О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 5С-26-4 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 8 июля 2014 года № 5С-32-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 июля 2014 года № 4285
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 26 декабря 2013 года № 5С-26-4 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3955, опубликованное 16 января 2014 года в районной газете «Маяк») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2217843,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 361660,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17599,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10900,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1827684,9 тысяч тенге;
2) затраты – 2223124,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 47856,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 52782,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4926,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 26800,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 26800,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -79937,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 79937,1 тысяч тенге.»;
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Астраханского
районного маслихата                        А.Мальков
Секретарь Астраханского
районного маслихата                        В.Собеский
СОГЛАСОВАНО
Аким Астраханского района                  Т.Ерсеитов
Приложение 1 к решению
Астраханского районного маслихата

Астрахан аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С-26-4 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 8 шілдедегі № 5С-32-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 шілдеде № 4285 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4)-тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С-26-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3955 тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтарда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2217843,9 мың теңге соның ішінде:
салықтық түсімдер – 361660,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17599,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10900,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1827684,9 мың теңге;
2) шығындар – 2223124,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік несие беру – 47856,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 52782,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4926,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен болатын операциялар бойынша сальдо – 26800,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 26800,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -79937,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 79937,1 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            А.Мальков
Астрахан аудандық мәслихатының
хатшысы                                    В.Собеский
КЕЛІСІЛДІ
Астрахан ауданының әкімі                   Т.Ерсейітов
Астрахан аудандық мәслихатының