О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 5С-30/2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 27 октября 2014 года № 5С-37/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 ноября 2014 года № 4442. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 8 января 2015 года № 03-2/3)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 08.01.2015 № 03-2/3).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 и пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата от 23 декабря 2013 года «О районном бюджете на 2014-2016 годы» № 5С-30/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3943, опубликовано 17 января 2014 года в районной газете «Жарқайың тынысы», 17 января 2014 года в районной газете «Целинное знамя») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы - 2 025 266,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 275 742,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 5 514,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 28 560,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 1 715 450,7 тысяч тенге;
2) затраты - 2 050 233,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 6 471,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 6 969,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 498,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -31 437,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 31 437,4 тысяч тенге.»;
пункт 7 изложить в новой редакции:
«7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 1 200,0 тысяч тенге.»;
приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.

Жарқайың аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 5С-30/2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 қазандағы № 5С-37/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қарашада № 4442 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 03-2/3 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 08.01.2015 № 03-2/3 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағы және 111 бабының 1 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 5С-30/2 Жарқайың аудандық мәслихатының (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3943 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтарында «Жарқайың тынысы» аудандық газетінде, 2014 жылғы 17 қаңтарында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2 025 266,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 275 742,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 5 514,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 28 560,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 1 715 450,7 мың теңге;
2) шығындар - 2 050 233,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 6 471,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 6 969,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 498,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -31 437,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 31 437,4 мың теңге.»;
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«7. 2014 жылға арналған аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 1 200,0 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Д.Меджидов
Секретарь районного
маслихата                                  У.Ахметова
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Жаркаинского района                   А.Уисимбаев
Приложение 1
к решению Жаркаинского
районного маслихата

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Д.Меджидов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ұ.Ахметова
«КЕЛІСІЛДІ»
Жарқайың ауданының әкімі                   А.Үйсімбаев
Жарқайың аудандық мәслихатының