О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 4 апреля 2014 года № 192 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере обеспечения безопасности дорожного движения"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 16 июня 2014 года № 351. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 июля 2014 года № 9583. Утратил силу приказом и.о. Министра внутренних дел Республики Казахстан от 22 мая 2015 года № 473
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра внутренних дел РК от 22.05.2015 № 473 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах», приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 12 мая 2014 года № 133 «О внесении изменений и дополнения в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 августа 2013 года № 249 «Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 4 апреля 2014 года № 192 «Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере обеспечения безопасности дорожного движения» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9368 и опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 24 мая 2014 г. № 101 (27722) следующие изменения и дополнения:
Регламент государственной услуги «Регистрация и перерегистрация автотранспортных средств и выдача регистрационных номерных знаков, за исключением транспортных средств, регистрируемых Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан» (далее – Регламент), утвержденный указанным приказом:
дополнить пунктом 28 следующего содержания:
«28. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему Регламенту. Полная информация о порядке оказания государственной услуги и необходимых документах, образцы их заполнения, а также справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещаются на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан mvd.gov.kz, департаментов внутренних дел областей, городов Алматы, Астана, а также в официальных источниках информации и на стендах, расположенных в подразделениях административной полиции.»;

"Жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету саласында мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 4 сәуірдегі № 192 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 16 маусымдағы № 351 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылғы 17 шілдеде № 9583 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің м.а. 2015 жылғы 22 мамырдағы № 473 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ішкі істер министрінің м.а. 22.05.2015 № 473 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 10-бабына, «Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттары мен регламенттерін әзірлеу жөніндегі қағидаларды бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № 249 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2014 жылғы 12 мамырдағы № 133 бұйрығына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету саласында мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 4 сәуірдегі № 192 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9368 болып тіркелген және «Егемен Қазақстан» газетінің 2014 жылғы 25 мамырдағы № 101 (28325) санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі тіркейтін көлік құралдарын қоспағанда, автокөлік құралдарын тіркеу және қайта тіркеу және нөмірлік тіркеу белгілерін беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті (бұдан әрі – Регламент):
мынадай мазмұндағы 28-тармақпен толықтырылсын:
«28. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөліністерінің (қызметкерлерінің) рәсімдерінің (іс-қимылдарының), өзара іс-қимыл жасасуы дәйектілігінің нақты сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде өзге де көрсетілетін қызметті берушінің өзара іс-қимыл жасасу тәртібінің сипаттамасы осы Регламентке 3-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі мен қажетті құжаттар туралы толық ақпарат, оларды толтыру үлгілері, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің mvd.gov. kz, облыстардың, Астана, Алматы қалалары ішкі істер департаменттерінің интернет-ресурстарында, сондай-ақ ресми ақпарат көздерінде және әкімшілік полиция бөліністерінде орналасқан стендтерде орналастырылады.»;

дополнить приложением 3 согласно приложению 1 к настоящему приказу;
Регламент государственной услуги «Выдача гражданам водительских удостоверений, за исключением выдаваемых Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан» (далее – Регламент), утвержденный указанным приказом:
дополнить пунктом 34 следующего содержания:
«34. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему Регламенту. Полная информация о порядке оказания государственной услуги и необходимых документах, образцы их заполнения, а также справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещаются на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан mvd.gov.kz, департаментов внутренних дел областей, городов Алматы, Астана, а также в официальных источниках информации и на стендах, расположенных в подразделениях административной полиции.»;
дополнить приложением 3 согласно приложению 2 к настоящему приказу;
в Регламенте государственной услуги «Регистрация лиц, управляющих транспортными средствами по доверенности, за исключением регистрации, осуществляемой Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан» (далее – Регламент), утвержденном указанным приказом:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
«6. При обращении услугополучателя, сотрудник РЭП проводит проверку полноты представленных документов и выдает услугополучателю талон о принятии документов на оказание государственной услуги по форме согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.»;
дополнить пунктом 22 следующего содержания:
«22. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту. Полная информация о порядке оказания государственной услуги и необходимых документах, образцы их заполнения, а также справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещаются на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан mvd.gov.kz, департаментов внутренних дел областей, городов Алматы, Астана, а также в официальных источниках информации и на стендах, расположенных в подразделениях административной полиции.»;
правый верхний угол приложения к настоящему Регламенту изложить в следующей редакции:
«
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
«Регистрация, лиц, управляющих
транспортными средствами по
доверенности, за исключением
регистрации, осуществляемой
Министерством сельского хозяйства
Республики Казахстан»
»;

осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі беретін куәліктерді қоспағанда, азаматтарға жүргізуші куәліктерін беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті (бұдан әрі – Регламент):
мынадай мазмұндағы 34-тармақпен толықтырылсын:
«34. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөліністерінің (қызметкерлерінің) рәсімдерінің (іс-қимылдарының), өзара іс-қимыл жасасуы дәйектілігінің нақты сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде өзге де көрсетілетін қызметті берушінің өзара іс-қимыл жасасу тәртібінің сипаттамасы осы Регламентке 3-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі мен қажетті құжаттар туралы толық ақпарат, оларды толтыру үлгілері, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің mvd.gov. kz, облыстардың, Астана, Алматы қалалары ішкі істер департаменттерінің интернет-ресурстарында, сондай-ақ ресми ақпарат көздерінде және әкімшілік полиция бөліністерінде орналасқан стендтерде орналастырылады.»;
осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі жүзеге асыратын тіркеуді қоспағанда, көлік құралдарын сенімхат бойынша басқаратын адамдарды тіркеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде (бұдан әрі – Регламент):
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«6. Көрсетілетін қызметті алушы жүгінген кезде ТЕБ қызметкері құжаттардың толық ұсынылғанына тексеріс жүргізеді және көрсетілетін қызметті алушыға осы Регламентке 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуге құжаттарды қабылдағаны туралы талон береді.»;
мынадай мазмұндағы 22-тармақпен толықтырылсын:
«22. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөліністерінің (қызметкерлерінің) рәсімдерінің (іс-қимылдарының), өзара іс-қимыл жасасуы дәйектілігінің нақты сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде өзге де көрсетілетін қызметті берушінің өзара іс-қимыл жасасу тәртібінің сипаттамасы осы Регламентке 2-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі мен қажетті құжаттар туралы толық ақпарат, оларды толтыру үлгілері, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің mvd.gov. kz, облыстардың, Астана, Алматы қалалары ішкі істер департаменттерінің интернет-ресурстарында, сондай-ақ ресми ақпарат көздерінде және әкімшілік полиция бөліністерінде орналасқан стендтерде орналастырылады.»;
осы Регламентке қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышы мынадай редакцияда жазылсын:
«                    «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлігі жүзеге асыратын тіркеуді
қоспағанда, көлік құралдарын сенімхат
бойынша басқаратын адамдарды тіркеу»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
»;

дополнить приложением 2 согласно приложению 3 к настоящему приказу.
2. Комитету административной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Лепеха И.В.) в установленном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации и размещение его на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан генерал-майора полиции Тургумбаева Е.З.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
генерал-лейтенант полиции                  К. Касымов
Приложение 1
приказу Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 16 июня 2014 года № 351
Приложение 3
к Регламенту государственной
«Регистрация и перерегистрация
автотранспортных средств и выдача
регистрационных номерных знаков, за
исключением транспортных средств,
регистрируемых Министерством
сельского хозяйства Республики Казахстан»
Форма
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
«Регистрация и перерегистрация автотранспортных средств и
выдача регистрационных номерных знаков, за исключением
транспортных средств, регистрируемых Министерством
сельского хозяйства Республики Казахстан»
Приложение 2
к приказу Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 16 июня 2014 года № 351
Приложение 3
Регламенту государственной
услуги «Выдача гражданам
водительских удостоверений, за
исключением выдаваемых
Министерством сельского
хозяйства Республики Казахстан»
Форма
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
«Выдача гражданам водительских удостоверений, за исключением
выдаваемых Министерством сельского хозяйства Республики
Казахстан
Приложение 3
к приказу Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 16 июня 2014 года № 351
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
«Регистрация лиц, управляющих
транспортными средствами по
доверенности, за исключением
регистрации, осуществляемой
Министерством сельского хозяйства
Республики Казахстан»
Форма
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
«Регистрация лиц, управляющих транспортными средствами по
доверенности, за исключением регистрации, осуществляемой
Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан»

осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Әкімшілік полиция комитеті (И.В. Лепеха) белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды және оны Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары полиция генерал-майоры Е.З. Тургумбаевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Министр
полиция генерал-лейтенанты                 Қ.Қасымов
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2014 жылғы 16 маусымдағы
№ 351 бұйрығына
1-қосымша
«Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
тіркейтін көлік құралдарын
қоспағанда, автокөлік құралдарын
тіркеу және қайта тіркеу және
нөмірлік тіркеу белгілерін беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 3-қосымша
нысан
«Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі тіркейтін
көлік құралдарын қоспағанда, автокөлік құралдарын тіркеу және
қайта тіркеу және нөмірлік тіркеу белгілерін беру» мемлекеттік
қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы
*ҚФБ – құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөліністерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара іс-қимыл жасасуы;
КҚ - көлік құралы;
ІІО - ішкі істер органдары.
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2014 жылғы 16 маусымдағы
№ 351 бұйрығына
2-қосымша
«Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі беретін
куәліктерді қоспағанда, азаматтарға
жүргізуші куәліктерін беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 3-қосымша
нысан
«Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі беретін
куәліктерді қоспағанда, азаматтарға жүргізуші куәліктерін беру»
мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы
*ҚФБ – құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөліністерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара іс-қимыл жасасуы;
КҚ - көлік құралы;
ІІО - ішкі істер органдары.
Ескертпе* теориялық және практикалық емтиханды тапсырмаған жағдайда құжаттар көрсетілетін қызметті алушыға қайтарылады.
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2014 жылғы 16 маусымдағы
№ 351 бұйрығына
3-қосымша
«Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі жүзеге
асыратын тіркеуді қоспағанда,
көлік құралдарын сенімхат бойынша
басқаратын адамдарды тіркеу»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
нысан
«Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі жүзеге
асыратын тіркеуді қоспағанда, көлік құралдарын сенімхат бойынша
басқаратын адамдарды тіркеу» мемлекеттік қызмет көрсету
бизнес-процестерінің анықтамалығы
ҚФБ - құрылымдық - функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөліністерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара іс-қимыл жасасуы;
КҚ - көлік құралы;
ІІО - ішкі істер органдары.