О внесении дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 3 апреля 2014 года № А-4/125 "Об утверждении регламента государственной услуги "Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории области"
Постановление акимата Акмолинской области от 13 августа 2014 года № А-7/364. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 сентября 2014 года № 4348. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 18 августа 2015 года № А-9/392
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 18.08.2015 № А-9/392 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении регламента государственной услуги «Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории области» от 3 апреля 2014 года № А-4/125 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4171, опубликовано 19 июня 2014 года в газетах «Арқа ажары» и «Акмолинская правда») следующие дополнения:
в регламенте государственной услуги «Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории области», утвержденном вышеуказанным постановлением:
дополнить пунктом 17 следующего содержания:
«17. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему Регламенту.»;
дополнить приложениями 456 согласно приложениям 123 к настоящему постановлению».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Адильбекова Д.З.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   С.Кулагин
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области от
13 августа 2014
года № А-7/364
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
«Учет иностранных периодических
печатных изданий, распространяемых
на территории области»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории области»
СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 2
к постановлению акимата
Акмолинской области от
13 августа 2014
года № А-7/364
Приложение 5
к регламенту государственной услуги
«Учет иностранных периодических
печатных изданий, распространяемых
на территории области»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории области»
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 3
к постановлению акимата
Акмолинской области от
13 августа 2014
года № А-7/364
Приложение 6
к регламенту государственной услуги
«Учет иностранных периодических
печатных изданий, распространяемых
на территории области»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории области»
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;

"Облыстың аумағында таратылатын шетелдік мерзімді баспа басылымдарын есепке алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 3 сәуірдегі № А-4/125 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 13 тамыздағы № А-7/364 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 қыркүйекте № 4348 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 тамыздағы № А-9/392 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 18.08.2015 № А-9/392 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Облыстың аумағында таратылатын шетелдік мерзімді баспасөз басылымдарын есепке алу» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламентін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 3 сәуірдегі № А-4/125 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4171 болып тіркелген, 2014 жылғы 19 маусымдағы «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
жоғары көрсетілген қаулымен бекітілген «Облыстың аумағында таратылатын шетелдік мерзімді баспасөз басылымдарын есепке алу» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламентінде:
келесі мазмұндағы 17-тармақмен толықтырылсын:
«17. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (әрекеттердің) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара әрекеттерінің толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде халыққа қызмет көрсету орталығымен өзара әрекет етудің тәртібін және ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібін сипаттау осы Регламенттің 4, 5-ші, 6-қосымшаларына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.»;
осы қаулының 12-ші3-қосымшаларына сәйкес 45-ші6-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Д.З.Әділбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облысының әкімі                     С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 13 тамыздағы
№ А-7/364 қаулысына
1-қосымша
«Облыстың аумағында таратылатын
шетелдік мерзімді баспасөз басылымдарын
есепке алу» мемлекеттік көрсетілетін
қызметтің регламентіне 4-қосымша
«Облыстың аумағында таратылатын шетелдік мерзімді баспасөз басылымдарын есепке алу» мемлекеттік қызмет көрсетуі бизнес-процестерінің анықтамалығы
*ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылдары;
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 13 тамыздағы
№ А-7/364 қаулысына
2-қосымша
«Облыстың аумағында таратылатын
шетелдік мерзімді баспасөз басылымдарын
есепке алу» мемлекеттік көрсетілетін
қызметтің регламентіне 5-қосымша
«Облыстың аумағында таратылатын шетелдік мерзімді баспасөз басылымдарын есепке алу» мемлекеттік қызмет көрсетуі бизнес-процестерінің анықтамалығы
*ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылдары;
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 13 тамыздағы
№ А-7/364 қаулысына
3-қосымша
«Облыстың аумағында таратылатын
шетелдік мерзімді баспасөз басылымдарын
есепке алу» мемлекеттік көрсетілетін
қызметтің регламентіне 6-қосымша
«Облыстың аумағында таратылатын шетелдік мерзімді баспасөз басылымдарын есепке алу» мемлекеттік қызмет көрсетуі бизнес-процестерінің анықтамалығы
*ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылдары;