйрықтың 4-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
14, 23, 34, 40, 41, 47, 50-қосымшалар осы бұйрықтың 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес редакцияда жазылсын;
осы бұйрықтың 12-қосымшасына сәйкес 51-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
Б. Имашев
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2014 жылғы 31 наурыздағы
№ 135 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2013 жылғы 19 сәуірдегі
№ 127 бұйрығына
1-қосымша
Нысан
Атқарушылық іс жүргізуді қозғау туралы
ҚАУЛЫ
20_ жыл "____" __________ ___________________
(қала, аудан атауы)
_____________________________________________________________________
(сот орындаушысының аумақтық бөлімінің, өңірінің атауы)
мемлекеттік сот орындаушысы _________________________________________
(сот орындаушысының мекенжайы, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), тегі,)
20___ жылғы "____" _______ түскен ___________________________________
(атқарушылық құжаттың нөмірі, келіп түскен күні, атауы)
______________________________________________________________ қарап,
БЕЛГІЛЕДІ:
Атқарушылық құжат атқарушылық құжаттарға қойылатын заңмен белгіленген талаптарға сәйкес келеді.
Атқарушылық құжаттардың ұсыну мерзімі өтпеген.
Жоғарыдағылардың негізінде, "Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы" 2010 жылғы 2 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 1-тармағын, 37-бабының 4-тармағын, 126-бабы 1-тармағының 1) тармақшасын басшылыққа ала отырып,
ҚАУЛЫ ЕТТІ:

1. Возбудить исполнительное производство о ___________________
____________________________________________________________________
2. Исполнительному производству присвоить № __________________
от "___" __________ 20___ года.
3. Принять меры по обеспечению исполнения исполнительного
документа.
4. Предупредить ______________________________________________
(фамилия, имя и отчество (при наличии)
должника – физического лица,
____________________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при наличии)
руководителя юридического лица)
об административной и уголовной ответственности за неисполнение
требований исполнительного документа путем направления уведомления.
Предупредить должника, что в случае неисполнения
исполнительного документа государственным судебным исполнителем может
быть вынесено постановление о временном ограничении на выезд должника
из Республики Казахстан в соответствии со статьей 33 Закона
Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года "Об исполнительном
производстве и статусе судебных исполнителей", постановление о
взыскании пени за неисполнение исполнительного документа обязывающего
должника совершить действия в соответствии со статьей 104 Закона
Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года "Об исполнительном
производстве и статусе судебных исполнителей".
Предупредить должника об обязанности письменно в течение трех
рабочих дней сообщать судебному исполнителю об изменении места
работы, места жительства и нахождения, а также о появлении новых
источников доходов и имущества с момента возникновения указанных
обстоятельств. Предупредить должника об обязанности до окончания
исполнительного производства один раз в месяц, а также в случаях
вызова являться к судебному исполнителю. Неявка влечет
ответственность в соответствии с законами Республики Казахстан
согласно статье 16 Закона Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года
"Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей".
Предупредить должника, что государственный судебный исполнитель
после полного принудительного исполнения исполнительного документа
взыскивает с должника исполнительскую санкцию в доход государства в
размере десяти процентов от взысканной суммы или стоимости имущества
или десяти месячных расчетных показателей с физических лиц и двадцати
месячных расчетных показателей с юридических лиц по исполнительным
документам неимущественного характера.
5. Разъяснить взыскателю, что он в соответствии со статьями 137
-139 Закона Республики Казахстан "Об исполнительном производстве и
статусе судебных исполнителей" вправе обратиться с исполнительным
документом к частному судебному исполнителю.

1. ____________________________________________________________
____________________________ туралы атқарушылық іс жүргізу қозғалсын.
2. Атқарушылық іс жүргізуге 20___ жылғы "___" _______ № _______
берілсін.
3. Атқарушылық құжатының орындалуын қамтамасыз ету жөніндегі
шаралар қабылдансын.
4. Атқарушылық құжаттардың талаптарын орындамағаны үшін
_____________________________________________________________________
(жеке тұлға - борышкердің аты, әкесінің аты, (бар болған жағдайда), тегі
_____________________________________________________________________
заңды тұлға – басшысының аты, әкесінің аты, (бар болған жағдайда) тегі)
_____________________________________________________________________
хабарлама жіберу арқылы әкімшілік және қылмыстық жауаптылығы туралы ескертілсін.
Борышкерге атқарушылық құжатты орындамаған жағдайда мемлекеттік сот орындаушылары "Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 2 сәуірдегі Заңының 33-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасынан борышкердің шығуына уақытша тыйым салу туралы қаулы, "Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 2 сәуірдегі Заңының 104-бабына сәйкес борышкерді әрекеттер жасауға міндеттейтін атқарушылық құжатты орындамағаны үшін өсімпұл өндіріп алу туралы қаулы енгізілетіні ескертілсін.
Борышкерге жұмыс орнының, мекенжайы мен тұрғылықты жерінің өзгергені туралы, сондай-ақ жаңа кіріс көздері мен мүлкінің пайда болғаны туралы осы мән-жайлар туындаған кезден бастап үш жұмыс күні ішінде жазбаша сот орындаушысына хабарлау міндеті туралы ескертілсін. Борышкерге атқарушылық іс жүргізу аяқталғанға дейін айына бір рет, сондай-ақ шақыртқан жағдайда сот орындаушысына келу міндеті туралы ескертілсін. Келмеуі "Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 2 сәуірдегі Заңының 16-бабына сәйкес жауаптылыққа әкеп соғады.
Борышкерге мемлекеттік сот орындаушы атқарушылық құжаттарды толық мәжбүрлеп орындағаннан кейін борышкерден өндірілетін сомадан немесе мүлік құнынан он пайыз мөлшерінде немесе мүліктік емес сипаттағы атқарушылық құжаттар бойынша жеке тұлғадан он айлық есептік көрсеткіш және заңды тұлғадан жиырма айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде атқару санкциясын өндіреді.
5. Өндірушіге "Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 137-139-баптарына сәйкес атқарушылық құжаттарымен жеке сот орындаушыларына жүгінуге құқылы екендігі түсіндірілсін.

6. О принятом решении сообщить сторонам исполнительного
производства, их представителям.
7. Постановление может быть обжаловано в суд в соответствии с
гражданским процессуальным законодательством Республики Казахстан.
Государственный судебный исполнитель ______________________
М.П. (подпись,
фамилия и инициалы)
Приложение 2
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 31 марта 2014 года № 135
Приложение 10
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 19 апреля 2013 года № 127
Форма
ПОСТАНОВЛЕНИЕ
о привлечении сотрудников или подразделения органов
внутренних дел для обеспечения исполнения
исполнительных документов
"__" __________ 20__года _____________________
(наименование города,
района)
Государственный судебный исполнитель __________________________
(наименование территориального отдела,
_____________________________________________________________________
региона судебного исполнителя, адрес, фамилия, имя и отчество
(при наличии) судебного исполнителя)
_____________________________________________________________________
рассмотрев материалы исполнительного производства № ______________ от
"__"__________ 20__ года ___________________________________________.
(содержание исполнительного документа)
УСТАНОВИЛ:
_____________________________________________________________________
(причины и цель привлечения сотрудника (ов)
или подразделения органов внутренних дел)
____________________________________________________________________
На основании изложенного, руководствуясь пунктом 1 статьи 10,
подпунктами 1), 15) пункта 1 статьи 126 Закона Республики Казахстан
от 2 апреля 2010 года "Об исполнительном производстве и статусе
судебных исполнителей", подпункта 11-1) пункта 1 статьи 10 Закона
Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "Об органах внутренних
дел"
ПОСТАНОВИЛ:
1. Привлечь сотрудника (ов) или подразделения органов
внутренних дел.
2. Исполнение постановления поручить __________________________
(наименование департамента
внутренних дел)
_____________________________________________________________________
____________________________________________________________________.
3. О принятом решении сообщить сторонам исполнительного
производства, их представителям.
4. Результаты исполнения сообщить судебному исполнителю.
5. Постановление может быть обжаловано в суд в соответствии с
гражданским процессуальным законодательством Республики Казахстан.
Государственный судебный исполнитель ______________________
М.П. (подпись,
фамилия и инициалы)
Приложение 3
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 31 марта 2014 года № 135
Приложение 11
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 19 апреля 2013 года № 127
Форма
ПОСТАНОВЛЕНИЕ
о приводе лица, уклоняющегося от явки
к судебному исполнителю
"__" __________ 20__года _____________________
(наименование города,
района)
Государственный судебный исполнитель __________________________
(наименование территориального отдела,
_____________________________________________________________________
региона судебного исполнителя, адрес, фамилия, имя и отчество
(при наличии) судебного исполнителя)
_____________________________________________________________________
рассмотрев материалы исполнительного производства № ______________ от
"__"__________ 20__ года о __________________________________________
_____________________________________________________________________
(содержание исполнительного документа)
УСТАНОВИЛ:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(причины и цель привода лица, уклоняющегося
от явки к судебному исполнителю)
На основании изложенного, руководствуясь пунктом 1 статьи 10,
пунктом 5 статьи 27, подпунктом 1) пункта 1 статьи 126 Закона
Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года "Об исполнительном
производстве и статусе судебных исполнителей", подпункта 11-1) пункта
1 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года
"Об органах внутренних дел"
ПОСТАНОВИЛ:
Обеспечить принудительный привод ____________________________________
(фамилия, имя и отчество
(при наличии) должника -
физического лица,
_____________________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при наличии)
руководителя юридического лица)
_____________________________________________________________________
проживающего (работающего)__________________________________________.
(адрес по месту прописки (жительства)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
физического лица, месту нахождения юридического лица)
в здание ___________________ кабинет_______ к ____ часам ___ минутам
(наименование территориального отдела, юридический адрес)
местного времени.

6. Қабылданған шешім туралы атқарушылық іс жүргізу тараптарына, олардың өкілдеріне хабарлансын.
7. Қаулыға Қазақстан Республикасы азаматтық іс жүргізу заңнамасына сәйкес сотқа шағым жасалуы мүмкін.
Мемлекеттік сот орындаушысы _______________________________
М.О. (қолы, аты-жөні және тегі)
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2014 жылғы 31 наурыздағы
№ 135 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2013 жылғы 19 сәуірдегі
№ 127 бұйрығына
10-қосымша
Нысан
Ішкі істер органдарының қызметкерлерін немесе бөлімшесін
атқарушылық құжаттардың орындалуын қамтамасыз
етуге тарту туралы
ҚАУЛЫ
20__ жыл "____" __________ _______________________
(қала, аудан атауы)
_____________________________________________________________________
(сот орындаушысының аумақтық бөлімінің, өңірінің атауы)
мемлекеттік сот орындаушысы _________________________________________
(аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), тегі)
___________________________________________________________ туралы
(атқарушылық құжаттың мазмұны)
20__ жылғы "__" ________ № _____ атқарушылық іс жүргізу материалдарын қарап,
БЕЛГІЛЕДІ:
_____________________________________________________________________
(ішкі істер органдарының қызметкерін (қызметкерлерін) немесе
бөлімшесін тартудың себептері мен мақсаты)
Жоғарыдағылардың негізінде, "Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы" 2010 жылғы 2 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 1-тармағын, 126-бабы 1-тармағының 1), 15) тармақшаларын және "Ішкі істер органдары туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Заңының 10-бабы 1-тармағының 11-1) тармақшасын басшылыққа ала отырып,
ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Ішкі істер органдарының қызметкері (қызметкерлері) немесе бөлімшесі тартылсын.
2. Қаулының орындалуы ___________________________ тапсырылсын.
(ішкі істер департаментінің атауы)
3. Қабылданған шешім туралы атқарушылық іс жүргізу тараптарына, олардың өкілдеріне хабарлансын.
4. Орындау қорытындысы сот орындаушысына хабарлансын.
5. Қаулыға Қазақстан Республикасы азаматтық іс жүргізу заңнамасына сәйкес сотқа шағым жасалуы мүмкін.
Мемлекеттік сот орындаушысы __________________________
(қолы, аты-жөні, тегі)
М.О
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2014 жылғы 31 наурыздағы
№ 135 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2013 жылғы 19 сәуірдегі
№ 127 бұйрығына
11-қосымша
Нысан
Сот орындаушыcына келуден жалтарып жүрген адамды
күштеп келтіру туралы
ҚАУЛЫ
20__ жыл "____" __________ _______________________
(қала, аудан атауы)
_____________________________________________________________________
(сот орындаушысының аумақтық бөлімінің, өңірінің атауы)
мемлекеттік сот орындаушысы _________________________________________
(сот орындаушысының мекенжайы, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), тегі)
_____________________________________________________________________
______________________________________________________________ туралы
(атқарушылық құжаттың мазмұны)
20__ жылғы "__" ________ № _____ атқарушылық іс жүргізу материалдарын
қарап,
БЕЛГІЛЕДІ:
_____________________________________________________________________
(сот орындаушыcына келуден жалтарып жүрген адамды күштеп келтірудің себептері
_____________________________________________________________________ мен мақсаты)
Жоғарыдағылардың негізінде, "Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы" 2010 жылғы 2 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 1-тармағын, 27-бабының 5-тармағын, 126-бабы 1-тармағының 1) тармақшасын және "Ішкі істер органдары туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Заңының 10-бабы 1-тармағының 11-1) тармақшасын басшылыққа ала отырып,
ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. ____________________________________________________________
(жеке тұлғаның тіркелген (тұрғылықты) жері, заңды тұлғаның орналасқан
жері бойынша мекенжайы)
тұратын (жұмыс атқаратын) ___________________________________________
(жеке тұлға-борышкердің аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), тегі,
_____________________________________________________________________
заңды тұлға басшысының аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), тегі)
________________________ кеңсесіне жергілікті уақыт бойынша ___ сағат
(аумақтық бөлімнің атауы, заңды мекенжайы)
____ минутта ___ кабинетке күштеп әкелу қамтамасыз етілсін.

2. Исполнение постановления поручить _________________________.
(наименование департамента
внутренних дел)
3. О принятом решении сообщить сторонам исполнительного
производства, их представителям.
4. Результаты исполнения сообщить судебному исполнителю.
5. Постановление может быть обжаловано в суд в соответствии с
гражданским процессуальным законодательством Республики Казахстан.
Государственный судебный исполнитель ______________________
М.П. (подпись,
фамилия и инициалы)
Приложение 4
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 31 марта 2014 года № 135
Приложение 13
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 19 апреля 2013 года № 127
Форма
"САНКЦИОНИРУЮ"
Судья __________________________
(наименование суда)
________________________________
(подпись, фамилия и инициалы)
"__" _________________ 20__ года
М.П.
ПОСТАНОВЛЕНИЕ
о приостановлении временного ограничения
на выезд должника из
Республики Казахстан
"__" __________ 20__года _____________________
(наименование города,
района)
Государственный судебный исполнитель __________________________
(наименование территориального отдела,
_____________________________________________________________________
региона судебного исполнителя, адрес, фамилия, имя и отчество
(при наличии) судебного исполнителя)
рассмотрев материалы исполнительного производства № ______________ от
"__"__________ 20__ года о __________________________________________
(содержание исполнительного документа)
_____________________________________________________________________
УСТАНОВИЛ:
_____________________________________________________________________
(причины приостановления временного
ограничения на выезд должника
_____________________________________________________________________
и основания необходимости проведения
лечения за пределами Республики Казахстан)
На основании изложенного, руководствуясь пунктом 1 статьи 10,
статьей 33, подпунктом 1) пункта 1 статьи 126 Закона Республики
Казахстан от 2 апреля 2010 года "Об исполнительном производстве
и статусе судебных исполнителей",
ПОСТАНОВИЛ:
1. Приостановить временные ограничения на выезд _______________
(фамилия, имя и отчество (при наличии)
должника - физического лица,
_____________________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при наличии)
руководителя юридического лица)
_____________________________________________________________________
за пределы Республики Казахстан для проведения лечения
с "__" _______ 20____ года по "__" __________ 20__года.
2. Постановление направить для исполнения в Пограничную службу
Комитета национальной безопасности Республики Казахстан и ___________
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя и отчество (при наличии)
должника - физического лица, фамилия,
_____________________________________________________________________
имя и отчество (при наличии) руководителя
юридического лица и учредителя ТОО)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
для сведения.

2. Қаулының орындалуы ___________________________ тапсырылсын.
(ішкі істер департаментінің атауы)
3. Қабылданған шешім туралы атқарушылық іс жүргізу тараптарына,
олардың өкілдеріне хабарлансын.
4. Орындау қорытындысы сот орындаушысына хабарлансын.
5. Қаулыға Қазақстан Республикасы азаматтық іс жүргізу
заңнамасына сәйкес сотқа шағым жасалуы мүмкін.
Мемлекеттік сот орындаушысы ____________________________
(қолы, аты-жөні және тегі)
М.О
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2014 жылғы 31 наурыздағы
№ 135 бұйрығына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2013 жылғы 19 сәуірдегі
№ 127 бұйрығына
13-қосымша
Нысан
"САНКЦИЯЛАЙМЫН"
_____________________ судьясы
(соттың атауы)
_____________________________
(қолы, аты-жөні және тегі)
20__ жыл "__" _______________
М.О.
Борышкердің Қазақстан Республикасынан шығуына
уақытша шектеуді тоқтата тұру туралы
ҚАУЛЫ
20__ жыл "__" __________ _________________________
(қаланың, ауданның атауы)
_____________________________________________________________________
(сот орындаушысының аумақтық бөлімінің, өңірінің атауы, мекенжайы, сот
_____________________________________________________________________
орындаушысының аты, әкесінің аты (болған жағдайда), тегі)
мемлекеттік сот орындаушысы _________________________________________
_________________________________________________________ туралы
(атқарушылық құжаттың мазмұны)
20__ жылғы "___" __________ № ______________ атқарушылық іс жүргізу
материалдарын қарап,
БЕЛГІЛЕДІ:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(борышкердің шығуына уақытша шектеуді тоқтата тұру себептері және
Қазақстан Республикасынан шет жерде емдеу жүргізу қажеттігінің негізі )
Жоғарыдағылардың негізінде, "Атқарушылық iс жүргiзу және сот орындаушыларының мәртебесi туралы" 2010 жылғы 2 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 1-тармағын, 33-бабын, 126-бабының 1-тармағы 1) тармақшасын басшылыққа ала отырып,
ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. ____________________________________________________________
(борышкер-жеке тұлғаның аты, әкесінің аты (болған жағдайда), тегі, заңды
_____________________________________________________________________
_______ тұлға басшысының аты, әкесінің аты (болған жағдайда), тегі)
емделуі үшін 20 ____ж. "__"_______ бастап 20__ж. "__"_________ дейін Қазақстан Республикасынан шығуына уақытша шектеу тоқтатылсын.
2. Қаулы Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметіне орындау үшін және __________________________________
_____________________________________________________________________ (борышкер-жеке тұлғаның аты, әкесінің аты (болған жағдайда), тегі, заңды тұлға
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
басшысы мен ЖШС құрылтайшысының аты, әкесінің аты (болған жағдайда),
тегі) мәлімет үшін жолдансын.

3. О принятом решении сообщить сторонам исполнительного
производства, их представителям.
4. Постановление может быть обжаловано в суд в соответствии с
гражданским процессуальным законодательством Республики Казахстан.
Государственный судебный исполнитель ______________________
М.П. (подпись,
фамилия и инициалы)
Приложение 5
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 31 марта 2014 года № 135
Приложение 14
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 19 апреля 2013 года № 127
Форма
ПОСТАНОВЛЕНИЕ
о приостановлении исполнительного производства
"__" __________ 20__года _____________________
(наименование города,
района)
Государственный судебный исполнитель __________________________
(наименование территориального отдела,
_____________________________________________________________________
региона судебного исполнителя, адрес, фамилия, имя и отчество
(при наличии) судебного исполнителя)
_____________________________________________________________________
рассмотрев материалы исполнительного производства № ______________ от
"__"__________ 20__ года о __________________________________________
____________________________________________________________________,
(содержание исполнительного документа)
УСТАНОВИЛ:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(основание приостановления исполнительного производства)
На основании изложенного, руководствуясь пунктом 1 статьи 10,
статьями 42, 44, подпунктом 1) пункта 1 статьи 126 Закона
Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года "Об исполнительном
производстве и статусе судебных исполнителей",
ПОСТАНОВИЛ:
1. Приостановить исполнительное производство № ________________
от "____" ______ 20__ года о ________________________________________
(содержание исполнительного документа)
до _________________________________________________________________.
2. О принятом решении сообщить сторонам исполнительного
производства, их представителям.
3. Постановление может быть обжаловано в суд в соответствии с
гражданским процессуальным законодательством Республики Казахстан.
Государственный судебный исполнитель ______________________
М.П. (подпись,
фамилия и инициалы)
Приложение 6
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 31 марта 2014 года № 135
Приложение 23
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 19 апреля 2013 года № 127
Форма
ПОСТАНОВЛЕНИЕ
о передаче арестованного имущества на реализацию
"__" __________ 20__года _____________________
(наименование города,
района)
Государственный судебный исполнитель __________________________
(наименование территориального отдела,
____________________________________________________________________,
региона судебного исполнителя, адрес, фамилия, имя и отчество
(при наличии) судебного исполнителя)
рассмотрев материалы исполнительного производства № ______________ от
"__"__________ 20__ года о _________________________________________,
(содержание исполнительного документа)
УСТАНОВИЛ:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(основание передачи арестованного имущества на
реализацию, указать, в какой форме подлежит реализации
имущество (первые торги, повторные или на комиссионных началах)
На основании изложенного, руководствуясь пунктом 1 статьи 10,
статьями 74, 77, подпунктом 1) пункта 1 статьи 126 Закона Республики
Казахстан от 2 апреля 2010 года "Об исполнительном производстве и
статусе судебных исполнителей",
ПОСТАНОВИЛ:
1. Передать на реализацию следующее имущество:
п/п
Наименование имущества
Оценочная стоимость
Примечание
1. Затраты по реализации имущества должника отнести к расходам
по проведению исполнительных действий.

3. Қабылданған шешім туралы атқарушылық іс жүргізу тараптарына,
олардың өкілдеріне хабарлансын.
4. Қаулыға Қазақстан Республикасы азаматтық іс жүргізу заңнамасына сәйкес сотқа шағым жасалуы мүмкін.
Мемлекеттік сот орындаушысы __________________________
М.О. (қолы, аты-жөні және тегі)
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2014 жылғы 31 наурыздағы
№ 135 бұйрығына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2013 жылғы 19 сәуірдегі
№ 127 бұйрығына
14-қосымша
Нысан
Атқарушылық іс жүргізуді тоқтата тұру туралы
ҚАУЛЫ
20__ жыл "____" _______ ________________________
(қала, аудан атауы)
_____________________________________________________________________
(сот орындаушысының аумақтық бөлімінің, өңірінің атауы)
мемлекеттік сот орындаушысы _________________________________________
(сот орындаушысының аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) тегі)
_____________________________________________________________________
____________________________________________________________ туралы
(атқарушылық құжаттың мазмұны)
20__ жылғы "___" ______ № _____ атқарушылық іс жүргізу материалдарын қарап,
БЕЛГІЛЕДІ:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(атқарушылық іс жүргізуді тоқтата тұрудың негізі)
Жоғарыдағылардың негізінде, "Атқарушылық іс жүргізу және сот
орындаушыларының мәртебесі туралы" 2010 жылғы 2 сәуірдегі Қазақстан
Республикасы Заңының 10-бабының 1-тармағын, 42, 44-баптарын, 126-бабы
1-тармағының 1) тармақшасын басшылыққа ала отырып,
ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. 20__ жылғы "____" __________ № _____________________________
(атқарушылық құжаттың мазмұны)
____________ атқарушылық іс жүргізу ______________________ дейін
тоқтатыла тұрсын.
2. Қабылданған шешім туралы атқарушылық іс жүргізу тараптарына,
олардың өкілдеріне хабарлансын.
3. Қаулыға Қазақстан Республикасы азаматтық іс жүргізу
заңнамасына сәйкес сотқа шағым жасалуы мүмкін.
Мемлекеттік сот орындаушысы __________________________
М.О. (қолы, аты-жөні және тегі)
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2014 жылғы 31 наурыздағы
№ 135 бұйрығына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2013 жылғы 19 сәуірдегі
№ 127 бұйрығына
23-қосымша
Нысан
Тыйым салынған мүлікті өткізуге беру туралы
ҚАУЛЫ
20 __ жыл "____" __________ ________________________
(қала, аудан атауы)
_____________________________________________________________________
(сот орындаушысының аумақтық бөлімінің, өңірінің атауы)
мемлекеттік сот орындаушысы _________________________________________
(сот орындаушысының мекенжайы, аты, әкесінің аты (бар болған
жағдайда), тегі)
______________________________________________________________ туралы
(атқарушылық құжаттың мәні)
20 __ жылғы "__" ______ №___ атқарушылық іс жүргізу материалдарын қарап,
БЕЛГІЛЕДІ:
_____________________________________________________________________
(тыйым салынған мүлікті өткізуге тапсыру негізі, мүлік өткізудің қай нысанына
_____________________________________________________________________
жататындығын көрсету
_____________________________________________________________________
(бастапқы, қайталама саудалар немесе комиссиондық бастамалар)
Жоғарыдағылардың негізінде, "Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы" 2010 жылғы 2 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 1-тармағын, 74, 77-баптарын, 126-бабы 1-тармағының 1) тармақшасын басшылыққа ала отырып,
ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Мынадай мүлік өткізуге берілсін:
№ т/т
Мүліктің атауы
Бағалау құны
Ескерту

2. О принятом решении сообщить сторонам исполнительного
производства, их представителям.
3. Постановление может быть обжаловано в суд в соответствии с
гражданским процессуальным законодательством Республики Казахстан.
Приложение: копия акта описи и ареста имущества должника.
Примечание: копия акта описи имущества не прилагается в случаях
указанных в пункте 2 статьи 63 Закона Республики Казахстан от 2
апреля 2010 года "Об исполнительном производстве и статусе судебных
исполнителей".
Государственный судебный исполнитель ______________________
М.П. (подпись,
фамилия и инициалы)
Приложение 7
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 31 марта 2014 года № 135
Приложение 34
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 19 апреля 2013 года № 127
Форма
ПОСТАНОВЛЕНИЕ
о присоединении к взысканию
"__" __________ 20__года _____________________
(наименование города,
района)
Государственный судебный исполнитель __________________________
(наименование территориального отдела,
____________________________________________________________________,
региона судебного исполнителя, адрес, фамилия, имя и отчество
(при наличии) судебного исполнителя)
рассмотрев материалы исполнительного производства № ______________ от
"__"__________ 20__ года о __________________________________________
____________________________________________________________________,
(содержание исполнительного документа)
УСТАНОВИЛ:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(основание присоединения ко взысканию)
На основании изложенного, руководствуясь пунктом 1 статьи 10,
статьей 109, подпунктом 1) пункта 1 статьи 126 Закона Республики
Казахстан от 2 апреля 2010 года "Об исполнительном производстве и
статусе судебных исполнителей",
ПОСТАНОВИЛ:
1. Присоединить к взысканию исполнительные производства о _____
_____________________________________________________________________
____________________________________________________________________.
(содержание исполнительного документа)
2. О принятом решении сообщить сторонам исполнительного
производства, их представителям.
3. Постановление может быть обжаловано в суд в соответствии с
гражданским процессуальным законодательством Республики Казахстан.
Государственный судебный исполнитель ______________________
М.П. (подпись,
фамилия и инициалы)
Приложение 8
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 31 марта 2014 года № 135
Приложение 40
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 19 апреля 2013 года № 127
Форма
"САНКЦИОНИРУЮ"
Судья ______________________
(наименование суда)
____________________________
(подпись, фамилия, инициалы)
"__" ____________ 20___ года
М.П.
ПОСТАНОВЛЕНИЕ
о наложении ареста на денежные средства,
находящиеся на расчетном счете
"__" __________ 20__года _____________________
(наименование города,
района)
Государственный судебный исполнитель __________________________
(наименование территориального отдела,
____________________________________________________________________,
региона судебного исполнителя, адрес, фамилия, имя и отчество
(при наличии) судебного исполнителя)
рассмотрев материалы исполнительного производства № ______________ от
"__"__________ 20__ года о _________________________________________,
(содержание исполнительного документа)
УСТАНОВИЛ:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(основание наложения ареста)
На основании изложенного, руководствуясь пунктом 1 статьи 10,
статьей 62, подпунктами 1), 11) пункта 1 статьи 126 Закона
Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года "Об исполнительном
производстве и статусе судебных исполнителей",
ПОСТАНОВИЛ:
1. Наложить арест на денежные средства в сумме _______________,
(прописью)
находящиеся на расчетном (текущем) счете ___________________________,
(наименование банковской
организации)
должника ___________________________________________________________
(фамилия, имя и отчество (при наличии) физического лица,
_____________________________________________________________________
наименование юридического лица)

2. Борышкердің мүлкін өткізуге жұмсалатын шығыстар атқарушылық әрекеттер жасау жөніндегі шығыстарға жатқызылсын.
3. Қабылданған шешім туралы атқарушылық іс жүргізу тараптарына, олардың өкілдеріне хабардар етілсін.
4. Қаулыға Қазақстан Республикасының азаматтық іс жүргізу заңнамасына сәйкес сотқа шағым жасалуы мүмкін.
Қосымша: борышкердің мүлкіне тізімдеме жүргізу мен тыйым салу актілерінің көшірмесі.
Ескерту: "Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 2 сәуірдегі Заңының 63-бабы 2-тармағында көрсетілген жағдайларда мүлікке тізімдеме жүргізу актінің көшірмесі қоса берілмейді.
Мемлекеттік сот орындаушысы __________________________
(қолы, аты-жөні және тегі)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2014 жылғы 31 наурыздағы
№ 135 бұйрығына
7-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2013 жылғы 19 сәуірдегі
№ 127 бұйрығына
34-қосымша
Нысан
Өндіріп алуға қосылу туралы
ҚАУЛЫ
20 __ жыл "____" __________ _______________________
(қала, аудан атауы)
_____________________________________________________________________
(сот орындаушысының аумақтық бөлімінің, өңірінің атауы)
_____________________________________________________________________
мемлекеттік сот орындаушысы _________________________________________
(сот орындаушысының аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) тегі)
______________________________________________________________ туралы
(атқарушылық құжаттың мәні)
20 __ жылғы "__" ______ № ____________ атқарушылық іс жүргізу
материалдарын қарап,
БЕЛГІЛЕДІ:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(өндіріп алуға қосылудың негізі)
Жоғарыдағылардың негізінде, "Атқарушылық іс жүргізу және сот
орындаушыларының мәртебесі туралы" 2010 жылғы 2 сәуірдегі Қазақстан
Республикасы Заңының 10-бабының 1-тармағын, 109-бабын, 126-бабы
1-тармағының 1) тармақшасын басшылыққа алып,
ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. ____________________________________________________________
(атқарушылық құжаттың мазмұны)
_____________________________________________________________________
туралы атқарушылық құжат (құжаттар) өндіріп алуға қосылсын.
2. Қабылданған шешім туралы атқарушылық іс жүргізу тараптарына, олардың өкілдеріне хабарлансын.
3. Қаулыға Қазақстан Республикасы азаматтық іс жүргізу
заңнамасына сәйкес сотқа шағым жасалуы мүмкін.
Мемлекеттік сот орындаушысы __________________________
М.О. (қолы, аты-жөні және тегі)
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2014 жылғы 31 наурыздағы
№ 135 бұйрығына
8-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2013 жылғы 19 сәуірдегі
№ 127 бұйрығына
40-қосымша
Нысан
"САНКЦИЯЛАЙМЫН"
________________________ судьясы
(соттың атауы)
________________________________
(қолы, тегі, аты-жөні)
20 __ жылғы "____" _____________
М.О.
Есептік шоттағы ақшалай қаражатқа
тыйым салу туралы
ҚАУЛЫ
20 __ жыл "____" __________ _____________________
(қала, аудан атауы)
_____________________________________________________________________
(сот орындаушысының аумақтық бөлімінің, өңірінің атауы)
_____________________________________________________________________
мемлекеттік сот орындаушысы _________________________________________
(сот орындаушысының мекенжайы, аты, әкесінің аты (бар болған
____________________________________________________ жағдайда) тегі,)
___________________________________________________________ туралы
(атқарушылық құжаттың мәні)
20__ жылғы "__" ______ № _________________ атқарушылық іс жүргізу материалдарын қарап,
БЕЛГІЛЕДІ:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(тыйым салудың негізі)
Жоғарыдағылардың негізінде, "Атқарушылық іс жүргізу және сот
орындаушыларының мәртебесі туралы" 2010 жылғы 2 сәуірдегі Қазақстан
Республикасы Заңының 10-бабының 1-тармағын, 62-бабын, 126-бабы
1-тармағының 1) тармақшасын басшылыққа ала отырып,
ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. _______________________________ есептік (ағымдағы) шотындағы
(банктік ұйымның атауы)
борышкер ____________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), заңды
_____________________________________________________________________
тұлғаның атауы)
сомасындағы ақшалай қаражатына тыйым салынсын.

2. Постановление направить для исполнения _____________________
____________________________________________________________________.
(наименование юридического лица, осуществляющую
банковскую деятельность)
3. О принятом решении сообщить сторонам исполнительного
производства, их представителям.
4. Постановление может быть обжаловано в суд в соответствии с
гражданским процессуальным законодательством Республики Казахстан.
Государственный судебный исполнитель ______________________
М.П. (подпись,
фамилия и инициалы)
Приложение 9
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 31 марта 2014 года № 135
Приложение 41
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 19 апреля 2013 года № 127
Форма
УТВЕРЖДАЮ
Начальник отдела -
старший судебный исполнитель
______________________________
(наименование
территориального отдела)
______________________________
(подпись, фамилия, инициалы)
"__" _____________ 20___ года
М.П.
ПОСТАНОВЛЕНИЕ
о направлении исполнительного документа
в ликвидационную комиссию, конкурсному
управляющему, реабилитационному управляющему
"__" __________ 20__года _____________________
(наименование города,
района)
Государственный судебный исполнитель __________________________
(наименование территориального отдела,
____________________________________________________________________,
региона судебного исполнителя, адрес, фамилия, имя и отчество
(при наличии) судебного исполнителя)
___________________ рассмотрев материалы исполнительного производства
№ ______________ от "__"__________ 20__ года о ______________________
____________________________________________________________________,
(содержание исполнительного документа)
УСТАНОВИЛ:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(основание направления исполнительного
документа в ликвидационную комиссию,
_____________________________________________________________________
конкурсному управляющему, реабилитационному управляющему)
На основании изложенного, руководствуясь пунктом 1 статьи 10,
статьей 50, подпунктом 1) пункта 1 статьи 126 Закона Республики
Казахстан от 2 апреля 2010 года "Об исполнительном производстве и
статусе судебных исполнителей",
ПОСТАНОВИЛ:
1. Направить исполнительный документ _________________________
(наименование ликвидационной комиссии,
фамилия, имя и отчество
____________________________________________________________________
___________________________________________________________________.
(при наличии) конкурсного управляющего,
реабилитационного управляющего)

2. Қаулы ______________________________________________________
(банк қызметін жүзеге асыратын заңды тұлғаның атауы)
___________________________________________ орындау үшін жіберілсін.
3. Қабылданған шешім туралы атқарушылық іс жүргізу тараптарына,
олардың өкілдеріне хабарлансын.
4. Қаулыға Қазақстан Республикасы азаматтық іс жүргізу заңнамасына сәйкес сотқа шағым жасалуы мүмкін.
Мемлекеттік сот орындаушысы ___________________________
М.О. (қолы, аты-жөні және тегі)
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2014 жылғы 31 наурыздағы
№ 135 бұйрығына
9-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2013 жылғы 19 сәуірдегі
№ 127 бұйрығына
41-қосымша
Нысан
БЕКІТЕМІН
_____________________________
(аумақтық бөлімнің атауы)
бөлімінің бастығы - аға
сот орындаушысы
_____________________________
(қолы, аты-жөні, тегі)
20___ жылғы "____" __________
М.О.
Атқарушылық құжатты тарату комиссиясына, конкурстық
басқарушыға, оңалту басқарушысына жіберу туралы
ҚАУЛЫ
20 __ жыл "___" ________ _______________________
(қала, аудан атауы)
_____________________________________________________________________
(сот орындаушысының аумақтық бөлімінің, өңірінің атауы)
мемлекеттік сот орындаушысы _________________________________________
(сот орындаушысының мекенжайы, аты, әкесінің аты (бар болған
жағдайда) тегі)
______________________________________________________________ туралы
(атқарушылық құжаттың мәні)
20 __ жылғы "__"______ №___ атқарушылық іс жүргізу материалдарын қарап,
БЕЛГІЛЕДІ:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(атқарушылық құжатты тарату комиссиясына, конкурстық басқарушыға,
оңалту басқарушысына жіберудің негізі)
Жоғарыдағылардың негізінде, "Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы" 2010 жылғы 2 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 1-тармағын, 50-бабын, 126-бабы 1-тармағының 1) тармақшасын басшылыққа ала отырып,
ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Атқарушылық құжат __________________________________________
(тарату комиссиясының атауы, конкурстық басқарушының, оңалту басқарушысының
_____________________________________________________________________
аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), тегі) жолдансын.

2. О принятом решении сообщить сторонам исполнительного
производства, их представителям.
3. Постановление может быть обжаловано в суд в соответствии с
гражданским процессуальным законодательством Республики Казахстан.
Государственный судебный исполнитель ______________________
М.П. (подпись,
фамилия и инициалы)
Приложение 10
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 31 марта 2014 года № 135
Приложение 47
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 19 апреля 2013 года № 127
Форма
ПОСТАНОВЛЕНИЕ
о запрете другими лицам передавать
имущество должнику
"__" __________ 20__года _____________________
(наименование города,
района)
Государственный судебный исполнитель __________________________
(наименование территориального отдела,
____________________________________________________________________,
региона судебного исполнителя, адрес, фамилия, имя и отчество
(при наличии) судебного исполнителя)
рассмотрев материалы исполнительного производства № ______________ от
"__"__________ 20__ года о _________________________________________,
(содержание исполнительного документа)
УСТАНОВИЛ:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(основание наложения запрета)
На основании изложенного, руководствуясь пунктом 1 статьи 10,
статьями 32, 37, 62, подпунктом 1) пункта 1 статьи 126 Закона
Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года "Об исполнительном
производстве и статусе судебных исполнителей",
ПОСТАНОВИЛ:
1. Запретить должнику _________________________________________
(фамилия, имя и отчество (при наличии)
физического лица должника
_____________________________________________________________________
или наименование юридического лица - должника)
передавать должнику _________________________________________________
(наименование имущества)
2. Постановление направить для регистрации и исполнения _______
_____________________________________________________________________
____________________________________________________________________.
(наименование органа государственной регистрации,
третьего лица)
3. О принятом решении сообщить сторонам исполнительного
производства, их представителям.
4. Постановление может быть обжаловано в суд в соответствии с
гражданским процессуальным законодательством Республики Казахстан.
Государственный судебный исполнитель ______________________
М.П. (подпись,
фамилия и инициалы)
Приложение 11
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 31 марта 2014 года № 135
Приложение 50
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 19 апреля 2013 года № 127
Форма
УТВЕРЖДАЮ
Начальник отдела-
старший судебный исполнитель
______________________________
(наименование
территориального отдела)
______________________________
(подпись, фамилия, инициалы)
"__" _____________ 20___ года
М.П.
ПОСТАНОВЛЕНИЕ
о проведении отдельных исполнительных
действий и (или) применения отдельных мер
принудительного исполнения
"__" __________ 20__года _____________________
(наименование города,
района)
Государственный судебный исполнитель __________________________
(наименование территориального отдела,
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________,
региона судебного исполнителя, адрес, фамилия, имя и отчество
(при наличии) судебного исполнителя)
рассмотрев материалы исполнительного производства № ______________ от
"__"__________ 20__ года о __________________________________________
____________________________________________________________________,
(содержание исполнительного документа)
УСТАНОВИЛ:
_____________________________________________________________________
(основания проведения отдельных исполнительных
действий и (или)
_____________________________________________________________________
применения отдельных мер принудительного исполнения)
_____________________________________________________________________
На основании изложенного, руководствуясь пунктом 1 статьи 10,
пунктом 3 статьи 52, подпунктом 1) пункта 1 статьи 126 Закона
Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года "Об исполнительном
производстве и статусе судебных исполнителей",
ПОСТАНОВИЛ:
1. Поручить судебным исполнителям _____________________________
(наименование территориального органа, региона)
провести исполнительные действия и (или) применить отдельные меры
принудительного исполнения __________________________________________
(указать какие действия (меры) необходимо провести)
____________________________________________________________________.

2. Қабылданған шешім туралы атқарушылық іс жүргізу тараптарына,
олардың өкілдеріне хабарлансын.
3. Қаулыға Қазақстан Республикасы азаматтық іс жүргізу
заңнамасына сәйкес сотқа шағым жасалуы мүмкін.
Мемлекеттік сот орындаушысы __________________________
(қолы, аты-жөні және тегі)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2014 жылғы 31 наурыздағы
№ 135 бұйрығына
10-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2013 жылғы 19 сәуірдегі
№ 127 бұйрығына
47-қосымша
Нысан
Басқа тұлғалардың мүлiкті беруiне тыйым салу туралы
ҚАУЛЫ
20 __ жыл "___"__________ _______________________ (қала, аудан атауы)
_____________________________________________________________________
(сот орындаушысының аумақтық бөлімінің, өңірінің атауы)
мемлекеттік сот орындаушысы _________________________________________
(сот орындаушысының мекенжайы, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), тегі)
______________________________________________________________ туралы
(атқарушылық құжаттың мәні)
20__ жылғы "__"______ № ___ атқарушылық іс жүргізу материалдарын қарап,
БЕЛГІЛЕДІ:
_____________________________________________________________________
(тыйым салудың негізі)
Жоғарыдағылардың негізінде, "Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы" 2010 жылғы 2 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 1-тармағын, 32, 37, 62-баптарын, 126-бабы 1-тармағының 1) тармақшасын басшылыққа ала отырып,
ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. _________________________________________ борышкерге беруіне
(мүліктің атауы)
______________________________________________________ тыйым салынсын
(борышкер-жеке тұлғаның аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), тегі
немесе борышкер-заңды тұлғаның атауы)
2. Қаулы _____________________________ тіркеу және орындау үшін
(мемлекеттік тіркеу органының, үшінші тұлғаның атауы)
жіберілсін.
3. Қабылданған шешім туралы атқарушылық іс жүргізу тараптарына,
олардың өкілдеріне хабарлансын.
4. Қаулыға Қазақстан Республикасы азаматтық іс жүргізу
заңнамасына сәйкес сотқа шағым жасалуы мүмкін.
Мемлекеттік сот орындаушысы ___________________________
М.О. (қолы, аты-жөні және тегі)
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2014 жылғы 31 наурыздағы
№ 135 бұйрығына
11-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2013 жылғы 19 сәуірдегі
№ 127 бұйрығына
50-қосымша
Нысан
БЕКІТЕМІН
______________________________
(аумақтық бөлімнің атауы)
бөлімінің басшысы-аға сот
орындаушысы
______________________________
(қолы, аты-жөні, тегі)
20___ жылғы "__" _____________
М.О.
Жекелеген атқарушылық әрекеттерді жүргізу және (немесе)
жекелеген мәжбүрлеп орындау шараларын қолдану туралы
ҚАУЛЫ
20__ жыл "__"____________ _________________________
(қаланың, ауданның атауы)
_____________________________________________________________________
(сот орындаушысының аумақтық бөлімінің, өңірінің атауы,
мекенжайы, сот
_____________________________________________________________________
орындаушысының аты, әкесінің аты (болған жағдайда), тегі)
мемлекеттік сот орындаушысы _________________________________________
______________________________________________________________ туралы
(атқарушылық құжаттың мазмұны)
20__ жылғы "___" __________ № _________ атқарушылық іс жүргізу
материалдарын қарап,
БЕЛГІЛЕДІ:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(жекелеген атқарушылық әрекеттерді жүргізу және (немесе) жекелеген
мәжбүрлеп орындау шараларын қолдану негіздері)
Жоғарыдағылардың негізінде, "Атқарушылық iс жүргiзу және сот орындаушыларының мәртебесi туралы" 2010 жылғы 2 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 1-тармағын, 52-бабының 3-тармағын, 126-бабының 1-тармағы 1) тармақшасын басшылыққа ала отырып,
ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. ________________________________________ сот орындаушыларына
_____________________________________________________________________
(аумақтық органның, өңірдің атауы)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(қандай әрекеттерді (шараларды) жүргізу қажеттігін көрсету)
атқарушылық әрекеттерді жүргізу және (немесе) мәжбүрлеп орындау
шараларын қолдану тапсырылсын.

2. Постановление направить для исполнения в ___________________
____________________________________________________________________.
(наименование территориального органа)
3. О принятом решении сообщить сторонам исполнительного
производства, их представителям.
4. Постановление может быть обжаловано в суд в соответствии с
гражданским процессуальным законодательством Республики Казахстан.
Государственный судебный исполнитель ______________________
М.П. (подпись,
фамилия и инициалы)
Приложение 12
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 31 марта 2014 года № 135
Приложение 51
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 19 апреля 2013 года № 127
Форма
ПОСТАНОВЛЕНИЕ
об оценке имущества должника
"__" __________ 20__года _____________________
(наименование города,
района)
Государственный судебный исполнитель __________________________
(наименование территориального отдела,
____________________________________________________________________,
региона судебного исполнителя, адрес, фамилия, имя и отчество
(при наличии) судебного исполнителя)
рассмотрев материалы исполнительного производства № ______________ от
"__"__________ 20__ года о __________________________________________
____________________________________________________________________,
(содержание исполнительного документа)
УСТАНОВИЛ:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(основание проведения оценки, методы, способы,
используемые материалы и.т.д.)
На основании изложенного, руководствуясь пунктом 1 статьи 10,
пункта 1 статьи 68 Закона Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года
"Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей",
ПОСТАНОВИЛ:
1. Определить рыночную стоимость имущества должника ___________
_____________________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при наличии)
физического лица, наименование
_____________________________________________________________________
юридического лица)
_____________________________________________________________________
(наименование имущества, ссылка на акт
описи и ареста имущества)
____________________________________________________________________.
_____________________________________________________________________
в размере ____________________________________________________ тенге.
2. О принятом решении сообщить сторонам исполнительного
производства, их представителям.
3. Постановление может быть обжаловано в суд в соответствии с
гражданским процессуальным законодательством Республики Казахстан.
Государственный судебный исполнитель ______________________
М.П. (подпись,
фамилия и инициалы)

2. Қаулы орындау үшін _________________________________________
жолдансын. (аумақтық органның атауы)
3. Қабылданған шешім туралы атқарушылық іс жүргізу тараптарына,
олардың өкілдеріне хабарлансын.
4. Қаулыға Қазақстан Республикасының азаматтық іс жүргізу
заңнамасына сәйкес сотқа шағым жасалуы мүмкін.
Мемлекеттік сот орындаушысы __________________________
М.О. (қолы, аты-жөні және тегі)
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2014 жылғы 31 наурыздағы
№ 135 бұйрығына
12-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2013 жылғы 19 сәуірдегі
№ 127 бұйрығына
51-қосымша
Нысан
Борышкердің мүлкін бағалау туралы
ҚАУЛЫ
20__ жылғы "__"___________ _________________________
(қаланың, ауданның атауы)
_____________________________________________________________________
(сот орындаушысының аумақтық бөлімінің, өңірінің атауы)
мемлекеттік сот орындаушысы _________________________________________
_____________________________________________________________________
(сот орындаушысының аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), тегі)
______________________________________________________________ туралы
(атқарушылық құжаттың мазмұны)
20__жылғы "___"__________ № _________ атқарушылық іс жүргізудің
материалдарын қарап,
БЕЛГІЛЕДІ:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(бағалауды жүргізу негізі, тәсілдер, амалдар, пайдаланған материалдар және т.б.)
Жоғарыдағылардың негізінде, "Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы" 2010 жылғы 2 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 1-тармағын, 68-бабының 1-тармағын басшылыққа ала отырып,
ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Борышкер ___________________________________________________
(жеке тұлғаның аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), тегі, заңды
_____________________________________________________________________
тұлғаның атауы)
_____________________________________________________________________
(мүліктің атауы, мүліктің түгендеу және тыйым салу актісіне сілтеме)
мүлкінің бағалау құны ______________________________ теңге мөлшерінде белгіленсін.
2. Қабылданған шешім туралы атқарушылық іс жүргізу тараптарына,
олардың өкілдеріне хабарлансын.
3. Қаулыға Қазақстан Республикасы азаматтық іс жүргізу
заңнамасына сәйкес сотқа шағым жасалуы мүмкін.
Мемлекеттік сот орындаушысы _____________________________
М.О. (қолы, аты-жөні және тегі)