О некоторых вопросах субсидирования
Постановление акимата Акмолинской области от 20 марта 2014 года № А-3/95. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 марта 2014 года № 4042. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 19 января 2015 года № А-1/15
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 19.01.2015 № А-1/15 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Правилами субсидирования из местных бюджетов на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2014 года № 103, акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить:
нормативы субсидий на возмещение до 100 % затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
критерии и требования к поставщикам услуг по искусственному осеменению согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. исключен постановлением акимата Акмолинской области от 10.11.2014 № А-10/530 (вводится в действие со дня официального опубликования).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Акимова Р.К.
4. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области
К.Айтмухамбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А.Мамытбеков
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 20 марта 2014 года
№ А-3/95
Нормативы субсидий на возмещение до 100 % затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах
Направление субсидирования
Единица измерения
Нормативы субсидий на 1 единицу, тенге
возмещение до 100 % затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах
голов
3 535
Приложение 2
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 20 марта 2014 года
№ А-3/95
Критерии и требования к поставщикам услуг по искусственному осеменению
1. Наличие уведомления в государственном учреждении "Акмолинская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" о начале деятельности в качестве племенного центра.

Субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № А-3/95 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 наурызда № 4042 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 19 қаңтардағы № А-1/15 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 19.01.2015 № А-1/15 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 ақпандағы № 103 қаулысымен бекітілген, Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидаларына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Белгіленсін:
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативтері;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес қолдан ұрықтандыру жөніндегі көрсетілетін қызметтерді жеткізушілерге қойылатын өлшемдер мен талаптар.
2. алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 10.11.2014 № А-10/530 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Р.Қ.Әкімовке жүктелсін.
4. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі
Қ.Айтмұхаметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А.Мамытбеков
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 20 наурыздағы
№ А-3/95 қаулысына
1-қосымша
Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативтері
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды орнын 100 %-ға дейін өтеу
бас
3 535
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 20 наурыздағы
№ А-3/95 қаулысына
2-қосымша
Қолдан ұрықтандыру жөніндегі көрсетілетін қызметтерді жеткізушілерге қойылатын өлшемдер мен талаптар
1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекция комитетінің Ақмола облыстық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінде асыл тұқым орталығы ретінде қызметті бастау туралы хабарламаның болуы.

2. Наличие копий правоустанавливающих документов, подтверждающих наличие комплекса производственных помещений (помещения для содержания производителей сельскохозяйственных животных, лаборатории для низкотемпературного замораживания и хранения семени производителей, ветеринарно-санитарного пропускника, карантинного помещения, изолятора, лабораторного и криогенного оборудования) на праве собственности или договора долгосрочной аренды (не менее пяти лет) или договора лизинга.
3. Проведение оценки животных по собственной продуктивности и качеству потомства с предоставлением копии подтверждающего документа о проведении оценки животных.
4. Проведение бонитировки племенных животных с предоставлением копии подтверждающего документа о проведении бонитировки.
5. Наличие в штате одного или более работников с дипломом об образовании по соответствующей специальности "зоотехния" или "технология производства продуктов животноводства" либо "биотехнология".
Приложение 3
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 20 марта 2014 года
№ А-3/95
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства
Сноска. Приложение 3 исключено постановлением акимата Акмолинской области от 10.11.2014 № А-10/530 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Приложение 4
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 20 марта 2014 года
№ А-3/95
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства
Сноска. Приложение 4 исключено постановлением акимата Акмолинской области от 10.11.2014 № А-10/530 (вводится в действие со дня официального опубликования).

2. Меншік құқығы немесе ұзақ мерзімді жалға алу шартында (кем дегенде бес жыл) немесе лизинг шартында өндірістік үй-жайлар кешенінің болуын растайтын (ауыл шаруашылық малдарының өндірушілерді ұстау үшін үй-жайлар, төменгі температурада қатыратын және өндірушілердің тұқымын сақтауға арналған зертхана, ветеринарлы-санитарлы өткеру, карантин үй-жайы, оқшаулағыш, зертхана және криогенді жабдық) құқық белгілеуші құжаттар көшірмелерінің боулы.
3. Малдарды бағалау жүргізу туралы растайтын құжаттардың көшірмелерін ұсыну арқылы ұрпақ сапасы және өзіндік өнімділік бойынша малдарға бағалау жүргізу.
4. Бонитировка жүргізу туралы растайтын құжаттардың көшірмесін ұсыну арқылы асыл тұқымды малдарға бонитировка жүргізу.
5. Тиісінше "зоотехник", немесе "мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы", немесе "биотехнология" мамандықтары бойынша білімі бар бір немесе одан да көп қызметкерлердің штатта болуы.
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 20 наурыздағы
№ А-3/95 қаулысына
3-қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды және мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері
Ескерту. 3-қосымша алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 10.11.2014 № А-10/530 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 20 наурыздағы
№ А-3/95 қаулысына
4-қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды және мал шаруашылығы өнiмiнiң өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері
Ескерту. 4-қосымша алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 10.11.2014 № А-10/530 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.