Об утверждении регламентов государственных услуг
Постановление акимата Акмолинской области от 20 марта 2014 года № А-3/100. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 апреля 2014 года № 4131. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 23 июля 2015 года № А-8/349
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 23.07.2015 № А-8/349 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах», акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги «Заключение, регистрация и хранение контрактов на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых»;
2) регламент государственной услуги «Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых»;
3) регламент государственной услуги «Регистрация контрактов на предоставление права недропользования, на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей»;
4) регламент государственной услуги «Заключение контрактов на строительство и/или эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей»;
5) регламент государственной услуги «Регистрация сервитутов на участки недр, предоставленных для проведения разведки и добычи общераспространенных полезных ископаемых, строительства и (или) эксплуатации подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей, в случаях, предусмотренных Законом Республики Казахстан «О недрах и недропользовании».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Кайнарбекова А.К.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие по истечению 10 календарных дней после дня его официального опубликования, но не ранее введения в действие постановления Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 153 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере геологии и пользования водными ресурсами».
Аким Акмолинской области                   К.Айтмухаметов
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 20 марта 2014 года
№ А-3/100
Регламент государственной услуги «Заключение, регистрация и хранение контрактов на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых»

Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламентін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № А-3/100 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 сәуірде № 4131 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 шілдедегі № А-8/349 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 23.07.2015 № А-8/349 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымша беріліп отырған:
1) «Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге арналған келісімшарттар жасасу, оларды тіркеу және сақтау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
2) «Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге, жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
3) «Барлаумен немесе өндірумен байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және/немесе пайдалануға, жер қойнауын пайдалануға құқық беру келісімшарттарын тіркеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
4) «Барлаумен немесе өндірумен байланысты емес жерасты құрылыстарын салу және/немесе пайдалануға келісімшарт жасасу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
5) «Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының Заңында көзделген жағдайларда, кең таралған пайдалы қазбаларды барлауды және өндіруді жүргізу, барлауға немесе өндіруге байланысты емес құрылыс және (немесе) жерасты ғимараттары үшін берілген жер қойнауының учаскелеріне арналған сервитуттарды тіркеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары А.Қ.Қайнарбековке жүктелсін.
3. Осы облыс әкімдігінің қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап 10 күнтізбелік күн аяқталған соң, алайда «Геология және су ресурстарын пайдалану саласындағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 153 қаулысының қолданысқа енгізілгенінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     Қ.Айтмұхаметов
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 20 наурыздағы
№ А-3/100 қаулысымен
бекітілді
«Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге арналған келісімшарттар жасасу, оларды тіркеу және сақтау» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга «Заключение, регистрация и хранение контрактов на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых» (далее - государственная услуга) оказывается государственным учреждением «Управление предпринимательства и промышленности Акмолинской области» (далее - услугодатель).
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является подписанный и зарегистрированный контракт на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых (далее – контракт).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Для получения государственной услуги услугополучатель представляет документы, указанные в пункте 9 Стандарта государственной услуги «Заключение, регистрация и хранение контрактов на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 153.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания услуги, длительность его выполнения:
1) канцелярия услугодателя осуществляет прием документов, их регистрацию – 10 минут. Результат – отметка о регистрации в канцелярии услугодателя с указанием даты и времени приема пакета документов на копии документов услугополучателя;
2) руководство услугодателя ознакамливается с документами – 15 минут. Результат – определение ответственного исполнителя для исполнения;
3) ответственный исполнитель осуществляет проверку полноты документов – 14 рабочих дней. Результат – подготовка контракта, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги;
4) руководство услугодателя ознакамливается с документами – 15 минут. Результат - подписание контракта, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги;
5) канцелярия услугодателя выдает услугополучателю контракт, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги – 10 минут. Результат – роспись услугополучателя в журнале по оказанию государственной услуги.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:

1. Жалпы ережелер
1. «Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге арналған келісімшарттар жасасу, оларды тіркеу және сақтау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) «Ақмола облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нысаны: қағаз түрінде.
3. Қол қойылған және тіркелген кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге арналған кеілісімшарт (бұдан әрі - келісімшарт) көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі болып табылады.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнде көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) iс-қимылдар тәртiбiн сипаттау
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 153 қаулысымен бекітілген «Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге арналған келісімшарттар жасасу, оларды тіркеу және сақтау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
5. Қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімдердің (іс-қимылдың) мазмұны, оны орындау ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі құжаттардың қабылдауын, олардың тіркелуін жүргізеді – 10 минут. Нәтижесі – қызметті берушінің кеңсесінде қызметті алушының құжаттарының көшірмесіне құжаттар топтамасының қабылданған күні мен уақыты туралы белгі қойылады;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы құжаттармен танысады – 15 минут. Нәтижесі – орындау үшін жауапты орындаушыны анықтау;
3) жауапты орындаушы құжаттардың толықтығын тексереді – 14 жұмыс күні. Нәтижесі – келісімшартты немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелдi жауапты әзірлеу;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы құжаттармен танысады – 15 минут. Нәтижесі - келісімшартқа немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қою;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі актіні немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелдi жауапты көрсетілетін қызметті алушыға береді – 10 минут. Нәтижесі – мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі журналында көрсетілетін қызметті алушының қолы.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнде көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) өзара iс-қимыл тәртiбiн сипаттау
6. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:

1) канцелярия услугодателя;
2) руководство услугодателя;
3) ответственный исполнитель подразделения услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) канцелярия услугодателя осуществляет прием документов и направляет документы руководству для наложения резолюции – 10 минут;
2) руководство услугодателя накладывает резолюцию, направляет документы ответственному исполнителю – 15 минут;
3) ответственный исполнитель осуществляет проверку полноты документов и подготавливает контракт, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги, передает документы с материалами руководству – 14 рабочих дней;
4) руководство услугодателя подписывает контракт, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги – 15 минут;
5) канцелярия услугодателя выдает готовый результат, либо направляет мотивированный отказ – 10 минут.
8. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
Сноска. Пункт 8 - в редакции постановления акимата Акмолинской области от 21.08.2014 № А-8/382 (вводится в действие со дня официального опубликования).
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.
Сноска. Регламент дополнен пунктом 9 в соответствии с постановлением акимата Акмолинской области от 21.08.2014 № А-8/382 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Приложение 1 к Регламенту
государственной услуги
"Заключение, регистрация и хранение
контрактов на разведку, добычу
общераспространенных
полезных ископаемых"
Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Акмолинской области от 21.08.2014 № А-8/382 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание: расшифровка аббревиатур:
СФЕ - структурно-функциональная единица
Приложение 2 к Регламенту
государственной услуги
"Заключение, регистрация и хранение
контрактов на разведку, добычу
общераспространенных полезных
ископаемых"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Заключение, регистрация и хранение контрактов на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых»

1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің бөлiмшесінiң жауапты орындаушысы.
7. Әрбір рәсімдердің (іс-қимылдың) орындалу ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс қимылдар) реттілігінің сипаттамасы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі құжаттардың қабылдауын жүргізеді және құжаттарды басшылыққа қарар қою үшін жібереді – 10 минут;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы бұрыштама қойып, құжаттарды жауапты орындаушыға жібереді – 15 минут;
3) жауапты орындаушы құжаттардың толықтығын тексереді және келісімшартты немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелдi жауапты әзірлейді, материалдармен бірге құжаттарды басшылыққа тапсырады – 14 жұмыс күні;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы келісімшартқа немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қояды – 15 минут;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі дайын нәтижені береді немесе дәлелдi жауапты жібереді – 10 минут.
8. Рәсімдер (іс қимылдар) реттілігінің сипаттамасы осы Регламентке 1-қосымшаға сәйкес блок-схемада келтірілген.»;
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы әкімдігінің 21.08.2014 № А-8/382 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдар, рәсімдер (іс қимылдар) реттілігінің толық сипаттамасы, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау осы Регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығында сүйемелденеді.
Ескерту. Регламент 9-тармақпен толықтырылды – Ақмола облысы әкімдігінің 21.08.2014 № А-8/382 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Кең таралған пайдалы қазбаларды
барлауға, өндіруге шарттарды тіркеу»
мемлекеттік көрсетілетін қызметтің
регламентіне 1-қосымша
Әкімшілік іс-қимылдарының логикалық реттілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін сызбалар
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы әкімдігінің 21.08.2014 № А-8/382 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҚФБ – құрылымдық функционалдық бірлігі
«Кең таралған пайдалы қазбаларды
барлауға, өндіруге арналған келісімшарттар
жасау, оларды тіркеу және сақтау»
мемлекеттік көрсетілетін қызметтің
регламентіне 2-қосымша
«Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге арналған келісімшарттар жасасу, оларды тіркеу және сақтау» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығы

Сноска. Регламент дополнен приложением 2 в соответствии с постановлением акимата Акмолинской области от 21.08.2014 № А-8/382 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание: расшифровка аббревиатур:
СФЕ - структурно-функциональная единица
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 20 марта 2014 года
№ А-3/100
Регламент государственной услуги «Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых» (далее - государственная услуга) оказывается государственным учреждением «Управление предпринимательства и промышленности Акмолинской области» (далее - услугодатель), а также через Центр обслуживания населения (далее - Центр).
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является свидетельство о регистрации договора залога права недропользования (далее - свидетельство).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Для получения государственной услуги услугополучатель представляет документы, указанные в пункте 9 Стандарта государственной услуги «Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 154 (далее - стандарт).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания услуги, длительность его выполнения:
1) канцелярия услугодателя осуществляет прием документов, их регистрацию – 15 минут. Результат – выдача расписки услугополучателю;
2) руководство услугодателя ознакамливается с документами – 15 минут. Результат – определение ответственного исполнителя для исполнения;
3) ответственный исполнитель осуществляет проверку полноты документов – 4 рабочих дня. Результат – подготовка свидетельства, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги;
4) руководство услугодателя ознакамливается с документами – 15 минут. Результат - подписание свидетельства, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги;
5) канцелярия услугодателя выдает услугополучателю свидетельство, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги – 15 минут. Результат – роспись услугополучателя в журнале по оказанию государственной услуги.

Ескерту. Регламент 2-қосымшамен толықтырылды – Ақмола облысы әкімдігінің 21.08.2014 № А-8/382 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҚФБ – құрылымдық функционалдық бірлігі
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 20 наурыздағы
№ А-3/100 қаулысымен
бекітілді
«Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндiруге, жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу» мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтің регламентi
1. Жалпы ережелер
1. «Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге, жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) «Ақмола облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші), сондай-ақ халыққа қызмет көрсету орталығы (бұдан әрі – Орталық) арқылы көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нысаны: қағаз түрінде.
3. Жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу туралы куәлiк (бұдан әрi - куәлiк) көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі болып табылады.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнде көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) iс-қимылдар тәртiбiн сипаттау
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 154 қаулысымен бекітілген «Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге, жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
5. Қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімдердің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі құжаттардың қабылдауын, олардың тіркелуін жүргізеді – 15 минут. Нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушыға қолхат беру;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы құжаттармен танысады – 15 минут. Нәтижесі – орындау үшін жауапты орындаушыны анықтау;
3) жауапты орындаушы құжаттардың толықтығын тексереді – 4 жұмыс күні. Нәтижесі – куәлiктi немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелдi жауап;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы құжаттармен танысады – 15 минут. Нәтижесі – куәлiкке немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қою;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі куәлiктi немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелдi жауапты көрсетілетін қызметті алушыға береді – 15 минут. Нәтижесі – мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі журналда көрсетілетін қызметті алушының қолы.

3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия услугодателя;
2) руководство услугодателя;
3) ответственный исполнитель подразделения услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) канцелярия услугодателя осуществляет прием документов и направляет документы руководству для наложения резолюции – 15 минут;
2) руководство услугодателя накладывает резолюцию, направляет документы ответственному исполнителю – 15 минут;
3) ответственный исполнитель осуществляет проверку полноты документов и подготавливает свидетельство, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги, передает документы с материалами руководству – 4 рабочих дня;
4) руководство услугодателя подписывает свидетельство, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги – 15 минут;
5) канцелярия услугодателя выдает готовый результат, либо направляет мотивированный отказ – 15 минут.
8. Описание последовательности процедур (действий) приведено блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с Центром обслуживания населения, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги услугополучатель представляет в Центр необходимые документы, указанные в пункте 9 Стандарта.
Сведения документов, удостоверяющих личность услугополучателя, являющиеся государственными электронными информационными ресурсами, работник Центра получает посредством информационной системы мониторинга оказания государственных услуг из соответствующих государственных информационных систем в форме электронных данных, подписанные электронно-цифровой подписью.
Работник Центра сверяет подлинность оригиналов документов со сведениями, представленными из государственных информационных систем государственных органов, после чего возвращает оригиналы услугополучателю – 15 минут.
10. После сдачи всех необходимых документов услугополучателю выдается:
расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема заявления;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названий приложенных документов; даты (времени) и места выдачи документов; фамилии, имени, отчества работника Центра, принявшего заявление на оформление документов;
фамилии, имени, отчества услугополучателя, фамилии, имени, отчества представителя услугополучателя, и их контактные телефоны.

3. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнде көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) өзара iс-қимыл тәртiбiн сипаттау
6. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің бөлiмшесінiң жауапты орындаушысы.
7. Әрбір рәсімдердің (іс-қимылдың) орындалу ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс қимылдар) реттілігінің сипаттамасы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі құжаттардың қабылдауын жүргізеді және құжаттарды басшылыққа бұрыштама қою үшін жібереді – 15 минут;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы бұрыштама қойып, жауапты орындаушыға жібереді – 15 минут;
3) жауапты орындаушы құжаттардың толықтығын тексереді және куәлiктi немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелдi жауапты әзірлейді, материалдармен бірге құжаттарды басшылыққа тапсырады – 4 жұмыс күні;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы құжатқа немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қояды – 15 минут;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі дайын нәтижені береді немесе дәлелдi жауапты жібереді – 15 минут.
8. Рәсімдер (іс қимылдар) реттілігінің сипаттамасы осы Регламенттің 1 қосымшасына сәйкес блок-схемада келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде Халыққа қызмет көрсету орталығымен өзара әрекет ету, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушы Орталыққа Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
Мемлекеттік ақпараттық ресурстар болып табылатын, көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжаттар мәліметті Орталық қызметкері электрондық цифрлық қолтаңбамен электрондық деректер нысанында мемлекеттік қызмет көрсету мониторингісінің ақпараттық жүйесі арқылы тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден алады.
Орталықтың қызметкері мемлекеттік органдар құжаттары түпнұсқасының дұрыстығын мемлекеттік ақпараттық жүйелерінен алынған мәліметтермен салыстырып тексереді, осыдан кейін түпнұсқаларын алушыға қайтарады – 15 минут.
10. Қажетті құжаттарды тапсырған соң мемлекеттік қызметті алушыға тиісті құжаттарды қабылданғаны туралы қолхат беріледі, онда:
өтініштің нөмірі және қабылданған күні;
сұрау салынған мемлекеттік көрсетілетін қызметтің түрі;
қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
құжаттарды беру күні, уақыты мен орны;
құжаттарды ресімдеуге өтініш қабылдаған орталық қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты;
мемлекеттік қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты, уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары көрсетіледі.

11. Выдача результата государственной услуги либо мотивированного ответа услугодателя об отказе в оказании государственной услуги осуществляется при личном обращении в Центр посредством «окон» - 15 минут.
12. В случаях, когда услугополучатель не обратился за результатом услуги в указанный срок, Центр обеспечивает его хранение в течение одного месяца, после чего передает его в архив Центра. При отказе в приеме документов работником Центра услугополучателю государственной услуги выдается расписка с указанием недостающих документов. Услугодатель при выявлении ошибок в оформлении документов, поступающих из Центра, в течение двух рабочих дней со дня подачи документов, указанных в пункте 9 Стандарта, возвращает их в Центр с письменным обоснованием причин возврата.
13. В случае отказа, работник Центра информирует услугополучателя в течение 1 дня и выдает письменные обоснования услугодателя о причине возврата.
14. Описание последовательности процедур (действий) посредством Центра приведено блок-схемой согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.
15. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также посредством Центра приведено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложениям 34 к настоящему Регламенту.
Сноска. Регламент дополнен пунктом 15 в соответствии с постановлением акимата Акмолинской области от 21.08.2014 № А-8/382 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Приложение 1 к Регламенту
государственной услуги "Регистрация
договора залога права
недропользования на разведку,
добычу общераспространенных
полезных ископаемых"
Схемы, отражающие взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Приложение 2 к Регламенту
государственной услуги "Регистрация
договора залога права
недропользования на разведку,
добычу общераспространенных
полезных ископаемых"
Схема, отражающая порядок взаимодействия с Центром
Примечание: расшифровка аббревиатур:
СФЕ - структурно-функциональная единица
Приложение 3 к Регламенту
государственной услуги "Регистрация
договора залога права недропользования
на разведку, добычу общераспространенных
полезных ископаемых "
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых»

11. Орталықта мемлекеттік қызметтің нәтижелерін немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру «терезелер» арқылы жеке өзі жүгінген кезде жүзеге асырылады – 15 минут.
12. Көрсетілетін қызметті алушы қызмет нәтижесі үшін белгіленген мерзімде келмеген жағдайда, Орталық олардың бір ай ішінде сақталуын қамтамасыз етеді, одан кейін оларды Орталық мұрағатына тапсырады. Орталықтың қызметкері құжатты қабылдаудан бас тартқан кезде көрсетілетін қызметті алушыға жетпей тұрған құжатты көрсете отырып қолхат береді. Көрсетілетін қызметті беруші Орталықтан түскен құжаттарды ресімдеуде қателер анықталған жағдайда, Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттарды берген сәттен бастап екі жұмыс күні ішінде оларды қайтарудың себебін жазбаша негіздей отырып, орталыққа қайтарады;
13. Бас тартқан жағдайда орталықтың қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға 1 (бір) күн ішінде хабарлайды және қайтарылуы туралы жазбаша негіздеме береді.
14. Халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы рәсімдер (іс қимылдар) реттілігінің сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасына сәйкес блок-схемада келтірілген.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдар, рәсімдер (іс қимылдар) реттілігінің толық сипаттамасы, сондай-ақ орталық арқылы рәсімдер (іс қимылдар) реттілігінің толық сипаттамасы осы Регламенттің 34-қосымшасына сәйкес мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығында сүйемелденеді.
Ескерту. Регламент 15-тармақпен толықтырылды – Ақмола облысы әкімдігінің 21.08.2014 № А-8/382 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Кең таралған пайдалы қазбаларды
барлауға, өндіруге қойнауын
пайдалану құқығының кепiл шартын
тіркеу» мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 1 қосымша
Әкімшілік іс-қимылдарының логикалық реттілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін сызбалар
Кең таралған пайдалы қазбаларды
барлауға, өндіруге қойнауын
пайдалану құқығының кепiл шартын
тіркеу» мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 2 қосымша
Орталықпен іс-қимылдарының реттілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін сызбалар
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҚФБ – құрылымдық функционалдық бірлігі
«Кең таралған пайдалы қазбаларды
барлауға, өндіруге қойнауын пайдалану
құқығының кепiл шартын тіркеу»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 3-қосымша
«Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге, жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығы

Сноска. Регламент дополнен приложением 3 в соответствии с постановлением акимата Акмолинской области от 21.08.2014 № А-8/382 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание: расшифровка аббревиатур:
СФЕ - структурно-функциональная единица
Приложение 4 к Регламенту
государственной услуги "Регистрация
договора залога права недропользования
на разведку, добычу общераспространенных
полезных ископаемых"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги, отражающий порядок взаимодействия с Центром обслуживания населения
Сноска. Регламент дополнен приложением 4 в соответствии с постановлением акимата Акмолинской области от 21.08.2014 № А-8/382 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание: расшифровка аббревиатур:
СФЕ - структурно-функциональная единица
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 20 марта 2014 года
№ А-3/100
Регламент государственной услуги «Регистрация контрактов на предоставление права недропользования на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Регистрация контрактов на предоставление права недропользования на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей» (далее - государственная услуга) оказывается государственным учреждением «Управление предпринимательства и промышленности Акмолинской области» (далее - услугодатель).
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является акт государственной регистрации контракта на предоставление права недропользования в Республике Казахстан на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей (далее - акт).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Для получения государственной услуги услугополучатель представляет документы, указанные в пункте 9 Стандарта государственной услуги «Регистрация контрактов на предоставление права недропользования, на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 153.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания услуги, длительность его выполнения:
1) канцелярия услугодателя осуществляет прием документов, их регистрацию – 10 минут. Результат – отметка о регистрации в канцелярии услугодателя с указанием даты и времени приема пакета документов на копии документов услугополучателя;

Ескерту. Регламент 3-қосымшамен толықтырылды – Ақмола облысы әкімдігінің 21.08.2014 № А-8/382 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҚФБ – құрылымдық функционалдық бірлігі
Кең таралған пайдалы қазбаларды
барлауға, өндіруге қойнауын пайдалану
құқығының кепiл шартын тіркеу»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 4-қосымша
Халыққа қызмет көрсету орталығымен өзара іс-қимыл тәртібін көрсететін мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ескерту. Регламент 4-қосымшамен толықтырылды – Ақмола облысы әкімдігінің 21.08.2014 № А-8/382 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҚФБ – құрылымдық функционалдық бірлігі
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 20 наурыздағы
№ А-3/100 қаулысымен
бекітілді
«Барлаумен немесе өндірумен байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға, жер қойнауын пайдалануға құқық беру келісімшарттарын тіркеу» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламенті
1. Жалпы ережелер
1. «Барлаумен немесе өндірумен байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға, жер қойнауын пайдалануға құқық беру келісімшарттарын тіркеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) «Ақмола облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нысаны: қағаз түрінде.
3. Қазақстан Республикасында барлаумен немесе өндірумен байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға, жер қойнауын пайдалануға құқық беру келісімшарттарды мемлекеттік тіркеу актісі (бұдан әрі - акт) мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі болып табылады.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнде көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) iс-қимылдар тәртiбiн сипаттау
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 153 қаулысымен бекітілген «Барлаумен немесе өндірумен байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға, жер қойнауын пайдалануға құқық беру келісімшарттарын тіркеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
5. Қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімдердің (іс-қимылдың) мазмұны, оны орындау ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі құжаттардың қабылдауын, олардың тіркелуін жүргізеді – 10 минут. Нәтижесі – қызметті берушінің кеңсесінде қызметті алушының құжаттарының көшірмесіне құжаттар топтамасының қабылданған күні мен уақыты туралы белгі қойылады;

2) руководство услугодателя ознакамливается с документами – 15 минут. Результат – определение ответственного исполнителя для исполнения;
3) ответственный исполнитель осуществляет проверку полноты документов – 4 рабочих дня. Результат - подготовка акта, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги;
4) руководство услугодателя ознакамливается с документами – 15 минут. Результат подписание акта, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги;
5) канцелярия услугодателя выдает услугополучателю акт, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги – 10 минут. Результат – роспись услугополучателя в журнале по оказанию государственной услуги.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия услугодателя;
2) руководство услугодателя;
3) ответственный исполнитель подразделения услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) канцелярия услугодателя осуществляет прием документов и направляет документы руководству для наложения резолюции – 10 минут;
2) руководство услугодателя накладывает резолюцию, отправляет ответственному исполнителю – 15 минут;
3) ответственный исполнитель осуществляет проверку полноты документов и подготавливает акт, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги передает документы с материалами руководству – 4 рабочих дня;
4) руководство услугодателя подписывает документ, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги – 15 минут;
5) канцелярия услугодателя выдает готовый результат, либо направляет мотивированный отказ – 10 минут;
8. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
Сноска. Пункт 8 - в редакции постановления акимата Акмолинской области от 21.08.2014 № А-8/382 (вводится в действие со дня официального опубликования).
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.
Сноска. Регламент дополнен пунктом 9 в соответствии с постановлением акимата Акмолинской области от 21.08.2014 № А-8/382 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Приложение 1 к Регламенту государственной
услуги "Регистрация контрактов на
предоставление права недропользования,
на строительство и (или) эксплуатацию
подземных сооружений, не связанных
с разведкой или добычей"
Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Акмолинской области от 21.08.2014 № А-8/382 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание: расшифровка аббревиатур:
СФЕ - структурно-функциональная единица
Приложение 2 к Регламенту государственной
услуги "Регистрация контрактов на
предоставление права недропользования,
на строительство и (или) эксплуатацию
подземных сооружений, не связанных
с разведкой или добычей"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Регистрация контрактов на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей»
Сноска. Регламент дополнен приложением 2 в соответствии с постановлением акимата Акмолинской области от 21.08.2014 № А-8/382 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание: расшифровка аббревиатур:
СФЕ - структурно-функциональная единица
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 20 марта 2014 года
№ А-3/100
Регламент государственной услуги «Заключение контрактов на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей»

2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы құжаттармен танысады – 15 минут. Нәтижесі – орындау үшін жауапты орындаушыны анықтау;
3) жауапты орындаушы құжаттардың толықтығын тексереді – 4 жұмыс күні. Нәтижесі – актіні немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелдi жауапты әзірлеу;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы құжаттармен танысады – 15 минут. Нәтижесі - актіні немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қою;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі актіні немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелдi жауапты көрсетілетін қызметті алушыға береді – 10 минут. Нәтижесі – мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі журналында көрсетілетін қызметті алушының қолы.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнде көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) өзара iс-қимыл тәртiбiн сипаттау
6. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлiмшесінiң жауапты орындаушысы.
7. Әрбір рәсімдердің (іс-қимылдың) орындалу ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс қимылдар) реттілігінің сипаттамасы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі құжаттардың қабылдауын жүргізеді құжаттарды басшылыққа бұрыштама қою үшін жібереді – 10 минут;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы бұрыштама қойып, жауапты орындаушыға жібереді – 15 минут;
3) жауапты орындаушы құжаттардың толықтығын тексереді және актіні немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелдi жауапты әзірлейді, материалдармен бірге құжаттарды басшылыққа тапсырады – 4 жұмыс күні;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы актіге немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қояды – 15 минут;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі дайын нәтижені береді немесе дәлелдi жауапты жібереді – 10 минут.
8. Рәсімдер (іс қимылдар) реттілігінің сипаттамасы осы Регламентке 1-қосымшаға сәйкес блок-схемада келтірілген.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы әкімдігінің 21.08.2014 № А-8/382 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдар, рәсімдер (іс қимылдар) реттілігінің толық сипаттамасы, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау осы Регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығында сүйемелденеді.
Ескерту. Регламент 9-тармақпен толықтырылды – Ақмола облысы әкімдігінің 21.08.2014 № А-8/382 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Барлаумен немесе өндірумен
байланысты емес жерасты құрылыстарын
салуға және (немесе) пайдалануға,
жер қойнауын пайдалануға құқық беру
келісімшарттарын тіркеу»
мемлекеттік көрсетілетін қызметтің
регламентіне 1-қосымша
Әкімшілік іс-қимылдарының логикалық реттілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін сызбалар
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы әкімдігінің 21.08.2014 № А-8/382 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҚФБ – құрылымдық функционалдық бірлігі
«Барлаумен немесе өндірумен байланысты
емес жерасты құрылыстарын салуға және
(немесе) пайдалануға, жер қойнауын
пайдалануға құқық беру келісімшарттарын
тіркеу» мемлекеттік көрсетілетін
қызметтің регламентіне 2-қосымша
«Барлаумен немесе өндірумен байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға, жер қойнауын пайдалануға құқық беру келісімшарттарын тіркеу» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ескерту. Регламент 2-қосымшамен толықтырылды – Ақмола облысы әкімдігінің 21.08.2014 № А-8/382 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҚФБ – құрылымдық функционалдық бірлігі
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 20 наурыздағы
№ А-3/100 қаулысымен
бекітілді
«Барлаумен немесе өндірумен байланысты емес жерасты құрылыстарын салу және (немесе) пайдалануға келісімшарт жасасу» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга «Заключение контрактов на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей» (далее - государственная услуга) оказывается государственным учреждением «Управление предпринимательства и промышленности Акмолинской области» (далее - услугодатель).
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является контракт на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей (далее-контракт).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Для получения государственной услуги услугополучатель представляет документы, указанные в пункте 9 Стандарта государственной услуги «Заключение контрактов на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 153.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания услуги, длительность его выполнения:
1) канцелярия услугодателя осуществляет прием документов, их регистрацию – 15 минут. Результат – отметка о регистрации в канцелярии услугодателя с указанием даты и времени приема пакета документов на копии документов услугополучателя;
2) руководство услугодателя ознакамливается с документами – 15 минут. Результат – определение ответственного исполнителя для исполнения;
3) ответственный исполнитель осуществляет проверку полноты документов, сверку с модельным контрактом – 14 календарных дней. Результат – подготовка к заключению контракта, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги;
4) руководство услугодателя ознакамливается с документами – 15 минут. Результат - заключение контракта, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги;
5) канцелярия услугодателя выдает услугополучателю контракт либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги – 15 минут. Результат – роспись услугополучателя в журнале по оказанию государственной услуги.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:

1. Жалпы ережелер
1. «Барлаумен немесе өндірумен байланысты емес жерасты құрылыстарын салу және (немесе) пайдалануға келісімшарт жасасу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) «Ақмола облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нысаны: қағаз түрінде.
3. Барлаумен немесе өндірумен байланысты емес жерасты құрылыстарын салу және (немесе) пайдалануға келісімшарт (бұдан әрі - келісімшарт) көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі болып табылады.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнде көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) iс-қимылдар тәртiбiн сипаттау
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 153 қаулысымен бекітілген «Барлаумен немесе өндірумен байланысты емес жерасты құрылыстарын салу және (немесе) пайдалануға келісімшарт жасасу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
5. Қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімдердің (іс-қимылдың) мазмұны, оны орындау ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі құжаттардың қабылдауын, олардың тіркелуін жүргізеді – 15 минут. Нәтижесі – көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде көрсетілетін қызметті алушының құжаттарының көшірмесіне құжаттар топтамасының қабылданған күні мен уақыты туралы белгі қойылады;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы құжаттармен танысады – 15 минут. Нәтижесі – орындау үшін жауапты орындаушыны анықтау;
3) жауапты орындаушы құжаттардың толықтығын тексереді, модельдiк келiсiмшартпен салыстырады – 14 күнтізбелік күн. Нәтижесі – келісімшартты жасасуға немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелдi жауапты әзірлеу;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы құжаттармен танысады – 15 минут. Нәтижесі – келісімшарт жасасу немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелдi жауап;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі келісімшартты немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелдi жауапты көрсетілетін қызметті алушыға береді – 15 минут. Нәтижесі – мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі журналында көрсетілетін қызметті алушының қолы.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнде көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) өзара iс-қимыл тәртiбiн сипаттау
6. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:

1) канцелярия услугодателя;
2) руководство услугодателя;
3) ответственный исполнитель подразделения услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) канцелярия услугодателя осуществляет прием документов и направляет документы руководству для наложения резолюции – 15 минут;
2) руководство услугодателя накладывает резолюцию, отправляет ответственному исполнителю – 15 минут;
3) ответственный исполнитель осуществляет проверку полноты документов и подготавливает к заключению контракт, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги, передает документы с материалами руководству – 14 календарных дней;
4) руководство услугодателя подписывает документ, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги – 15 минут;
5) канцелярия услугодателя выдает готовый результат, либо направляет мотивированный отказ - 15 минут.
8. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
Сноска. Пункт 8 - в редакции постановления акимата Акмолинской области от 21.08.2014 № А-8/382 (вводится в действие со дня официального опубликования).
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.
Сноска. Регламент дополнен пунктом 9 в соответствии с постановлением акимата Акмолинской области от 21.08.2014 № А-8/382 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Приложение 1 к Регламенту государственной
услуги "Заключение контрактов на
строительство и (или) эксплуатацию
подземных сооружений, не связанных
с разведкой или добычей"
Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Акмолинской области от 21.08.2014 № А-8/382 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание: расшифровка аббревиатур:
СФЕ - структурно-функциональная единица
Приложение 2 к Регламенту государственной
услуги "Заключение контрактов на
строительство и (или) эксплуатацию
подземных сооружений, не связанных
с разведкой или добычей"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Заключение контрактов на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей»
Сноска. Регламент дополнен приложением 2 в соответствии с постановлением акимата Акмолинской области от 21.08.2014 № А-8/382 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание: расшифровка аббревиатур:
СФЕ - структурно-функциональная единица
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 20 марта 2014 года
№ А-3/100
Регламент государственной услуги «Регистрация сервитутов на участки недр, предоставленных для проведения разведки и добычи общераспространенных полезных ископаемых, строительства и (или) подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей, в случаях, предусмотренных Законом Республики Казахстан «О недрах и недропользовании»

1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің бөлiмшесінiң жауапты орындаушысы.
7. Әрбір рәсімдердің (іс-қимылдың) орындалу ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс қимылдар) реттілігінің сипаттамасы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі құжаттардың қабылдауын жүргізеді және құжаттарды басшылыққа бұрыштама қою үшін жібереді – 15 минут;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы бұрыштама қойып, жауапты орындаушыға жібереді – 15 минут;
3) жауапты орындаушы құжаттардың толықтығын тексереді және келісімшартты жасасуға немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелдi жауапты әзірлейді, материалдармен бірге құжаттарды басшылыққа тапсырады – 14 күнтізбелік күн;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы құжатқа немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қояды – 15 минут;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі дайын нәтижені береді немесе дәлелдi жауапты жібереді – 15 минут.
8. Рәсімдер (іс қимылдар) реттілігінің сипаттамасы осы Регламентке 1-қосымшаға сәйкес блок-схемада келтірілген.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы әкімдігінің 21.08.2014 № А-8/382 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдар, рәсімдер (іс қимылдар) реттілігінің толық сипаттамасы, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау осы Регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығында сүйемелденеді.
Ескерту. Регламент 9-тармақпен толықтырылды – Ақмола облысы әкімдігінің 21.08.2014 № А-8/382 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Барлаумен немесе өндірумен
байланысты емес жерасты құрылыстарын
салу және (немесе) пайдалануға
келісімшарт жасасу» мемлекеттік
көрсетілетін қызметтің
регламентіне 1-қосымша
Әкімшілік іс-қимылдарының логикалық реттілігі арасындағы байланысты шағылыстыратын сызбалар
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы әкімдігінің 21.08.2014 № А-8/382 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҚФБ – құрылымдық функционалдық бірлігі
«Барлаумен немесе өндірумен байланысты
емес жерасты құрылыстарын салу және
(немесе) пайдалануға келісімшарт жасасу»
мемлекеттік көрсетілетін қызметтің
регламентіне 2-қосымша
«Барлаумен немесе өндірумен байланысты емес жерасты құрылыстарын салу және (немесе) пайдалануға келісімшарт жасасу» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ескерту. Регламент 2-қосымшамен толықтырылды – Ақмола облысы әкімдігінің 21.08.2014 № А-8/382 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҚФБ – құрылымдық функционалдық бірлігі
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 20 наурыздағы
№ А-3/100 қаулысымен
бекітілді
«Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының Заңында көзделген жағдайларда, кең таралған пайдалы қазбаларды барлауды және өндіруді жүргізу, барлауға немесе өндіруге байланысты емес құрылыс және (немесе) жерасты ғимараттары үшін берілген жер қойнауының учаскелеріне арналған сервитуттарды тіркеу» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга «Регистрация сервитутов на участки недр, предоставленных для проведения разведки и добычи общераспространенных полезных ископаемых, строительства и (или) подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей, в случаях, предусмотренных Законом Республики Казахстан «О недрах и недропользовании» (далее - государственная услуга) оказывается государственным учреждением «Управление предпринимательства и промышленности Акмолинской области» (далее - услугодатель).
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является письмо-уведомление о регистрации сервитутов на участки недр, предоставленных для проведения разведки и добычи общераспространенных полезных ископаемых, строительства и (или) подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей, в случаях, предусмотренных Законом Республики Казахстан «О недрах и недропользовании» (далее-письмо-уведомление).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Для получения государственной услуги услугополучатель представляет документы, указанные в пункте 9 Стандарта государственной услуги «Регистрация сервитутов на участки недр, предоставленных для проведения разведки и добычи общераспространенных полезных ископаемых, строительства и (или) подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей, в случаях, предусмотренных Законом Республики Казахстан «О недрах и недропользовании», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 153.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания услуги, длительность его выполнения:
1) канцелярия услугодателя осуществляет прием документов, их регистрацию – 10 минут. Результат – является отметка о регистрации в канцелярии услугодателя, с указанием даты и времени приема пакета документов на копии документов услугополучателя;
2) руководство услугодателя ознакамливается с документами – 15 минут. Результат – определение ответственного исполнителя для исполнения;
3) ответственный исполнитель осуществляет проверку полноты документов – 14 календарных дней. Результат - подготовка письма-уведомления, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги;
4) руководство услугодателя ознакамливается с документами – 15 минут. Результат подписание письма-уведомления, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги;

1. Жалпы ережелер
1. «Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының Заңында көзделген жағдайларда, кең таралған пайдалы қазбаларды барлауды және өндіруді жүргізу, барлауға немесе өндіруге байланысты емес құрылыс және (немесе) жерасты ғимараттары үшін берілген жер қойнауының учаскелеріне арналған сервитуттарды тіркеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) «Ақмола облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нысаны: қағаз түрінде.
3. «Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының Заңында көзделген жағдайларда, кең таралған пайдалы қазбаларды барлауды және өндіруді жүргізу, барлауға немесе өндіруге байланысты емес құрылыс және (немесе) жерасты ғимараттары үшін берілген жер қойнауының учаскелеріне арналған сервитуттарды тіркеу туралы хабарлама-хат (бұдан әрі - хабарлама-хат) мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі болып табылады.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнде көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) iс-қимылдар тәртiбiн сипаттау
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 153 қаулысымен бекітілген «Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының Заңында көзделген жағдайларда, кең таралған пайдалы қазбаларды барлауды және өндіруді жүргізу, барлауға немесе өндіруге байланысты емес құрылыс және (немесе) жерасты ғимараттары үшін берілген жер қойнауының учаскелеріне арналған сервитуттарды тіркеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
5. Қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімдердің (іс-қимылдың) мазмұны, оны орындау ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі құжаттардың қабылдауын, олардың тіркелуін жүргізеді – 10 минут. Нәтижесі – қызметті берушінің кеңсесінде қызметті алушының құжаттарының көшірмесіне құжаттар топтамасының қабылданған күні мен уақыты туралы белгі қойылады;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы құжаттармен танысады – 15 минут. Нәтижесі – орындау үшін жауапты орындаушыны анықтау;
3) жауапты орындаушы құжаттардың толықтығын тексереді – 14 күнтізбелік күн. Нәтижесі – хабарлама-хат немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелдi жауапты әзірлеу;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы құжаттармен танысады – 15 минут. Нәтижесі - хабарлама-хат немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қою;

5) канцелярия услугодателя выдает услугополучателю письмо-уведомление, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги – 10 минут. Результат – роспись услугополучателя в журнале по оказанию государственной услуги.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия услугодателя;
2) руководство услугодателя;
3) ответственный исполнитель подразделения услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) канцелярия услугодателя осуществляет прием документов и направляет документы руководству для наложения резолюции – 10 минут;
2) руководство услугодателя накладывает резолюцию, отправляет ответственному исполнителю – 15 минут;
3) ответственный исполнитель осуществляет проверку полноты документов и подготавливает письмо-уведомление, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги передает документы с материалами руководству – 14 календарных дней;
4) руководство услугодателя подписывает документ, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги – 15 минут;
5) канцелярия услугодателя выдает готовый результат, либо направляет мотивированный отказ – 10 минут.
8. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
Сноска. Пункт 8 - в редакции постановления акимата Акмолинской области от 21.08.2014 № А-8/382 (вводится в действие со дня официального опубликования).
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.
Сноска. Регламент дополнен пунктом 9 в соответствии с постановлением акимата Акмолинской области от 21.08.2014 № А-8/382 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Приложение 1 к Регламенту
государственной услуги
"Регистрация сервитутов
на участки недр, предоставленных
для проведения разведки и добычи
общераспространенных полезных ископамых,
строительства и (или) подземных
сооружений, не связанных с разведкой
или добычей, в случаях, предусмотренных
Законом Республики Казахстан
"О недрах и недропользовании"
Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Акмолинской области от 21.08.2014 № А-8/382 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание: расшифровка аббревиатур:
СФЕ - структурно-функциональная единица
Приложение 2 к Регламенту государственной
услуги «Регистрация сервитутов на участки
недр, предоставленных для проведения
разведки и добычи общераспространенных
полезных ископаемых, строительства и (или)
подземных сооружений, не связанных с
разведкой или добычей, в случаях,
предусмотренных Законом Республики
Казахстан «О недрах и недропользовании»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Регистрация сервитутов на участки недр, предоставленных для проведения разведки и добычи общераспространенных полезных ископамых, строительства и (или) подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей, в случаях, предусмотренных Законом Республики Казахстан «О недрах и недропользовании»
Сноска. Регламент дополнен приложением 2 в соответствии с постановлением акимата Акмолинской области от 21.08.2014 № А-8/382 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание: расшифровка аббревиатур:
СФЕ - структурно-функциональная единица

5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелдi жауапты көрсетілетін қызметті алушыға береді – 10 минут. Нәтижесі – хабарлама-хат мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі журналында көрсетілетін қызметті алушының қолы.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнде көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) өзара iс-қимыл тәртiбiн сипаттау
6. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің бөлiмшесінiң жауапты орындаушысы.
7. Әрбір рәсімдердің (іс-қимылдың) орындалу ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс қимылдар) реттілігінің сипаттамасы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі құжаттардың қабылдауын жүргізеді және құжаттарды басшылыққа бұрыштама қою үшін жібереді – 10 минут;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы бұрыштама қойып, жауапты орындаушыға жібереді – 15 минут;
3) жауапты орындаушы құжаттардың толықтығын тексереді және хабарлама-хат немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелдi жауапты әзірлейді, материалдармен бірге құжаттарды басшылыққа тапсырады – 14 күнтізбелік күн;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы хабарлама-хатқа немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметтен бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қояды – 15 минут;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі дайын нәтижені береді немесе дәлелдi жауапты жібереді – 10 минут.
8. Рәсімдер (іс қимылдар) реттілігінің сипаттамасы осы Регламентке 1-қосымшаға сәйкес блок-схемада келтірілген.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы әкімдігінің 21.08.2014 № А-8/382 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдар, рәсімдер (іс қимылдар) реттілігінің толық сипаттамасы, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау осы Регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығында сүйемелденеді.
Ескерту. Регламент 9-тармақпен толықтырылды – Ақмола облысы әкімдігінің 21.08.2014 № А-8/382 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Жер қойнауы және жер қойнауын
пайдалану туралы» Қазақстан
Республикасының Заңында көзделген
жағдайларда, кең таралған пайдалы
қазбаларды барлауды және өндіруді
жүргізу, барлауға немесе өндіруге
байланысты емес құрылыс және
(немесе) жерасты ғимараттары үшін
берілген жер қойнауының
учаскелеріне арналған сервитуттарды
тіркеу» мемлекеттік көрсетілетін
қызметтің регламентіне 1-қосымша
Әкімшілік іс-қимылдарының логикалық реттілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін сызбалар
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы әкімдігінің 21.08.2014 № А-8/382 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҚФБ – құрылымдық функционалдық бірлігі
«Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану
туралы» Қазақстан Республикасының Заңында
көзделген жағдайларда, кең таралған
пайдалы қазбаларды барлауды және өндіруді
жүргізу, барлауға немесе өндіруге
байланысты емес құрылыс және (немесе)
жерасты ғимараттары үшін берілген жер
қойнауының учаскелеріне арналған
сервитуттарды тіркеу» мемлекеттік
көрсетілетін қызметтің
регламентіне 2-қосымша
«Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының Заңында көзделген жағдайларда, кең таралған пайдалы қазбаларды барлауды және өндіруді жүргізу, барлауға немесе өндіруге байланысты емес құрылыс және (немесе) жерасты ғимараттары үшін берілген жер қойнауының учаскелеріне арналған сервитуттарды тіркеу» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ескерту. Регламент 2-қосымшамен толықтырылды – Ақмола облысы әкімдігінің 21.08.2014 № А-8/382 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҚФБ – құрылымдық функционалдық бірлігі