Об утверждении форм, предназначенных для сбора административных данных о ходе реализации и по проектам Программы "Доступное жилье - 2020"
Приказ Министра регионального развития Республики Казахстан от 12 мая 2014 года № 131/ОД. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 июля 2014 года № 9557.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить формы, предназначенные для сбора административных данных:
1) сведения о ходе реализации Программы "Доступное жилье - 2020" согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) сведения по проектам в рамках Программы "Доступное жилье - 2020" согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Комитету по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан (далее - Комитет) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование на интернет – ресурсе Министерства регионального развития Республики Казахстан.
3. Комитету довести настоящий приказ до сведения Заместителям акимов областей, городов Астаны и Алматы, курирующим вопросы строительства для руководства в работе.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя министра С. Нокина.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр
Б. Жамишев
"Согласовано"
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по статистике
_______________ А. Смаилов
6 мая 2014 год
Приложение № 1
к приказу Министра
регионального развития
Республики Казахстан
от 12 мая 2014 года № 131/ОД
Сведения о ходе реализации Программы
"Доступное жилье - 2020" Отчетный период _______ месяц 20___ г.

"Қолжетімді тұрғын үй – 2020" бағдарламасын іске асыру туралы және жобалар бойынша әкімшілік деректерді жинауға арналған нысандарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрінің 2014 жылғы 12 мамырдағы № 131/НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 3 шілдеде № 9557 тіркелді
«Мемлекеттік статистика туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 19 наурыздағы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Әкімшілік деректерді жинауға арналған мынадай нысандар бекітілсін:
1) осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес «Қолжетімді тұрғын үй - 2020» бағдарламасын іске асырудың барысы туралы мәліметтер;
2) осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес «Қолжетімді тұрғын үй - 2020» бағдарламасы шеңберіндегі жобалар бойынша мәліметтер.
2. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетіне (бұдан әрі - Комитет):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің интернет – ресурстарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Комитет осы бұйрықты облыстардың, Астана мен Алматы қалаларының әкімдерінің құрылыс мәселелеріне жетекшілік ететін орынбасарларына жұмыс үшін назарына жеткізсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрінің орынбасары С. Нокинге жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                          Б. Жәмішев
«Келісілді»
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттігінің
төрағасы
___________Ә. Смайылов
2014 жылғы 1 мамыр
Қазақстан Республикасы
Өңірлік даму министрінің
2014 жылғы 12 мамырдағы
№ 131/НҚ бұйрығына
1-қосымша
«Қолжетімді тұрғын үй - 2020» бағдарламасын
іске асырудың барысы туралы мәліметтер
Есеп беру кезеңі 20___ жылғы______ айы

Индекс: Ф-1 ДЖ – 2020
Периодичность: ежемесячно
Круг лиц представляющих: местные исполнительные органы областей, городов Астаны и Алматы
Куда представляется: Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан
Сроки представления: ежемесячно до 6 числа следующего за отчетным периодом.
п/п
Наименование направлении о ходе реализации Программы "Доступное жилье - 2020"
единица
измерения
Финансирование мероприятий
Всего,
млн. тенге
перечислено
млн. тенге
освоено,
млн. тенге
%
освоения
1
2
3
4
5
6
7
ВСЕГО ЖИЛЬЕ:
млн. тг
тыс. м2
1
Кредитное жилье через систему жилищных стройтельных сбережений для всех категорий
млн. тг
тыс. м2
2
Арендное жилье для очередников местных исполнительных органов
млн. тг
тыс. м2
3
Арендное жилье для молодых семей
млн. тг
тыс. м2
4
Арендное жилье с выкупом через АО "ИО "Казахстанская ипотечная компания"
млн. тг
тыс. м2
5
Жилье в рамках пилотных проектов по сносу аварийного жилья
млн. тг
тыс. м2
6
Строительство жилья в рамках Программы Занятости 2020
млн. тг
тыс. м2
7
Индивидуальное жилиьщное строительство
млн. тг
тыс. м2
8
Коммерческое жилье
млн. тг
тыс. м2
9
Жилье АО Фонд Недвижимости "Самрук-Казына"
млн. тг
тыс. м2
10
Прочие*
млн. тг
тыс. м2
продолжение таблицы:
Предусмотренный ввод
Фактический ввод в эксплуатацию
за счет всех источников финансирования
в том числе за счет республиканского бюджета, Национального Фонда
за счет всех источников финансирования, общая площадь домов, тыс. кв. метров
% ввода
в том числе за счет республиканского бюджета, Национального фонда
общая площадь домов, тыс. кв. метров
общая площадь квартир, тыс. кв. метров
количество квартир
общая площадь квартир, тыс. кв. метров
количество квартир
% ввода по площади квартир
8
9
10
11
12
13
14
15
продолжение таблицы:
п/п
Наименование направления
ед. измер.
Всего, млн. тенге
перечислено, млн. тенге
освоено, млн. тенге
% освоения
Электроснабжение
План
Факт
16
17
ВСЕГО Инженерно-коммуникационной инфраструктуры:
млн. тг.,
км
11
Развитие инженерной инфраструктуры по Программе "Доступное жилье - 2020"
млн. тг.,
км
12
Развитие городов-спутников
млн. тг.,
км
13
Развитие инженерной инфраструктуры по Программе занятости 2020
млн. тг.,
км
продолжение таблицы:
Централизованное отопление
Водоснабжение
Канализация
Газификация
Подъездные дороги
Телефонизация
План
Факт
План
Факт
План
Факт
План
Факт
План
Факт
План
Факт
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
* - жилье за счет местного бюджета, ведомственное, иностранных предприятий и другие.
Наименование организации: __________________
Адрес: __________________
тел. __________________
Электронный адрес: ___________________
Исполнитель, Ф.И.О., тел.: __________________
Руководитель, Ф.И.О. подпись __________________
Дата "__" ______, 20__ год
М.П.
Пояснение по заполнению формы,
предназначенной для сбора административных данных
Сведения о ходе реализации Программы
"Доступное жилье - 2020"

Индекс: Ф-1 ДЖ – 2020
Мерзімі: ай сайын
Ұсынылатын тұлғалар тобы: облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергілікті атқарушы органдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті
Ұсыну мерзімі: ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 6-күні.
№ р/с
"Қолжетімді тұрғын үй-2020" бағдарламасы шеңберіндегі бағыттардың атауы
өлшем бірлігі
Іс-шараларды қаржыландыру
іске қосудың көзделген көлемі
нақты іске қосылған көлем
Барлығы, млн. теңге
аударылды, млн. теңге
игерілді, млн. теңге
игеру %
барлық қаржыландыру қорлары есебінен
оның ішіндер республикалық бюджет, Ұлттық қор есебінен
барлық қаржыландыру көздерінің есебінен, тұрғын үйдің жалпы алаңы, мың шаршы метр
игеру %
оның ішінде республикалық бюджет, Ұлттық қор есебінен
үйлердің жалпы алаңы, мың шаршы метр
пәтерлердің жалпы алаңы, мың шаршы метр
пәтерлердің саны
пәтерлердің жалпы алаңы, мың шаршы метр
пәтерлер саны
пәтерлердің алаңы бойынша іске қосу %
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
ТҰРҒЫН ҮЙЛЕР БАРЛЫҒЫ:
млн. теңге
шаршы м2
1
Халықтың барлық саннатары үшін кредиттік тұрғын үй
млн. теңге
шаршы м2
2
Жергілікті атқарушы органдарда кезекте тұрғандар үшін тұрғын үй
млн. теңге
шаршы м2
3
Жас отбасылар үшін жалға берілетін тұрғын үй
млн. теңге
шаршы м2
4
"Қазақстандық ипотекалық компаниясы" ИҰ АҚ арқылы сатып алу құқығы бар жалға берілетін тұрғын үй
млн. теңге
шаршы м2
5
Авариялық тұрғын үйді бұзу жөніндегі пилоттық жобалар шеңберіндегі тұрғын үй
млн. теңге
шаршы м2
6
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша тұрғын үй салу
млн. теңге
шаршы м2
7
Жеке тұрғын үй құрылысы
млн. теңге
шаршы м2
8
Коммерциялық тұрғын үй
млн. теңге
шаршы м2
9
"Самұрық-Қазына" жылжымайтын мүлік қоры АҚ арқылы тұрғын үй
млн. теңге
шаршы м2
10
Басқалар*
млн. теңге
шаршы м2
кестенің жалғасы
№ п/п
Бағыттың атауы
өлшем бірлігі
Барлығы, млн. теңге
аударылған, млн. теңге
игерілген, млн. теңге
игеру %
Электрмен жабдықтау
орталықтандырылған жылыту
сумен жабдықтау
кәріз
газбен жабдықтау
кірме жолдар
телефон орнату
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
БАРЛЫҒЫ инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымының дамуы:
млн. теңге, км
11
"Қолжетімді тұрғын үй - 2020" бағдарламасы бойынша инженерлік инфрақұрылымның дамуы
млн. теңге, км
12
Серіктес қалаларды дамыту
млн. теңге, км
13
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту
млн. теңге, км
* - жергілікті бюджет, ведмоствалық, шетелдік кәсіпорындар есебінен және т.б.
Мекеме атауы: ___________________________________
Мекенжайы: ______________________________________
тел. ____________________________________________
Электрондық адресі: _____________________________
Орындаушы, аты-жөні және тел.: __________________
Басшы, аты-жөні және қолы: ______________________
Күні «___» __________, 20___ жыл           М.О.
Әкімшілік деректерді жинауға арналған
нысандарды толтыру бойынша түсіндірме
«Қолжетімді тұрғын үй - 2020» бағдарламасын іске асырудың барысы
туралы мәліметтер

1. Общие положения
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы предназначенной для сбора административных данных (далее – Форма) и носит рекомендательный характер.
2. Форма отчета заполняется и предоставляется с нарастающим итогом на основании данных первичного учета.
3. Форму отчета подписывает курирующий заместитель акима региона, а в случае его отсутствия, лицо, исполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы отчета
4. В графе 1 формы указывается порядковый номер.
5. В графе 2 указываются наименования направлений о ходе реализации Программы "Доступное жилье – 2020".
6. В графе 3 указываются единицы измерения.
7. В графе 4 указывается сумма выделенных средств на финансовый год.
8. В графе 5 указывается сумма перечисленных средств на отчетный период.
9. В графе 6 указывается сумма освоенных средств на отчетный период.
10. В графе 7 указывается процент освоения (графа 6/ графа5*100).
11. В графе 8 указывается предусмотренный план ввода жилья общей площади домов на отчетный год.
12. В графе 9 указывается предусмотренный план ввода общей площади квартир на отчетный год.
13. В графе 10 указывается предусмотренный план ввода в количестве квартир на отчетный год.
14. В графе 11 указывается общая площадь домов введенных на отчетный период за счет всех источников финансирования.
15. В графе 12 указывается процент ввода к плану общей площади домов (графа 11/графа 8*100).
16. В графе 13 указывается общая площадь квартир введенных на отчетный период.
17. В графе 14 указывается количество квартир введенных на отчетный период.
18. В графе 15 указывается процент ввода к плану общей площади квартир (графа 13/графа 9*100).
19. В графе 16 указывается плановый объем строительства сетей электроснабжения на отчетный год.
20. В графе 17 указывается фактический объем строительства сетей электроснабжения на отчетный период.
21. В графе 18 указывается плановый объем строительства сетей централизованного отопления на отчетный год.
22. В графе 19 указывается фактический объем строительства сетей централизованного отопления на отчетный период.
23. В графе 20 указывается плановый объем строительства сетей водоснабжения на отчетный год.
24. В графе 21 указывается фактический объем строительства сетей водоснабжения на отчетный период.
25. В графе 22 указывается плановые объемы строительства сетей канализации на отчетный год.
26. В графе 23 указывается фактический объем строительства сетей канализации на отчетный период.
27. В графе 24 указывается плановый объем строительства сетей газификации на отчетный год.

1. Жалпы ережелер
1. Осы түсініктеме әкімшілік деректерді жинауға арналған нысандарды (бұдан әрі – нысан ) толтыру бойынша біріңғай талаптарды анықтайды және ұсыным сипатында.
2. Есеп беру нысаны өсу нәтижесімен бірінші берілген есеп негізінде толтырылады және ұсынылады.
3. Есеп нысанын жетекшілік ететін өңір әкімінің орынбасары, ол жұмыста болмаған уақытта оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
2. Есеп нысанын толтыру бойынша түсіндірме
4. 1-бағанада реттік нөмірі көрсетіледі
5. 2-бағанада Қолжетімді тұрғын үй – 2020» бағдарламасын іске асыру туралы бағыттардың атауы.
6. 3-бағанда өлшем бірліктері көрсетіледі.
7. 4-бағанда қаржы жылына бөлінген қаражаттың сомасы көрсетіледі.
8. 5-бағанда есеп беру кезеңінде аударылған сома көрсетіледі.
9. 6-бағанда есеп беру кезеңінде игерілген сома көрсетіледі
10. 7-бағанда игеру пайызы көрсетіледі (6-баған /5-баған*100).
11. 8-бағанда есептік жылы тұрғын үйді іске қосу жоспарында көзделген үйлердің жалпы алаңы көрсетіледі.
12. 9-бағанда есептік жылы тұрғын үйді іске қосу жоспарында көзделген пәтерлердің жалпы алаңы көрсетіледі.
13. 10-бағанда есептік жылы іске қосу жоспарында көзделген пәтерлердің саны көрсетіледі.
14. 11-бағанда есепті жылы қаржыландырудың барлық көздері есебінен іске қосылған үйлердің жалпы алаңы көрсетіледі.
15. 12-бағанда үйлердің жалпы алаңының жоспары бойынша іске қосылған пайыз көрсетіледі (11-баған/8-баған*100).
16. 13-бағанада есепті кезеңде іске қосылған пәтерлердің жалпы алаңы көрсетіледі.
17. 14-бағанада есепті кезеңде іске қосылған енгізілген пәтерлердің саны көрсетіледі.
18. 15-бағанада пәтерлердің жалпы алаңының жоспарына іске қосу пайызы көрсетіледі (13-баған/9- баған*100).
19. 16-бағанада есепті жылы электрмен жабдықтау желілері құрылысының жоспарлы көлемі көрсетіледі.
20. 17-бағанада есепті кезеңде электрмен жабдықтау желілері құрылысының нақты көлемі көрсетіледі.
21. 18-бағанада есепті кезеңде орталықтандырылған жылыту желілері құрылысының жоспарлы көлемі көрсетіледі.
22. 19-бағанада есепті кезеңде орталықтандырылған жылыту желілері құрылысының нақты көлемі көрсетіледі.
23. 20-бағанада есепті кезеңде сумен жабдықтау желілері құрылысының жоспарлы көлемі көрсетіледі.
24. 21-бағанада есепті кезеңде сумен жабдықтау желілері құрылысының нақты көлемі көрсетіледі.
25. 22-бағанада кәріз желілерін салу жылдық жоспарының көлемі көрсетіледі.
26. 23-бағанада есепті кезеңде кәріз желілері құрылысының жоспарлы көлемі көрсетіледі.
27. 24-бағанада есепті кезеңде газбен жабдықтау желілері құрылысының жоспарлы көлемі көрсетіледі.

28. В графе 25 указывается фактический объем строительства сетей газификации на отчетный период.
29. В графе 26 указывается плановый объем строительства сетей подъездных дорог на отчетный год.
30. В графе 27 указывается фактический объем строительства сетей подъездных дорог на отчетный период.
31. В графе 28 указывается плановый объем строительства сетей телефонизации на отчетный год.
32. В графе 29 указывается фактический объем строительства сетей телефонизации на отчетный период.
Приложение № 2
к приказу Министра
регионального развития
Республики Казахстан
от 12 мая 2014 года № 131/ОД
Сведения по проектам в рамках Программы
"Доступное жилье - 2020" Отчетный период _____ квартал 20___ г.
Индекс: Ф-2 ДЖ – 2020
Периодичность: ежеквартально
Круг лиц представляющих: местные исполнительные органы областей, городов Астаны и Алматы
Куда представляется: Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан
Сроки представления: ежеквартально до 10 числа месяца следующего за отчетным периодом.
п/п
Наименование
объекта
Сметная
стоимость
проекта
Стоимость
по
договору
(ОБЩАЯ)
Освоено
до _____ года
______ год
Софинансирование
из местного
бюджета
предусмотрено
фактически
освоено
1
2
3
4
5
6
7
8
продолжение таблицы:
Остаток переходящих средств
Ввод жилья,
Кол-во квартир,
№ и дата Государственной комиссии
№ и дата заключения
Причины неосвоения перечисленных средств на
план
факт
план
факт
9
10
11
12
13
14
15
Наименование организации: __________________
Адрес: __________________
тел. __________________
Электронный адрес: ___________________
Исполнитель, Ф.И.О., тел.: __________________
Руководитель, Ф.И.О. подпись __________________
Дата "__" ______, 20__ год
М.П.
Пояснение по заполнению формы,
предназначенной для сбора административных данных
Сведения по проектам в рамках
Программы "Доступное жилье – 2020
3. Общие положения
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы предназначенной для сбора административных данных (далее – Форма) и носит рекомендательный характер.
2. Форма отчета заполняется и предоставляется с нарастающим итогом на основании данных первичного учета.
3. Форму отчета подписывает курирующий заместитель акима региона, а в случае его отсутствия, лицо, исполняющее его обязанности.
4. Пояснение по заполнению формы отчета
4. В графе 1 формы указывается порядковый номер.
5. В графе 2 указываются наименования направлений о ходе реализации Программы "Доступное жилье – 2020".

28. 25-бағанада есепті кезеңде газбен жабдықтау желілері құрылысының нақты көлемі көрсетіледі.
29. 26-бағанада есепті кезеңде кірме жолдар желілері құрылысының жоспарлы көлемі көрсетіледі.
30. 27-бағанада есепті кезеңде кірме жолдар желілері құрылысының нақты көлемі көрсетіледі.
31. 28-бағанада есепті кезеңде телефон орнату желілері құрылысының жоспарлы көлемі көрсетіледі.
32. 29-бағанада есепті кезеңде телефон орнату желілері құрылысының нақты көлемі көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Өңірлік даму министрінің
2014 жылғы 12 мамырдағы
№ 131/НҚ бұйрығына
2-қосымша
«Қолжетімді тұрғын үй - 2020» бағдарламасының
жобалары туралы мәліметтер
Есеп беру кезеңі 20__жылғы _______ айы
Индекс: Ф-2 ДЖ – 2020
Мерзімі: тоқсан сайын
Ұсынылатын тұлғалар тобы: облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергілікті атқарушы органдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті
Ұсыну мерзімі: тоқсан сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күні.
№ р/с
Объекті атауы
Жобаның сметалық бағасы
Келісім шарт бойнша бағасы (ЖАЛПЫ)
_____жылға дейін игерілді
______ жыл (республикалық бюджет)
жергілікті бюджеттен қоса қаржыландыру
Ауыспалы қаржы қалдығы
Тұрғын үйді пайдалануға беру, мың шаршы метр (есептік кезеңде)
Пәтер саны (есептік кезеңде)
Мемлекеттік комиссияның № және күні Мемлекеттік сараптаманың қорытындысы № және күні
Есеп беру кезіңінде аударылған қаражаттың игерілмеу себептері
қаралды
нақты игерілді
жоспар
нақты
жоспар
факт
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Мекеме атауы: ___________________________________
Мекенжайы: ______________________________________
тел. ____________________________________________
Электрондық адресі: _____________________________
Орындаушы, аты-жөні және тел.: __________________
Басшы, аты-жөні және қолы: ______________________
Күні «___» __________, 20___ жыл           М.О.
Әкімшілік деректерді жинауға арналған
нысандарды толтыру бойынша түсіндірме
«Қолжетімді тұрғын үй - 2020» бағдарламасы шеңберіндегі жобалар
бойынша мәліметтер
1. Жалпы ережелер
1. Осы түсініктеме әкімшілік деректерді жинауға арналған нысандарды (бұдан әрі – нысан ) толтыру бойынша біріңғай талаптарды анықтайды және ұсыным сипатында.
2. Есеп беру нысаны өсу нәтижесімен бірінші берілген есеп негізінде толтырылады және ұсынылады.
3. Есеп нысанын жетекшілік ететін өңір әкімінің орынбасары, ол жұмыста болмаған уақытта оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
2. Есеп нысанын толтыру бойынша түсіндірме
4. 1-бағанада реттік нөмірі көрсетіледі
5. 2-бағанада Қолжетімді тұрғын үй – 2020» бағдарламасын іске асыру туралы бағыттардың атауы.

6. В графе 3 указывается сметная стоимость проекта по заключению Госэкспертизы.
7. В графе 4 указывается стоимость проекта согласно заключенного договора по государственным закупкам между Заказчиком (Управление строительства области (города, района) и подрядной организацией.
8. В графе 5 указывается сумма освоенная в прошедшем году за отчетным годом.
9. В графе 6 указывается сумма предусмотренная на финансовый год из республиканского бюджета.
10. В графе 7 указывается сумма освоенная на отчетный период из республиканского бюджета.
11. В графе 8 указывается сумма предусмотренная к финансированию из местного бюджета.
12. В графе 9 указывается сумма переходящая на следующий финансовый год (графа 5-графа 6-графа 8).
13. В графе 10 указывается предусмотренный план ввода жилья на отчетный год.
14. В графе 11 указывается площадь квартир введенных на отчетный период.
15. В графе 12 предусмотренный план ввода жилья в количестве квартир на отчетный год
16. В графе 13 указывается количество квартир введенных на отчетный период.
17. В графе 14 указывается номер заключения Государственной экспертизы на проект или номер акта ввода в эксплуатацию объекта.
18. В графе 15 указывается причины неосвоения выделенных средств на отчетный период.

6. 3-бағанада Мемлекеттік сараптама қорытындысы бойынша жобаның сметалық құны көрсетіледі.
7. 4-бағанада тапсырыс беруші (облыс (қала, аудан) құрылыс басқармасы мен мердігерлік ұйымның арасындағы мемлекеттік сатып алу жөніндегі шартқа сәйкес жобаның сомасы көрсетіледі.
8. 5-бағанада есептік кезеңде өткен жылы игерілген қаражаттың сомасы көрсетіледі.
9. 6-бағанада қаржы жылы республикалық бюджетте көзделген қаражаттың сомасы көрсетіледі.
10. 7-бағанада есептік кезеңде республикалық бюджеттен бөлінген қаражаттың игерілген сомасы көрсетіледі.
11. 8-бағанада жергілікті бюджеттен қаржыландыру көзделген қаражат сомасы көрсетіледі.
12. 9-бағанада келесі қаржы жылына өтетін қаражаттың сомасы көрсетіледі (5-баған, 6-баған, 8-баған).
13. 10-бағанада есептік жылы іске қосу жоспарында көрсетілген тұрғын үй көрсетіледі.
14. 11-бағанада есептік жылы іске қосылған пәтерлердің жалпы алаңы көрсетіледі.
15. 12-бағанада есептік жылы тұрғын үйді іске қосудың жоспарында көзделген пәтерлердің саны көрсетіледі.
16. 13-бағанада есепті кезеңде іске қосылған пәтерлердің саны көрсетіледі.
17. 14-бағанада Мемлекеттік сараптама қорытындысының нөмірі немесе объектілерді пайдалану беру актісінің нөмірі көрсетіледі.
18. 15-бағанада есепті кезеңде бөлінген қаражатты игермеу себептері көрсетіледі.