О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 28 декабря 2013 года № 1/21 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 30 июня 2014 года № 1/26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 июля 2014 года № 4275
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Акмолинского областного маслихата от 17 июня 2014 года № 5С-26-2 «О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 5С-20-2 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы»», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 28 декабря 2013 года № 1/21 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3958, опубликовано 24 января 2014 года в районной газете «Нұр Қорғалжын») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 539 354 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 127 743 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 683 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 14 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 388 428 тысяч тенге;
2) затраты – 1 548 332,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32 625,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 38 893,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 268 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – (-100) тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 100 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-41 503,9) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –   41 503,9 тысяч тенге».
Приложения 1467 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Ж.Темірбек
Секретарь районного маслихата              О.Балгабаев
«Согласовано»
Аким Коргалжынского района                 К.Рыскелдинов
Приложение № 1 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 30 июня
2014 года № 1/26
Приложение № 1 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 28 декабря
2013 года № 1/21
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
I. ДОХОДЫ

Корғалжын аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 1/21 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 маусымдағы № 1/26 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 шілдеде № 4275 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 17 маусымдағы № 5С-26-2 «Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-20-2 «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешімі негізінде, аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 1/21 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3958 болып тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтарында аудандық «Ңұр Қорғалжын» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1 539 354 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 127 743 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 683 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 14 500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 388 428 мың теңге;
2) шығындар – 1 548 332,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 32 625,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 38 893,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 268 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – (-100) мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 100 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-41 503,9) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 41 503,9 мың теңге».
Көрсетілген шешімнің 1467 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Ж.Темірбек
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ө.Балғабаев
«Келісілді»
Қорғалжын ауданының әкімі                  Қ.Рыскелдінов
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2014 жылғы 30 маусымдағы № 1/26
шешіміне 1 қосымша
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 1/21
шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Бағдарлама
Атаулар
1
2
3
4
5
6
I. КІРІСТЕР