Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Кокшетау
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 22 июля 2014 года № А-7/1363. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 31 июля 2014 года № 4303. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 3 августа 2017 года № А-8/3146
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 03.08.2017 № А-8/3146 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", на основании решения Кокшетауского городского маслихата от 27 июня 2014 года № С-28/5 "О согласовании тарифа на регулярные автомобильные перевозки в городе Кокшетау", акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф для всех маршрутов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Кокшетау:
взрослым в размере - 60 (шестьдесят) тенге;
детям в возрасте от 7 до 15 лет в размере - 30 (тридцать) тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кокшетау Омарову А.Б.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Ж.Нургалиев

Көкшетау қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тарифті белгілеу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 22 шілдедегі № А-7/1363 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 31 шілдеде № 4303 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 3 тамыздағы № А-8/3146 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 03.08.2017 № А-8/3146 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19 бабының 2 тармағына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы № С-28/5 "Көкшетау қаласында тұрақты автомобиль тасымалдауына тарифті келісу туралы" шешімі негізінде, Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкшетау қаласында барлық маршруттар үшін жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тариф белгіленсін:
ересектерге - 60 (алпыс) теңге мөлшерінде;
7 жастан 15 жасқа дейінгі балаларға - 30 (отыз) теңге мөлшерінде.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары А.Б.Омароваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қала әкімі Ж.Нұрғалиев