О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 20 марта 2014 года № А-3/95 "О некоторых вопросах субсидирования"
Постановление акимата Акмолинской области от 22 мая 2014 года № А-5/204. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 июня 2014 года № 4226. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 19 января 2015 года № А-1/15
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 19.01.2015 № А-1/15 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Правилами субсидирования из местных бюджетов на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2014 года № 103, акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "О некоторых вопросах субсидирования" от 20 марта 2014 года № А-3/95 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4042, опубликовано 27 марта 2014 года в газетах "Арқа Ажары" и "Акмолинская правда") следующее изменение:
приложения 34 к вышеуказанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Акимова Р.К.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области
К.Айтмухаметов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А.Мамытбеков
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 22 мая 2014 года
№ А-5/204
Приложение 3
к постановлению акимата
Акмолинской области

"Субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № А-3/95 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 22 мамырдағы № А-5/204 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 маусымда № 4226 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 19 қаңтардағы № А-1/15 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 19.01.2015 № А-1/15 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 ақпандағы № 103 қаулысымен бекітілген, Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидаларына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № А-3/95 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4042 болып тіркелген, "Арқа Ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2014 жылғы 27 наурызда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының 34-қосымшалары осы қаулының 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Р.Қ.Әкімовке жүктелсін.
3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі
Қ.Айтмұхаметов
КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А.Мамытбеков
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 22 мамырдағы
№ А-5/204 қаулысына
1-қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің

от 20 марта 2014
года № А-3/95
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства
Направление субсидирования
Единица измерения
Нормативы субсидий на 1 единицу, тенге
Субсидируемый объем
Сумма субсидий, тысяч тенге
Мясное скотоводство
1.
Ведение селекционной и племенной работы
1)
маточное поголовье крупного рогатого скота, охваченного породным преобразованием
голов

2014 жылғы 20 наурыздағы
№ А-3/95 қаулысына
3-қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды және мал шаруашылығы өнiмiнiң өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Субсидиялау көлемі
Субсидиялау сомасы, мың теңге
Етті бағыттағы ірі қара мал шаруашылығы
1.
Асыл тұқымды және селекциялық жұмысты жүргізу
1)
тұқымдық түрлендірумен қамтылған ірі қара малдың аналық мал басы
бас