Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Енбекшильдерскому району на 2015 год
Постановление акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 24 ноября 2014 года № а-8/343. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 декабря 2014 года № 4501
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Еңбекшілдер ауданы бойынша 2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздерін бекіту туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 24 қарашадағы № а-8/343 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 желтоқсанда № 4501 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложения на общественные работы по Енбекшильдерскому району на 2015 год, согласно приложению.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Енбекшильдерскому району на 2015 год.

Қазақстан Республикасының «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбекшілдер ауданы бойынша 2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Еңбекшілдер ауданы бойынша 2015 жылға арналған ұйымдардың, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздерінің қоса берілген тізбесі бекітілсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ахметову О.Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области, вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Аким района                                А.Садуақасұлы
Приложение к постановлению
акимата Енбекшильдерского района
от 24 ноября 2014 года № а-8/343
Спрос и предложения на общественные работы по Енбекшильдерскому району на 2015 год
п/№
наименование организаций
спрос
предложения
1
Государственное учреждение «Аппарат акима города Степняк»
30
30
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Аксуского сельского округа»
3
3
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Ангалбатырского сельского округа»
6
6
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Баймырзинского сельского округа»
10
10
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Бирсуатского сельского округа»
4
4
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Валихановского сельского округа»
4
4
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Донского сельского округа»
5
5
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Енбекшильдерского сельского округа»
2
2
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Заураловского сельского округа»
6
6
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Макинского сельского округа»
14
14
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Ульгинского сельского округа»
12
12
12
Государственное учреждение «Аппарат акима села Заозерное»
4
4
13
Государственное учреждение «Аппарат акима села Кенащи»
3
3
14
Государственное учреждение «Аппарат акима села Краснофлотское»
4
4
15
Государственное учреждение «Аппарат акима села Мамай»
3
3
Утвержден постановлением
акимата Енбекшильдерского района
от 24 ноября 2014 года № а-8/343
ПЕРЕЧЕНЬ
организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Енбекшильдерскому району на 2015 год
п/№
наименование организации
виды общественных работ
объемы общественных работ
конкретные условия общественных работ
размеры оплаты труда участников
источники финансирования
1
Государственное учреждение «Аппарат акима города Степняк»
Оказание помощи по благоустройству
174000 квадратных метров
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Оказание помощи в обработке документов
15000 документов
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Аксуского сельского округа»
Оказание помощи по благоустройству
12000 квадратных метров
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Оказание помощи в обработке документов
1500 документов
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Ангалбатырского сельского округа»
Оказание помощи по благоустройству
18000 квадратных метров
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Оказание помощи в обработке документов
3000 документов
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Баймырзинского сельского округа»
Оказание помощи по благоустройству
18000 квадратных метров
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Оказание помощи в обработке документов
1500 документов
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Бирсуатского сельского округа»
Оказание помощи по благоустройству
18000 квадратных метров
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Оказание помощи в обработке документов
1500 документов
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Валихановского сельского округа»
Оказание помощи по благоустройству
12000 квадратных метров
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Оказание помощи в обработке документов
1500 документов
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Донского сельского округа»
Оказание помощи по благоустройству
24000 квадратных метров
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Оказание помощи в обработке документов
1500 документов
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Енбекшильдерского сельского округа
Оказание помощи по благоустройству
6000 квадратных метров
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Оказание помощи в обработке документов
1500 документов
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Заураловского сельского округа»
Оказание помощи по благоустройству
24000 квадратных метров
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Оказание помощи в обработке документов
1500 документов
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Макинского сельского округа»
Оказание помощи по благоустройству
30000 квадратных метров
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Оказание помощи в обработке документов
4500 документов
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Ульгинского сельского округа»
Оказание помощи по благоустройству
36000 квадратных метров
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Оказание помощи в обработке документов
3000 документов
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
12
Государственное учреждение «Аппарат акима села Заозерное»
Оказание помощи по благоустройству
18000 квадратных метров
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Оказание помощи в обработке документов
1500 документов
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
13
Государственное учреждение «Аппарат акима села Кенащи»
Оказание помощи по благоустройству
12000 квадратных метров
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Оказание помощи в обработке документов
1500 документов
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
14
Государственное учреждение «Аппарат акима села Краснофлотское»
Оказание помощи по благоустройству
18000 квадратных метров
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Оказание помощи в обработке документов
1500 документов
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
15
Государственное учреждение «Аппарат акима села Мамай»
Оказание помощи по благоустройству
12000 квадратных метров
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Оказание помощи в обработке документов
1500 документов
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары О.Т.Ахметоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі                                А.Садуақасұлы
Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 24 қарашадағы № А-8/343
қаулысына қосымша
Еңбекшілдер ауданы бойынша 2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
ұйымның атауы
сұраныс
ұсыныс
1
«Степняк қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
30
30
2
«Ақсу ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
3
3
3
«Аңғалбатыр ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
6
6
4
«Баймырза ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
10
10
5
«Бірсуат ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
4
4
6
«Уәлихан ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
4
4
7
«Донской ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
5
5
8
«Еңбекшілдер ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
2
2
9
«Заурал ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
6
6
10
«Макин ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі»
14
14
11
«Үлгі ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
12
12
12
«Заозерный ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
4
4
13
«Кеңашы ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
3
3
14
«Краснофлот ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
4
4
15
«Мамай ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
3
3
Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 24 қарашадағы № А-8/343
қаулысымен бекітілді
Еңбекшілдер ауданы бойынша 2015 жылға арналған ұйымдардың, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздерінің
ТІЗБЕСІ
ұйымдардың атауы
коғамдық жұмыстардың түрлері
коғамдық жұмыстардың көлемі
коғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары
қатысушылардың еңбекақысының мөлшері
қаржыландыру көздері
1
«Степняк қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
174000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
15000 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
2
«Ақсу ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
12000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
3
«Аңғалбатыр ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
18000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
3000 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
4
«Баймырза ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
18000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
5
«Бірсуат ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
18000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
6
«Уәлихан ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
12000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
7
«Донской ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
24000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
8
«Еңбекшілдер ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
6000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
9
«Заурал ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
24000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
10
«Макин ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
30000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
4500 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
11
«Үлгі ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
36000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
3000 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
12
«Заозерный ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
18000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
13
«Кеңащы ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
12000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
14
«Краснофлот ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
18000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
15
«Мамай ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
12000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті