О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 5С-24-2 "О бюджете Жаксынского района на 2014-2016 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 22 апреля 2014 года № 5ВС-27-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 апреля 2014 года № 4140
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата «О бюджете Жаксынского района на 2014-2016 годы» от 24 декабря 2013 года № 5С-24-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3950, опубликовано 17 января 2014 года в районной газете «Жаксынский вестник») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2213924 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 388054 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2286 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13000 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 1810584 тысяч тенге;
2) затраты – 2238555,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17573 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22227 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4654 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -42204,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 42204,1 тысяч тенге.»;
приложения 147 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель очередной
сессии районного маслихата                 Б.Джанадилов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата                        Б.Джанадилов
СОГЛАСОВАНО
Аким Жаксынского района                    К.Суюндиков
Приложение 1
к решению Жаксынского
районного маслихата

Жақсы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-24-2 "2014-2016 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 сәуірдегі № 5ВС-27-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 сәуірде № 4140 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы» 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-24-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3950 болып тіркелген, 2014 жылдың 17 қаңтарында «Жақсы жаршысы» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2014 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) түсімдер - 2213924 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 388054 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2286 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1810584 мың теңге;
2) шығындар – 2238555,1 мың теңге;
3) бюджеттік таза несиелеу – 17573 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22227 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді жабу – 4654 мың теңге;
4) қаржылық активтер операциялары бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -42204,1 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 42204,1 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 147 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Б.Жанәділов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б.Жанәділов
КЕЛІСІЛГЕН
Жақсы ауданының әкімі                      Қ.Сүйіндіков
Жақсы аудандық мәслихатының

4917,8
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1690
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
15197,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
7049
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
4684
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
2764,2
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
700
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
11543,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
6740,8
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1656
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3147
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
70248,8
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
11540
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
11540
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4256
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4256
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
45173
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
6610
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
850
006
Организация санитарного убоя больных животных
21
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
178
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
37514
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9279,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7488,8
004
Организация работ по зонированию земель
1791
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11885
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
11885
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
9385
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

4917,8
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1690
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
15197,2
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7049
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
4684
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
2764,2
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
700
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
11543,8
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6740,8
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
1656
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3147
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
70249
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
11540
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11540
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4256
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
4256
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
45173
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6610
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
850
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
21
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
178
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
37514
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9279,8
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7488,8
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1791
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11885
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
11885
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9385
013
Ауданның қала құрылысы, аумақтың дамуы және облыстық маңызы бар қаланың елді мекендердің бас жоспарларының схемаларын әзірлеу

года № 5ВС-27-1
Целевые трансферты из республиканского бюджета на 2014 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
286 829
Целевые текущие трансферты
139 868
в том числе:
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
70 668
Отдел образования
58 032
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
36 223
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4 097
На повышение оплаты учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
17 712
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
84
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
84
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
11 084
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
9 729
На выплату государственной адресной социальной помощи
1 002
На выплату государственных пособий на детей до 18 лет
353
Целевые трансферты на развитие
124 734
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства
124 734
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
28 633
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
96 101
Бюджетные кредиты
22 227
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
22 227
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
22 227
Приложение 3
к решению Жаксынского
районного маслихата
от 22 апреля 2014
года № 5ВС-27-1
Перечень бюджетных программ поселков, сел, сельских округов на 2014 год
Функциональная группа
Сумма
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
162 364,9
1
123
Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района
25 716,3
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13 030,4
008
Освещение улиц населенных пунктов
3 251
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1 005,9
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
3 537
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"

№ 5ВС-27-1 шешіміне
2 қосымша
2014 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
286 829
Ағымдағы нысаналы трансферттер
139 868
оның iшiнде:
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін
70 668
Білім беру бөлімі
58 032
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға
36 223
Негізгі орта және жалпы мемлекеттік мекемелерде физика, химия және биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жабдықтау
4 097
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін жоғарылатудан өткен мұғалімдердің жалақысын көтеру
17 712
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
84
Мүгедектерге қызмет көрсетуге лайықталған жол белгілерін және нұсқауларды және ұйымдар орналасқан нұсқауларды орнатуда
84
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
11 084
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
9 729
Атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін
1 002
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін
353
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
124 734
оның iшiнде:
Құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
124 734
Коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй алуға, салуға және жобалауға
28 633
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
96 101
Бюджеттік кредиттер
22 227
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
22 227
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға бюджеттік кредиттер
22 227
Жақсы аудандық мәслихатының
2014 жылғы 22 сәуірдегі
№ 5ВС-27-1 шешіміне
3 қосымша
2014 жылға арналған кент, ауыл, ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Сома
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
162 364,9
1
123
Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты
25 716,3
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13 030,4
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
3 251
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
1 006
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 537
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру