О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 5С-26-4 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 24 ноября 2014 года № 5С-38-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 ноября 2014 года № 4485
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 26 декабря 2013 года № 5С-26-4 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3955, опубликовано 16 января 2014 года в районной газете «Маяк») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2077222,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 362373,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4389,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 47185,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1663274,5 тысяч тенге;
2) затраты – 2066625,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 47856,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 52782,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4926,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 42980,5 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 42980,5 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -80239,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 80239,9 тысяч тенге.»;
приложения 1456 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Астраханского районного
маслихата                                  Ж.Дюсекеева
Секретарь Астраханского
районного маслихата                        В.Собеский
СОГЛАСОВАНО
Аким Астраханского района                  Т.Ерсеитов
Приложение 1
к решению Астраханского
районного маслихата

Астрахан аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С-26-4 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қарашадағы № 5С-38-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 қарашада № 4485 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С-26-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3955 тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтарда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджетті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2077222,3 мың теңге соның ішінде:
салықтық түсімдер – 362373,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4389,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 47185,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1663274,5 мың теңге;
2) шығындар – 2066625,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік несие беру – 47856,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 52782,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4926,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен болатын операциялар бойынша сальдо – 42980,5 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 42980,5 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -80239,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 80239,9 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1456 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихатының
сессия төрайымы                            Ж.Дүйсекеева
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы                       В.Собеский
КЕЛІСІЛДІ
Астрахан ауданының әкімі                   Т.Ерсейітов
Астрахан аудандық мәслихатының

304550,0
Целевые текущие трансферты
162624,0
в том числе
Аппарат маслихата района (города областного значения)
59,6
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
59,6
Аппарат акима района (города областного значения)
339,2
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
339,2
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2313,2
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
2313,2
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
9892,0
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
9038,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
229,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
406,0
На выплату государственных пособий на детей до 18 лет
219,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
3120,4
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
3120,4
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
201,6
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
201,6
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
137,4
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
84,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов

304550,0
Нысаналы ағымдағы трансферттер
162624,0
соның ішінде
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
59,6
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
59,6
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
339,2
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
339,2
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2313,2
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
2313,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
9892,0
Өрлеу жобасы бойынша келісілген көмекті енгізуге
9038,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
229,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік жәрдемақы төлеуге
406,0
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге
219,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
3120,4
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
3120,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
201,6
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
201,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
137,4
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға
84,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге

53,4
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
79,9
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
79,9
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
91,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
91,0
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
62,3
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
62,3
Отдел образования района (города областного значения)
146168,6
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
63807,0
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8194,0
На повышение оплаты учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
14544,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
59623,6
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
32,3
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
32,3
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
32,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
32,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
31,9
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
31,9
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
62,6
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
62,6
Целевые трансферты на развитие
89144,0
в том числе
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
89144,0
Реконструкция системы водоснабжения села Астраханка (4 очередь)

53,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
79,9
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
79,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) ауыл шаруашылығы бөлімі
91,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
91,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
62,3
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
62,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
146168,6
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға
63807,0
Негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін жабдықтау
8194,0
Үш деңгейлі жүйесі бойынша біліктілігін жетілдірген мұғалімдерге төлемін арттыруға
14544,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
59623,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
32,3
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
32,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
32,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
32,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
31,9
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
31,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
62,6
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
62,6
Дамуға арналған мақсатты трансферттер
89144,0
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
89144,0
Астрахан ауылындағы сумен жабдықтау жүйесін қайта құру (4 кезек)

8358,6
На приобретение спортивного инвентаря для школ
1977,7
На разработку проектно-сметной документации с государственной экспертизой на проведение капитального ремонта Новочеркасской средней школы
2050,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8000,0
На подготовку к отопительному сезону объектов теплоснабжения
8000,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
54327,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий

8358,6
Мектептер үшін спорттық құралдарды сатып алу
1977,7
Новочеркасск орта мектебінде күрделі жөндеу жұмысын жүргізу үшін мемлекеттік сараптамамен жобалық-сметалық құжаттамаларды дайындау
2050,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8000,0
Жылумен жабдықтау объектілерін жылу беру мерзіміне дайындауға
8000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
54327,0
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу

4743,9
022
Капитальные расходы государственного органа
100,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
276,0
село Каменка
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7663,2
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6432,8
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
413,4
022
Капитальные расходы государственного органа
100,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
717,0
Кызылжарский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9883,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7078,4
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1408,6
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1396,0
Колутонский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9680,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7145,3
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
631,8
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
900,0
022
Капитальные расходы государственного органа
100,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
903,0
Николаевский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9562,6
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7440,6
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
785,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1337,0
Новочеркасский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9990,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7059,7
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1147,8
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1783,0
Острогорский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

4743,9
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
276,0
Каменка ауылы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7663,2
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6432,8
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
413,4
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
717,0
Қызылжар ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9883,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7078,4
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
1408,6
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1396,0
Колутон ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9680,1
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7145,3
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
631,8
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
900,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
903,0
Николаев ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9562,6
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7440,6
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
785,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1337,0
Новочеркасск ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9990,5
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7059,7
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
1147,8
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1783,0
Острогор ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты