Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов, конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по городу Кокшетау на 2015 год
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 24 декабря 2014 года № А-12/2212. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 января 2015 года № 4588
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложение на общественные работы по городу Кокшетау на 2015 год согласно приложению 1.
2. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кокшетау Амренову А.Б.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города                               А.Смаилов
«СОГЛАСОВАНО»
Прокурор города Кокшетау                   Булегенов Е.Е.
Начальник
государственного учреждения
«Управление внутренних дел
города Кокшетау Департамента
внутренних дел Акмолинской
области Министерства
внутренних дел
Республики Казахстан»                      Нуржанов А.Е.
Руководитель
государственного учреждения
«Управление здравоохранения
Акмолинской области»                       Ташметов К.К.
Приложение 1
к постановлению акимата
города Кокшетау
от 24 декабря 2014 года
№ А-12/2212
Спрос и предложение на общественные работы на 2015 год
Наименование организации
Спрос
Предложение
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Көкше жәрдем» при отделе жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
30
30
2
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Тазалык» при отделе жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
75
75
3
Государственное учреждение «Городская информационно-библиотечная система» отдела культуры и развития языков города Кокшетау
12
12
4
Государственное учреждение «Аппарат акима города Кокшетау» Акмолинской области
12
12
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Красноярского сельского округа» города Кокшетау
14
14
6
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Станционный города Кокшетау»
8
8
7
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Кокшетау»
4
4
8
Государственное учреждение «Управление внутренних дел города Кокшетау Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан»
6
6
9
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау»
6
6
10
Государственное учреждение «Отдел образования города Кокшетау»
12
12
11
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дом культуры «Кокше» при аппарате акима Красноярского сельского округа города Кокшетау
6
6
12
Государственное коммунальное казенное предприятие Дом культуры «Достар» при отделе культуры и развития языков города Кокшетау
6
6
13
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Кокшетау–Жылу» при акимате города Кокшетау
4
4
14
Прокуратура города Кокшетау
8
8
15
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау»
6
6
16
Государственное учреждение «Отдел жилищной инспекции города Кокшетау»
2
2
17
Государственное учреждение «Отдел ветеринарии города Кокшетау»
2
2
18
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Кокшетау Су Арнасы» при акимате города Кокшетау
5
5
19
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Кокшетауская городская больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области
2
2
Всего:
220
220
Приложение 2
к постановлению акимата
города Кокшетау
от 24 декабря 2014 года
№ А-12/2212
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
Наименование организации
Виды общественных работ
Объем работ
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Көкше жәрдем» при отделе жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау

Көкшетау қаласы бойынша 2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № А-12/2212 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 қаңтарда № 4588 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына сәйкес Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкшетау қаласы бойынша 2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 1 қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары А.Б.Әміреноваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің
міндетін атқарушы                          А.Смайылов
«КЕЛІСІЛДІ»
Көкшетау қаласының прокуроры               Е.Е.Бөлегенов
«Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Ақмола облысы Ішкі істер
департаментінің Көкшетау
қаласының Ішкі істер
басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        А.Е.Нұржанов
«Ақмола облысы денсаулық
сақтау басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Қ.Қ.Тәшметов
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ А-12/2212 қаулысына
1 қосымша
2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымның атауы
Сұраныс
Ұсыныс
1
Көкшетау қаласының тұрғын үй–коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі жанындағы «Көкше Жәрдем» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
30
30
2
Көкшетау қаласының тұрғын үй–коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі жанындағы «Тазалық» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
75
75
3
Көкшетау қалалық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің «Қалалық ақпараттық кітапхана жүйесі» мемлекеттік мекемесі
12
12
4
Ақмола облысы «Көкшетау қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
12
12
5
Көкшетау қаласы «Красный Яр селолық әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
14
14
6
«Көкшетау қаласының Станционный поселкесі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
8
8
7
«Көкшетау қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
4
4
8
«Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысы Ішкі істер департаментінің Көкшетау қаласының Ішкі істер басқармасы» мемлекеттік мекемесі
6
6
9
«Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
6
6
10
«Көкшетау қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
12
12
11
Көкшетау қаласы Красный яр селолық округі әкімі аппаратының жанындағы «Көкше» мәдениет үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
6
6
12
Көкшетау қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы «Достар» мәдениет сарайы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
6
6
13
Көкшетау қаласының әкімдігінің жанындағы «Көкшетау Жылу» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
4
4
14
Көкшетау қалалық прокуратурасы
8
8
15
«Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
6
6
16
«Көкшетау қаласының тұрғын үй инспекциясы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2
2
17
«Көкшетау қаласының ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2
2
18
Көкшетау қаласының әкімдігінің жанындағы «Көкшетау Су Арнасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
5
5
19
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Көкшетау қалалық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
2
2
Барлығы:
220
220
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ А-12/2212 қаулысына
2 қосымша
Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және олардың қаржыландыру көздері
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Жұмыстардың көлемі
1
Көкшетау қаласының тұрғын үй–коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі жанындағы «Көкше Жәрдем» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны

1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленение города
1200000 квадратных метров
2
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Тазалык» при отделе жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории
1018700 квадратных метров
2. Оказание помощи в технической обработке документации
6000 документов
3
Государственное учреждение «Городская информационно-библиотечная система» отдела культуры и развития языков города Кокшетау
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории
34000 квадратных метров
2. Реставрация книжного фонда, оказание помощи в технической обработке документации
12270 документов
4
Государственное учреждение «Аппарат акима города Кокшетау» Акмолинской области
1. Оказание помощи в технической обработке документации
36000 документов
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Красноярского сельского округа» города Кокшетау
1. Оказание помощи в технической обработке документации
12600 документов
2. Подворный обход населения
3223 дворов
6
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Станционный города Кокшетау»
1. Оказание помощи в технической обработке документации
8900 документов
2. Подворный обход населения
698 дворов
7
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Кокшетау»
1. Оказание помощи в технической обработке документации
9000 документов
8
Государственное учреждение «Управление внутренних дел города Кокшетау Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан»
1. Оказание помощи в технической обработке документации
16000 документов
9
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау»
1. Оказание помощи в технической обработке документации
6000 документов
10
Государственное учреждение «Отдел образования города Кокшетау»
1. Оказание помощи в технической обработке документации
8000 документов
11
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дом культуры «Кокше» при аппарате акима Красноярского сельского округа города Кокшетау
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории
180600 квадратных метров
12
Государственное коммунальное казенное предприятие Дом культуры «Достар» при отделе культуры и развития языков города Кокшетау
1. Оказание помощи в технической обработке документации
3200 документов
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории
78000 квадратных метров
13
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Кокшетау–Жылу» при акимате города Кокшетау

1. Қаланы көгалдандыру, аумақты тазалау және жайластыру бойынша жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
1200000 шаршы метр
2
Көкшетау қаласының тұрғын үй–коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі жанындағы «Тазалық» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
1. Қаланы көгалдандыру, аумақты тазалау және жайластыру бойынша жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
1018700 шаршы метр
2. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
6000 құжат
3
Көкшетау қалалық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің «Қалалық ақпараттық кітапхана жүйесі» мемлекеттік мекемесі
1. Аумақты тазалау және жайластыру бойынша жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
34000 шаршы метр
2. Кітап қорын қалпына келтіру, құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
12270 құжат
4
Ақмола облысы «Көкшетау қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
36000 құжат
5
Көкшетау қаласы «Красный Яр селолық әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
12600 құжат
2. Үйлерді аралау
3223 үй
6
«Көкшетау қаласының Станционный поселкесі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
8900 құжат
2. Үйлерді аралау
698 үй
7
«Көкшетау қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
9000 құжат
8
«Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысы Ішкі істер департаментінің Көкшетау қаласының Ішкі істер басқармасы» мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
16000 құжат
9
«Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
6000 құжат
10
«Көкшетау қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
8000 құжат
11
Көкшетау қаласы Красный яр селолық округі әкімі аппаратының жанындағы «Көкше» мәдениет үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
1. Аумақты тазалау және жайластыру бойынша жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
180600 шаршы метр
12
Көкшетау қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы «Достар» мәдениет сарайы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
1. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
3200 құжат
2. Аумақты тазалау және жайластыру бойынша жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
78000 шаршы метр
13
Көкшетау қаласының әкімдігінің жанындағы «Көкшетау Жылу» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны

1. Оказание помощи в технической обработке документации
5000 документов
14
Прокуратура города Кокшетау
1. Оказание помощи в технической обработке документации
12225 документов
15
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау»
1. Оказание помощи в технической обработке документации
12000 документов
16
Государственное учреждение «Отдел жилищной инспекции города Кокшетау»
1. Оказание помощи в технической обработке документации
4000 документов
17
Государственное учреждение «Отдел ветеринарии города Кокшетау»
1. Оказание помощи в технической обработке документации
2500 документов
18
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Кокшетау Су Арнасы» при акимате города Кокшетау
1. Оказание помощи в технической обработке документации
5000 документов
19
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Кокшетауская городская больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории
12000 квадратных метров
продолжение таблицы:
Условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников
Источник финансирования
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет

1. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
5000 құжат
14
Көкшетау қалалық прокуратурасы
1. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
12225 құжат
15
«Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
12000 құжат
16
«Көкшетау қаласының тұрғын үй инспекциясы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
4000 құжат
17
«Көкшетау қаласының ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
2500 құжат
18
Көкшетау қаласының әкімдігінің жанындағы «Көкшетау Су Арнасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
1. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
5000 құжат
19
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Көкшетау қалалық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
1. Аумақты тазалау және жайластыру бойынша жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
12000 шаршы метр
кестенің жалғасы:
Қоғамдық жұмыстардың шарттары
Қатысушыларға төленетін төлем мөлшері
Қаржыландыру көздері
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет