О повышении (понижении) базовых ставок земельного налога на земельные участки города Степногорска, населенных пунктов в административных границах города Степногорска
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 27 марта 2014 года № 5С-26/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 мая 2014 года № 4154. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 18 апреля 2016 года № 6С-3/2
Сноска. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 18.04.2016 № 6С-3/2 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Сноска. Заголовок - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 14.04.2015 № 5С-38/5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить (понизить) базовые ставки земельного налога на земельные участки города Степногорска, населенных пунктов в административных границах города Степногорска, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции, согласно приложениям 1, 2.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 14.04.2015 № 5С-38/5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии городского маслихата С.Алпысбаев
Секретарь городского маслихата Г.Копеева
СОГЛАСОВАНО
Аким города Степногорска М.Такамбаев
Руководитель государственного
учреждения "Налоговое управление
по городу Степногорску Налогового
Департамента по Акмолинской области
Налогового Комитета Министерства
финансов Республики Казахстан"
А.Есжанов
Приложение 1
к решению Степногорского
городского маслихата
от 27 марта 2014 года
№ 5С-26/6
Проценты повышения (понижения) базовых ставок земельного налога на земельные участки города Степногорска
Номера зон
Проценты повышения (+) понижения (-) базовых ставок земельного налога
I
+50
II
+40
III
+35
IV
+30
V
+20
Приложение 2
к решению Степногорского
городского маслихата
от 27 марта 2014 года
№ 5С-26/6
Проценты повышения (понижения) базовых ставок земельного налога на земельные участки населенных пунктов в административных границах города Степногорска
Номера зон
Проценты повышения (+) понижения (-) базовых ставок земельного налога
VI
+50
VII
+20
VIII
+10
IX
0
X
-10
XI
-20
XII
-50
Приложение 3
к решению Степногорского
городского маслихата
от 27 марта 2014 года
№ 5С-26/6
Проценты повышения (понижения) базовых ставок земельного налога на земельные участки земель сельскохозяйственного назначения в административных границах города Степногорска

Степногорск қаласының әкімшілік шекараларындағы Степногорск қаласы, елді мекендер жер учаскелеріне жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 5С-26/6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 мамырда № 4154 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 6С-3/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 18.04.2016 № 6С-3/2 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 14.04.2015 № 5С-38/5 (ресми түрде жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексінің 387 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Автомобильдерге май құю станциялары, автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген (арналған) жерлерді қоспағанда Степногорск қаласының әкімшілік шекараларындағы Степногорск қаласы, елді мекендер жер учаскелеріне жер салығының базалық ставкалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаралына сәйкес жоғарылатылсын (төмендетілсін).
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 14.04.2015 № 5С-38/5 (ресми түрде жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
С.Алпысбаев
Қалалық мәслихаттың хатшысы Ғ.Көпеева
КЕЛІСІЛДІ
Степногорск қаласының әкімі М.Тақамбаев
"Қазақстан Республикасы Қаржы
Министрлігінің Салық Комитетінің
Ақмола облысы бойынша Салық
Департаментінің Степногорск қаласы
бойынша Салық Басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
А.Есжанов
Степногорск қалалық мәслихатының
2014 жылғы 27 наурыздағы
№ 5С-26/6 шешіміне
1 қосымша
Степногорск қаласы бойынша жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) пайыздары
Аймақтардың нөмірлері
Жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (+) төмендету (-) пайыздары
I
+50
II
+40
III
+35
IV
+30
V
+20
Степногорск қалалық мәслихатының
2014 жылғы 27 наурыздағы
№ 5С-26/6 шешіміне
2 қосымша
Степногорск қаласының әкімшілік шекараларындағы елді мекендер бойынша жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) пайыздары
Аймақтардың нөмірлері
Жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (+) төмендету (-) пайыздары
VI
+50
VII
+20
VIII
+10
IX
0
X
-10
XI
-20
XII
-50
Степногорск қалалық мәслихатының
2014 жылғы 27 наурыздағы
№ 5С-26/6 шешіміне
3 қосымша
Степногорск қаласының әкімшілік шекараларындағы ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер бойынша жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) пайыздары

Сноска. Приложение 3 исключено решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 14.04.2015 № 5С-38/5 (вводится в действие со дня официального опубликования).

Ескерту. 3-қосымша алынып тасталды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 14.04.2015 № 5С-38/5 (ресми түрде жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.