О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Сандыктауском районе
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2014 года № 29/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 февраля 2015 года № 4622. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 25 августа 2016 года № 6/4
Сноска. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 25.08.2016 № 6/4 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Сандыктауском районе согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
М.Касымова
Секретарь
районного маслихата
С.Клюшников
Согласовано
Аким Сандыктауского района Е.Сагдиев
Приложение к проекту решения
Сандыктауского районного маслихата
от 26 декабря 2014 года 29/6
Список мест для проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в населенных пунктах Сандыктауского района
№ п/п
Наименование сельского округа
Наименование села
Места проведения
1
Балкашинский сельский округ
Балкашино
Центральная площадь, улица Абылай хана, 119
2
Хуторок
Территория прилегающая к зданию дома культуры, улица Ыбрая Алтынсарина, 1
3
Петровка
Территория прилегающая к зданию бывшего дома культуры
4
Баракпайский сельский округ
Баракпай
Центральная площадь перед зданием бывшего сельского дома культуры села Баракпай
5
Чашке
Центральная площадь перед зданием бывшего сельского клуба села Чашке
6
Белгородский сельский округ
Белгородское
Центральная площадь перед зданием сельского дома культуры, улица Целинная, 21
7
Преображенка
Территория прилегающая к зданию конторы Товарищества с ограниченной ответственностью "Подлесное", улица Центральная, 16
8
Раздолье
Центральная площадь перед зданием сельского дома культуры, улица Клубная, 7
9
Берликский сельский округ
Красная Поляна
Центральная площадь села, улица Труда, 1
10
Петриковка
Центральная площадь села, улица Дружбы, 25
11
Арбузинка
Центральная площадь села, улица Абуева, 15
12
Васильевский сельский округ
Васильевка
Центральная площадь села, улица Пушкина, 14
13
Улан
Территория прилегающая к зданию сельского дома культуры, улица Кенесары, 9
14
Тучное
Центральная площадь села Тучное, улица Целинная, 4
15
Веселовский сельский округ
Веселое
Центральная площадь перед зданием сельского дома культуры, улица Заозерная, 8
16
Новоселовка
Центральная площадь перед зданием магазина "Вероника", улица Набережная, 15
17
Жыланды
Центральная площадь перед зданием магазина "Райхан", улица Орталык, 13
18
Жамбылский сельский округ
Приозерное
Центральная площадь села Приозерное, улица Центральная, 2
19
Кызыл-Казахстан
Территория прилегающая к зданию сельского клуба
20
Каменский сельский округ
Каменка
Центральная площадь села Каменка по улице Куйбышева
21
Богословка
Центральная площадь села
22
Лесной сельский округ
Лесное
Центральная площадь перед зданием сельского дома культуры, улица Центральная, 1
23
Михайловка
Центральная площадь перед здание магазина "Сказка", улица Нижняя, 16
24
Граниковка
Площадь села, улица Центральная, 9
25
Речное
Площадь села, улица Центральная, 9
26
Бастрымовка
Центральная площадь села, улица Мира
27
Село Мадениет
Мадениет
Площадь возле столовой Товарищества с ограниченной ответственностью "Мадениет", улица Ленина, 44
28
Максимовский сельский округ
Максимовка
Центральная площадь перед зданием сельского дома культуры, улица Ленина, 33
29
Владимировка
Центральная площадь перед зданием сельского дома культуры, улица Ленина, 31
30
Новый-Городок
Центральная площадь перед зданием сельского дома культуры, улица Мира, 16
31
Спасское
Центральная площадь перед зданием сельского дома культуры, улица Подгорная, 15
32
Новоникольский сельский округ
Новоникольское
Центральная площадь
33
Меньшиковка
Территория перед зданием сельского клуба
34
Мысок
Территория перед зданием конторы коммунального государственного учреждения "Маралдинское лесное хозяйство"
35
Смольное
Территория перед зданием конторы лесничества коммунального государственного учреждения "Маралдинское лесное хозяйство"
36
Кумдыколь
Территория прилегающая к зданию бывшего сельского клуба
37
Сандыктауский сельский округ
Сандыктау
Центральная площадь перед зданием дома культуры
38
Новоромановка
Центральная площадь перед зданием сельского клуба
39
Широковский сельский округ
Богородка
Центральная площадь перед зданием магазина Товарищества с ограниченной ответственностью "Широкое"
40
Дорогинка
Центральная площадь перед зданием магазина Товарищества с ограниченной ответственностью "Широкое"

