О внесении изменения в решение Егиндыкольского районного маслихата от 20 сентября 2013 года № 5С19-2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Егиндыкольского района"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 29 апреля 2014 года № 5С26-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 мая 2014 года № 4216. Утратило силу решением Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 31 марта 2015 года № 5С 34-6
Сноска. Утратило силу решением Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 31.03.2015 № 5С 34-6 (вводится в действия со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата «Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Егиндыкольского района» от 20 сентября 2013 года № 5С19-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3836, опубликованное 14-21 октября 2013 года в районной газете «Егіндікөл») следующее изменение:
второй абзац подпункта 6) пункта 9 изложить в новой редакции:
«участникам и инвалидам Великой Отечественной войны в размере ста процентов за счет средств бюджета района:».
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действия со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата:                       А.Касенова
Секретарь
районного маслихата:                       Р.Муллаянов
СОГЛАСОВАНО
Аким Егиндыкольского района                А.Тайжанов

Егіндікөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 қыркүйектегі № 5С19-2 "Егіндікөл ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 5С26-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 мамырда № 4216 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 5С 34-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 31.03.2015 № 5С 34-6 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының «Егіндікөл ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы» 2013 жылғы 20 қыркүйектегі № 5С19-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3836 тіркелген, 2013 жылғы 14-21 қазанда аудандық «Егіндікөл» газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
9 тармағының 6) тармақшасының екінші азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне аудандық бюджеттің есебінен жүз пайыз мөлшерінде:».
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       А.Қасенова
Егіндікөл аудандық
мәслихатының хатшысы                       Р.Муллаянов
КЕЛІСІЛДІ
Егіндікөл ауданының әкімі                  А.Тайжанов