О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 24 апреля 2012 года № 5С-5/6-12 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Ерейментауского района"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 27 марта 2014 года № 5С-24/6-14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 апреля 2014 года № 4099. Утратило силу решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 3 марта 2015 года № 5С-35/2-15
Сноска. Утратило силу решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 03.03.2015 № 5С-35/2-15 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях», Правилами предоставления жилищной помощи, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314, Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата «Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Ерейментауского района» от 24 апреля 2012 года № 5С-5/6-12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-196, опубликовано 26 мая 2012 года в районной газете «Ереймен», 26 мая 2012 года в районной газете «Ерейментау») следующие изменения:
в Правилах предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Ерейментауского района, утвержденных указанным решением:
абзац шестой пункта 1 исключить;
пункт 2 изложить в новой редакции:
«2. Жилищная помощь определяется как разница между суммой оплаты расходов на содержание жилого дома (жилого здания) малообеспеченным семьям (гражданам), потребления коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, арендной платы за пользование жилищем в пределах норм и предельно-допустимого уровня расходов семьи (граждан) на эти цели.
Доля предельно допустимых расходов на оплату содержания жилого дома (жилого здания), потребления коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, арендной платы за пользование жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, устанавливается к совокупному доходу семьи (граждан) за квартал, предшествовавший кварталу обращения за назначением жилищной помощи, в размере 15 %.»;
абзац четвертый пункта 6 изложить в новой редакции:

Ерейментау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 сәуірдегі № 5С-5/6-12 "Ерейментау ауданында аз қамтылған отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 5С-24/6-14 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 сәуірде 4099 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 наурыздағы № 5С-35/2-15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 03.03.2015 № 5С-35/2-15 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, «Тұрғын үй қатынастары туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 97 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 қаулысымен бекітілген Тұрғын үй көмегін көрсету ережесіне сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының «Ерейментау ауданында аз қамтылған отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы» 2012 жылғы 24 сәуірдегі № 5С-5/6-12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-9-196 болып тіркелген, «Ереймен» аудандық газетінде 2012 жылдың 26 мамырында, «Ерейментау» аудандық газетінде 2012 жылдың 26 мамырында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Ерейментау ауданында аз қамтылған отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсету қағидасында:
1 тармақтың алтыншы абзацы алынып тасталсын;
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«2. Тұрғын үй көмегi аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үйдi (тұрғын ғимаратты) күтiп-ұстауға арналған шығыстар төлемдерi, коммуналдық қызметтер мен телекоммуникация желiсiне қосылған телефонға абоненттiк төлемақы ұлғаюы бөлiгiнде байланыс қызметтерi үшiн, тұрғын үйдi пайдаланғаны үшiн жалға алу ақысын төлеу, жекешелендiрiлген үй-жайларда (пәтерлерде) ақы төлеу сомасы мен отбасының (азаматтардың) осы мақсаттарға жұмсаған шығыстарының шектi жол берiлетiн деңгейiнiң арасындағы айырма ретiнде айқындалады.
Телекоммуникация желісіне қосылған телефон үшін абоненттік төлемақының, жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жалға алу ақысының ұлғаюы бөлігінде, тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстауға, коммуналдық қызметтер мен байланыс қызметтерін тұтынуға отбасының (азаматтардың) бір тоқсанда тұтыну төлемiнiң шектi шығын үлесi, алдыңғы тоқсанда тұрғын үй көмегiне өтiнiш берiлiп, жалпы табысының 15 % шамасында белгiленедi.»;
6 тармақтың төртінші абзацы жаңа редакцияда баяндалсын:

«2) копию книги регистрации граждан либо адресную справку, либо справку сельских и/или аульных акимов, подтверждающую регистрацию по постоянному месту жительства заявителя;»;
абзац тринадцатый пункта 6 исключить.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Ерейментауского
районного маслихата                        Е.Дүйсен
Секретарь
Ерейментауского
районного маслихата                        К.Махметов
СОГЛАСОВАНО
Аким Ерейментауского района                Т.Муханбеджанов

«2) азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі не мекенжай анықтамасы, не өтініш берушінің тұрғылықты тұратын жерi бойынша тiркелгенiн растайтын селолық және/немесе ауылдық әкiмдердiң анықтамасы;»;
6 тармақтың он үшінші абзацы алынып тасталсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихатының
төрағасы                                   Е.Дүйсен
Ерейментау аудандық
мәслихатының
хатшысы                                    Қ.Махметов
КЕЛІСІЛДІ
Ерейментау ауданының әкімі                 Т.Мұханбеджанов