Об утверждении формы информации субъекта естественной монополии об исполнении инвестиционной программы (проекта)
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 декабря 2014 года № 193. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 марта 2015 года № 10393. Утратил силу приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 21 июля 2015 года № 548
Сноска. Утратил силу приказом Министра национальной экономики РК от 21.07.2015 № 548.
В соответствии с подпунктом 7-5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 9 июля 1998 года «О естественных монополиях и регулируемых рынках» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму информации субъекта естественной монополии об исполнении инвестиционной программы (проекта).
2. Комитету по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан (Жумангарин С.М.) обеспечить в установленном законодательством порядке:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа в информационно-правовой системе «Әділет» и в периодических печатных изданиях;
3) размещение настоящего приказа в интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Первого вице-министра национальной экономики Республики Казахстан Кусаинова М.А.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Е. Досаев
«СОГЛАСОВАНО»
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
______________ А. Мамытбеков
от 19 января 2015 год
«СОГЛАСОВАНО»
Министр по инвестициям и
развитию Республики Казахстан
______________ А. Исекешев
от 13 января 2015 год
«СОГЛАСОВАНО»
Министр энергетики
Республики Казахстан
______________ В. Школьник
от 30 января 2015 год
Утверждена
приказом Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 30 декабря 2014 года № 193
Форма
Информация субъекта естественной монополии об исполнении
инвестиционной программы (проекта)* на _______ год
_____________________________________________________________________
наименование субъекта естественной монополии, вид деятельности, кем
утвержден(а) программа (проект) (дата, номер приказа)
п/п
Информация о плановых и фактических объемах предоставления регулируемых услуг (товаров, работ)
Отчет о прибылях и убытках**
Сумма инвестиционной программы
(проекта)
Наименование регулируемых услуг (товаров, работ) и обслуживаемая территория
Наименование мероприятий
Единица измерения
Количество в натуральных показателях
Период предоставления услуги в рамках инвестиционной программы (проекта)
План
Факт
отклонение
причины отклонения
план
факт
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
* - данная информация размещается на Интернет-ресурсе уполномоченного органа, осуществляющего руководство в сферах естественных монополий и на регулируемых рынках;

Табиғи монополия субъектісінің инвестициялық бағдарламаны (жобаны) орындау туралы ақпаратының нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 193 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 5 наурызда № 10393 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 21 шілдедегі № 548 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ұлттық экономика министрінің 21.07.2015 № 548 бұйрығымен.
«Табиғи монополиялар және реттелетін нарықтар туралы» 1998 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 7-5) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Табиғи монополия субъектісінің инвестициялық бағдарламаны (жобаны) орындау туралы ақпаратының нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитеті (С.М. Жұманғарин) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты «Әділет» ақпараттық құқықтық жүйесінде және мерзімдік баспасөз басылымдарында ресми жариялауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика бірінші вице-министрі М.Ә. Құсайыновқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Е. Досаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
______________А. Мамытбеков
2014 жылғы 19 қаңтар
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
______________Ә. Исекешев
2014 жылғы 15 қаңтар
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі
______________В. Школьник
2014 жылғы 30 қаңтар
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 193
бұйрығымен бекітілген
Нысан
___ жылға арналған табиғи монополия субъектісінің инвестициялық
бағдарламаның (жобаның) орындалуы туралы ақпараты *
_____________________________________________________________________
табиғи монополия субъектісінің атауы, қызмет түрі, бағдарламаны (жобаны) кiм бекiттi (бұйрықтың күнi, нөмiрi)
№ р/с
Реттеліп көрсетілетін қызметтердің (тауарлардың, жұмыстардың) жоспарлы және нақты көлемдері туралы ақпарат
Пайдалар мен шығындар туралы есеп**
Инвестициялық бағдарламаның (жобаның) сомасы
Реттеліп көрсетілетін қызметтердің (тауарлардың, жұмыстардың) атауы және қызмет көрсетілетін аумақ
Іс-шара атауы
Өлшем бірлігі
Заттай көрсеткіштегі саны
Инвестициялық бағдарлама (жоба) шеңберінде қызмет ұсыну кезеңі
Жоспар
Факт
ауытқу
ауытқудың себептері
жоспар
факт
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
* - осы ақпарат табиғи монополиялар салаларында және реттелетін нарықтарда басшылықты іске асырушы уәкілетті органның интернет-ресурсында орналастырылады;

** - отчет о прибылях и убытках представляется согласно приложению 3 приказа Министра финансов Республики Казахстан от 20 августа 2010 года № 422 «Об утверждении перечня и форм годовой финансовой отчетности для публикации организациями публичного интереса (кроме финансовых организаций)»;
*** - с приложением подтверждающих документов по реализации инвестиционной программы (копии соответствующих договоров, контрактов, акты о приемке выполненных работ, справка о стоимости выполненных работ и затрат, счет-фактуры, акты-приемки в эксплуатацию государственных приемочных комиссий, внутренние накладные, внутренние приказы субъектов регулируемого рынка о вводе в эксплуатацию и принятии на баланс).
продолжение таблицы
Информация о фактических условиях и размерах финансирования инвестиционной программы (проекта),
тыс. тенге
Информация о сопоставлении фактических показателей исполнения инвестиционной программы (проекта) с показателями, утвержденными в инвестиционной программе (проекте)***
Разъяснение причин отклонения достигнутых фактических показателей от показателей в утвержденной инвестиционной программе (проекте)
собственные средства
Заемные средства
Бюджетные средства
Улучшение производственных показателей, %, по годам реализации в зависимости от утвержденной инвестиционной программы (проекта)
Снижение износа (физического) основных фондов (активов), %, по годам реализации в зависимости от утвержденной инвестиционной программы (проекта)
Снижение потерь, %,
по годам реализации в зависимости от утвержденной инвестиционной программы (проекта)
Снижение аварийности,
по годам реализации в зависимости от утвержденной инвестиционной программы
(проекта)
Амортизация
Прибыль
факт прошлого года
факт текущего года
факт прошлого года
факт текущего года
план
факт
факт прошлого года
факт текущего года
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25

** - пайдалар мен шығындар туралы есеп «Жария мүдделi ұйымдардың (қаржылық ұйымдарынан басқа) жариялауы үшiн жылдық қаржылық есептiлiктiң тiзбесi мен нысандарын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2010 жылғы 20 тамыздағы № 422 бұйрығының 3-қосымшасына сәйкес ұсынылады;
*** - инвестициялық бағдарламаны іске асыру жөніндегі растаушы құжаттарды қоса бере отырып (тиісті шарттардың, келісімшарттардың көшірмелері, орындалған жұмыстарды қабылдау туралы актілер, орындалған жұмыстардың және шығыстардың құны туралы анықтама, шот-фактуралар, мемлекеттік қабылдау комиссияларының пайдалануға қабылдау актілері, ішкі жүкқұжаттар, реттелетін нарық субъектілерінің пайдалануға енгізу және балансқа алу туралы ішкі бұйрықтары).
кестенің жалғасы
Инвестициялық бағдарламаны (жобаны) қаржыландырудың нақты шарттары мен мөлшерлері туралы ақпарат (мың теңге)
Инвестициялық бағдарламаны (жобаны) орындаудың нақты көрсеткіштерін инвестициялық бағдарламада (жобада) бекітілген көрсеткіштермен салыстыру туралы ақпарат***
Қол жеткізілген нақты көрсеткіштердің инвестициялық бағдарламада (жобада) бекітілген көрсеткіштерден ауытқу себептерінің түсіндірмесі
өз қаражаттары
Қарыз қаражаттары
Бюджеттік қаражаттар
өндірістік көрсеткіштерді жақсарту, % бекітілген инвестициялық бағдарламаға (жобаға) байланысты іске асыру жылдары бойынша
негізгі қорлардың (активтердің) тозуын төмендету, %, бекітілген инвестициялық бағдарламаға (жобаға) байланысты іске асыру жылдары бойынша
ысыраптарды төмендету, %, бектілген инвестициялық бағдарламаға (жобаға) байланысты іске асыру жылдары бойынша
авариялық жағдайды төмендету, %, бекітілген инвестициялық бағдарламаға (жобаға) байланысты іске асыру жылдары бойынша
Амортизация
Пайда
өткен жылдың фактісі
ағымдағы жылдың фактісі
өткен жылдың фактісі
ағымдағы жылдың фактісі
жоспар
факт
өткен жылдың фактісі
ағымдағы жылдың фактісі
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25