Сандықтау ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 ақпанда № 4622 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 тамыздағы № 6/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 25.08.2016 № 6/4 (қол қойылғаннан кейін қолданысқа және күшіне енеді) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10 бабына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында, Сандықтау ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы      М.Қасымова
Аудандық мәслихатының хатшысы      С.Клюшников
Келісілді
Сандықтау ауданының әкімі      Е.Сағдиев
Сандықтау аудандық мәслихатының
2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/6
шешімінің жобасына қосымша
Сандықтау ауданының елді мекендерінде бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары
№ р/с
Ауылдық округ атауы
Ауылдың атауы
Өткізу орны
1
Балкашин ауылдық округі
Балкашино
Орталық алаң, Абылай хан көшесі, 119
2
Хуторок
Мәдениет үйінің ғимаратына жабысып тұратын аумақ, Ыбрай Алтынсарин көшесі, 1
3
Петровка
Бұрынғы мәдениет үйінің ғимаратына жабысып тұратын аумақ
4
Барақпай ауылдық округі
Барақпай
Барақпай ауылы бұрынғы ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алдындағы орталық алаң
5
Чашке
Чашке ауылы бұрынғы ауылдық клуб ғимаратының алдындағы орталық алаң
6
Белгород ауылдық округі
Белгородское
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алдындағы орталық алаң, Целинная көшесі, 21
7
Преображенка
"Подлесное" Жауапкершілігі шектеулі серіктестік кеңсесінің ғимаратына жабысып тұратын алаң, Центральная көшесі, 16
8
Раздолье
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алдындағы орталық алаң, Клубная көшесі, 7
9
Бірлік ауылдық округі
Красная Поляна
Ауылдың орталық алаңы, Труд көшесі, 1
10
Петриковка
Ауылдың орталық алаңы, Дружба көшесі, 25
11
Арбузинка
Ауылдың орталық алаңы, Абуев көшесі, 15
12
Васильев ауылдық округі
Васильевка
Ауылдың орталық алаңы, Пушкин көшесі, 14
13
Ұлан
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратына жабысып тұратын аумақ, Кенесары көшесі, 9
14
Тучное
Тучное ауыл, орталық алаң, Целинная көшесі, 4
15
Веселов ауылдық округі
Веселое
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алдындағы орталық алаң, Заозерная көшесі, 8
16
Новоселовка
"Вероника" дүкені ғимаратының алдындағы орталық алаң, Набережная көшесі, 15
17
Жыланды
"Райхан" дүкені ғимаратының алдындағы орталық алаң, Орталық көшесі, 13
18
Жамбыл ауылдық округі
Приозерное
Приозерное ауыл орталық алаң, Центральная көшесі, 2
19
Қызыл-Қазақстан
Ауылдық клуб ғимаратына жабысып тұратын аумақ
20
Каменск ауылдық округі
Каменка
Каменка ауылының Куйбышев көшесі бойынша орталық алаңы
21
Богословка
Ауылдың орталық алаңы
22
Лесной сельский округ
Лесное
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алдындағы орталық алаң, Центральная көшесі, 1
23
Михайловка
"Сказка" дүкені ғимаратының алдындағы орталық алаң, Нижняя көшесі, 16
24
Граниковка
Ауыл алаңы, Центральная көшесі, 9
25
Речное
Ауыл алаңы, Центральная көшесі, 9
26
Бастрымовка
Ауылдың орталық алаңы, Мир көшесі
27
Мәдениет ауылы
Мәдениет
"Мәдениет" Жауапкершілігі шектеулі серіктестік асханасының жанындағы алаң, Ленин көшесі, 44
28
Максимов ауылдық округі
Максимовка
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алдындағы орталық алаң, Ленин көшесі, 33
29
Владимировка
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алдындағы орталық алаң, Ленин көшесі, 31
33
Новый-Городок
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алдындағы орталық алаң, Мир көшесі, 16
31
Спасское
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алдындағы орталық алаң, Подгорная көшесі, 15
32
Новоникольск ауылдық округі
Новоникольское
Орталық алаң
33
Меньшиковка
Ауылдық клуб ғимаратының алдындағы аумақ
34
Мысок
"Маралдинское орман шаруашылығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің кеңсесі ғимаратының алдындағы аумақ
35
Смольное
"Маралдинское орман шаруашылығы" орман шаруашылығы коммуналдық мемлекеттік мекемесінің кеңсесі ғимаратының алдындағы аумақ
36
Құмдыкөл
Бұрынғы ауылдық клуб ғимаратына жабысып тұратын аумақ
37
Сандықтау ауылдық округі
Сандықтау
Мәдениет үйі ғимаратының алдындағы орталық алаң
38
Новоромановка
Мәдениет үйі ғимаратының алдындағы орталық алаң
39
Широков ауылдық округі
Богородка
"Широкое" Жауапкершілігі шектеулі серіктестік дүкені ғимаратының алдындағы орталық алаң
40
Дорогинка
"Широкое" Жауапкершілігі шектеулі серіктестік дүкені ғимаратының алдындағы орталық алаң