О внесении изменений и дополнения в решение Кокшетауского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № С-23/2 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 20 марта 2014 года № С-24/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 марта 2014 года № 4054
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2014-2016 годы» от 25 декабря 2013 года № С-23/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3949, опубликовано 16 января 2014 года в газетах «Көкшетау» и «Степной маяк») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 568 433,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 285 524 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 44 790 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 492 607,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 745 512 тысячи тенге;
2) затраты – 20 230 212 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 52 951,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 55 560,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 609 тысяч тенге;
4) дефицит бюджета – -714 729,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита бюджета – 714 729,9 тысяч тенге.»;
пункт 5 изложить в новой редакции:
«5. Учесть, что в городском бюджете на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты за счет средств республиканского бюджета на образование в сумме 1 557 726 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 1 257 726 тысяч тенге, в том числе:
8 194 тысячи тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
369 893 тысячи тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
44 790 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;

Көкшетау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № С-23/2 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 наурыздағы № С-24/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 наурызда № 4054 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № С-23/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3949 тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтарда «Көкшетау» және «Степной Маяк» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 568 433,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 285 524 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 44 790 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 492 607,6 мың теңге;
трансферттік түсімдер – 5 745 512 мың теңге;
2) шығындар – 20 230 212 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 52 951,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 55 560,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 609 мың теңге;
4) бюджеттік дефицит – -714 729,9 мың теңге;
5) бюджеттік дефицитті қаржыландыру – 714 729,9 мың теңге.»;
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«5. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттің қаражаттары есебінен білім беру саласына 1 557 726 мың теңге сомасында ағымдағы мақсатты трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
1) ағымдағы мақсатты трансферттер 1 257 726 теңге сомасында, соның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдықтарымен жарақтандыруға – 8 194 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 369 893 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге – 44 790 мың теңге;

834 849 тысяч тенге – на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего образования.
2) целевые трансферты на развитие в сумме 300 000 тысяч тенге, в том числе:
300 000 тысяч тенге – на строительство пристройки на 500 мест к средней школе № 2 в городе Кокшетау Акмолинской области.»;
пункт 9 изложить в новой редакции:
«9. Учесть, что в городском бюджете на 2014 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств областного бюджета в сумме 1 875 602 тысячи тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 1 587 261 тысяча тенге, в том числе:
7 178 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
59 тысяч тенге – на возмещение (до 50 %) стоимости сельскохозяйственных животных, направляемых на санитарный убой;
165 864 тысячи тенге – на благоустройство дворовых территорий;
100 000 тысяч тенге – на восстановление газораспределительных установок и наружных газопроводов;
1 040 460 тысяч тенге - на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог города Кокшетау;
200 000 тысяч тенге – на завершение отопительного сезона объектов теплоснабжения;
8 000 тысяч тенге – на укрепление материально-технической базы объектов спорта;
65 700 тысяч тенге – на переоборудование фонтанов.
2) целевые трансферты на развитие в сумме 288 341 тысяча тенге, в том числе:
135 000 тысяч тенге – на строительство двух 18-ти квартирных жилых домов в городе Кокшетау;
27 360 тысяч тенге - на приобретение жилья для отдельных категорий граждан;
125 981 тысяча тенге – на реконструкцию здания под «Досуговый центр молодежи» по улице Абая в городе Кокшетау.»;
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению;
дополнить приложением 6 согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель 24 внеочередной
сессии Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва                    С.Какенов
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
пятого созыва                              Б.Бегалин
«СОГЛАСОВАНО»
Аким города Кокшетау                       Ж.Жумагулов
Приложение 1
к решению Кокшетауского
городского маслихата

бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруға – 834 849 мың теңге.
2) дамытуға мақсатты трансферттер 300 000 мың теңге сомасында, соның ішінде:
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы 500 орындық № 2 орта мектебіне қосымша құрылысқа – 300 000 мың теңге.»;
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«9. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттің қаражаттары есебінен 1 875 602 мың теңге сомасында мақсатты трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
1) 1 587 261 мың теңге сомасындағы ағымды нысаналы трансферттер, соның ішінде:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 7 178 мың теңге;
санитарлық союға жіберілетін ауылшаруашылық малдардың құнының орнын толтыруға (50 % дейін) – 59 мың теңге;
аула аумағын көркейтуге – 165 864 мың теңге;
газтаратқыш қондырғысын және сыртқы газ құбырын қалпына келтіруге - 100 000 мың теңге;
Көкшетау қаласының автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге – 1 040 460 мың теңге;
жылумен қамту объектілерінің жылу беру маусымын аяқтауына - 200 000 мың теңге;
спорт нысандарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 8 000 мың теңге;
су бұрқақты қайта жабдықтауға - 65 700 мың теңге.
2) дамытуға 288 341 мың теңге сомасында жіберілген мақсатты трансферттер, соның ішінде:
Көкшетау қаласында екі 18 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысына – 135 000 мың теңге;
жеке санатты азаматтарға тұрғын үй сатып алуға – 27 360 мың теңге;
Көкшетау қаласының Абай көшесі бойындағы ғимаратты «Жастардың бос уақытын өткізу орталығына» қайта құрылымдауға – 125 981 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес 6 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесінші шақырылған Көкшетау
қалалық мәслихатының
кезектен тыс сессияның төрағасы            С.Кәкенов
Бесінші шақырылған Көкшетау
қалалық мәслихатының хатшысы               Б.Бегалин
«КЕЛІСІЛДІ»
Көкшетау қаласының әкімі                   Ж.Жұмағұлов
Көкшетау қалалық мәслихатының