О внесении изменения в решение маслихата города Астаны от 6 июня 2012 года № 27/4-V "Об утверждении перечня социально значимых сообщений города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 11 декабря 2014 года № 310/45-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 12 января 2015 года № 873. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 19.06.2024 № 185/23-VIII.
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 19.06.2024 № 185/23-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 6 июня 2012 года № 27/4-V "Об утверждении перечня социально значимых сообщений города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 июня 2012 года за № 728, опубликовано 21 июня 2012 года в газетах "Астана акшамы" № 68 и "Вечерняя Астана" № 73) внести следующее изменение:
в Перечне социально-значимых сообщений пассажирских перевозок города Астаны, утвержденных указанным решением:
пункт 8 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
З. Шибкенов
Секретарь
маслихата города Астаны
С. Есилов

"Астана қаласының әлеуметтік маңызды қатынастарының тізбесін бекіту туралы" Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 маусымдағы № 27/4-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 310/45-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 қаңтарда № 873 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2024 жылғы 19 маусымдағы № 185/23-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 19.06.2024 № 185/23-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 14-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Астана қаласының әлеуметтік маңызды қатынастарының тізбесін бекіту туралы" Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 маусымдағы № 27/4-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 19 маусымда 728 нөмірмен тіркелген, 2012 жылғы 21 маусымда № 68 "Астана ақшамы" және № 73 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Астана қаласының әлеуметтік маңызды қатынастарының тізбесінде:
8-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
З. Шибкенов
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
С. Есілов